زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نمودار رتبه و قبولی دانشگاه

ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ ب.ظ
سلام .
دوستان اگه امکان داره میشه محدوده رتبه هایی که تو هر دانشگاه قبول میشن رو بگید
مثلا ۱ تا ۱۰ شریف . ۱۰ تا ۲۰ تهران ....
ممنون میشم .

دارم با پای پیاده از مانشت بالا می رم.
پاهام خسته شده. یکی دستمو بگیره .
Blush

هر دم از ایمان و کفر . میشوم خالی و پر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۱۷ ب.ظ
به نظرم قانون خاصی اون جور که شما گفتید وجود نداره چون که مثلا مممکنه بچه های با رتبه خوب یه سال اول تهران رو بزنن سال بعد شریف رو . یا این که ممکنه یه سال هم پوشانی رتبه های مربوط به گرایشها زیاد باشه یه سال کم. بعلاوه اگر بخوایم این جوری دسته بندی کنیم باید گرایش های مختلف رو هم از هم جدا کنیم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ ق.ظ
RE: نمودار رتبه و قبولی دانشگاه
(۰۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ب.ظ)unification نوشته شده توسط:  سلام .
دوستان اگه امکان داره میشه محدوده رتبه هایی که تو هر دانشگاه قبول میشن رو بگید
مثلا ۱ تا ۱۰ شریف . ۱۰ تا ۲۰ تهران ....
ممنون میشم .
این جور که نمیشه حساب کرد ،شاید کسی که رتبه ۱ داره بخواد اصفهان درس بخونه نه تهران .

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۰
۰
ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ق.ظ
یه کلیاتی میشه گفت اما مسلما قطعی نیست
مثلا :
نرم روزانه: ۱ تا ۳۵ شریف
نرم شبانه : ۳۵ تا ۶۰
نرم روزانه : ۶۰ تا ۸۵-۹۰ تهران
نرم شبانه : ۹۰ تا ۱۱۰ تهران
و...
البته مثال بود شاید دقیق نباشه اما یه چیزایی میشه گفت.
به نظر من وقتی کارنامه های باید بهتره در این مورد صحبت بشه با انگیزه و شور و شوق بیشتر !!

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ق.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ق.ظ)taktaz نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  یه کلیاتی میشه گفت اما مسلما قطعی نیست
مثلا :
نرم روزانه: ۱ تا ۳۵ شریف
نرم شبانه : ۳۵ تا ۶۰
نرم روزانه : ۶۰ تا ۸۵-۹۰ تهران
نرم شبانه : ۹۰ تا ۱۱۰ تهران
و...
البته مثال بود شاید دقیق نباشه اما یه چیزایی میشه گفت.
به نظر من وقتی کارنامه های باید بهتره در این مورد صحبت بشه با انگیزه و شور و شوق بیشتر !!

تو رو خدا بیکار که میشید نشینید این اطلاعات کاملا غلط رو بنویسید
درسته گفتید دقیق نیست ولی در رابطه با شبانه ها خیلی غیر واقعی بیان کردید و با توجه به اثر حرفتون روی کسانی که کنکور ۹۱داده اند ممکنه به واقعیت تلخ تبدیل بشه
اینجوری که شما اعداد رو بیان کردید یعنی اینکه اکثرا شبانه شریف و تهران را به روزانه ی جاهای دیگه ترجیح میدند!
۷الی ۸ میلیون فقط پول شهریه شریف و تهرانه.
در ضمن روزانه امیرکبیر و علم و صنعت و اصفهان دست کمی از روزانه تهران نداره

در کل منظور من به غزیزانی که میخواند انتخاب رشته بکببد اینه که: روزانه تمام دانشگاهها را بالاتر از شبانه تمام شبانه ها بزنند چون روزانه اکثر دانشگاهها(منظورم ارشد کامپیوتره) از لحاظ علمی کمتر از شبانه جاهای دیگه نیست
حداقلش اینه که شما میتونید اون پولی که به بهترین شبانه ها میدید را صرف علم و کار(که همه این زحمتها برای کاره نه دانشگاه عالی) خودتون در بدترین روزانه ها بکنید
دوست عزیز ، من مثال زدم ، البته اگه خیلی از کارنامه های سال های پیش رو ببینی متوجه خواهی شد که بیشتر بچه ها دانشگاه رو به روزانه یا شبانه بودنش ترجیح می دن ، من که این استدلال رو دارم ، من شبانه شریف رو به روزانه تهران و امیر کبیر ترجیح می دم ، این بیشتر بستگی به توان مالی فرد داره نه اینکه روزانه بهتر از شبانست( رتبه ۵۷ پارسال رفت شبانه شریف و ۶۰ روزانه تهرالن) اما میشه با وام و ... یه جورایی ردیفش کرد. اینم به خاطر آینده بهتره وتسهیل در قبول شدن تویه دکترا به مدرک یونی معتبر تر حتی شبانه ، البته تو مدرک شبانه قید نمی شه ، برای کسایی هم که میخوان برن اون ور دکترا بگیرن شبانه بهتره .
یعنی چی روزانه ها بهتر از شبانه هاست. هر دو تویه یه کلاس بغل هم می شینن دیگه !!!!

