زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سامانه مهستان

ارسال:
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۶:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط aatwo.)
Question سامانه مهستان
سامانه نتایج آزمون پوران کجاست
کارنامه هاش کجاست نکنه به ایمیل میفرستن سامانه نداره!
مشاور چی نداره؟!

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ ب.ظ
سامانه مهستان
سلام دوست عزیز
برای ما که اینترنتی بودیم
توی همون صفحه اول سمت چپ صفحه
یوزر و پس رو میزنیم
وارد سیستم خودمون میشیم
کارنامه اولیه - کارنامه تحلیلی هست
حالا نمیدونم برای دوستان غیر اینترنتی مشاوره هم داره یا نه . برای ما که نداره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۲۸ ب.ظ، توسط leilast.)
RE: سامانه مهستان
(۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۰ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
برای ما که اینترنتی بودیم
توی همون صفحه اول سمت چپ صفحه
یوزر و پس رو میزنیم
وارد سیستم خودمون میشیم
کارنامه اولیه - کارنامه تحلیلی هست
حالا نمیدونم برای دوستان غیر اینترنتی مشاوره هم داره یا نه . برای ما که نداره

پارسال من حضوری آزموناشو دادم همین طوری نتیجه رو میدیدم ,معمولا یکی دو روز بعدش هم میومد
یوزر و پسورد رو هم خود موسسه داد
مشاوره هم نداشت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ب.ظ
سامانه مهستان
آره مرسی فکر کنم خود موسسه میده اما هنوز به من ندادن نگرانه این بودم نکنه سامانه نداشته باشه و کارنامه رو به ایمیل بزنن
به نظره شما این آزمون های مهستان خوبه؟ جامعه آماریش چی؟
من پارسال پارسه شرکت کردم راضی نبودم

۰
۰
ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۲۵ ب.ظ)leilast نوشته شده توسط:  
آره مرسی فکر کنم خود موسسه میده اما هنوز به من ندادن نگرانه این بودم نکنه سامانه نداشته باشه و کارنامه رو به ایمیل بزنن
پارسال من۲ تا آزمون جامعشو دادم یکیش رتبه‌ام ۲ شد یکیش ۱
ولی هیچ ربطی به رتبه کنکورم نداشتBig Grin
امسال دوباره در خدمتتون هستیم
۰
۰
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط aatwo.)
سامانه مهستان
(۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ)leilast نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۲۵ ب.ظ)leilast نوشته شده توسط:  
پارسال من۲ تا آزمون جامعشو دادم یکیش رتبه‌ام ۲ شد یکیش ۱
ولی هیچ ربطی به رتبه کنکورم نداشتBig Grin
امسال دوباره در خدمتتون هستیم
شما تو پروفایل زدید مجاز یعنی با اون شرایط رتبه ۱ ۲ آزمایشی امسال قبول نشدید یکم دلسرد شدم از مهستان نکنه الکی باشه یا........

۰
۰
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  شما تو پروفایل زدید مجاز یعنی با اون شرایط رتبه ۱ ۲ آزمایشی امسال قبول نشدید یکم دلسرد شدم از مهستان نکنه الکی باشه یا........
به آزمون های آموزشی به دید یک تجربه جهت اصلاح عادت نگاه کنید . اصلاح عادت های بدی مثل:
۱- وقت گزاشتن روی تستی که میدونید فرمولش یا مطلب درسیش رو خوب بلد نیستی( البته اگه همه اونایی رو که بلدی رو حل کرده باشی اونوقت ارزش داره روی این تست وقت بزاری

۲-گیر دادن به درس مورد علاقه خود سر جلسه در حالی که از قضا توی اون کنکور درس مورد علاقه شما خیلی سخت دادن.
۳- وسواس الکی
۴- تست زنی بدون درنظر گرفتن نمره منفی
و ...

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , Lantern , انرژی مثبت
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ق.ظ
سامانه مهستان
(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  شما تو پروفایل زدید مجاز یعنی با اون شرایط رتبه ۱ ۲ آزمایشی امسال قبول نشدید یکم دلسرد شدم از مهستان نکنه الکی باشه یا........
به آزمون های آموزشی به دید یک تجربه جهت اصلاح عادت نگاه کنید . اصلاح عادت های بدی مثل:
۱- وقت گزاشتن روی تستی که میدونید فرمولش یا مطلب درسیش رو خوب بلد نیستی( البته اگه همه اونایی رو که بلدی رو حل کرده باشی اونوقت ارزش داره روی این تست وقت بزاری

۲-گیر دادن به درس مورد علاقه خود سر جلسه در حالی که از قضا توی اون کنکور درس مورد علاقه شما خیلی سخت دادن.
۳- وسواس الکی
۴- تست زنی بدون درنظر گرفتن نمره منفی
و ...
اما شما این رو در نظر بگیرید کسی که آزمون آزمایشی شرکت میکنه وقتی رتبه اش بیاد و احساس کنه رو اون بتونه درصدی حساب کنه روحیه اش بهتر میشه نه اینکه احساس کنه آزمون آزمایشی الکی است

