زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یه مشورت پسرونه (اقدام اجباری)

ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط موج.)
سلام بر دوستان عزیز
حقیقتش این چند روز درگیر کارای فارغ التحصیلی بودم که خیلی وقتم رو گرفت و از درس عقب افتادم. امروز تموم شد . انتظار داشتم لحظه آخر یه گواهی موقت تحصیلی بهم بدن ولی دریغ یه برگه A5 که حاوی نامه ای بود به نظام وظیفه کف دستم جا گرفت. کاش لااقل برگش A4 بود کمی پیش خونواده کلاس داشتیم Smile
با کمال ناباوری زمان فارغ التحصیلی رو توی اون نامه برای نظام وظیفه ۹۰/۶/۱۲ زدن در حالی که من آخرین نمرم رو برج هفت از استاد گرفتم . خلاصه حالا موندم چه کار کنم هدفم اینه که سه ماهه آذر دی و بهمن رو فقط و فقط درس بخون . با احتساب اون شش ماه زمانم یه حدود ده روز تا پایان آبان و یه دو هفته ای هم بعد کنکور (تا ۱۲/۱۲) وقت دارم برم سراغ کارای ارسال دفترچه ؟ (البته اینم بگم که من حدود سه تا معافیت لب مرز دارم از جمله یکی از اونا معافیت تک پسری هست که منتها باید تا برج سه سال ۹۴ بگذره و دو تا معافیت لب مرز دیگه که هر آن احتمال وقوعش هست)
کدوم زمان برای ارسال دفترچه بهتره ؟ استرس کدوم کمتره ؟ ...
نظر شما چیه

سپاس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ب.ظ
موج تو که امسال به امید خدا قبولی.دفترچه رو که به وقت خودشم ارسال کنی بعدش معاف میشی تا بعد از فوق.فقط بدیش این هست که یا باید دیر بری یا اینکه دوبار بری سربازی.تازه اگر هم ارشد فبول بشی که معلوم نیست تا سال ۹۲ چه قوانین جدیدی بیاد Big Grin ممکنه بعد از ارشد بهت بگن معافی.تازه اگرهم بری سربازی بازهم میتونی درس بخونی(که بعیده).مهم اینه که تا کنکور مشکلی واست پیش نمیاد Wink

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ ب.ظ
در مورد معافیت تک پسری یکم شفاف سازی کن برادرBig Grin
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ ب.ظ
تا اونجایی که من شنیدم حد و حساب نداره. یکی از دوستای من پارسال سریازیش تمام شد می گفت دوستش که با هم دفترچه را پست کرده بودن (منتها از شهرهای مخلف) هنوز سربازیش تمام نشده(فکر کنم حدود یکسال تفاوت در زمان اعزام به خدمت داشتن).
ولی الان فکر کنم سرباز کم دارند، سریعا نیرو می گیرن Big Grin
به نظر من یکجوری جور کنید که ۱ اسفند اعزام بشین. میگن بهترین موقع هست. من خودم دنبالشم منتهی توی کارهای اداری تصفیه حساب گیر کردم.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ ب.ظ
به نظر من تا میتونی هر کاری رو بنداز بعد از آزمون،من هم سال قبل این موقع‌ها کلی مسایل مشابه واسم پیش اومد(سربازی نبود)همه رو نگه داشتم واسه بعد بهمن،حتی اگه کارت یه کم عیب هم پیدا کنه به نظر من ارزشش رو داره که الان فقط به درسات فکر کنی،خودت میدونی...
موفق باشی

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ب.ظ)natanz نوشته شده توسط:  در مورد معافیت تک پسری یکم شفاف سازی کن برادر

