زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اصول طراحی کامپایلر

ارسال:

mahdieh-Z پرسیده:

Information اصول طراحی کامپایلر

سلام به دوستان,
من خودم تو دانشگاه استاد خوبی نداشتم!(استاده تا نصفه های LL1 بیشتر درس ندادAngry)
برای همین و چون از ترجمه کتاب مرجع هیچ چی نمی فهمیدم (به نظر من که خیلی بد ترجمه شده) و وقت خوندن متن انگلیسی هم نبود!رفتم کلاس (دکتر کارگهی)
البته کلاس تمام فصول کتاب رو شامل می شد حتی جاهاییکه تا حالا ازش هیچ چی تست نیومده!
انتشارات پوران پژوهش هم یک کتاب کامپایلر داره که مثالهای زیادی داره و مفاهیم رو بهتر از ترجمه کتاب مرجع گفته! و درصد زیادی از مطالب رو هم شامل میشه! ولی غلط های تابلو تو حل مسائلش داره!! و در ضمن مطالب مربوط به تولید کد و از این دست مطالبش رو به نظرم خوب نگفته...
انتشارات گسترش علوم پایه هم یک کتای کامپایلر زده که به نظر من اصلا خوب نیست!در سطح خیلی پایین هستش و خیلی از مطالب رو مثل بهینه سازی و تولید کد رو شامل نمیشه...
ولی اگه کسی تو دانشگاه استاد خوبی داشته و تو مفاهیم مشکلی نداره به نظرم جزوه پارسه واسه جمع بندی بد نیست و تقریبا از بقیه کاملتر و خلاصه‌تر هستش (کپیش خیلی جاها گیر میاد مثلا انشارات دانشکده برق دانشگاه خواجه نصیر)
اینایی که گفتم نظر شخصیم بود و امیدوارم بتونه کمک کنه...

۰
ارسال:

mdgh پاسخ داده:

کامپایلر

کامپایلر گسترش علوم پایه کامل نیست و غلط هایی داره که اصلا مناسب برای شروع نیست. مثال های این کتاب که بیشتر در انتهای آن است، به نظرم ارزش وقت گذاشتن داره ولی جواب های همه درست نیست و باید دقت کرد.
کامپایلر راهیان ارشد شباهت زیادی به جزوه‌ی پارسه داره و کتاب مفیدی است. به نظرم برای شروع خوب هست. همچنین این کتاب در انتها پاسخ سوال های کامپایلر ارشد دولتی را آورد.

۰
ارسال:

HighVoltage پاسخ داده:

RE: کامپایلر

برای این درس کتاب مرجع آهو و اولمن می باشد که ۲ ترجمه از این کتاب دیدم یکی جعفرنژاده که میگن طبق معمول خوب نیست یکی هم ترجمه مهندس سالخورده که ندیدم ولی چند تا ترجمه دیگه از سالخورده رو دیدم بد نیست دوستان کسی خونده؟ نظرش چیه؟

۰
ارسال:

mahdieh-Z پاسخ داده:

نقل قول: یکی جعفرنژاده که میگن طبق معمول خوب نیست
من کتابای دیگه ای رو هم از جعفر نژاد دیده بودم که خوب نبودن و باید دوباره متن جعفرنژاد رو یک دوره دیگه خودت ترجمه میکردی! ولی کامپایلرش رو کسی رو سراغ ندارم که چیزی ازش فهمیده باشه!! یکی از بچه‌ها میگفت که چون هیچ چی نمیفهمیده و هیچ امیدی هم به فهمیدینش نداشته کتاب رو انداخته دور!!!

ارسال:

mehrdad66 پاسخ داده:

(۱۱ خرداد ۱۳۸۹ ۰۴:۴۰ ب.ظ)mahdieh-Z نوشته شده توسط:  
نقل قول: یکی جعفرنژاده که میگن طبق معمول خوب نیست
من کتابای دیگه ای رو هم از جعفر نژاد دیده بودم که خوب نبودن و باید دوباره متن جعفرنژاد رو یک دوره دیگه خودت ترجمه میکردی! ولی کامپایلرش رو کسی رو سراغ ندارم که چیزی ازش فهمیده باشه!! یکی از بچه‌ها میگفت که چون هیچ چی نمیفهمیده و هیچ امیدی هم به فهمیدینش نداشته کتاب رو انداخته دور!!!

