زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تو تکمیل ظرفیت کدوم شهر ها رو انتخاب کردین

ارسال: #۶۱
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ق.ظ، توسط star00.)
RE: تو تکمیل ظرفیت کدوم شهر ها رو انتخاب کردین
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ ب.ظ)atefeh_nbv نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ب.ظ)frzn نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ق.ظ)frzn نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ق.ظ)mmd2009 نوشته شده توسط:  با سلام

فرق پردیس با غیر پردیس چیه

اصلا این کلمه ی پردیس که پیشوند دانشگاه ها شده چیه

به دانشگاه علوم و تحقیقات بدون مجوز می گن پردیس

هشت واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد که از قبل مجوز شورای گسترش را دریافت کرده اند شامل واحدهای آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، خوزستان، سیرجان، کرمان، کرمانشاه و آیت الله آملی هستند .

اگه مجوز ندارن پس چرا دارن دانشجو میگیرن !!!! یعنی نزنیم پردیسو ما !!!؟

انتخاب با خودتونه اما مدرکش در حد علوم و تحقیقات نیست اگه درباره پردیس های دانشگاهی search کرده باشید می بینید که نوشته علوم و تحقیقات های بدون مجوز که احتمالا موقع فارغ التحصیلی واسه گرفتن مدرک دانشجو به مشکل بر می خوره

البته شاید تا اون موقع بتونن مجوز بگیرن و این مشکلات رفع بشه
پردیس ها هم مجوز ندارن هم ساختمان ندارن هم هیئت علمی

نه خیر اشتباه می کنید مثلا علوم و تحقیقات گیلان هم پردیسه اما هم ساختمان مجزا داره هم هیئت علمی
این چیزی که نوشتین اشتباهه بعد هم یه چیز دیگه بچه ها همه بدونین پردیس های علوم و تحقیقات شهریه شون مثله دانشگاه آزاد معمولیه اما در مجموع علوم و تحقیقاتی که تو شهر ها هستند فرقشون با دانشگاه آزاد ها اینه که این واحد ها فقط ارشد و دکترا داره
این چند تا تراز هم من از چند نفر شنیدم مطمئن نیستم در واقع یه نقله قوله :

علوم و تحقیقات ساوه ۵۶۰۰

علوم و تحقیقات خمین ۵۶۰۰

علوم و تحقیقات میبد ۵۷۰۰

علوم و تحقیقات گیلان ۶۶۰۰
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: petenet , maryam deilamirad , miladonline
ارسال: #۶۲
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ب.ظ
با تراز ۵۹۱۶ چی مشهد یا علوم تحقیقات نیشابور قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه مشهد که انتخاب اولمه قبول نشم.نیشابوریا (اونایی که انتخاب اولشون نیشابور بوده) زودتر بررسی میشن و اونجا قبول میشن.اونوقت من کجا قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۶۳
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ق.ظ)javid_1110 نوشته شده توسط:  اینطوری کار ما حتی برای قبولی در علوم تحقیقات قزوین هم سخت شد !!!! چون همه از گزمسار هم میان و علوم تحقیقات رو انتخاب میکنن .... و از طرفی همه هم در همه ی گرایشهای IT میان و در شبکه شرکت میکنند...فکرشو بکنید !!!!!! از شدت عصبانیت نمیدونم الان چه بکنم !!!!!!!!!!!
اره واقعا حق بچه های شبکه اینجوری خیلی ضایع میشه که!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۶۴
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ق.ظ
رشته / محل های انتخابی :

ترتیب انتخاب رشته محل دانشگاهی
انتخاب ۱) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات اصفهان - کد: ۵۶۸
انتخاب ۲) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات بروجرد - کد: ۶۱۴
انتخاب ۳) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات مرکزی - کد: ۵۹۶
انتخاب ۴) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات لرستان - کد: ۶۵۱
انتخاب ۵) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات البرز - کد: ۶۳۸
انتخاب ۶) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات ایلام - کد: ۶۳۹
انتخاب ۷) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات کرمانشاه - کد: ۵۹۴
انتخاب ۸) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات فارس - کد: ۴۱۵
انتخاب ۹) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات بوشهر - کد: ۶۳۲
انتخاب ۱۰) مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی - کد: ۴۱۰۲۱ پردیس علوم و تحقیقات بوشهر - کد: ۶۳۲