۰
۰
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط موج.)
سامانه مهستان
(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  رید کسی که آزمون آزمایشی شرکت میکنه وقتی رتبه اش بیاد و احساس کنه رو اون بتونه درصدی حساب کنه روحیه اش بهتر میشه نه اینکه احساس کنه آزمون آزمایشی الکی است
من با مسعود موافقم نه با شما
دوستانی داشتیم که پارسه (بابیشترین جامعه آماری) شرکت کردند و این حساب کتابها گولشون زده و کلی رتبشون تفاوت داشته در عمل
شما روند مطالعت رو جدای از آزمون در نظر بگیر برای هدفت و به آزمون بیشتر به دیدی که مسعود گفت نگاه کن
در کنارش سعی کن رتبه توی کنکور آزمایشی برات ایجاد انگیزه کنه برای خوندن بیشتر نه محاسبه نتیجه کنکور

۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  اما شما این رو در نظر بگیرید کسی که آزمون آزمایشی شرکت میکنه وقتی رتبه اش بیاد و احساس کنه رو اون بتونه درصدی حساب کنه روحیه اش بهتر میشه نه اینکه احساس کنه آزمون آزمایشی الکی است
شما هرچی دوست داری احساس کن . چه عیبی داره فقط مغرور نشو . اتفاقاً روحیه بالاتری کسب میکنی و با انرژی‌تر و با روحیه‌تر درس میخونی.

الانم یه ارسال از Luna کاربر خوب سایت دیدم که ایشون نظرشون اینه که:
" سعی کنید فعلا خیلی به رتبه فکر نکنید! البته خوبه که با رتبه خوبتون امیدوار بشین و سعیتون رو بیشتر کنید ولی از طرفی هم ممکنه که رتبتون مغرورتون کنه! "

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۰
ارسال: #۱۱
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ، توسط aatwo.)
سامانه مهستان
(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  اما شما این رو در نظر بگیرید کسی که آزمون آزمایشی شرکت میکنه وقتی رتبه اش بیاد و احساس کنه رو اون بتونه درصدی حساب کنه روحیه اش بهتر میشه نه اینکه احساس کنه آزمون آزمایشی الکی است
شما هرچی دوست داری احساس کن . چه عیبی داره فقط مغرور نشو . اتفاقاً روحیه بالاتری کسب میکنی و با انرژی‌تر و با روحیه‌تر درس میخونی.

الانم یه ارسال از Luna کاربر خوب سایت دیدم که ایشون نظرشون اینه که:
" سعی کنید فعلا خیلی به رتبه فکر نکنید! البته خوبه که با رتبه خوبتون امیدوار بشین و سعیتون رو بیشتر کنید ولی از طرفی هم ممکنه که رتبتون مغرورتون کنه! "
دوسته گلم حرفه من اصلا بحثه غرور نیست و ربط نداشت!
من حرفه روحیه رو میزنم آدم وقتی چیزی شرکت میکنه که خودش رو محک بزنه حسش بهتره که بفهمه اون آزمایش درصدی بیشتر به واقعیت نزدیکه

۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ ق.ظ
من امسال مجازی خواجه نصیرقبول شدم که نرفتم
البته سوالاش واقعا خوب بود ,یادمه ۲-۳ تاش دقیقا تو کنکور اومد ولی جامع آماریش افتضاح بود
حداقل واسه من که خیلی متفاوت شد
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط aatwo.)
سامانه مهستان
(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ق.ظ)leilast نوشته شده توسط:  من امسال مجازی خواجه نصیرقبول شدم که نرفتم
البته سوالاش واقعا خوب بود ,یادمه ۲-۳ تاش دقیقا تو کنکور اومد ولی جامع آماریش افتضاح بود
مرسی امیدوارم امثال جامعه آماریش خوب بشه در ضمن فکر کنم اینبارم شرکت می کنید امیدوارم موفق باشید

۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۵۳ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ق.ظ)leilast نوشته شده توسط:  من امسال مجازی خواجه نصیرقبول شدم که نرفتم
مرسی امیدوارم امثال جامعه آماریش خوب بشه در ضمن فکر کنم اینبارم شرکت می کنید امیدوارم موفق باشید

نه دیگه امسال شرکت نمیکنم ,فقط سوالاشو می خونم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  ورود به سایت سامانه همگام – hamgam.medu.ir edumoshaver1 ۰ ۱,۸۳۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۴,۹۵۴ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۶۶ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۹۶ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  سامانه های شبکه تربیت مدرس | روزانه Happiness.72 ۱۴ ۸,۴۴۰ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaprince
  گرایش سامانه های شبکه ای Happiness.72 ۰ ۱,۷۱۴ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سامانه همانندجو zorro ۰ ۱,۰۴۰ ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zorro
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۳۶ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  سامانه جامع دسترسی به نشریه‌های علمی دسترسی آزاد ali139084 ۰ ۲,۰۴۵ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: ali139084

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close