آفرین عالی بود کارش چون جعفر نژاد رو باید اسمشو گذاشت جعفر ترانسلیت!!!
من کتاب سیستم عامل سیلبرشاتس ویرایش هفتم رو ۱۶هزار تومن خریدم البته دیگه دور ننداختم توی قفسه کتابا گذاشتم کف زمین تا رطوبت به بقیه کتابا سرایت نکنه آخه خیلی کلفته و جلدشم خیلی محکمه
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

hamidkhl پاسخ داده:

کامپایلر

کتاب پیام نور هم کتاب خوبیه، مطالبو کامل باز کرده و مثالهای زیادی داره، ۱۰۰تا تست تالیفی هم آخرش داره
من برای تست کتاب پورانو خوندم، تستهای تالیفی زیادی داره که شامل همون ۱۰۰تا تست پیام نور + سوالای تستهای امتحانات دانشگاه پیام نوره!(بدون ذکر منبع!!!)
در کل برای درس کتاب خوبیه، البته ما استاد خوبی داشتیم و این کتابو کامل به ما درس داد

ارسال:

رضا_ایرانی پاسخ داده:

(۱۴ خرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۵۵ ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  کتاب پیام نور هم کتاب خوبیه، مطالبو کامل باز کرده و مثالهای زیادی داره، ۱۰۰تا تست تالیفی هم آخرش داره

درسته، کتاب پیام نور(مهندس پور امینی) بسیار زبان ساده ای داره و برای شروع خیلی خوبه، اما کامل نیست، بعد از خوندن و درک این کتاب که خیلی زود اتفاق میفته میشه رفت سراغ کتابهای کامل دیگه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

hanif پاسخ داده:

کامپایلر

والا من خودم پیام نوری هستم و اون کتاب رو امتحان دادم اگه بگم خیلی بده چیزی به گزاف نگفتم. ایهو ترجمه قلزم رو دارم فکر کنم بد نیست

ارسال:

رضا_ایرانی پاسخ داده:

(۱۶ خرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۱۶ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  والا من خودم پیام نوری هستم و اون کتاب رو امتحان دادم اگه بگم خیلی بده چیزی به گزاف نگفتم. ایهو ترجمه قلزم رو دارم فکر کنم بد نیست

به نظرم ترجمه‌ی سالخورده از قلزم بهتره، اما کتابو کامل ترجمه نکرده و فصول مورد نیاز ترجمه شده.

۰
ارسال: #۱۰

HighVoltage پاسخ داده:

من کتاب آهو المن ترجمه دکتر دلداری و سالخورده رو کتابخونه دانشگاهمون داشت دیدم خیلی خوب ترجمه کرده به کسایی که می خوان کتاب ترجمه بخونن این رو پیشنهادمی کنم.از انتشارات خراسان.

۰
ارسال: #۱۱

dyako پاسخ داده:

کامپایلر

برای شروع کتاب پیام نور خوبه اما باید یه خورده حواستو موقع خوندن جمع کنی چون یه مقدار اشتباه تایپی داره، اما هرچی باشه خداییش از ترجمه های کتاب اهو بهتره. من هم ترجمه سالخورده رو خوندم هم ترجمه قلزم رو. اصلا انگار این کتابا رو ویرایش نکرده بردن برای چاپ!
خیلی ببخشید ولی، واقعا چرتن.

Compiler Construction-Principles and Practice,.K.C.Louden,.PWS.1997,.CMP.2002

این کتاب ظاهرا بد نباشه میتونین از gigapedia دانلودش کنین.

۰
ارسال: #۱۲

dyako پاسخ داده:

کامپایلر

اینم از لینک کامپایلر اهو (زبان اصلی)، ویرایش دومش، همونی که جعفرنژاد خودمون زحمت ترجمشو کشیدن!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فقط بعد ازاینکه دانلودش کردین قسمت آخر اسم فایلو؛ __AW__2؛ رو به rar تغییر بدین.

ارسال: #۱۳

m.saleh پاسخ داده:

(۰۱ تیر ۱۳۸۹ ۱۱:۱۹ ب.ظ)dyako نوشته شده توسط:  اینم از لینک کامپایلر اهو (زبان اصلی)، ویرایش دومش، همونی که جعفرنژاد خودمون زحمت ترجمشو کشیدن!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فقط بعد ازاینکه دانلودش کردین قسمت آخر اسم فایلو؛ __AW__2؛ رو به rar تغییر بدین.

این فایلتون بعد از اینکه از حالت فشرده باز کردیم با چی نرم افزاری باز میشه؟
پسوندش djvu هست.