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: inteligentium
ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ق.ظ
سال با سال فرق می کنه . پارسال خیلی شرایط قبولی برای گرایشی مثل معماری بد بود.
معماری شریف روزانه : تا حدود ۵۰
شبانه: تا ۱۳۰
فکر کنم ۱۹۰ هم شبانه آموزش محور بود.
معماری تهران : تا ۱۰۲ روزانه
شبانه : تا ۱۶۰

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  سال با سال فرق می کنه . پارسال خیلی شرایط قبولی برای گرایشی مثل معماری بد بود.
معماری شریف روزانه : تا حدود ۵۰
شبانه: تا ۱۳۰
فکر کنم ۱۹۰ هم شبانه آموزش محور بود.
معماری تهران : تا ۱۰۲ روزانه
شبانه : تا ۱۶۰

دقیقا. هر سال به سلیقه و علاقه بچه ها بستگی داره. من شخصی رو میشناختم که سال ۸۹ رتبه روزانه شریف رو آورد(فکرکنم ۱۸ شد) اما چون خودش تهران خونده بود و به تهران علاقه داشت رفت تهران.
اما یه تقرب کلی و غیر دقیق میشه گفت ، پس رتبه های مرزی در انتخاب ها(مثلا رتبه ۳۵-۴۰ معلوم نیست روزانه شریف رو بیاره یا نه ) حتما باید تا اومدن نتیجه باید صبر کنن اما غیر مرزی ها رو میشه حدس خوب واقعی ! زد(مثلا زیر ۳۰ روزانه شریف Smile )

۰
۰
ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۱۲ ب.ظ، توسط Joonz.)
نقل قول: .اینم به خاطر آینده بهتره وتسهیل در قبول شدن تویه دکترا به مدرک یونی معتبر تر حتی شبانه ، البته تو مدرک شبانه قید نمی شه ، برای کسایی هم که میخوان برن اون ور دکترا بگیرن شبانه بهتره .
یعنی چی روزانه ها بهتر از شبانه هاست. هر دو تویه یه کلاس بغل هم می شینن دیگه !!!!
مسلماً قبول شدن در دانشگاه خوب مثه شریف خیلی خوبه ولی در مورد دکتری (داخل) با آمدن آزمون دکتری نیمه متمرکز تا حدودی دیگه فرق بین دانشگاه مثلاً شریف یا امیر کبیر و یا حتی اصفهان نیست برا خارج از کشورم تا اونجایی که می دونم به غیر از ۴ یا ۵ تا دانشگاههای برتر دنیا بقیه اصلاً دانشگاههای ایرانو نمی شناسن یعنی فرق شریفو با pnu تشخیص نمیدن البته اون ۴ تا دانشگاه هم رو حساب دانشجوهای قبلی که از دانشگاههای تهران به اونجا رفتن می شناسن وگرنه اوناهم براشون دانشگاههای ایران فرقی نداره البته درس خواندن توی دانشگاه خوب مثه شریف مسلماً بازدهی و توانایی فرد رو به نسبت بالا می بره وگرنه همشون یکین.البته نمی دونم بگم خوشبختانه یا متاسفانه ولی حقیقت همینه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: inteligentium
ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  مسلماً قبول شدن در دانشگاه خوب مثه شریف خیلی خوبه ولی در مورد دکتری (داخل) با آمدن آزمون دکتری نیمه متمرکز تا حدودی دیگه فرق بین دانشگاه مثلاً شریف یا امیر کبیر و یا حتی اصفهان نیست برا خارج از کشورم تا اونجایی که می دونم به غیر از ۴ یا ۵ تا دانشگاههای برتر دنیا بقیه اصلاً دانشگاههای ایرانو نمی شناسن یعنی فرق شریفو با pnu تشخیص نمیدن البته اون ۴ تا دانشگاه هم رو حساب دانشجوهای قبلی که از دانشگاههای تهران به اونجا رفتن می شناسن وگرنه اوناهم براشون دانشگاههای ایران فرقی نداره البته درس خواندن توی دانشگاه خوب مثه شریف مسلماً بازدهی و توانایی فرد رو به نسبت بالا می بره وگرنه همشون یکین.البته نمی دونم بگم خوشبختانه یا متاسفانه ولی حقیقت همینه.

