زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اصول طراحی کامپایلر

ارسال: #۳۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ ب.ظ
کامپایلر
اول پیام نور بخون خوب جا افتاد بشین پوران رو بخون و هر جا نیاز شد به آهو مراجعه کن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp , پشتکار , fariba_gh
ارسال: #۳۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ب.ظ
کامپایلر
(۲۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۹ ب.ظ)popp نوشته شده توسط:  فک کنید هیچی از کامپایلر نمیدونم و میخوام همه سوالا رو هم جواب بدم
این که بتونید تمام سوالات کامپایلر رو جواب بدید تقریبا غیرممکنه اما شما تلاش خودتون رو بکنید شاید بتونید
پیشنهاد من‌: کتاب کامپایلر پوران + Aho
به نظر من به شدت جواب میده

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp , پشتکار
ارسال: #۳۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۱۲ ق.ظ
کامپایلر
آره به نظر من هم کتاب پوران کتاب خوبیه دارم میخونمش نویسندش هم روح اله آل شیخ هست
برای مفهومی خوندن هم یکی از اساتیدمون جزوه دکتر پارسا رو بهم معرفی کرد ولی هنوز نخوندمشBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال: #۳۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۸ ب.ظ
کامپایلر
کتاب آهو ترجمه جعفرنژاد در دست رس هست بگیرمش؟
میخوام پورا ن رو به همراه اهو بخونم
ارسال: #۳۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ ب.ظ
کامپایلر
کلا کتاب کامپایلر اهو گنگ و اعصاب خردکنه

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
ارسال: #۳۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ ب.ظ
RE: کامپایلر
(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  کلا کتاب کامپایلر اهو گنگ و اعصاب خردکنه

کتاب آی هو کدوم ترجمه رو خوندین؟
پس چی بخونیم؟ Undecided
ارسال: #۳۷
۲۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ ق.ظ
کامپایلر
من قلزم رو خوندم و طوری که فهمیدم اصلا خود این کتاب بذات گنگه. دوستان کتاب پوران رو پیشنهاد میکنن.

ارسال: #۳۸
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۲۵ ب.ظ
کامپایلر
سلام من کتاب پیام نور(جعفر امینی پور) با پوران رو میخونم کافیه؟!
همهی مطالب رو شامل میشه؟!
با تشکر
ارسال: #۳۹
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۱۱ ب.ظ
کامپایلر
من کتاب پیام نور رو دانشگاه خوندم یه کم اشتباهاتش زیاده طوری برنامه ریزی کن اذیت نشی.

سپاس‌گزاری شده توسط: aka111
ارسال: #۴۰
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۱ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  من کتاب پیام نور رو دانشگاه خوندم یه کم اشتباهاتش زیاده طوری برنامه ریزی کن اذیت نشی.

منظورتون رو از برنامه ریزی نفهمیدم!
اگه کتاب بهتری میشناسید برای تکمیل بگید لطفا
چون احساس میکنم هر کدوم نسبت به اون یکی یه چیزایی کم داره!!!
ارسال: #۴۱
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۴ ب.ظ
کامپایلر
می تونی از دوستان سال بالاییت کتاب رفع اشکال شده اش رو بگیری و رفع اشکال کنی

سپاس‌گزاری شده توسط: aka111
ارسال: #۴۲
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط popp.)
کامپایلر
کتاب آهو ترجمه دلداری وسالخورده رو خریدم انتشارات باغانی
اول اینکه از خوندنش هیچی نمیفهمی. زبون فارسی رو قاطی میکنی باهاش . نمیدونی فعلش کجاست؟ فاعلش کجاست.. خلاصه چیزی ازش نفهمیدم یکم خوندم ازش. اشتباه تایپی هم به اندازه کافی داره !!!!!!
دوم اینکه جلد اولش هست و جلد دوم هم چاپ نشده.
کاش یکی میگفت نمیخریدمش.

گفتم بگم که بقیه دوستان بدونن چطور کتابیه.

