تالار گفتمان مانشت
سامانه مهستان - نسخه‌ی قابل چاپ

سامانه مهستان - aatwo - 04 آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۵۷ ب.ظ

سامانه نتایج آزمون پوران کجاست
کارنامه هاش کجاست نکنه به ایمیل میفرستن سامانه نداره!
مشاور چی نداره؟!

سامانه مهستان - موج - ۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۰ ب.ظ

سلام دوست عزیز
برای ما که اینترنتی بودیم
توی همون صفحه اول سمت چپ صفحه
یوزر و پس رو میزنیم
وارد سیستم خودمون میشیم
کارنامه اولیه - کارنامه تحلیلی هست
حالا نمیدونم برای دوستان غیر اینترنتی مشاوره هم داره یا نه . برای ما که نداره

RE: سامانه مهستان - leilast - 05 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۲۵ ب.ظ

(۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۰ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
برای ما که اینترنتی بودیم
توی همون صفحه اول سمت چپ صفحه
یوزر و پس رو میزنیم
وارد سیستم خودمون میشیم
کارنامه اولیه - کارنامه تحلیلی هست
حالا نمیدونم برای دوستان غیر اینترنتی مشاوره هم داره یا نه . برای ما که نداره

پارسال من حضوری آزموناشو دادم همین طوری نتیجه رو میدیدم ,معمولا یکی دو روز بعدش هم میومد
یوزر و پسورد رو هم خود موسسه داد
مشاوره هم نداشت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سامانه مهستان - aatwo - 05 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ

آره مرسی فکر کنم خود موسسه میده اما هنوز به من ندادن نگرانه این بودم نکنه سامانه نداشته باشه و کارنامه رو به ایمیل بزنن
به نظره شما این آزمون های مهستان خوبه؟ جامعه آماریش چی؟
من پارسال پارسه شرکت کردم راضی نبودم

RE: سامانه مهستان - leilast - 05 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ

(۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۲۵ ب.ظ)leilast نوشته شده توسط:  
آره مرسی فکر کنم خود موسسه میده اما هنوز به من ندادن نگرانه این بودم نکنه سامانه نداشته باشه و کارنامه رو به ایمیل بزنن
پارسال من۲ تا آزمون جامعشو دادم یکیش رتبه‌ام ۲ شد یکیش ۱
ولی هیچ ربطی به رتبه کنکورم نداشتBig Grin
امسال دوباره در خدمتتون هستیم

سامانه مهستان - aatwo - 06 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ق.ظ

(۰۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ)leilast نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۲۵ ب.ظ)leilast نوشته شده توسط:  
پارسال من۲ تا آزمون جامعشو دادم یکیش رتبه‌ام ۲ شد یکیش ۱
ولی هیچ ربطی به رتبه کنکورم نداشتBig Grin
امسال دوباره در خدمتتون هستیم
شما تو پروفایل زدید مجاز یعنی با اون شرایط رتبه ۱ ۲ آزمایشی امسال قبول نشدید یکم دلسرد شدم از مهستان نکنه الکی باشه یا........

RE: سامانه مهستان - Masoud05 - 06 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ق.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  شما تو پروفایل زدید مجاز یعنی با اون شرایط رتبه ۱ ۲ آزمایشی امسال قبول نشدید یکم دلسرد شدم از مهستان نکنه الکی باشه یا........
به آزمون های آموزشی به دید یک تجربه جهت اصلاح عادت نگاه کنید . اصلاح عادت های بدی مثل:
۱- وقت گزاشتن روی تستی که میدونید فرمولش یا مطلب درسیش رو خوب بلد نیستی( البته اگه همه اونایی رو که بلدی رو حل کرده باشی اونوقت ارزش داره روی این تست وقت بزاری

۲-گیر دادن به درس مورد علاقه خود سر جلسه در حالی که از قضا توی اون کنکور درس مورد علاقه شما خیلی سخت دادن.
۳- وسواس الکی
۴- تست زنی بدون درنظر گرفتن نمره منفی
و ...

سامانه مهستان - aatwo - 06 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  شما تو پروفایل زدید مجاز یعنی با اون شرایط رتبه ۱ ۲ آزمایشی امسال قبول نشدید یکم دلسرد شدم از مهستان نکنه الکی باشه یا........
به آزمون های آموزشی به دید یک تجربه جهت اصلاح عادت نگاه کنید . اصلاح عادت های بدی مثل:
۱- وقت گزاشتن روی تستی که میدونید فرمولش یا مطلب درسیش رو خوب بلد نیستی( البته اگه همه اونایی رو که بلدی رو حل کرده باشی اونوقت ارزش داره روی این تست وقت بزاری

