زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فروش کتاب های کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر قیمت مناسب

ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۷ ب.ظ، توسط starry_girl.)
Information فروش کتاب های کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر قیمت مناسب
با سلام
کتاب های زیر به فروش می رسه و یک سریش هم اهدا می شه، فعلا تک فروشی نداریم و حداقل ۴ تا کتاب با هم به فروش می رسه.
اگر کسی تمام کتاب های فروشی رو یک جا بخواد تخفیف بیشتری داده می شه.
هزینه پست به عهده خریدار محترم هست.
بنده تهران هستم.
اولویت با افرادی است که تعداد بیشتری کتاب بخواهند.

فرمت توضیح کتابها : اسم کتاب / سال نشر / وضعیت کتاب / قیمت فروش به تومان

الف) کتاب های فروشی

کتاب های تست

۱) ساختمان داده مقسمی / ۹۱ / کاملا تمیز و به دوقسمت تقسیم شده و سیمی شده برای استفاده راحت تر، داخلش فقط با مداد نوشته شده و کم رنگ و کوچک چون خودم به تمیزی کتاب حساس بودم / ۱۰۰۰۰

۲) هوش مصنوعی راهیان ارشد / ۹۳ / کاملا سالم و تمیز، فقط با مداد کمرنگ و کوچک داخلش نوشته شده، لازم به ذکره که بعد از کلی تحقیق این کتاب رو خریدم و با اطمینان می گم که بهترین کتاب هوش مصنوعی هست و رقیب نداره، بسیار کامل و جامعه، مباحث اضافی مربوط به کنکور آزاد رو پوشش میده، جوابهاش با دقت بالایی صحیح هستن، خیلی واضح توضیح داده و در کل خودنش واقعا لذت بخشه، مثلا هوش مصنوعی پوران رو دیدم که جوابهای غلط داره و کلا متنش گیج کنندست و بعضی مباحث رو پوشش نمیده / ۲۸۰۰۰

۳) طراحی الگوریتم هادی یوسفی پوران پژوهش / ۹۲ / کاملا نو و تمیز، فقط در بخش اول برخی سوالات (فقط شماره سوالات) با شبرنگ خط کشیده شده و یکی دو مورد هم با خودکار رنگی فرمول ها مشخص شده، در بقیه کتاب فقط با مداد نوشته شده، کمرنگ و کوچک) / ۹۰۰۰ .............. فروخته شد

۴) نظریه زبان ها و ماشین ها مقسمی / ۹۲ / کاملا نو فقط در قسمت سوالات ، مهم ها با مداد علامت گذاری شده و یکی دو تا اشکالات کتاب با مداد از روی کتاب لینز تصحیح شده / ۶۰۰۰ ........ فروخته شد

۵) مدار منطقی هادی یوسفی پوران پژوهش / ۹۱ / کاملا سالم و داخلش فقط با مداد نوشته شده اما نوشته های داخلش کمی بیشتر هست و ظاهر کتاب با وجود سالم بودن خیلی نو نیست / ۵۵۰۰

۶) ساختمان گسسته هادی یوسفی پوران پژوهش / ۹۰ / کاملا سالم و تمیز ، داخلش فقط با مداد نوشته شده و تمیز و ظاهر کتاب هم سالم و تمیز هست / ۵۰۰۰

۷) آمار و احتمال مهندسی طورانی پارسه / ۸۹ / کاملا سالم و تمیز، داخلش فقط با مداد نوشته شده و مرتب و کمرنگ / ۱۱۰۰۰

۸) درس و کنکور زبان عمومی و تخصصی کامپیوتر (کامپیوتر، IT، علوم کامپیوتر) مقسمی / ۹۰ / ظاهر کتاب کاملا نو و تمیز، داخلش فقط با مداد نوشته شده و نوشته زیادی هم نداره بیشتر فقط کنار سوالها علامت گذاری شده، کتاب خوبی هست تمام کنکورها از سال ۸۰ تا سال ۹۰ هر سه رشته رو داره، لغات مهم تمام کنکورها رو به همراه معنی در یک بخش جداگانه آورده و از قواعد مهم هم درسنامه های مختصری در یک بخش جداگانه داره، به نظر من برای تست و مرور زبان بهترین کتابه / ۱۱۰۰۰

۹) نظریه زبان ها و ماشین ها پارسه / ۸۹ / ظاهر کتاب کاملا سالم و تمیز هست / داخلش بیشتر با مداد نوشته شده اما بعضا با خودکار هم یادداشت شده / ۳۰۰۰

۱۰) سیستم عامل حقیقت، پارسه / ۸۹ / ظاهر کتاب کاملا سالم و تمیز و در حد نو، داخل کتاب فقط با مداد نوشته شده، کمرنگ و مرتب / ۷۰۰۰ ( قیمت چاپ جدید این کتاب در حال حاضر ۳۷۰۰۰ تومان هست و محتوای درسی کتاب تغییر زیادی نکرده) ............. فروخته شد

۱۱) معماری کامپیوتر مدرسان شریف / ۹۳ / ظاهر کتاب کاملا سالم و تمیز و در حد نو هست، داخلش فقط با مداد نوشته شده و مرتب و اشکالات نگارشی کتاب همگی با مداد تصحیح شده (کتاب مدرسان شریف برای معماری کتاب خوبی هست و من با خوندن تنها این کتاب در کنکور IT نزدیک به ۶۰ درصد معماری زدم، نسبت به کتاب پوران کامل تره و خیلی مباحث که پوران پوشش نمیده رو پوشش داده اما اشتباهات نگارشی هم زیاد داره که بنده تا اونجایی که متوجه این اشتباه ها شدم تصحیحشون کردم بنابراین این کتاب تصحیح شده هم هست) / ۱۷۰۰۰

