زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انجمن پسران مانشتی

ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ ق.ظ، توسط aatwo.)
Tongue انجمن پسران مانشتی
این انجمن فقط مخصوصه پسرهاست خواهشن دختر خانمها نه بیان تو نه پست بزارنBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
البته زیاد مطمئن نیستم این انجمن آقا پسرها تعداد پستاش به پای انجمن دختران مانشت برسه خلاصه ما شروع کردیم
در ضمن این یک رقابت سالم بدونه دوپینگ استTongue

drink 8 glasses of water a day

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , esi , Andrew S.Tanenbaum , Jooybari , hadirr , Amir V , darush12 , khayyam
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۶:۰۸ ق.ظ
انجمن پسران مانشتی
نکنین این لشگر کشی‌ها رو .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۵ ق.ظ
انجمن پسران مانشتی
چشم و هم چشمی تو فرهنگ لغات آقایونه . وقتی که راجع به خانوما حرف می زنن! من هیچ خانمی رو ندیدم که لغت چشم و هم چشمی به کار ببره Big Grin

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , mosaferkuchulu , انرژی مثبت , narges_r , Xilinx , Manix , aatwo , Parva , nasogh , nomad:D , esi , mali_IT , sima2
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ ب.ظ
انجمن پسران مانشتی
آقا اجازه من نخودی!Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , nasogh , Forward
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ، توسط Manix.)
RE: انجمن پسران مانشتی
بازم خوبه وقتی آقایون میرن تو تاپیک خانوم‌ها یه یا اللهی چیزی میگن

اینجا انگار نه انگار‌، حالا اومدیم و یکی از آقایون
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پاش بود..

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Forward
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ب.ظ
انجمن پسران مانشتی
یا الله
یا الله
Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , nasogh
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ ق.ظ
مثل اینکه این تاپیک به تنهایی داره مقبولیت ما رو به سمت منفی بی نهایت میل میده Smile)

فقط مدیران حواسشون باشه که در کنار باند مافیایی‌، یه باند
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هم پیدا شده تو مانشت!

ولی خیالی نیست‌، اینهم اولین جمله قصار من:

به خانمی که سن واقعیش را می گه نباید اعتماد کرد؛ چون از چنین خانمی گفتن هرچیزی بر میاد!

وقتی به سرم زد فهمیدم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , nomad:D
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۲ ق.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ق.ظ)Manix نوشته شده توسط:  ولی خیالی نیست‌، اینهم اولین جمله قصار من:

به خانمی که سن واقعیش را می گه نباید اعتماد کرد؛ چون از چنین خانمی گفتن هرچیزی بر میاد!
من همیشه سنم و می گم یعنی نمی شه به من اعتماد کردHuh
شاید منظور از هر چیزی حقیقت هست!

سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , nomad:D , mali_IT
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۶ ق.ظ
انجمن پسران مانشتی
مسافرکوچولو..

شما می تونی این نظریه من رو تو اتاق مخصوص دختر خانم‌ها تحلیل کنی‌، اینجا جاش نیست!

ضمنا اینم به جمله فوق اضافه کن:

بهترین زن دنیا زنی است که کسی او را ندیده باشد!

وقتی به سرم زد فهمیدم!
ارسال: #۱۰
۲۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۸ ق.ظ
انجمن پسران مانشتی
خوب منظورتون از نوشتن این جمله‌ها چیه؟
می خواین چی و ثابت کنین؟
من اینجا بیشتر از شما بودم!بهتون به عنوان یه خواهر نمی دونم بزرگتر یا کوچیکتر توصیه می کنم از این بحث‌ها راه نندازین!عواقب خوبی نداره!ثابت شده!

سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , Amir V
ارسال: #۱۱
۲۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
انجمن پسران مانشتی
با اجازه اقایون یاالله

از اون جایی که تاپیک اقایونه پس ترجیح میدم که پست نذارم فقط یه مطلب بگم .خوب درسته که اقایون می تونند در این جا نظراتشون رو بگن ولی تا اون جا که ما در تاپیک دختران مانشت داریم راجع به اقایون و خصیصه هاشون و این که باید چه جوری باشن یا نباشند بحث نمی کنیم البته باز هم به تفاوتهای اقایون و خانمها بر میگرده ولی مثل این که تو این تاپیک در مورد خانمها بیشتر نظر داده می شه Tongue بنابراین از اون جایی که امکان بازدید و امتیاز دهی برای عموم ازاده پس امکان منفی شدن هم وجود داره البته دادن این امتیازات به نظر من فمینیستی نیست دوستان نظر مخالف و موافق رو بیان می کنند Smile

خوب ببخشید که در تاپیکتون ارسال داشتم به ادامه صحبتتون بپردازید.
(۲۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  خوب منظورتون از نوشتن این جمله‌ها چیه؟
می خواین چی و ثابت کنین؟
من اینجا بیشتر از شما بودم!بهتون به عنوان یه خواهر نمی دونم بزرگتر یا کوچیکتر توصیه می کنم از این بحث‌ها راه نندازین!عواقب خوبی نداره!ثابت شده!

