زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خوندن شبکه

ارسال:
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ب.ظ، توسط signal_micro.)
خوندن شبکه
بین طراحی الگوریتم و شبکه میخوام یکی رو انتخاب کنم، میترسم تو این وقت کم نرسم در تست زنی الگوریتم به تسلط برسم و داغون شمBig Grin واسه همین میخوام شبکه رو بجاش بخونم به نظر بچه هایی که شبکه خوب خوندن اینکار عقلانیه؟(الگوریتم در حد صفرمSmile)
میخوام درس شبکه رو از کتاب حقیقت چاپ۹۱ بخونم من نمیرسم همه فصلها رو کامل بخونم تو این درس اگه چند فصل رو انتخابی بخونم (یعنی یه سری فصلها رو اصلا نخونم) مشکلی پیش میاد یا فصلها به هم پیوسته هست؟(اگه هم بخوام کامل بخونم باز پارسه خالی چطوره؟کامله؟)
اگه کتاب راس رو اصلا نخونم ولی چند فصل مهمی که همیشه تو آی تی سوال میاد رو تو کتاب حقیقت بجوم!! میشه زد یا کتاب حقیقت تو این درس مثل O.S نیست و پناه بر خداییه!! بخونی معلوم نیست بزنی یا نه?
این مباحث رو بخونم(خیلی عمیق) خوبه؟(تاکید میکنم میخوام این درس رو سفید نزنم انتظار درصد بالا ندارم)
مدیریت پخش همگانی
لایه شبکه و انتقال و پیوند داده و لایه کاربرد
شرمنده سوال طولانی شد
مخصوصا دوستانی که هم طراحی هم شبکه خوندن لطفا کمک کنن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۱۳ ب.ظ
RE: خوندن شبکه
(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  بین طراحی الگوریتم و شبکه میخوام یکی رو انتخاب کنم، میترسم تو این وقت کم نرسم در تست زنی الگوریتم به تسلط برسم و داغون شمBig Grin واسه همین میخوام شبکه رو بجاش بخونم به نظر بچه هایی که شبکه خوب خوندن اینکار عقلانیه؟(الگوریتم در حد صفرمSmile)
میخوام درس شبکه رو از کتاب حقیقت چاپ۹۱ بخونم من نمیرسم همه فصلها رو کامل بخونم تو این درس اگه چند فصل رو انتخابی بخونم (یعنی یه سری فصلها رو اصلا نخونم) مشکلی پیش میاد یا فصلها به هم پیوسته هست؟(اگه هم بخوام کامل بخونم باز پارسه خالی چطوره؟کامله؟)
اگه کتاب راس رو اصلا نخونم ولی چند فصل مهمی که همیشه تو آی تی سوال میاد رو تو کتاب حقیقت بجوم!! میشه زد یا کتاب حقیقت تو این درس مثل O.S نیست و پناه بر خداییه!! بخونی معلوم نیست بزنی یا نه?
این مباحث رو بخونم(خیلی عمیق) خوبه؟(تاکید میکنم میخوام این درس رو سفید نزنم انتظار درصد بالا ندارم)
مدیریت پخش همگانی
شرمنده سوال طولانی شد
سلام الگوریتم بخونید که بهتره..
شبکه از روی کتاب حقیقت بخونید برای لایه های پایین خوبه که اونم میگن دیگه سوال ازش نمیاد و تمرکز طراح سوالا روی لایه های بالاست که لایه های بالا هم چهار فصل اول کراسه..
شبکه رو خیلی نمیشه روش حساب باز کرد چون پارسال سه تا تستش اشتباه بود و حذف شد ممکنه امسال هم تست اشتباه داشته باشه و شمایی که این همه وقت میخوای بزاری پشیمون شی اما الگوریتم حس میکنم بازم منطقی تره.. البته این نظر منه
موفق باشین
 سپاس‌گزاری شده توسط: Alisalar
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۱۵ ب.ظ
خوندن شبکه
(۲۵ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۱۳ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  سلام الگوریتم بخونید که بهتره..
مرسی
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ
خوندن شبکه
سلام
منم نظرم با طراحی هست قطعا بهتر از شبکه هست
شبکه خیلی گول زننده هست و خیییلی هم بیشتر هست محتواش
 سپاس‌گزاری شده توسط: signal_micro
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۳۱ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  سلام
منم نظرم با طراحی هست قطعا بهتر از شبکه هست
شبکه خیلی گول زننده هست و خیییلی هم بیشتر هست محتواش
مرسی
کتاب مدرسان خوب و مفهومی درس میده؟
من کتاب سال ۹۱ پارسه رو دارم(فک کنم مثل ساختمان دادش فرمولی میگهSad). اگه مدرسان خوب میگه اونو بگیرم.
راستی پیوستگی فصلها تو الگوریتم چجوریه خیلی به هم مربوطه؟ میخوام اگه وقت نشد چند قسمت مهم رو انتخابی بخونم(اگه اینطوریه بیزحمت بگو کدوم فصلها معمولا مهمه و بیشتر سوال اومده)
ارسال:
۲۶ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۲۳ ق.ظ
نقل قول: مرسی
کتاب مدرسان خوب و مفهومی درس میده؟
من کتاب سال ۹۱ پارسه رو دارم(فک کنم مثل ساختمان دادش فرمولی میگهSad). اگه مدرسان خوب میگه اونو بگیرم.
راستی پیوستگی فصلها تو الگوریتم چجوریه خیلی به هم مربوطه؟ میخوام اگه وقت نشد چند قسمت مهم رو انتخابی بخونم(اگه اینطوریه بیزحمت بگو کدوم فصلها معمولا مهمه و بیشتر سوال اومده)