۰
ارسال: #۱۴

HighVoltage پاسخ داده:

کامپایلر

سلام دوستان جزوه کامپایلر دانشگاه تهران که به صورت تایپی هستش رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید امیدوارم مفید باشه.

پسورد:"www.manesht.ir" بدونه کتیشن

۰
ارسال: #۱۵

hamidkhl پاسخ داده:

کامپایلر

نظرتون در مورد کتاب کامپایلر راهیان ارشد چیه؟
از پوران پژوهش بهتره یا نه؟

۰
ارسال: #۱۶

dehghani پاسخ داده:

کامپایلر

اساتید عزیز یکی منو راهنمایی کنه . من گرایشم سخت افزار بوده تا حالا به عمرا درسی به اسم کامپایلر نخوندم فقط کتابشو دیدم. الان واسه خوندنش با توجه به وقت کمی که دارم از کجا شروع کنم ؟؟؟ مرجع بخونم یا کتابای کنکوری کافین؟

۰
ارسال: #۱۷

luna پاسخ داده:

کامپایلر

فکر کنم مرجع بخونی بهتر باشه!چون درسیه که تا مفهومش رو نفهمی نمی تونی جواب سوالا رو بدی! البته اگه بقیه درسای تخصصی رو خوب بلد باشی شاید لازم نباشه که خیلی خوب این درسو بخونی! درحد حل کردن سوالای ساده شاید کافی باشه!  

۰
ارسال: #۱۸

saba_1984 پاسخ داده:

کامپایلر

دوستان کسی حل تمرین کتاب اهو رو داره؟

۰
ارسال: #۱۹

m_u3fi پاسخ داده:

کامپایلر

دوستان کسی کلاس آقای شاپوری رفته؟ چطوره؟
اصولا فکر می کنید کلاس رفتن برای این درس مفیده؟
اگر بله چه استادی رو پیشنهاد می کنید؟

۰
ارسال: #۲۰

admin پاسخ داده:

کامپایلر

voice هاش توی بسته مانشت هست اما من چیزی در موردش کلاً نمی دونم!

۰
ارسال: #۲۱

ف.ش پاسخ داده:

کامپایلر

لینک حل تمرین AHO رو گذاشتم توی بایگانی پیوندها

من خودم کامپایلر ندارم اما فکر میکنم کتاب کامپایلر انتشارات دانش پژوهان برین یا ارکان دانش خوب باشه.
اونهایی که کتاب رو خوندن نظر بدن!

اینجا حل مسائل رو داره منتهی برای فروش!

ارسال: #۲۲

Fardad-A پاسخ داده:

(۱۳ آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۲۹ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  لینک حل تمرین AHO رو گذاشتم توی بایگانی پیوندها

من خودم کامپایلر ندارم اما فکر میکنم کتاب کامپایلر انتشارات دانش پژوهان برین یا ارکان دانش خوب باشه.
اونهایی که کتاب رو خوندن نظر بدن!

اینجا حل مسائل رو داره منتهی برای فروش!

ممنون آفاق خانم.
لینکی که واسه دانلود گذاشتین مجانی نیست.

۰
ارسال: #۲۳

ف.ش پاسخ داده:

کامپایلر

نه فقط ویرایش ۲ هست!

۰
ارسال: #۲۴

بی رنگ پاسخ داده:

کامپایلر

سلام
حل تمرین aho توی بازار هست؟

۰
ارسال: #۲۵

رضا_ایرانی پاسخ داده:

کامپایلر

من هم کامپایلر رو دوره‌ی کارشناسی پاس نکردم و کنکور ۹۰ هم خالی گذاشتمش و الان هم که میخوام برای ۹۱ شروع کنم بخونم واقعن در مورد این درس نمی دونم چیکار کنم و جایی هم نتونستم یک منبعی پیدا کنم که مورد تایید باشه.
البته من کامپایلر پیام نور رو خوندم اما اصلن در حدی نیست که بشه با این کتاب روی تست زدن کنکور حساب باز کرد.
ویس و جزوه‌ی شاهپوری و کاراگاهی ظاهرن قابل دسترس هست، با اینا شروع کنم خوبه؟ راه میفتم؟
کاراگاهی بهتره یا شاهپوری؟

۰
ارسال: #۲۶

alaydyn پاسخ داده:

کامپایلر

در این زمینه کامپایلر یک کتاب معرفی کنید نه چندین کتاب وقت کمه یک کتاب برای کنکور امسال از اول تاپیک تا اینجا چندین کتاب معرفی شده به خاطر همین گیج شدیم کدام را تهیه کنیم ؟

