زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کد پیگیری ۱۲ رقمی ایثارگری برای متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران

ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ق.ظ
کد پیگیری ۱۲ رقمی ایثارگری برای متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران
سلام دوستان.
من برای ارشد میخوام ثبت نام کنم و فرزند جانباز بالای ۲۵ درصد هستم. اینجا یه کد پیگیری از من میخواد. این کد رو باید از کجا گیر بیاریم؟ ممنون میشم کمک کنید.Blush
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ
داخل خوده دفترچه قطعا بیشتر مطالعه کنید بایستی نوشته باشه .
احتمالن کارت جانبازی پدر محترمتون بایستی کد داشته باشه که همون منظور هستش
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۴۱ ق.ظ
کد جانبازی هست. ولی ۱۰ رقمی هست و گیر میده که کد درست نیست. کد جانبازی ۱۰ رقمی هست کلا. این کد برای هر سال و برای هر آزمون متفاوت هست. توی دفترچه هم یه چیزایی نوشته بود. ولی اصلا توضیح درست و حسابی نداده بود.
۰
۰
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۳۱ ب.ظ
تو isaar.ir هست

زنگ بزن بهشون

سامانه تایید سهمیه
۰
۰
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۴ ب.ظ، توسط محمود.)
RE: کد پیگیری ۱۲ رقمی ایثارگری برای متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران
(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۳۱ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  تو isaar.ir هست

زنگ بزن بهشون

سامانه تایید سهمیه

باسلام من سرباز سپاه پاسداران بودم ۲۰ ماه جبهه دارم کد ۱۲ رقمی از کجا باید دریافت کنم
۰
۰
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۱۴ ب.ظ
RE: کد پیگیری ۱۲ رقمی ایثارگری برای متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران
(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۲ ب.ظ)محمود نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۳۱ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  تو isaar.ir هست

زنگ بزن بهشون

سامانه تایید سهمیه

باسلام من سرباز سپاه پاسداران بودم ۲۰ ماه جبهه دارم کد ۱۲ رقمی از کجا باید دریافت کنم

هنوز که ۱۶ آذر نشده ،
به موقعش میری سپاه بهت میدن.
الان برای کنکور لیسانس میدن فعلا .
۰
۰
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۰۹ ب.ظ
با سلام واحترام پدرم ۲۷ ماه جبهه داره ولی نه کارتی نه چیزی داره که کد ۱۲ رقمی داشته باشه چکار کنم
۰
۰
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۵۶ ب.ظ
سلام.سوالاتی که در مورد کد جانبازی و ... دارید میتونید برید مرکز بنیادشهید استان خودتون.یه بخشی هست برای ارتباط با سازمان سنجش و مسئول اون بخش سوالات دانش آموزان و دانشجویان که فرزند جانباز و شهید هستند را جواب میدن و اگر سوال مبهمی بود خودشون مستقیما تماس میگیرن با سازمان سنجش و اخبار دقیق را به فرزندان این عزیزان میدن. بنظرم بهترین و مطمئن ترین گزینه برای رفع سوالهایی که واقعا نمیدونید مرکز بنیاد شهید استانتون هست.
موفق باشید Smile
۰
۰
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۶, ۱۱:۰۵ ب.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۹ ب.ظ)۳۸۲۱۰۷۸۰۹۱ نوشته شده توسط:  با سلام واحترام پدرم ۲۷ ماه جبهه داره ولی نه کارتی نه چیزی داره که کد ۱۲ رقمی داشته باشه چکار کنم
شما با پدرجان میری منطقه ی رزمندگی و جبهشون و درخواست تشکیل پرونده میدین ،بعد از تشکیل پرونده بهتون کد میدن و میتونین استفاده کنین!
فقط هرجا قبول شدین شیرینی ما یادتون نره Smile

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ق.ظ)یه نفر نوشته شده توسط:  کد جانبازی هست. ولی ۱۰ رقمی هست و گیر میده که کد درست نیست. کد جانبازی ۱۰ رقمی هست کلا. این کد برای هر سال و برای هر آزمون متفاوت هست. توی دفترچه هم یه چیزایی نوشته بود. ولی اصلا توضیح درست و حسابی نداده بود.

سلام باید ۲ صفر جلوش قرار بدین
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استفاده از پشته armiii ۰ ۹۱۲ ۰۳ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: armiii
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۴۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۲,۹۵۳ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۷۶۲ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  تعداد اعداد ۵ رقمی هم ارز ss311 ۲ ۲,۳۳۷ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۲۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  استفاده از کد جی کویری در PHP Roya2222 ۱ ۲,۱۰۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۴,۹۴۷ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۶۵ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۹۶ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close