زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منبع مناسب برای زبان

ارسال: #۷۶
۲۶ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط ف.ش.)
منبع مناسب برای زبان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ببخشید برای لغتهای Essential Words.for.the.Toefl باید هر ۳۰ درس رو بخونیم یا اون ۱۰ درسی که توی کتاب زبان تخصصی دکتر مظفری هست کافیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه کتاب آبی رنگ grammer in use کافی نیست؟؟ پس این دو جلدی که میگین کدومه؟؟

این کتاب خوب نیست؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Raman
ارسال: #۷۷
۲۶ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ، توسط setaiesh.)
منبع مناسب برای زبان
ممنون از راهنماییتون آقای JavadJJ؛
اما این فایلی که گذاشتین رو با چه برنامه ای باید باز کرد؟؟؟؟؟؟
چون اجراشو میزنم با نرم افزار DREAM WEAVER ‌ام بازش میکنه و کدهای HTML یشو نشونم میده!!!!!!!!!!!!!!

اینجا همه هر لحظه می پرسند :
ــ« حالت چطور است؟»
اما کسی یکبار از من نپرسید:
ــ« بالت ...»

*قیصر امین پور*
۰
۰
ارسال: #۷۸
۲۶ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۹ ب.ظ، توسط ف.ش.)
منبع مناسب برای زبان
برای دانلود کتاب grammer in use به جزوه شماره ۳ آرشیو مراجعه نمایید.

ستایش خانم این لایتنر برای اجرا به جاوا نیاز داره.

در قسمت زبان عمومی میتونید java runtime رو دانلود کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Raman , Shiny
ارسال: #۷۹
۲۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۳۱ ب.ظ، توسط javadjj.)
منبع مناسب برای زبان
۱۱۰۰ لغت رو یکی از بچه های رتبه ۱۶ زبان میگفت برا ما ۲ تا اومده پارسال بعدم زبانه هر چی بیشتر بخونید بهتره اما تو ۵ ماه توقع ندارید که معجزه بشه به سرعت ۵۰۴ رو بخونید برید سراغ کتاب لغت های ضروری بعدی ما که بخیل نیستیم ولی خوب اولین منبع لغت ضروری همون ۵۰۴ هست بعد ۱۱۰۰ بعدش هم لغات ضروری تافل که خوب طول میکشه خوندن همه اینها در ضمن من در این زمینه صاحب نظر نیستم افاق توصیه میکنم این لینک‌ها رو به کسی نشون بدی که زبانش خوبه تا نظر بده.

ستایش اون فایلی که گذاشتم من فشردش کردم با winrar لذا باید ابتدا فایل از حالت فشرده خارج بشه بعد ۴ تا پی دی اف هستش که ۱-۵۰۴ روی فلش کارت هاست و ۲-۵۰۴ پشت فلش کارت هاست همچنین ۱۱۰۰ لغت ،حالا باید به کسی که چاپ میکنه بگین دقیق چاپ کنه لغات با معنی دقیقا روبروی هم چاپ بشه مثلا واژه Abandon پشتش بصورت برعکس میشه ترک کردن بازم تاکید میکنم اینها پی دی اف معمولیه برای استفاده باید چاپ بشه برش زده بشه هرچی هست سخت افزاریه نه نرم افزاری با اون نرم افزار لایتنر ماندگار اشتباه نشه
حالا برش بزنین و این میشه لایتنر آماده باز هم جهت اطمینان خودم دوباره تستش میکنم در ضمن حتما باید فایل‌ها رو از سایت ۴shared.com دانلود کنید شاید شما گزینه SAve targat as... رو انتخاب میکنید لطفا روی لینک کلیک کنید تا وارد سایت ۴shared.com بشه بعد دانلود کنید

کتاب grammer in use زبان اصلیش سه جلدی هست مقدماتی،متوسط و پیشرفته دقت کنید زبان اصلی منظور من از دو جلد مقدماتی و متوسط زبان اصلی هستش
اما یه کتاب ترجمه شده جلد ابی هستش ترجمه اقای بلوچ که هم زبان اصلی نوشته و هم ترجمه زیرش که مشتمل بر ۱۴۵ درس منتخب مقدماتی و متوسط فکر میکنم ۱۴۵ درس کافیه اگه این کتاب رو هم تهیه کردید بازم خوبه خود من مقدماتی و متوسط زبان اصلی رو دارم میخونم و هرجا به مشکلی در ترجمه برخورد میکنم میرم سراغ این کتابه البته خیلی کم پیش میاد

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Raman , ف.ش
ارسال: #۸۰
۲۶ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۱۷ ب.ظ
منبع مناسب برای زبان
آفاق جان؛ میشه دقیقا آدرس java runtime رو در مانشت یا هر جا که هست ذکر کنید؟

جناب javadjj ؛ این فایلی که گذاشتین زیپ شده نیست بلکه پسوند jsp. دارد.
برای ۵۰۴ دارم از نرم افزار Maximum استفاده میکنم و ۱۱۰۰ رو میخواستم.