۰
ارسال: #۲۷

popp پاسخ داده:

کامپایلر

(۰۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۵ ب.ظ)alaydyn نوشته شده توسط:  در این زمینه کامپایلر یک کتاب معرفی کنید نه چندین کتاب وقت کمه یک کتاب برای کنکور امسال از اول تاپیک تا اینجا چندین کتاب معرفی شده به خاطر همین گیج شدیم کدام را تهیه کنیم ؟
منم این درخواست رو دارم.
فک کنید هیچی از کامپایلر نمیدونم و میخوام همه سوالا رو هم جواب بدم

۰
ارسال: #۲۸

mahdikoochooloo پاسخ داده:

کامپایلر

اول پیام نور بخون خوب جا افتاد بشین پوران رو بخون و هر جا نیاز شد به آهو مراجعه کن

۰
ارسال: #۲۹

mfXpert پاسخ داده:

کامپایلر

(۲۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۹ ب.ظ)popp نوشته شده توسط:  فک کنید هیچی از کامپایلر نمیدونم و میخوام همه سوالا رو هم جواب بدم
این که بتونید تمام سوالات کامپایلر رو جواب بدید تقریبا غیرممکنه اما شما تلاش خودتون رو بکنید شاید بتونید
پیشنهاد من‌: کتاب کامپایلر پوران + Aho
به نظر من به شدت جواب میده

۰
ارسال: #۳۰

hojjat پاسخ داده:

کامپایلر

آره به نظر من هم کتاب پوران کتاب خوبیه دارم میخونمش نویسندش هم روح اله آل شیخ هست
برای مفهومی خوندن هم یکی از اساتیدمون جزوه دکتر پارسا رو بهم معرفی کرد ولی هنوز نخوندمشBig Grin

۰
ارسال: #۳۱

popp پاسخ داده:

کامپایلر

کتاب آهو ترجمه جعفرنژاد در دست رس هست بگیرمش؟
میخوام پورا ن رو به همراه اهو بخونم

۰
ارسال: #۳۲

hanif پاسخ داده:

کامپایلر

کلا کتاب کامپایلر اهو گنگ و اعصاب خردکنه

ارسال: #۳۳

popp پاسخ داده:

(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  کلا کتاب کامپایلر اهو گنگ و اعصاب خردکنه

کتاب آی هو کدوم ترجمه رو خوندین؟
پس چی بخونیم؟ Undecided

۰
ارسال: #۳۴

hanif پاسخ داده:

کامپایلر

من قلزم رو خوندم و طوری که فهمیدم اصلا خود این کتاب بذات گنگه. دوستان کتاب پوران رو پیشنهاد میکنن.

۰
ارسال: #۳۵

aka111 پاسخ داده:

کامپایلر

سلام من کتاب پیام نور(جعفر امینی پور) با پوران رو میخونم کافیه؟!
همهی مطالب رو شامل میشه؟!
با تشکر

۰
ارسال: #۳۶

hanif پاسخ داده:

کامپایلر

من کتاب پیام نور رو دانشگاه خوندم یه کم اشتباهاتش زیاده طوری برنامه ریزی کن اذیت نشی.

ارسال: #۳۷

aka111 پاسخ داده:

(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۱ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  من کتاب پیام نور رو دانشگاه خوندم یه کم اشتباهاتش زیاده طوری برنامه ریزی کن اذیت نشی.

منظورتون رو از برنامه ریزی نفهمیدم!
اگه کتاب بهتری میشناسید برای تکمیل بگید لطفا
چون احساس میکنم هر کدوم نسبت به اون یکی یه چیزایی کم داره!!!

۰
ارسال: #۳۸

hanif پاسخ داده:

کامپایلر

می تونی از دوستان سال بالاییت کتاب رفع اشکال شده اش رو بگیری و رفع اشکال کنی

۰
ارسال: #۳۹

popp پاسخ داده:

کامپایلر

کتاب آهو ترجمه دلداری وسالخورده رو خریدم انتشارات باغانی
اول اینکه از خوندنش هیچی نمیفهمی. زبون فارسی رو قاطی میکنی باهاش . نمیدونی فعلش کجاست؟ فاعلش کجاست.. خلاصه چیزی ازش نفهمیدم یکم خوندم ازش. اشتباه تایپی هم به اندازه کافی داره !!!!!!
دوم اینکه جلد اولش هست و جلد دوم هم چاپ نشده.
کاش یکی میگفت نمیخریدمش.