سلام
مدرسان رو نخوندم من فقط پارسه و پوران رو خوندم جفتشم چاپ ۸۹ ۹۰ بنظرم هست که خیلی خوبن جفتش
پیوستگی مطالب هم داره بین فصل ها ولی بنظر ۲ فصل ۲ فصل به هم لینکن البته حدوودی
شما شروع کن ایشالا که میرسی همشو بخونی
تو فصل ۱ و ۲ اگه دیدی پیش نمیری و متوجه نمیشی زیاد گیر نده بخون و رد شو ( معمولا خیلی از بچه ها این دو فصل رو بچه ها یکم سخت میگیرن)
ارسال:
۲۶ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۴۳ ب.ظ
خوندن شبکه
(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  بین طراحی الگوریتم و شبکه میخوام یکی رو انتخاب کنم، میترسم تو این وقت کم نرسم در تست زنی الگوریتم به تسلط برسم و داغون شمBig Grin واسه همین میخوام شبکه رو بجاش بخونم به نظر بچه هایی که شبکه خوب خوندن اینکار عقلانیه؟(الگوریتم در حد صفرمSmile)
مدیریت پخش همگانی
شرمنده سوال طولانی شد
سلام دوست عزیز
حقیقتا درس الگوریتم راحت تره تا درس شبکه
من خودم شبکه نخوندم و نمیخونم ولی الگوریتم خوندم
شما الگوریتم رو بخونید احتمال تست زنیتون بیشتره تا شبکه
شبکه هم موضوعاتش بیشتر فراره
شما الگوریتم رو شروع کنید هر جا مشکلی داشتید مطرح کنید من و سایر دوستان عزیز کمکتون خواهیم کرد
موفق باشی

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
 سپاس‌گزاری شده توسط: signal_micro
ارسال:
۲۶ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط signal_micro.)
خوندن شبکه
از همه دوستان ممنونم
برنامه من اینه که اول درسایی که قبلابلد بودم رو جمع کنم بعد ساختمان داده رو خوب تست کار کنم(طراحی و ساختمان خیلی همپوشانی دارن) یک ماه ونیم آخر بدون استرس الگوریتم و تست و... چون فکر میکنم الان واجبتر اینه که درسای دیگه جمع کنم و از درسایی که خونده بودم غافل نشم

(۲۶ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۲۳ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  من فقط پارسه و پوران رو خوندم جفتشم چاپ ۸۹ ۹۰ بنظرم هست که خیلی خوبن جفتش
منم هر دوی اینارو دارم پس همینارو میخونم
ایشاالله همه بچه ها موفق باشن
ارسال:
۲۶ دى ۱۳۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ
خوندن شبکه
عاقا پس چرا من شبکه رو ترجیح میدم؟Huh
ارسال: #۱۰
۲۶ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۲۰ ب.ظ
(۲۶ دى ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ب.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  عاقا پس چرا من شبکه رو ترجیح میدم؟Huh
از چند نفر پرسیدم گفته بودن سوالای شبکه خیلی نکته و ریزه کاری دارن از طرفی فکر میکنم علت انتخاب الگوریتم اینه که میخوام ساختمان خوب بخونم فکر کنم مکمل همن
باز شاید هم دارم اشتباه میکنم بالاخره یکیشون باید خونده بشه دیگه امید به خدا....
ارسال: #۱۱
۲۷ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۴۲ ق.ظ
خوندن شبکه
انتخاب شما درسته....من خودم به شبکه علاقه دارم...Smile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۰۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۳۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
Big Grin دنبال آدمای با انگیزه برای گروهی درس خوندن ارشد تو این ۲۳ روز باقی مانده هستم maedeee ۱ ۲,۱۶۳ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  سوال شماره ۵۵ شبکه _ آزمون ارشد ۹۱ _ مبحث لایه شبکه احسان مومنی ۷ ۷,۱۹۲ ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  دوستانی که مدار الکتریکی خوندن mzha ۶ ۴,۶۹۰ ۰۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mzha
  آیا لازم به خوندن لایه پیوند داده و مک از روی کتاب کراس است؟ Rehe1994 ۱ ۲,۲۲۹ ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: husen
  خوندن همزمان خانه حافظه H-Arshad ۰ ۱,۱۳۳ ۲۲ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  انگیزه خوندن مطالب بلند Moh3nRezaei ۱ ۲,۲۸۳ ۰۱ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  خودخوان خوندن منابع ارشد بدون ازمون و کلاس..شروع از اذر ماه(هدف دانشگاه ازاد) saharitst ۸ ۵,۶۳۷ ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: delete4all
  سوال در مورد دفترچه ارشد، کد رشته "شبکه" و کد رشته "امنیت شبکه" sMohammad ۲ ۲,۴۰۳ ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sMohammad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close