ــ« حالت چطور است؟»
ــ« بالت ...»

*قیصر امین پور*
۰
۰
ارسال: #۸۱
۲۶ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۵۰ ب.ظ
منبع مناسب برای زبان
ستایش جان این لینکش

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: setaiesh
ارسال: #۸۲
۲۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط javadjj.)
منبع مناسب برای زبان
ستایش برو به وبلاگم این ادرس وبلاگم هستش از اونجا دانلود کن
تو گوگل بزن "جواد جوریان" رو اولین گزینه پیدا شده کلیک کن میره به وبلاگم jrobatic.blogfa اونجا مطلب رو میبینی میفهمی
این لینک مستقیم نیست

این لینک مستقیمش

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: T.A
ارسال: #۸۳
۲۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۵۱ ق.ظ
منبع مناسب برای زبان
ماکزیمم ۱۱۰۰ واژه رو نداره

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال: #۸۴
۲۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۷:۲۸ ق.ظ
منبع مناسب برای زبان
این ماکزیمم که میگین نرم افزاره؟میشه لینکشو بگذارین؟؟
۰
۰
ارسال: #۸۵
۲۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۰ ب.ظ
RE: منبع مناسب برای زبان
Maximum یک نرم افزار زبان ایرانیه که لغات ۵۰۴ در حد متوسط و تافل و ... رو به صورت پکیج های جدا تو بازار میفروشه.
من نرم افزار ۵۰۴ش رو خریدم و دانلود نکردم و ظاهرا قفل شکسته نیست.در این نرم افزار هر روز باید لغاتش رو بخونی(خودت میتونی تعدادش رو تغییر بدی) و اگر یک روز نخونیش بهت لغت جدید یاد نمیده و قبلیها رو تکرار میکنه که فراموششون نکرده باشه و دوباره از فرداش جدید میده.
فکر میکنم به سبک لایتنر کار میکنه.

این شرکته باید به من پورسانت بده Big Grin Wink

آقای جوریان؛ من هم این فایل رو از لینک آخرین پست وبلاگتون دانلود کرده بودم. نمی دونم چه جوری اجراش کنم! وقتی این dreamweaver رو اجرا میکنم تازهنرم افزار pdf باز میشه و بعد error میده و نمیتونه فایل رو باز کنه!

آفاق جان از لینکت ممنونم چه چیزای خوبیه. اما ظاهرا لینک G-5 دانلود نمیشه. errorش اینه که نمیتونه با سرورشون ارتباط برقرارکنه!

ــ« حالت چطور است؟»
ــ« بالت ...»

*قیصر امین پور*
۰
۰
ارسال: #۸۶
۲۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۲۵ ب.ظ، توسط ف.ش.)
منبع مناسب برای زبان
خواهش میکنم ولی من دیروز خودم دانلود کردم و استفاده کردم هیچ مشکلی نداشت.
جعبه G7 هم به بازار اومد!! قیمت ۱۲۰۰۰ فلش کارتهای G7 برای هر درس ۵۰۰۰-۶۰۰۰ تومان برای ۵۰۴ و تافل و ۱۱۰۰ رو هم داره.

اشتباه نکنید من بازاریاب نیستم Big Grin من که خودم یه روش دارم لغات رو توی دفترم مینویسم. هر بار میخونم اگه درست بلد بودم تیک میزنم اگه غلط جواب بدم ضربدر میزنم بعد اگه یه کلمه رو چند بار درست جواب دادم بیخیالش میشم و اگه چند بار غلط جواب دادم توی صفحه بعد همراه لغات جدید دوباره مینویسم بهش میگن روش Afagh1389 !
۰
۰
ارسال: #۸۷
۲۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۵۹ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۹ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  خواهش میکنم ولی من دیروز خودم دانلود کردم و استفاده کردم هیچ مشکلی نداشت.