گفتم بگم که بقیه دوستان بدونن چطور کتابیه.

من چند سال پیش ترجمه قلزم رو خونده بودم از این کتاب به مراتب بهتر بود(اینو پیدا نکردم بخرم)
شاید برم کتب پیام نور رو بخرم ببینم چطوره. حداقل مفهوم کامپایلرو بفهمم شاید.

کتاب پوران رو هم بعضی جاهاشو نمیفهمم نمیدون چیکار کنم این درسوووووو!!!!!!!

۰
ارسال: #۴۰

mfXpert پاسخ داده:

کامپایلر

(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ)popp نوشته شده توسط:  کتاب پوران رو هم بعضی جاهاشو نمیفهمم نمیدون چیکار کنم این درسوووووو!!!!!!!
کتاب کامپایلر پوران از جمله کتاب های خوب کنکوری هستش.فقط یک فصل از کتاب نیاز به چند بار خوندن داره تا کاملا بشه بهش مسلط شد که اون فصل‌، فصل مربوط به انواع پارسرها هستش

ارسال: #۴۱

popp پاسخ داده:

(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ)popp نوشته شده توسط:  کتاب پوران رو هم بعضی جاهاشو نمیفهمم نمیدون چیکار کنم این درسوووووو!!!!!!!
کتاب کامپایلر پوران از جمله کتاب های خوب کنکوری هستش.فقط یک فصل از کتاب نیاز به چند بار خوندن داره تا کاملا بشه بهش مسلط شد که اون فصل‌، فصل مربوط به انواع پارسرها هستش
ممنون از راهنماییتون .اره همین کاری رو که گفتین انجام میدم. ولی از کجا معلوم از فصل های دیگه هم سوال ندن؟ Undecided .. من
مثله آمار که چند ساله پیش بیشتر از یه فصل سوال میدادن ولی پارسال فک کنم سوالها بین فصول پخش شده بود.
خدا امسال هم فقط از همین پارسرها سوال بیاد

۰
ارسال: #۴۲

SarahArshad پاسخ داده:

دوستان کسی می دونه کامپایلر شاپوری چطوریه ؟ لطفا نگید که برو ویسهاش رو دانلود کن خودم این راه رو می دونم می خوام نظر دوستانی که رفتن سر کلاسش رو بدونم واگه می تونه با کارگهی مقایسه بشه خیلی خوبه

ارسال: #۴۳

مازیار صفایی پاسخ داده:

(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۴۲ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوستان کسی می دونه کامپایلر شاپوری چطوریه ؟ لطفا نگید که برو ویسهاش رو دانلود کن خودم این راه رو می دونم می خوام نظر دوستانی که رفتن سر کلاسش رو بدونم واگه می تونه با کارگهی مقایسه بشه خیلی خوبه

سلام
من چون خیلی وقته از کامپایلر دور بودم و تقریبا همشو یادم رفته بود هم شاپوری رو دنبال کردم هم کارگهی.
نظر کاملا کارشناسی من:
جزوه شاپوری یک جزوه آموزشی کامل است. یعنی کسی مثل من که همه چیز رو فراموش کرده اگر ویس‌ها رو گوش بده و جزوه رو بخونه کامل یاد می گیره و خودش باید تست بزنه
جزوه کارگهی برای کسانی خوبه که مباحث رو مسلط اند و با گوش دادن و خوندن نکات یک سری ریزه کاری‌ها دستشون میاد.
من خودم خیلی دنبال جزوه کارگهی بود. قبلش با شاپوری می خوندم.
وقتی مباحثی رو که از شاپوری خونده بودم رو دباره با کارگهی گوش دادم تازه فهمیدم هــــــــــــــــــــــان!
الان که من اول شاپوری می خونم و گوش می دم. بعد پوران رو می خوندم بعد از این‌ها می رم سراغ کارگهی.
بدون هیچ پیش زمینه به نظر من نمی شه رفت سراغ کارگهی. البته این پروسه خیلی زمانبر است. برای همین من همیشه کامپایلر عقبم!
اگه سوال دیگه هم داشتی در خدمتم!