هر چی خدا بخدا...البته فکر کنم انتخاب ۱۰ رو بیارم چون تراز هوش ۶۳۶۵ شدم ولی نرم افزار ۵۲۲۵

واسه دلخوشی ۹ تا نرم افزار زدم و آخری رو هوش.
۱
۰
ارسال: #۶۵
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ)golrokh نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون با رتبه ۷۵ هوش مصنوعی ، پردیس علوم و تحقیقات قزوین انتخاب کنم بهتره یا واحد بوئین زهرا
لطفا کمکم کنید

منم مشکلم عینه شماس Sad

این واحد کجا هستش؟

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
۰
۰
ارسال: #۶۶
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ق.ظ، توسط arashmar.)
بویین زهرا بین قزوین و ساوه هست

هرچند انتخاب من به این صورت شد:
هوش مصنوعی - پردیس قزوین
هوش مصنوعی - بویین زهرا
هوش مصنوعی - کرمان
هوش مصنوعی - بوشهر
توکل به خدا . انشاا.. تو تکمیل ظرفیت شهر اول قبول شیم و کار به ۱۰ شهر دیگه نرسه.

(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  رشته / محل های انتخابی :

انتخاب ۱) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات اصفهان - کد: ۵۶۸
انتخاب ۲) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات بروجرد - کد: ۶۱۴
انتخاب ۳) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات مرکزی - کد: ۵۹۶
انتخاب ۴) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات لرستان - کد: ۶۵۱
انتخاب ۵) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات البرز - کد: ۶۳۸
انتخاب ۶) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات ایلام - کد: ۶۳۹
انتخاب ۷) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات کرمانشاه - کد: ۵۹۴
انتخاب ۸) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات فارس - کد: ۴۱۵
انتخاب ۹) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات بوشهر - کد: ۶۳۲
انتخاب ۱۰) مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی - کد: ۴۱۰۲۱ پردیس علوم و تحقیقات بوشهر - کد: ۶۳۲

هر چی خدا بخدا...البته فکر کنم انتخاب ۱۰ رو بیارم چون تراز هوش ۶۳۶۵ شدم ولی نرم افزار ۵۲۲۵

دوست عزیز با رتبه هوش ات راحت قبول میشید چرا اون رو اول نزدید؟ مشخص هست که درصد تخصصی هوش ات بالا بوده. انشاله قبول میشی ولی به نظر من اول بوشهر و کرمان رو میزدی بهتر بود.

[تصویر:  4fay3ps7gmzp69wcxl2.jpg]
۰
۰
ارسال: #۶۷
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ ق.ظ، توسط mohammadvali.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ق.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  سلام
انشاله تا یک ساعت دیگه تکمیل ظرفیت شروع میشه . انشاله که همه مانشتی ها قبول بشن
نظرتون چیه تو تکمیل ظرفیت شهر ها و رشته هایی رو که انتخاب میکنیم برای مثال ۳ شهر اول رو با نمره هامون اینجا بذاریم؟
لطفا نظر بدین
مرسی
lسلام
من تو معماری نمرم ۵۳۸۶ شده به نظرتو قبول میشم؟
علوم تحقیقات یزد
علوم تحقیقات تبریز
علوم تحقیقات قزوین

من تو معماری نمرم ۵۳۸۶ شده به نظرتون جایی قبول میشم؟
علوم تحقیقات یزد
علوم تحقیقات اذربایجان شرقی
علوم تحقیقات قزوین
۰
۰
ارسال: #۶۸
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ق.ظ، توسط arman405.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ ق.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  بویین زهرا بین قزوین و ساوه هست

هوش مصنوعی - پردیس قزوین
هوش مصنوعی - بویین زهرا
هوش مصنوعی - کرمان
هوش مصنوعی - بوشهر
توکل به خدا . انشاا.. تو تکمیل ظرفیت شهر اول قبول شیم و کار به ۱۰ شهر دیگه نرسه.

