تالار گفتمان مانشت
استخدام در سپاه - نسخه‌ی قابل چاپ

استخدام در سپاه - mammad_asir - 26 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ق.ظ

با سلام
من دانشجوی ترم آخر کارشناسیم و میخوام واسه سال ۹۱ تو کنکور ارشد شرکت کنم حالا یا شبکه یا نرم
اگه کسی در رابطه با استخدامی سپاه و انجام کارهایی که به رشته ما ربط داره راهنماییم کنه

استخدام در سپاه - هاتف - ۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ

سپاه دیگه برای استخدامش فرم نمی ده.
خودشون به افراد پیشنهاد همکاری می دن.

استخدام در سپاه - mammad_asir - 26 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سپاه دیگه برای استخدامش فرم نمی ده.
(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سپاه دیگه برای استخدامش فرم نمی ده.
شرایط رفتن به سپاه رو خودم اطلاع دارم اینکه در زمینه تخصص مشغول بشی آخه شهر‌ها کوچیک نمیخوان و اگه بخوام عضو گروه سایبری سپاه بشم شرایط خاصی داره که از زبون هر کسی نمیشه کشید بیرون!!!!!!!!!!

استخدام در سپاه - admin - 26 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ

مطمئناً اینجا اگه کسی اطلاعی داشته باشه هم عمومی نمی‌کنه.

استخدام در سپاه - موج - ۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۳ ق.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  مطمئناً اینجا اگه کسی اطلاعی داشته باشه هم عمومی نمی‌کنه.

دکتر به نکته بسیاری خوبی اشاره کردن

یکی از بستگان بنده که ... سپاه پاسداران هستند با من در مورد سپاه صحبت میکردن اینطور صحبتهاشون متوجه شدم
که مهمترین رکن برای نیرویهای سایبری سپاه و ارتش معرف باشه (البته به نظرم اینجا معرف با پارتی متفاوته چون واقعا بحث امنیتی در کار هست) در عین حال سوابقت هم بررسی میشه این دو مورد مشکلی پیش نیاد به احتمال زیاد استخدامی
در ضمن فکر میکنم که سپاه مجوز ۵ سال جذب نیرو دریافت کرده و تا ۴ سال دیگه جذب نیرو داره سریعتر اقدام کن اگه واقعا تمایل داری

استخدام در سپاه - mammad_asir - 26 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ

سلام
یعنی سپاه بعد از ۵ سال دیگه نیرو نمیگیره !!!!!!! پس چه کار میکنه؟
واینکه اگه بخوام در زمینه سایبری فعالیت کنم در زمان ورود باید استخدامی من به شکل معمول باشه ؟ یا اینکه روش خاصی داره؟