در مورد دکتری باید بگم که در ازمون دکتری ضریب ازمون ۱ و ضریب مصاحبه ۲ هست بنابراین باز هم تو مصاحبه واسه اساتید فرق می کنه کدوم دانشگاه خونده باشید. البته این مساله با این حسابه که ازمون رو قبول شده باشید. البته من نمی خوام کار اساتید رو تایید یا رد کنم صرفا اونچه رو که میدونم میگم.

در مورد خارج از کشور هم این حرف رو قبول ندارم تقریبا توی تمامی دانشگاه های کانادا و خیلی از دانشگاه های امریکا دانشگاه های ایران رو می شناسن در مورداروپا نظری ندارم. اسیا هم کشورهایی مثل ژاپن و سنگاپور دانشگاه های ایران رو می شناسن.
البته قصدم از این حرفا تعریف از جایی یا خدایی نکرده پایین اوردن جای دیگه نبود صرفا یه نظر بود.

۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran , luna , مازیار صفایی , berkeley
ارسال: #۱۰
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط Joonz.)
نقل قول: در مورد دکتری باید بگم که در ازمون دکتری ضریب ازمون ۱ و ضریب مصاحبه ۲ هست بنابراین باز هم تو مصاحبه واسه اساتید فرق می کنه کدوم دانشگاه خونده باشید. البته این مساله با این حسابه که ازمون رو قبول شده باشید. البته من نمی خوام کار اساتید رو تایید یا رد کنم صرفا اونچه رو که میدونم میگم.

در مورد خارج از کشور هم این حرف رو قبول ندارم تقریبا توی تمامی دانشگاه های کانادا و خیلی از دانشگاه های امریکا دانشگاه های ایران رو می شناسن در مورداروپا نظری ندارم. اسیا هم کشورهایی مثل ژاپن و سنگاپور دانشگاه های ایران رو می شناسن.
البته قصدم از این حرفا تعریف از جایی یا خدایی نکرده پایین اوردن جای دیگه نبود صرفا یه نظر بود.
پس سایت applyboard رو قشنگ تمام تاپیکاشو تا آخر بخونید دقیقاً همین حرفی که من زدمو تمام کسایی که پذیرش گرفتن میگن.
شما فک می کنید برای یک دانشگاه فرضاً رنک ۲۰ مهمه که ما تو دانشگاه رنک ۷۰۰ خوندیم یا ۹۰۰ اونجا بیشتر رو زبانو مقاله و توصیه نامه استاد نگاه می کنند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , yaser_ilam_com
ارسال: #۱۱
۲۳ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  پس سایت applyboard رو قشنگ تمام تاپیکاشو تا آخر بخونید دقیقاً همین حرفی که من زدمو تمام کسایی که پذیرش گرفتن میگن.
شما فک می کنید برای یک دانشگاه فرضاً رنک ۲۰ مهمه که ما تو دانشگاه رنک ۷۰۰ خوندیم یا ۹۰۰ اونجا بیشتر رو زبانو مقاله و توصیه نامه استاد نگاه می کنند
ممنون از راهنمایی تون . من نگفتم که مقاله یا زبان یا ... مهم نیست مطمئنا مهمه ولی چون شما گفتید دانشگاه های خارج از ایران دانشگاه های ایران رو نمی شناسن گفتم. این رو هم با توجه به حرفای چند نفری که می شناسم که رفتند و اساتیدم گفتم و گفتم که نظر شخصیه. تا اون جایی هم که میدونم صرفه نظر از این که چی توی توصیه نامه نوشته باشه این که کی اون رو نوشته باشه مهمه و این یعنی اساتید این طرف رو می شناسن.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Joonz
ارسال: #۱۲
۲۳ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ق.ظ، توسط Joonz.)
(۲۳ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  پس سایت applyboard رو قشنگ تمام تاپیکاشو تا آخر بخونید دقیقاً همین حرفی که من زدمو تمام کسایی که پذیرش گرفتن میگن.
ممنون از راهنمایی تون . من نگفتم که مقاله یا زبان یا ... مهم نیست مطمئنا مهمه ولی چون شما گفتید دانشگاه های خارج از ایران دانشگاه های ایران رو نمی شناسن گفتم. این رو هم با توجه به حرفای چند نفری که می شناسم که رفتند و اساتیدم گفتم و گفتم که نظر شخصیه. تا اون جایی هم که میدونم صرفه نظر از این که چی توی توصیه نامه نوشته باشه این که کی اون رو نوشته باشه مهمه و این یعنی اساتید این طرف رو می شناسن.
خوب منم همینو میگم توصیه نامه استاد و خود استاد و کار دارن نه دانشگاه استادو (دانشگاه دلیل بر برتر بودن استاد نمیشه)اینو من از خودم نگفتم تمام کسایی که پذیرش گرفتن گفتن نه چند نفر همشون .هنوزم میگم فقط چند دانشگاه برتر آمریکا براشون دانشگاه ما مهمه .اگه احساس میکنید اینطور نیست این مورد رو در applyboard هم مطرح کنید.بازم ممنون.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۶:۱۶ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ب.ظ)aliebtehaj نوشته شده توسط:  مسلماً قبول شدن در دانشگاه خوب مثه شریف خیلی خوبه ولی در مورد دکتری (داخل) با آمدن آزمون دکتری نیمه متمرکز تا حدودی دیگه فرق بین دانشگاه مثلاً شریف یا امیر کبیر و یا حتی اصفهان نیست برا خارج از کشورم تا اونجایی که می دونم به غیر از ۴ یا ۵ تا دانشگاههای برتر دنیا بقیه اصلاً دانشگاههای ایرانو نمی شناسن یعنی فرق شریفو با pnu تشخیص نمیدن البته اون ۴ تا دانشگاه هم رو حساب دانشجوهای قبلی که از دانشگاههای تهران به اونجا رفتن می شناسن وگرنه اوناهم براشون دانشگاههای ایران فرقی نداره البته درس خواندن توی دانشگاه خوب مثه شریف مسلماً بازدهی و توانایی فرد رو به نسبت بالا می بره وگرنه همشون یکین.البته نمی دونم بگم خوشبختانه یا متاسفانه ولی حقیقت همینه.