من قفل شکسته نرم افزار ماکسیمم رو ندیدم، اونی که شما دانلود کردید احتمالاً نمونه‌ی آزمایشیش هست که نارسیس رو سایتش گذاشته و فقط حدود ۵۰ لغت از ۵۰۴ را داره، نرم افزارشو میتونید بخرید فکر کنم هر سریش ۹هزار تومنه

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
ارسال: #۸۸
۲۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۹ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  خواهش میکنم ولی من دیروز خودم دانلود کردم و استفاده کردم هیچ مشکلی نداشت.
جعبه G7 هم به بازار اومد!! قیمت ۱۲۰۰۰ فلش کارتهای G7 برای هر درس ۵۰۰۰-۶۰۰۰ تومان برای ۵۰۴ و تافل و ۱۱۰۰ رو هم داره.

اشتباه نکنید من بازاریاب نیستم Big Grin من که خودم یه روش دارم لغات رو توی دفترم مینویسم. هر بار میخونم اگه درست بلد بودم تیک میزنم اگه غلط جواب بدم ضربدر میزنم بعد اگه یه کلمه رو چند بار درست جواب دادم بیخیالش میشم و اگه چند بار غلط جواب دادم توی صفحه بعد همراه لغات جدید دوباره مینویسم بهش میگن روش Afagh1389 !

بنظر من بهترین نرم افزاری که برای حفظ لغت در ایران وجود داره همین Maximum شرک نارسیس هستش خیلی از لغات رو داره و یکی از بهترین امکاناتش اینه که تلفظ لغات رو هم داره لغات تافل , ۵۰۴ ,
لغات کاربردی از شماره ۱ تا ۹ رو هم داره من نزدیک دوسالی هست که از اون استفاده میکنم خیلی عالیه روش کارشم دقیقا لایتنره( همون جی ۵ ایرانی) این باعث میشه که از یه روش علمی لغات رو حفظ کنید که دیگه فراموش نکنید توی جی ۵ و موارد دیگه باید خودتون لغات رو جابه جا کنید اما این نرم افزار خودش به صورت خودکار این کار رو میکنه در کل روزی بیشتر از نیم ساعت برای همه بانک‌ها احتیاج ندارید قیمتش یکم زیاده اما واقعا ارزش داره فکر نمیکنم تو ایران فعلا کسی روی دست این نرم افزار بزنه دوستان هر بستش ۱۰ هزار تومن فکر کنم قیمت داره البته اگه خواستید بخرید به من پیام بدید که با یه روش ارزانتر( اما قانونی واقعا پولی که میگیرند حلالشان باشه که چیز خیلی خوبی ساختن )میتونم تمام بسته هارو به قیمت یه بسته براشون تهیه کنم البته تبلیغ نیست چون چیزی گیر من نمیاد فقط کمک به دوستانه

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamidkhl
ارسال: #۸۹
۲۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط ف.ش.)
(۲۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۹ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  خواهش میکنم ولی من دیروز خودم دانلود کردم و استفاده کردم هیچ مشکلی نداشت.

من قفل شکسته نرم افزار ماکسیمم رو ندیدم، اونی که شما دانلود کردید احتمالاً نمونه‌ی آزمایشیش هست که نارسیس رو سایتش گذاشته و فقط حدود ۵۰ لغت از ۵۰۴ را داره، نرم افزارشو میتونید بخرید فکر کنم هر سریش ۹هزار تومنه

باشه ولی من G5 رو گفتم،ستایش خانم گفتن خطا داده.گفتم مشکلی نداشته.
۰
۰
ارسال: #۹۰
۲۹ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۲۳ ب.ظ، توسط ف.ش.)
منبع مناسب برای زبان
من پرسیدم میگن ۱۱۰۰ کلمه رو نیاز نیست واسه ارشد واسه gre هست. درسته؟؟؟
یه سوال دیگه اینکه اگه ۵۰۴ و لغتهای ضروری تافل رو یاد بگیریم سوالای vocab کنکور از اینها میاد یا ممکنه همش از یه جای دیگه بیاد؟؟؟
یه سوال دیگه اینکه فلش کارتهای لغات ضروری تافل که کتاب فروشی‌ها دارن خوبه یا اصل کتاب (زبان اصلی) رو تهیه کنم؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۲۵ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۸ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۵ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۶ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۶۵ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۷۶ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۷۱۵ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۶ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close