زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود]ویس شبکه دکتر حقیقت

ارسال: #۶۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ ب.ظ
سلام دوستان
می خواستم یه پیشنهاد بدم
اینکه هر جلسه ای که می زارم رو بعد از اینکه گوش کردین بیاین با هم مشکلاتمونو بر طرف کنیم این جوری هم وره می شه هم مشکلات همه حل می شه
الیته به خاطر بر نامه ریزیمون تایم خاصی رو براش در نظر می گیریم
من فقط جمعه ها صبح تا ظهر off هستم
تو ان تایم درس های شبکه و الگوریتم و مهندسی نرم و معماری و ساختمان رو من هستم هر کسی مشکلی تو فصل ۱-۲ مشکلی داشت جمعه صبح من هستم
امید وارم اینجوری بتونیم بیشتر به هم کمک کنیم
کسی پیشنهاد داره بگه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: arian_61
ارسال: #۶۲
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ ب.ظ
RE: [دانلود]ویس شبکه دکتر حقیقت
سلام دوستان .ممنون از آقا پدرام.
من صدای جلسه ی اول رو نتونستم دانلود کنم میگه فایل مورد نظر یافت نشد! میشه راهنمایی کنید چطور میتونم این فایل رو دانلود کنم؟ممنون
ارسال: #۶۳
۲۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط pedram25teh.)
اگر موافق داریم که تاپیک بزنیم طبق کتاب دکتر حقیقت
البته اگه از نظر مدیریت محترم مانعی نداشته باشه
این تاپیک بر مبنای مسائل مطرح شده در کلاس دکتر حقیقت و هدفش برطرف کردن ابهامات دوستان مانشتی

mahtab عزیز لینک مشکلی نداشت!!!

لینکش مشکلی نداره:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahtab_m
ارسال: #۶۴
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۵۳ ب.ظ
سلام
پیشاپیش نیمه شعبان رو بهتون تبریک میگم.
اگر قصد دارید درباره شبکه های کامپیوتری که منبع اش کتاب آقای حقیقت هست بحث کنید میتونید موضوعی با عنوان مناسب در بخش:
شبکه های کامپیوتری(آی تی) > بررسی و بحث در مورد منابع مختلف درس شبکه های کامپیوتری
بسازید و مشکلی نیست.
اگر سری جدید صدای کلاس ها رو زحمت کشیدید و کامل آپلود کردید هم میتونید توی همین بخش "دانلود/لینک دانلود" یک موضوع جدید ساخته و صداها رو در اون قرار بدید، اما بهرحال فقط صدای یک جلسه ی اول برای کنکوری ها کافی نیست!
پس لطف کنید تا انجام یکی از این دو کار از ادامه ی بحث توی این موضوع اجتناب کنید.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372
ارسال: #۶۵
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ ق.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  دوستان این هم لینک مستقیم جلسه ۲ شبکه دکتر حقیقت
عکس هاش رو هم صبح می زارم
شب همگی بخیر برا قبولی ما هم دعا کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون کیفیتش خیلی خوبه اگر میشه لطف کنید بقیه جلسات رو هم بذارید فقط اگر امکانش هست حجمش رو پایین بیارید
ارسال: #۶۶
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ب.ظ
ممکنه بگید شبکه حقیقت چند فصله؟

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
ارسال: #۶۷
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۴ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ب.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  ممکنه بگید شبکه حقیقت چند فصله؟

من جاپ هفتم (سال ۱۳۹۱) رو دارم ۱۲ فصل هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahbazi
ارسال: #۶۸
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ق.ظ، توسط arian_61.)
منم چاپ ۸ سال ۹۲ رو دارم، بازم ۱۲ فصله Wink

با تشکر از آقا پذرام عزیز، من با رفع اشکال کاملا موافقم، فقط یه پیشنهاد دارم، اگه ممکنه فایلها رو فشرده (zip یا rar) کن. چون حجمشون زیاده خیلی موثره و نیازی هم به وقت گذاشتن و تبدیل نداره.

بازم ممنون.

باید رفت!...Angel
ارسال: #۶۹
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ب.ظ
سلام به همه دوستان
ایشالا به زودی جلسه ۳ رو آپلود می کنم!!
می خواستم بپرسم این ۲ جلسه ای که آپلود کردم کسی ایرادی نداشته که نگفته!!؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۷۰
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
من امروز دانلود کردم، خودمو برسونم بهتون می‌گم، ممنون از کاری که می‌کنید.
راستی، روال خاصی برای آپلوذ در نظردارید -می‌خوام هماهنگ شم- مثلا هفته‌ای یک جلسه؟

باید رفت!...Angel
ارسال: #۷۱
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۴۵ ب.ظ
آقا دستت درد نکنه /. خیلی عالی هستند .

فقط جون هرکی دوست داری . اگه امکان آپلود حجم بالا رو داری ، حجمشون رو دستکاری نکن . چون از کیفیت می افته .

واقعا از لطفت ممنونم . امیدوارم که موفق باشی .

سپاس .

الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایة مولانا امیر المومنین علی بن ابیطالب (ع) .
ارسال: #۷۲
۰۴ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ب.ظ
بچه ها بنا به دلایلی وویس جلسه ۳ رو مال یه کد دیگه از دکتر حقیقت می زارم ولی فرقی با اون کد نداره یکمی این ور انوره گوش بدین خودتون متوجه می شین که جلسه قبل از کجاش به بعد بوده
ارسال: #۷۳
۰۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ، توسط leo.leo.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ)arian_61 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
سلام من یه سؤال از جلسه اول دارم:
آیا migration transparent با relocation transparent‌ فرقی داره؟
اگر داره فرقشون با هم چیه؟
یه درخواست هم دارم اگر میشه لطف کنید اون جلسات حل تمرین که قرار بوده تو اون جلسات ۲ فصل ۱۱ و ۱۲ تدریس بشه رو هم آپلود کنین. ممنون
یه سؤال دیگه: تا آخر تابستون میتونید همه جلسات رو آپلود کنید؟

(۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ)arian_61 نوشته شده توسط:  منم چاپ ۸ سال ۹۲ رو دارم، بازم ۱۲ فصله Wink

سلام
میخواستم بدونم چاپ هشتم حل تست‌های کنکور رو داره یا نه؟ یعنی انتهای کتاب مثل کتب دیگه به تفکیک سال‌ها تست‌ها رو گذاشتن یا نه؟
ارسال: #۷۴
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ ب.ظ، توسط pedram25teh.)
چاپ هفتم و هشتم تفاوتی نداره!!!

دیروز خیلی سرعتم کم بود آۀپلود نشد
امشب می زارم برا آپلود
ارسال: #۷۵
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ)leo.leo نوشته شده توسط:  سلام
میخواستم بدونم چاپ هشتم حل تست‌های کنکور رو داره یا نه؟ یعنی انتهای کتاب مثل کتب دیگه به تفکیک سال‌ها تست‌ها رو گذاشتن یا نه؟
اگه منظورت تست‌های کنکور مثل کتاب پورانه که نوشته باشه آنی ۹۰ بعد حلش باشه نه، انتهای هر فصل یه سری تسته و جواباش.

باید رفت!...Angel

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۸۰۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۸ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۴۶ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۰۰ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۵۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۹ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۵۴ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close