۲-گیر دادن به درس مورد علاقه خود سر جلسه در حالی که از قضا توی اون کنکور درس مورد علاقه شما خیلی سخت دادن.
۳- وسواس الکی
۴- تست زنی بدون درنظر گرفتن نمره منفی
و ...
اما شما این رو در نظر بگیرید کسی که آزمون آزمایشی شرکت میکنه وقتی رتبه اش بیاد و احساس کنه رو اون بتونه درصدی حساب کنه روحیه اش بهتر میشه نه اینکه احساس کنه آزمون آزمایشی الکی است

سامانه مهستان - موج - ۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  رید کسی که آزمون آزمایشی شرکت میکنه وقتی رتبه اش بیاد و احساس کنه رو اون بتونه درصدی حساب کنه روحیه اش بهتر میشه نه اینکه احساس کنه آزمون آزمایشی الکی است
من با مسعود موافقم نه با شما
دوستانی داشتیم که پارسه (بابیشترین جامعه آماری) شرکت کردند و این حساب کتابها گولشون زده و کلی رتبشون تفاوت داشته در عمل
شما روند مطالعت رو جدای از آزمون در نظر بگیر برای هدفت و به آزمون بیشتر به دیدی که مسعود گفت نگاه کن
در کنارش سعی کن رتبه توی کنکور آزمایشی برات ایجاد انگیزه کنه برای خوندن بیشتر نه محاسبه نتیجه کنکور

RE: سامانه مهستان - Masoud05 - 06 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  اما شما این رو در نظر بگیرید کسی که آزمون آزمایشی شرکت میکنه وقتی رتبه اش بیاد و احساس کنه رو اون بتونه درصدی حساب کنه روحیه اش بهتر میشه نه اینکه احساس کنه آزمون آزمایشی الکی است
شما هرچی دوست داری احساس کن . چه عیبی داره فقط مغرور نشو . اتفاقاً روحیه بالاتری کسب میکنی و با انرژی‌تر و با روحیه‌تر درس میخونی.

الانم یه ارسال از Luna کاربر خوب سایت دیدم که ایشون نظرشون اینه که:
" سعی کنید فعلا خیلی به رتبه فکر نکنید! البته خوبه که با رتبه خوبتون امیدوار بشین و سعیتون رو بیشتر کنید ولی از طرفی هم ممکنه که رتبتون مغرورتون کنه! "

سامانه مهستان - aatwo - 06 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ق.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  اما شما این رو در نظر بگیرید کسی که آزمون آزمایشی شرکت میکنه وقتی رتبه اش بیاد و احساس کنه رو اون بتونه درصدی حساب کنه روحیه اش بهتر میشه نه اینکه احساس کنه آزمون آزمایشی الکی است
شما هرچی دوست داری احساس کن . چه عیبی داره فقط مغرور نشو . اتفاقاً روحیه بالاتری کسب میکنی و با انرژی‌تر و با روحیه‌تر درس میخونی.

الانم یه ارسال از Luna کاربر خوب سایت دیدم که ایشون نظرشون اینه که:
" سعی کنید فعلا خیلی به رتبه فکر نکنید! البته خوبه که با رتبه خوبتون امیدوار بشین و سعیتون رو بیشتر کنید ولی از طرفی هم ممکنه که رتبتون مغرورتون کنه! "
دوسته گلم حرفه من اصلا بحثه غرور نیست و ربط نداشت!
من حرفه روحیه رو میزنم آدم وقتی چیزی شرکت میکنه که خودش رو محک بزنه حسش بهتره که بفهمه اون آزمایش درصدی بیشتر به واقعیت نزدیکه

RE: سامانه مهستان - leilast - 06 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ق.ظ

من امسال مجازی خواجه نصیرقبول شدم که نرفتم
البته سوالاش واقعا خوب بود ,یادمه ۲-۳ تاش دقیقا تو کنکور اومد ولی جامع آماریش افتضاح بود
حداقل واسه من که خیلی متفاوت شد

سامانه مهستان - aatwo - 06 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ق.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ق.ظ)leilast نوشته شده توسط:  من امسال مجازی خواجه نصیرقبول شدم که نرفتم
البته سوالاش واقعا خوب بود ,یادمه ۲-۳ تاش دقیقا تو کنکور اومد ولی جامع آماریش افتضاح بود
مرسی امیدوارم امثال جامعه آماریش خوب بشه در ضمن فکر کنم اینبارم شرکت می کنید امیدوارم موفق باشید

RE: سامانه مهستان - leilast - 06 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۵۳ ق.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ق.ظ)leilast نوشته شده توسط:  من امسال مجازی خواجه نصیرقبول شدم که نرفتم
مرسی امیدوارم امثال جامعه آماریش خوب بشه در ضمن فکر کنم اینبارم شرکت می کنید امیدوارم موفق باشید

نه دیگه امسال شرکت نمیکنم ,فقط سوالاشو می خونم