دوست عزیز با رتبه هوش ات راحت قبول میشید چرا اون رو اول نزدید؟ مشخص هست که درصد تخصصی هوش ات بالا بوده. انشاله قبول میشی ولی به نظر من اول بوشهر و کرمان رو میزدی بهتر بود.

من نرم افراز علوم تحقیقات خوزستان شرکت کردم.

دوست عزیز این کارنامه من بوده:

زبان ۵۳

ریاضی ۴۰

مشترک ۳۶

نرم افزار ۳۳ -

هوش ۰

معماری ۵

تراز نرم ۵۲۲۵

هوش ۶۳۶۵

معماری ۶۴۶۶
----------------

من از هوش زیاد خوشم نمیاد...من هنوزم نفهمیدم چرا نرم افزار منفی شده!!! احتمال میدم جابجا زده باشم...به هرحال من ۹ تا نرم افزار زدم که دوست داشتم دهم رو زدم هوش بوشهر...اولیت ها مهم نیست تراز مهمه اگه قرار به قبولی باشه چه اول باشه چه دهمی فرق نداره...خواستم شانسم رو واسه نرم افزار هم امتحان کنم...بعد هم من اهوازم بوشهر از همه نزدیک تر هست.
۰
۰
ارسال: #۶۹
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ق.ظ
درصد هات که عالیه . واقعا جای تعجب داره منفی زدی .فکر میکنم همونطور که گفتی جابجا زده باشی
ولی در هر صورت نمره کل نرمافزار شما پایینه بعید میدونم اصفهان رو بیاری ولی بروجرد رو فکر کنم بتونی قبول بشی.
توکل ات به خدا باشه

[تصویر:  4fay3ps7gmzp69wcxl2.jpg]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman405
ارسال: #۷۰
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ق.ظ
:)
سلام به همه

الان بزور تونستم عضو شم تو سایت ..
جیمیل بسته شده ..
کاش مدیریت سایت اجازه ایجاد یه حساب کاربری میداد که لاقل با یه ایمیل دیگه بشه ثبتنام کرد ..
Smile فلن من که اومدم ولی Cool

مهندسی کامپیوتر- نرم افزار ۵۳۰۶
مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری ۵۴۷۸
مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ۶۱۳۸

میخاستم بدونم شانسی دارم تو پردیس مازندروان یا گیلان قبول شم ( چون بومی هستم .. از بندر ترکمن - گلستان )

برای هوش هیججا بومی نیستم ..
ولی انتخابای بعدیم میخام هوش بزنم ..
قزوین / بویین زهرا / کرمان

میشه یکی راهنمایی کنه .. لطفا Smile

ممنون

آسمان را بنگر ، که هنوز ، بعد صدها شب و روز ..
مثل آن روز نخست ..
گرم و آبی و پر از مهر، به ما می خندد ..
یا زمینی را که ، دلش از سردی شبهای خزان ..
نه شکست و نه گرفت ..!
۰
۰
ارسال: #۷۱
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ق.ظ
.
اگه کسی پردیس قبول بشه میتونه انتقالی بگیره به سایر واحدها؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam deilamirad
ارسال: #۷۲
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ، توسط ainaz68.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ق.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ ق.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  بویین زهرا بین قزوین و ساوه هست

هوش مصنوعی - پردیس قزوین
هوش مصنوعی - بویین زهرا
هوش مصنوعی - کرمان
هوش مصنوعی - بوشهر

دوست عزیز این کارنامه من بوده:

زبان ۵۳

ریاضی ۴۰

مشترک ۳۶

نرم افزار ۳۳ -

هوش ۰

معماری ۵

تراز نرم ۵۲۲۵

هوش ۶۳۶۵

معماری ۶۴۶۶
----------------

من از هوش زیاد خوشم نمیاد...من هنوزم نفهمیدم چرا نرم افزار منفی شده!!! احتمال میدم جابجا زده باشم...به هرحال من ۹ تا نرم افزار زدم که دوست داشتم دهم رو زدم هوش بوشهر...اولیت ها مهم نیست تراز مهمه اگه قرار به قبولی باشه چه اول باشه چه دهمی فرق نداره...خواستم شانسم رو واسه نرم افزار هم امتحان کنم...بعد هم من اهوازم بوشهر از همه نزدیک تر هست.