در مورد دکتری باید بگم که در ازمون دکتری ضریب ازمون ۱ و ضریب مصاحبه ۲ هست بنابراین باز هم تو مصاحبه واسه اساتید فرق می کنه کدوم دانشگاه خونده باشید. البته این مساله با این حسابه که ازمون رو قبول شده باشید. البته من نمی خوام کار اساتید رو تایید یا رد کنم صرفا اونچه رو که میدونم میگم.

تا اونجا که من با اساتیدی که خارج رفتن یا اساتیدی که الان در خارجند(کانادا - نروِژ- پرتقال- استرالیا-ژاپن و.....) پرسیدم
تاکید اونا روی تز ارشد بود.
یکی از دانشجوهای شریف هرکاری کرده بود نتونسته بود توی دانشگاه تگزاس پذیرش بگیره چون تز ارشدش ضعیف بوده(اینو شنیدم ولی ندیدم!!!!)

ولی در مقابل تو رشته فیزیک(ببخشید مثال بهتر گیر نیاوردمTongue!!!) دانشگاه اصفهان بود که تو امریکا پذیرش گرفت و ۳سال پیش مرد سال آمریکا هم شدHeartHeart
.
.
دقیقا با اساتید بحث میکردم همین مثال رو میزدن
وبه نظرم هرکی تزش قوی باشه شانسش بیشتره
(حداقل این نظر من و ۸-۹ نفر از اساتید هستش)
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۶:۴۸ ب.ظ
جایی که میخواید توش پذیرش بگیرید تاثیر داره. اول باید مشحص کنید که هدف کجاست بعد میشه راجع به پارامتر ها بحث کرد. مثال هم روش بسار ضعیفی برای استدلال هست. من برای مقطع ارشد شنیدم دانشجوهایی از شریف تو MIT, stanford و... پذیرش گرفتن همین چند سال اخیر.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , baran , berkeley
ارسال: #۱۵
۲۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ، توسط Joonz.)
(۲۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۴۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جایی که میخواید توش پذیرش بگیرید تاثیر داره. اول باید مشحص کنید که هدف کجاست بعد میشه راجع به پارامتر ها بحث کرد. مثال هم روش بسار ضعیفی برای استدلال هست. من برای مقطع ارشد شنیدم دانشجوهایی از شریف تو MIT, stanford و... پذیرش گرفتن همین چند سال اخیر.
درسته همانطور که گفتم دانشگاهی مثه mit و استنفورد و برکلی و هاروارد به خوبی شریف و می شناسن اونم به خاطر دانشجویانی که قبلاً از این دانشگاه رفتن به اونجا ولی الآن این چند ساله بدلیل تعداد درخواست های بالا ی دانشجویان به دانشگاهها و پیشرفت سطح علمی دانشجویان همه دانشگاهها بیشتر به همون مقاله و gre(برای دانشگاههای معتبر خیلی مهمه)و مخصوصاً تز ارشدتون که اگه هرچی بهتر و بروزتر باشه واقعاً شانستون بالاتره نگاه می کنند(البته اونایی که می شناسن مسلماً دانشجویان شریفو ترجیح میدن) .اینو بگم طبق بررسی هایی که کردم برای رشته هوش مصنوعی خوب پذیرش و فاند میدن البته کلاً کامپیوتر برا فاند خوبه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran , berkeley

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۴۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۱۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۸۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۶۵۹ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۴۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۷۷۸ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۷۰ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۳۲۶ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۰,۹۹۵ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  دیاگرام حالت و جدول حالت یک نمودار ASM Sanazzz ۵ ۵,۱۰۲ ۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close