مسافر کوچولو جان ایشون هم نظرشون رو میگن و لزومی نداره نظر ایشون نظر تمام اقایون باشه . شما هم بیا بریم انجمن خودمون در این صورت ایشون می تونند با سایر اقایون در مورد نظراتشون بحث کنند .

مسلما تجربه شما هم زیاده و می دونید در هر موقعیت چطور برخورد کنید Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , mosaferkuchulu , nasogh , Parva , Pakzad , farnaz.sad
ارسال: #۱۲
۲۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۵ ق.ظ، توسط Manix.)
انجمن پسران مانشتی
(۲۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  خوب منظورتون از نوشتن این جمله‌ها چیه؟
می خواین چی و ثابت کنین؟
مسافر کوچولوی بزرگ!
من هم نه گفته‌ام بیشتر از شما بوده‌ام ،

این جملات تا جایی که سواد ادبی من کمک می کنه هیچ بار حقوقی به واسطه توهین نداشته و نداره و تنها تراوشحات ذهنی یک پسر است در جمع هم جنسانش

و به هیچ عنوان مخاطب من خانم‌ها نیستند بلکه مخاطب آقایانند..

ولی سعی در تغییر مسیر خواهم داشت!
تا حالا شده به افرادی برخورد کنیم که دنبال کسی می گردن که سرش داد بزنن یا فحش و بدو بیراه بهش بگن و به طریقی خودشون را خالی کنن. مثلاً بعضی از راننده‌ها سرشون را از شیشه بیرون می یارن و به راننده ماشین بغلی که مثلاً حق تقدم را رعایت نکرده، زشت ترین فحش‌ها و توهین‌ها را نثار می کنند. حتی بعضی وقتا یکی از دوستاتتون ممکنه با یه حرف کوچیک شما عکس العمل شدیدی نشون بده و بدترین حرفها را بزنه.

بعضی از آدما به ماشین زباله می مونن، از صبح تا شب می گردن و هرچی انرژی منفی هست را از محیط اطرافشون جذب می کنن. مثل ماشین زباله که وظیفه اش اینه توی شهر بچرخه و زباله‌ها را جمع کنه. وقتی ماشین زباله پر میشه باید بارش را خالی کنه. آدما هم همینطور هستن وقتی بار زباله شون سر ریز شد باید بار را خالی کنن. پس دنبال کوچکترین بهونه ای می گردن که بارشون را خالی کنن.

هیچکس دوست نداره که یه ماشین زباله بیاد و بارش را روی سرش خالی کنه. واقعاً باید چیکار کنیم که ماشین زباله بارش را روی سر ما خالی نکنه؟؟ و مهمتر اینکه باید چیکار کنیم که یه وقت خودمون تبدیل به ماشین زباله نشیم؟؟

موضوع کم اهمیتی نیست، بهتره بیشتر درموردش فکر کنیم.

وقتی به سرم زد فهمیدم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۱۳
۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۹ ب.ظ
انجمن پسران مانشتی
ای بابا این چه وضعیه
از پسرهای باحال دعوت میشه تو این انجمن فعالیته بیشتری نمایند پای آبرو در میونه

drink 8 glasses of water a day

ارسال: #۱۴
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ ب.ظ
انجمن پسران مانشتی
اخهههه چقدر خلوته اینجاااااااااااااااا.....
ارسال: #۱۵
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ ب.ظ
انجمن پسران مانشتی
دمت گرم رفیق
حالا که بحث آبرو آقایون درمیون شد ما هستیم
راستی اون ..... چی شد ؟؟؟؟
چه خبر از .... !؟؟؟

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست زیر انجمن برای نتایج نهایی سال ۹۶ TRon ۴ ۲,۸۴۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: TRon
  درخواست زیر انجمن سال ۹۶ TRon ۰ ۱,۳۸۵ ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: TRon
  تغییرات تیم مدیریت انجمن Bache Mosbat ۷ ۹,۴۲۶ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: noyasystem
  ۱۴۳علوم کامپیوتر در خدمت مانشتیا! dhsv ۲ ۲,۴۱۵ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: dhsv
  در خواست زیر انجمن سیگنال MBe ۳ ۳,۷۸۲ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  خواستار مساعدت دوستان مانشتی برای تهیه ی کتاب "مهندسی نرم افزار مهندس زنجانی پارسه" zahra95-IT ۲ ۲,۵۲۱ ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra95-IT
  ایران در آستانه اخراج از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا قرار دارد plusdeck ۰ ۲,۶۱۱ ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: plusdeck
  ریاضیدان ایرانی برنده جایزه انجمن ریاضی اروپا شد ali139084 ۰ ۲,۴۴۵ ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ali139084
  ۸ خرداد سالروز تولد انجمن مانشت admin ۲۹ ۱۳,۷۶۰ ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: همیلا
  کمک تلگرامی به کاربران مانشتی samaneh2505 ۱۳ ۱۰,۱۵۷ ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: samaneh2505

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close