مطمئن هستین اولویت انتخاب مهم نیست ؟
Confused کاش همینطور باشه که میگین

(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ق.ظ)farshid نوشته شده توسط:  .
اگه کسی پردیس قبول بشه میتونه انتقالی بگیره به سایر واحدها؟

تا جایی که تو نت گشتم انگار فقط تهران نمیتونه انتقالی بگیره ..

اگه پردیس علوم تحقیقات جدا از واحد مرکزی مدرک میده پس با این حساب میشه انتقالی گرفت Rolleyes

مثل آن روز نخست ..
نه شکست و نه گرفت ..!
۰
۰
ارسال: #۷۳
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ ق.ظ
نقل قول: تا جایی که تو نت گشتم انگار فقط تهران نمیتونه انتقالی بگیره ..

اگه پردیس علوم تحقیقات جدا از واحد مرکزی مدرک میده پس با این حساب میشه انتقالی گرفت

مثلا میشه از پردیس ساوه انتقالی گرفت به واحد بابل؟!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۴
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ق.ظ، توسط arman405.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ق.ظ)ainaz68 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ق.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ ق.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  
[quote='arman405' pid='131538' dateline='1348517127']

مطمئن هستین اولویت انتخاب مهم نیست ؟
Confused کاش همینطور باشه که میگین

والا اینجور که بحث بود بین بچه ها و توی اخبار بر اساس تراز هست. یعنی انتخاب اولت رو که میبینن میان با کل نفراتی که اصفهان به طور مثال انتخاب کردن مقایسه میکنن.بعد میرن انتخابای بعدی یه چیزی مثل کنکور دولتی هست بر اساس رتبه هست و اولویتها مهم نیست....مطمئنا من که اصفهان نمیارم ولی جاهایی رو که میتونستم از اهواز برم رو زدم...

کاشکی بروجرد رو بیارم دست کم...

امید به خدا...نتایج هم تا ۱۵ مهر گفتن اعلام میشه...

(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  درصد هات که عالیه . واقعا جای تعجب داره منفی زدی .فکر میکنم همونطور که گفتی جابجا زده باشی
ولی در هر صورت نمره کل نرمافزار شما پایینه بعید میدونم اصفهان رو بیاری ولی بروجرد رو فکر کنم بتونی قبول بشی.
توکل ات به خدا باشه

ممنونم دوست عزیر...امیدوارم...بروجرد هم من دوست دارم قبول بشم...امید بخدا....
۱
۰
ارسال: #۷۵
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ق.ظ)farshid نوشته شده توسط:  
نقل قول: تا جایی که تو نت گشتم انگار فقط تهران نمیتونه انتقالی بگیره ..

اگه پردیس علوم تحقیقات جدا از واحد مرکزی مدرک میده پس با این حساب میشه انتقالی گرفت

مثلا میشه از پردیس ساوه انتقالی گرفت به واحد بابل؟!

یکی از دوستام قراره اطلاعاتی از خابگاه علوم تحقیقات کرمان بگیره ..
میگم وضعیت انتقالی رو هم بین پردیس ها بپرسه ..Smile
ایشالا که بتونم کمکتون کنم

مثل آن روز نخست ..
نه شکست و نه گرفت ..!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farshid

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۱۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۲,۰۷۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۱۶ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۳۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۳۵ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۸۴۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
Rainbow کدوم اموزشگاه؟ zoraBano ۱ ۲,۵۳۹ ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: asali75

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close