ارسال: #۴۴

Sunshine Off پاسخ داده:

(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۴۲ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوستان کسی می دونه کامپایلر شاپوری چطوریه ؟ لطفا نگید که برو ویسهاش رو دانلود کن خودم این راه رو می دونم می خوام نظر دوستانی که رفتن سر کلاسش رو بدونم واگه می تونه با کارگهی مقایسه بشه خیلی خوبه
ساراجان خودم شاپوری را نمی شناسم اما یکی از دوستانم که در این درس خیلی مشکل داشت وقتی سال گذشته به کلاس شاپوری در پارسه رفت خیلی ازش تعریف میکرد وتونست موقع کنکور خوب به سوالاتش پاسخ بدهد.

۰
ارسال: #۴۵

navid-p پاسخ داده:

کامپایلر

من تا الان پیام نورو خوندم.پارسه هم دارم.غیر از اینها پوران هم باید خونده بشه؟واگر بخونم کافیه این ۳ کتاب؟

۰
ارسال: #۴۶

SarahArshad پاسخ داده:

کامپایلر

(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۰ ق.ظ)navid-p نوشته شده توسط:  من تا الان پیام نورو خوندم.پارسه هم دارم.غیر از اینها پوران هم باید خونده بشه؟واگر بخونم کافیه این ۳ کتاب؟
در کل خوندن اینکه بگی nتا کتاب خوندنم که فایده ای نداره برادر من !
به خودتون بستگی داره .یکی یه کتاب می خونه بعد هر تستی رو می تونه بزنه یکی ده تا هم خونده یک تست هم نمی تونه بزنه بررسی کنید وضعیت تست زدنتون رو ودنبال منابع جدید نباشید اگر منبعتون مشکل داشت عوض کنید واین رو هم بدونید که یه کتاب رو چند بار خوندن بهتره تا چند تاکتاب رو یه بار بخونیم .موفق باشید

۰
ارسال: #۴۷

navid-p پاسخ داده:

کامپایلر

برای تست کدام کتاب بهتره؟

ارسال: #۴۸

مازیار صفایی پاسخ داده:

(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۵:۱۱ ب.ظ)navid-p نوشته شده توسط:  برای تست کدام کتاب بهتره؟

من پوران دارم راضیم البته یکم غلط غلوط داره اما همه دارن

۰
ارسال: #۴۹

navid-p پاسخ داده:

کامپایلر

دوستان کسی مقسمی نخونده؟در مقایسه با پوران کدوم بهتره؟

۰
ارسال: #۵۰

cprogrammer پاسخ داده:

کامپایلر

سلام کتاب دکتر شاپوری فوق العاده است ،استاد خودم بوده خیلی عالی بود

۰
ارسال: #۵۱

nasservb پاسخ داده:

کامپایلر

"من کتاب سیستم عامل سیلبرشاتس ویرایش هفتم رو ۱۶هزار تومن خریدم البته دیگه دور ننداختم توی قفسه کتابا گذاشتم کف زمین تا رطوبت به بقیه کتابا سرایت نکنه آخه خیلی کلفته و جلدشم خیلی محکمه "
خیلی به این مطلب خندیدم . یه استادی تو دانشگاه زنجان می گفت این آدم آفت کامپیوتر ساینسه !! از ویس های سیستم عامل دانشگاه زنجان شنیدم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال: #۵۲

SarahArshad پاسخ داده:

کامپایلر

(۲۶ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ب.ظ)nasservb نوشته شده توسط:  "من کتاب سیستم عامل سیلبرشاتس ویرایش هفتم رو ۱۶هزار تومن خریدم البته دیگه دور ننداختم توی قفسه کتابا گذاشتم کف زمین تا رطوبت به بقیه کتابا سرایت نکنه آخه خیلی کلفته و جلدشم خیلی محکمه "
خیلی به این مطلب خندیدم . یه استادی تو دانشگاه زنجان می گفت این آدم آفت کامپیوتر ساینسه !! از ویس های سیستم عامل دانشگاه زنجان شنیدم
اینجا تاپیک کامپایلرهاااااا!!!!!

۰
ارسال: #۵۳

farnaz.sad پاسخ داده:

اصول طراحی کامپایلر

من کتاب جعفرنزادو دارم ازبس بده از کامپایلر متنفرشدمAngry.الان searchکردم . منظورت از شاپوری
"فردین شاپوری"هست؟؟؟؟؟Huhمیخواستم بخرمش.ممنون.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۰۲ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۱۱ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۲۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۶۲۸ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۰۳ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۴۸۴ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۳۳۴ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۲۸ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
Sad سوال ۱۰۷ کامپایلر ۹۸ zohre.notash ۰ ۱,۴۵۸ ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: zohre.notash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close