اینم هزارمین پستم در مانشت به شفاف سازی اختصاص میدم
معافیت تک پسر در صورت ۵۹ سال تمام پدرش هست که حدود ۴ سال نیم دیگه باید برای این اتفاق از سربازی فرار کنم
معافیت دیگه ای که گفتم مربوط به یه مدرکی هست که سالانه یه بار آزمونش برگزار میشه و چند مرحله هست. امسال یه مقدار خیلی جزئی از حد نصابش کم داشتم که ممکنه سال دیگه بتونم جبران کنم و در اون صورت هم ممکنه معاف شم که معافیت خیلی مقبولی هم هست
و یه معافیت لب مرز دیگه که شاید بعدا شفاف سازی کردم Smile
کاش به جای این سه تا معافیت لب مرز یه معافیت درست و حسابی داشتم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ ق.ظ
RE: یه مشورت پسرونه (اقدام اجباری)
(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۵۲ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
سلام بر دوستان عزیز
حقیقتش این چند روز درگیر کارای فارغ التحصیلی بودم که خیلی وقتم رو گرفت و از درس عقب افتادم. امروز تموم شد . انتظار داشتم لحظه آخر یه گواهی موقت تحصیلی بهم بدن ولی دریغ یه برگه A5 که حاوی نامه ای بود به نظام وظیفه کف دستم جا گرفت. کاش لااقل برگش A4 بود کمی پیش خونواده کلاس داشتیم Smile
با کمال ناباوری زمان فارغ التحصیلی رو توی اون نامه برای نظام وظیفه ۹۰/۶/۱۲ زدن در حالی که من آخرین نمرم رو برج هفت از استاد گرفتم . خلاصه حالا موندم چه کار کنم هدفم اینه که سه ماهه آذر دی و بهمن رو فقط و فقط درس بخون . با احتساب اون شش ماه زمانم یه حدود ده روز تا پایان آبان و یه دو هفته ای هم بعد کنکور (تا ۱۲/۱۲) وقت دارم برم سراغ کارای ارسال دفترچه ؟ (البته اینم بگم که من حدود سه تا معافیت لب مرز دارم از جمله یکی از اونا معافیت تک پسری هست که منتها باید تا برج سه سال ۹۴ بگذره و دو تا معافیت لب مرز دیگه که هر آن احتمال وقوعش هست)
کدوم زمان برای ارسال دفترچه بهتره ؟ استرس کدوم کمتره ؟ ...
نظر شما چیه

سپاس
به نظر من بهتره دو هفته قبل از اتمام فرجه شش ماهه اقدام کنی.
دفترچه زود بهشون میرسه ولی تا جواب بفرستن از ۲ تا ۴ ماه طول میکشه و تا زمان اعزام هم ۱ ماه یا بیشتر فرصت داری. در ضمن میتونی بعد از دریافت برگه سبز بری و زمان اعزام رو تمدید کنی( دو یا ۴ ماه )
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ ق.ظ
سلام موج جان
بعضی از آشناهای من دیر دفترچه رو ارسال کرده بودن منظورم از دیر تقریبا ۱۰ یا ۱۵ روز مونده به پایان معافیت تحصیلی
و وقتی جواب براشون اومد مهر اضافه ۳ ماهه رو داشت که این یعنی اگه دانشگاه هم قبول بشن، دانشگاه اونارو قبول نمیکنه
دفترچه تقریبا ۲۵ روز تا ۱ ماه وقت می خواست قبلا، الان رو دقیق نمی دونم ولی به نظر من سوال کن که چقدر وقت برای بازگشت دفترچه لازمه تا خدای نکرده مهر غیبت نداشته باشه
راه حل استرسشم اینه که بهش فک نکنی
و برای معافیت تو خدمت راحت میتونی دنبالش بری

همیشه چاره "بودن" نیست ، گاهى باید به "فاصله" فرصت داد
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ ق.ظ
ای بابا می بینید؟
همه یه جورایی یه اتصالات و نقاط امیدی به معافیت دارن جز من Sad
نصف دوستام با این قوانین جدید معاف شدن، یا کسری خدمت گرفتن!
من باید با این وزن و قدم برم خدمت بطور تمام کمال Big Grin

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
ارسال: #۱۰
۲۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۴۳ ب.ظ
(۲۴ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  ای بابا می بینید؟
همه یه جورایی یه اتصالات و نقاط امیدی به معافیت دارن جز من Sad
نصف دوستام با این قوانین جدید معاف شدن، یا کسری خدمت گرفتن!
من باید با این وزن و قدم برم خدمت بطور تمام کمال Big Grin

