زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استخدام در سپاه

ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ ق.ظ، توسط mammad_asir.)
استخدام در سپاه
با سلام
من دانشجوی ترم آخر کارشناسیم و میخوام واسه سال ۹۱ تو کنکور ارشد شرکت کنم حالا یا شبکه یا نرم
اگه کسی در رابطه با استخدامی سپاه و انجام کارهایی که به رشته ما ربط داره راهنماییم کنه
۰
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۹ ق.ظ
استخدام در سپاه
سپاه دیگه برای استخدامش فرم نمی ده.
خودشون به افراد پیشنهاد همکاری می دن.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱
۴
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۳ ق.ظ
استخدام در سپاه
(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سپاه دیگه برای استخدامش فرم نمی ده.
(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سپاه دیگه برای استخدامش فرم نمی ده.
شرایط رفتن به سپاه رو خودم اطلاع دارم اینکه در زمینه تخصص مشغول بشی آخه شهر‌ها کوچیک نمیخوان و اگه بخوام عضو گروه سایبری سپاه بشم شرایط خاصی داره که از زبون هر کسی نمیشه کشید بیرون!!!!!!!!!!
۰
۴
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ق.ظ
استخدام در سپاه
مطمئناً اینجا اگه کسی اطلاعی داشته باشه هم عمومی نمی‌کنه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ ق.ظ، توسط موج.)
استخدام در سپاه
(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  مطمئناً اینجا اگه کسی اطلاعی داشته باشه هم عمومی نمی‌کنه.

دکتر به نکته بسیاری خوبی اشاره کردن

یکی از بستگان بنده که ... سپاه پاسداران هستند با من در مورد سپاه صحبت میکردن اینطور صحبتهاشون متوجه شدم
که مهمترین رکن برای نیرویهای سایبری سپاه و ارتش معرف باشه (البته به نظرم اینجا معرف با پارتی متفاوته چون واقعا بحث امنیتی در کار هست) در عین حال سوابقت هم بررسی میشه این دو مورد مشکلی پیش نیاد به احتمال زیاد استخدامی
در ضمن فکر میکنم که سپاه مجوز ۵ سال جذب نیرو دریافت کرده و تا ۴ سال دیگه جذب نیرو داره سریعتر اقدام کن اگه واقعا تمایل داری

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mammad_asir
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ ب.ظ
استخدام در سپاه
سلام
یعنی سپاه بعد از ۵ سال دیگه نیرو نمیگیره !!!!!!! پس چه کار میکنه؟
واینکه اگه بخوام در زمینه سایبری فعالیت کنم در زمان ورود باید استخدامی من به شکل معمول باشه ؟ یا اینکه روش خاصی داره؟
۰
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۰۵ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۶ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۸۱ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۳۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  استخدام در پلیس فتا majidjan ۳۰ ۳۶,۵۵۰ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: مجیدمیرزایی
  پنجمین ازمون استخدام مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور naghmeh70 ۷ ۷,۰۳۶ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  کد پیگیری ۱۲ رقمی ایثارگری برای متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران یه نفر ۹ ۵۲,۴۳۰ ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: neda1992
  استخدام در قوه قضاییه ! ( کارشناس شبکه و ماشین نویس ) khayyam ۱۷ ۱۸,۰۹۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mrousta
  دانشگاه غیر انتفاعی سپاهان اصفهان soada ۰ ۱,۷۶۹ ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: soada
  استخدام پیمانی ۵ ساله یا امریه ؟! follower ۴ ۴,۸۶۳ ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: jentelman1990

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close