زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور

ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط alime.)
سلام دوستان سازمان امور مالیاتی کشور در بعضی از استان‌ها نیرو استخدام می کنه از جمله تحلیلگر سیستم‌، کارشناس شبکه و برنامه نویس سیستم که همشون مهندس کامپیوتر می خوان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: javadjj , d.KH , summer_66 , ملیکا , hsh88 , nimaaa , ف.ش , Potential , shobair87 , Parva
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۲ ب.ظ
به نظرتون پارتی بازیه یا چی؟ارزش داره ۲-۳ ماه سرکار باشیم؟
۰
۰
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۲ ب.ظ، توسط alime.)
RE: استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور
(۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  به نظرتون پارتی بازیه یا چی؟ارزش داره ۲-۳ ماه سرکار باشیم؟

اگر بخواد پارتی بازی در کار باشه معمولا موقع مصاحبه هست‌، و البته بطور کلی بین همه‌ی استان‌ها که نمی شه گفت. ولی می ارزه‌، یک آزمون که بیشتر نمی خواید بدید تو اون ۲-۳ ماه هم که نباید کاری بکنید فقط باید منتظر باشید
و البته فکر می کنم مگر اینکه موقع مصاحبه رقیبتون سهمیه ای (شاهد و ...)داشته باشه وگرنه اگر می خواست پارتی بازی بشه قبل از اعلام نیازمندی نیرو بوده(خودشون بدون آزمون قبول می کردن)

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sal_dovomi
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط nimaaa.)
(۰۴ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  به نظرتون پارتی بازیه یا چی؟ارزش داره ۲-۳ ماه سرکار باشیم؟
کاشکی فقط ۲‌، ۳ ماه طول بکشه‌، من خودم یه آزمون استخدامی دی ماه ۸۹ دادم هنوز تکلیفم مشخص نشده . استخدام دولتی تا بری سر کار فکر کنم ۶ ماه الی یک سال طول بکشه .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime , ف.ش , sal_dovomi
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط shobair87.)
ما که از چند دولت تا اطلاع ثانوی آزادیم!!وقتی خدمت نرفتیم یعنی هنوز نامردیم!!!یعنی هنوز بچه ایم!!!یعنی هنوز می تونیم دستمون رو با کمال وقاحت جلو بابامون دراز کنیم!!یعنی فعلا استخدامی رو بی خیییال!!فعلا بچسب یقلبی رو!!

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
۰
۰
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ق.ظ)shobair87 نوشته شده توسط:  ما که از چند دولت تا اطلاع ثانوی آزادیم!!وقتی خدمت نرفتیم یعنی هنوز نامردیم!!!یعنی هنوز بچه ایم!!!یعنی هنوز می تونیم دستمون رو با کمال وقاحت جلو بابامون دراز کنیم!!یعنی فعلا استخدامی رو بی خیییال!!فعلا بچسب یقلبی رو!!

آره . خوش به حالتون. وقتی کارت پایان خدمت می گیری همه رفتار‌ها حتی نگاه‌ها بهت عوض میشه .
فشار روت زیاد میشه . فقط دوست دارند کار کنی . یه بار اضافی هستی رو دوششون.من خودم وقتی برج ۹ سربازیم تموم شد و شروع کردن به خوندن واسه کنکور‌، از پس فشار رو من زیاد بود می گفتم دارم واسه آزمون استخدامی می خونم !!!! البته خانواده با حانواده فرق داره‌! اما به نظرم قبل سربازی بهتر و راحت‌تر و با فکر بازتر میشه درس خوند .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۶۸۷ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۴۹۷ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  هشتمین آزمون استخدامی Kinji ۲ ۳,۱۶۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۴۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۲۰۱ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۶۰ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۱۹۳ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۸۶۸ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close