زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدوم اموزشگاه؟

ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۶ ق.ظ
Rainbow کدوم اموزشگاه؟
سلام...
من ی دانشجو هستم که توی مشهد درس میخونم و خیلی با اموزشگاه های مشهد اشنا نیستم...
اما چیزی ک خودم دیدم تو اگاهی های اتوبوس یا از کسی پرسیدم...به من اموزشگاه راشد پیشنهاد دادن
بنظرتون چطوره اموزشگاهش؟HuhHeart
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۷, ۰۲:۱۹ ب.ظ
RE: کدوم اموزشگاه؟
(۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ق.ظ)zoraBano نوشته شده توسط:  سلام...
من ی دانشجو هستم که توی مشهد درس میخونم و خیلی با اموزشگاه های مشهد اشنا نیستم...
اما چیزی ک خودم دیدم تو اگاهی های اتوبوس یا از کسی پرسیدم...به من اموزشگاه راشد پیشنهاد دادن
بنظرتون چxوره اموزشگاهش؟HuhHeart

سلام عزیزم ... من خودم اونجا میرم تو شعبه عبادی. و واقعا هم عالیه ...هم قیمتش هم راهش هم معلماش هم محیطش
همه چی عالی...فک کنم بهترین گزینه باشه براتBlushHeart
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۴۰ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۲۹۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۷۵۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  معرفی اموزشگاه برای کلاس های php saradehghani ۰ ۱,۹۲۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saradehghani
  کدوم آموزشگاه زبان رو برا دوره آیلس پیشنهاد می کنید؟؟؟ berkeley ۲۳ ۳۷,۴۱۳ ۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: آریا بختیارنیا
  کدوم دانشگاه شمال غرب؟ (ارومیه - سهند - شهید مدنی - صنعتی ارومیه) Shine_20 ۰ ۲,۰۶۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20
  سیستماتیک زندگی..دوست داری توی کدوم روزش باشی؟؟ selma ۱۱ ۹,۸۴۰ ۱۱ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  کمک کمک : دوستان به نظرتون این سوال ها رو از کدوم منبع آوردند؟؟؟؟؟ امیدوار ۰ ۱,۷۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: امیدوار
  کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ mehdi.nine ۵۷ ۴۸,۶۸۴ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Mba1396

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close