دلت بسوزه من تمام رفقام معاف شدن جز یکی. اون هم کسری گرفت. Big Grin
ولی من باید جور همشون را بکشم.
اگر معاف نشدی بیا من یک راهی نشانت بدم که معاف شی. خیالت راحت.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
ارسال: #۱۱
۲۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ ب.ظ
الان زمان اعزام رو دو روزه میگن.پس فعلا به فکر درست باش.اگه بخوای بعد از کنکور فعلا خونه نشین بشی که هیچ و گرنه اواخر دی دفترچتو بدی برا ۱ اسفند اعزامی.الان با این اوضاع،نیروهای مسلح هر ماه درخواست نیرو میده.

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
ارسال: #۱۲
۲۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ ب.ظ
سلام حالا که بحث داغه ما هم بیابم تو
به نظر تون من کی دفترچه پست کنم که ۱ اسفند برم؟تاریخ فارغ التحصیلیمم ۳۰ تیره
ارسال: #۱۳
۲۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۴ ق.ظ
(۲۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۳۴ ب.ظ)user_256 نوشته شده توسط:  سلام حالا که بحث داغه ما هم بیابم تو
به نظر تون من کی دفترچه پست کنم که ۱ اسفند برم؟تاریخ فارغ التحصیلیمم ۳۰ تیره

اگه اواخر آذر بفرستی حتما ۱ اسفند اعزامی.در ضمن تمدید و تعجیل خیلی راحته.برا اردیبهشت ۹۱ هم بزنن میتونی تقاضای تعجیل کنی.

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , موج , user_256
ارسال: #۱۴
۲۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ ب.ظ
با تشکر از دوستانی که در این تاپیک نظر دادن سعی کردم که لااقل با سپاس و امتیاز در حد ممکن جبران کنم
جمع بندی از مجموع صحبت های دوستان منو به این نتیجه رسوند که هر چه دیرتر اقدام کنم منتها نه اون قدر دیر که احتمال غیبت برام باشه
بنابرین سعی میکنم یه هفته از دی ماه رو بهش اختصاص بدم
با سپاس از دوستان

ارسال: #۱۵
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ق.ظ
سلام
این آزمونی که سالی‌ی بار در ایران گرفته میشه، چه آزمونیه؟
اون مورد سوم رو هم شفاف سازی کن برادر که ما هم کارمون خیلی گیرهSad
شما آشنا داری به ما هم معرفی کنTongue (جدی)

کسی میدونه چطور باید عضو بنیاد نخبگان شد؟ باید به کجا مراجعه کرد و چه مدارکی رو برد؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question مشورت در حل یک تست آمار marvelous ۶ ۴,۲۶۷ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دایره توخالی : اختیاری یا اجباری امیدوار ۰ ۱,۱۵۰ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: امیدوار
  منبع ارشد ساختمان داده (مشورت) saharitst ۱۳ ۱۱,۷۸۲ ۱۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
Rainbow مشورت در مورد آینده شغلی ارشد مهندسی نرم افزار و شبکه(IT) misagh01 ۱۲ ۱۵,۶۷۶ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ramin52
  مشورت در مورد علوم کامپیوتر امیرکبیر fatemeh69 ۸ ۷,۴۷۴ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: hkhsp
  مشورت و کمک در سمینار کارشناسی ارشد هوش Fateme zahra ۲ ۲,۴۱۸ ۱۴ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Fateme zahra
  مشورت در مورد (کارآموزی یا استخدام؟! ) arshad_95 ۲ ۲,۷۳۷ ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: arshad_95
  مشورت :روزانه شهرستان یا شبانه فردوسی mary2011 ۳ ۲,۵۸۳ ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71
  اجباری بودن ارسال مدرک کارشناسی دارای معدل در ثبت نام غیر حضوری شهید بهشتی NarimanN2 ۱ ۲,۱۲۵ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: plusdeck
  شرکت اجباری iCanDoIt ۳ ۲,۰۰۱ ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: LEA3C

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close