من چند سال پیش ترجمه قلزم رو خونده بودم از این کتاب به مراتب بهتر بود(اینو پیدا نکردم بخرم)
شاید برم کتب پیام نور رو بخرم ببینم چطوره. حداقل مفهوم کامپایلرو بفهمم شاید.

کتاب پوران رو هم بعضی جاهاشو نمیفهمم نمیدون چیکار کنم این درسوووووو!!!!!!!
ارسال: #۴۳
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ ب.ظ
کامپایلر
(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ)popp نوشته شده توسط:  کتاب پوران رو هم بعضی جاهاشو نمیفهمم نمیدون چیکار کنم این درسوووووو!!!!!!!
کتاب کامپایلر پوران از جمله کتاب های خوب کنکوری هستش.فقط یک فصل از کتاب نیاز به چند بار خوندن داره تا کاملا بشه بهش مسلط شد که اون فصل‌، فصل مربوط به انواع پارسرها هستش

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp , - rasool -
ارسال: #۴۴
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ)popp نوشته شده توسط:  کتاب پوران رو هم بعضی جاهاشو نمیفهمم نمیدون چیکار کنم این درسوووووو!!!!!!!
کتاب کامپایلر پوران از جمله کتاب های خوب کنکوری هستش.فقط یک فصل از کتاب نیاز به چند بار خوندن داره تا کاملا بشه بهش مسلط شد که اون فصل‌، فصل مربوط به انواع پارسرها هستش
ممنون از راهنماییتون .اره همین کاری رو که گفتین انجام میدم. ولی از کجا معلوم از فصل های دیگه هم سوال ندن؟ Undecided .. من
مثله آمار که چند ساله پیش بیشتر از یه فصل سوال میدادن ولی پارسال فک کنم سوالها بین فصول پخش شده بود.
خدا امسال هم فقط از همین پارسرها سوال بیاد
ارسال: #۴۵
۱۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۴۶ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ ب.ظ)popp نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ)popp نوشته شده توسط:  کتاب پوران رو هم بعضی جاهاشو نمیفهمم نمیدون چیکار کنم این درسوووووو!!!!!!!
ممنون از راهنماییتون .اره همین کاری رو که گفتین انجام میدم. ولی از کجا معلوم از فصل های دیگه هم سوال ندن؟ Undecided .. من
مثله آمار که چند ساله پیش بیشتر از یه فصل سوال میدادن ولی پارسال فک کنم سوالها بین فصول پخش شده بود.
خدا امسال هم فقط از همین پارسرها سوال بیاد

من دارم کتاب پوران رو میخونم ولی فصل سومش یه کمی مفاهیم بنیادی مثل پیدا کردن مجموعه های first و follow رو گنگ گفته. (و اگه همین دو مفهوم رو نفهمی بقیه اش هم نمیفهمی) رفتم فقط همین دوتا مفهوم رو (فقط همین ۲تا) رو از کتاب مقسمی خوندم و اون خوب گفته بود (بازم میگم فقط همین ۲تا مفهون رو از مقسمی بخونید و اصلاً به این کتاب اعتماد نکنید).
به قول دوستمون فصل سومش زیاد خوندن میخواد حدود ۲۷۰ تا تست تالیفی هم از این فصل داره
تو فصل چهارمش یه مقدار در مورد توابع و رکوردفعالیت و اینا بحث کرده(که هیچی هم تاحالا ازش تست تو کنکور نیومده) ولی فصل پنجمش در مورد تحلیلگر معنایی و تولید کد و ایناست که اینا هم تو کنکور میاد... در کل از این کتاب فقط فصل چهارمش خوندن نداره

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۳۳۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۶۴ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۷۳ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۶۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۸۸ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۵۳ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۵۲۴ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۳۷۱ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۱۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
Sad سوال ۱۰۷ کامپایلر ۹۸ zohre.notash ۰ ۱,۴۹۳ ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: zohre.notash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close