۱۲) مدارهای الکتریکی ۱ عبدالعالی پارسه / ۹۳ / کتاب کاملا نو هست و فقط یک فصلش خونده شده و با مداد کمرنگ نوشته شده و با اینکه کاملا نو هست باز هم زیر قیمت روی جلد قیمت گذاشتم / ۲۸۰۰۰

۱۳) پایگاه داده ها مقسمی / ۹۰ / ظاهر کتاب خیلی نو نیست و پارگی دو سه سانتی روی جلدش داره اما داخل کتاب خیلی کم با مداد نوشته شده و جلوی سوالات علامت زده شده و در کل نوشته های داخل کتاب خیلی کم هست و تمیز محسوب میشه / ۳۰۰۰

۱۴) محاسبات عددی مهندسی کامپیوتر پارسه ( از سری جزوات تالیف پارسه که کتابش کردند) / ۸۹ / ظاهر کتاب سالم هست و منگنه شده / ۲۰۰۰

۱۵) مجموعه سوالات ارشد کامپیوتر دولتی تمامی گرایش ها ( کامپیوتر، علوم کامپیوتر ، IT) سال ۱۳۹۰ / ظاهر کتاب سالم هست، داخل کتاب هم فقط سوالات با مداد علامت زده شده / ۴۰۰۰
۱۶) مجموعه سوالات ارشد کامپیوتر دولتی تمامی گرایش ها ( کامپیوتر، علوم کامپیوتر ، IT) سال ۱۳۸۹ / ظاهر کتاب سالم هست، داخل کتاب هم فقط سوالات با مداد علامت زده شده / ۴۰۰۰
۱۷) مجموعه سوالات ارشد کامپیوتر دولتی تمامی گرایش ها ( کامپیوتر، علوم کامپیوتر ، IT) سال ۱۳۹۱ / ظاهر کتاب سالم هست، داخل کتاب هم فقط سوالات با مداد علامت زده شده / ۴۰۰۰
۱۸) مجموعه سوالات ارشد کامپیوتر دولتی تمامی گرایش ها ( کامپیوتر، علوم کامپیوتر ، IT) سال ۱۳۹۲ / ظاهر کتاب سالم هست، داخل کتاب هم فقط سوالات با مداد علامت زده شده / ۱۰۰۰۰

کتاب های مرجع

۱۹) مقدمه ای بر نظریه زبان ها و ماشین های پیتر لینز، انتشارات ناقوس ترجمه دکتر عبدالحسین صراف زاده / ۸۲ / ظاهر کتاب کاملا سالم و تمیز و در حد نو می باشد. در داخل کتاب فقط با مداد و مرتب نوشته شده، نکات مهم هر فصل از تست ها و کتاب مقسمی در آن یادداشت شده / ۶۰۰۰ ........... فروخته شد

۲۰) نظریه الگوریتمی و کاربردی گراف ها انتشارات دانشگاه امیرکبیر/ ۹۰ / ظاهر کتاب کاملا سالم و تمیز و در حد نو می باشد. در داخل کتاب فقط با مداد نوشته شده / ۹۰۰۰

ب) کتاب های اهدایی -------> اهدا شد

فقط هزینه ارسال رو بپردازید و کتاب ها رو تحویل بگیرید
به کسانی که کتاب خریداری می کنند کتاب اهدایی تعلق نمی گیره
ترجیح با اینه که یک نفر همه کتاب ها رو با هم برداره اما ممکن هم هست که به چند قسمت تقسیم کنم کتابهای اهدایی رو

۱) طراحی الگوریتم مقسمی / ۸۷ / ظاهر کتاب سالم و داخلش با خودکار و مداد نوشته شده، نوشته های با خودکار کم هست

۲) سیستم عامل مقسمی / ۸۷ / ظاهر کتاب سالم و داخلش با خودکار و مداد نوشته شده، نوشته های با خودکار کم هست و اکثر صفحات نوشته نشده هستند

۳) ساختمان داده مقسمی / ۸۷ / کتاب ظاهر سالمی نداره و جلد و ورقه ها جدا شده و کتاب نیاز به صحافی دارد، داخل کتاب با خودکار و مداد نوشته شده و نوشته ها نسبتا زیاد هست

۴) ساختمان گسسته هادی یوسفی پوران / ۸۷ / جلد کتاب جدا شده اما سالم هست داخل کتاب با مداد و خودکار نوشته شده ( بیشتر مداد)

۵) پایگاه داده ها پوران پژوهش / ۸۷ / ظاهر کتاب سالم و داخلش با خودکار و مداد نوشته شده، نوشته های با خودکار کم هست

۶) شبکه های کامپیوتری پوران پژوهش / ۸۷ / ظاهر کتاب سالم و داخلش با خودکار نوشته شده، نوشته های داخل متن کتاب کم هست و بیشتر در قسمت سوالات چهار گزینه ای نوشته شده

۷) مهندسی نرم افزار پوران پژوهش / ۸۷ / ظاهر کتاب سالم و داخلش با خودکار و مداد نوشته شده، به طور کلی نوشته های داخل کتاب کم هست(فقط سه فصل اول نوشته دارد)

۸) هوش مصنوعی پوران پژوهش / ۸۷ / جلد کتاب در قسمت بالایی کمی چروکیده شده اما در کل ظاهر سالمی دارد، داخل کتاب با خودکار و مداد نوشته شده و نوشته های داخل متن کتاب خیلی زیاد نیست

۹) معماری کامپیوتر هادی یوسفی پوران پژوهش/ ۸۷ / ظاهر کتاب سالم است اما برخی صفحات از شیرازه جدا شده و با چسب چسبانده شده، فقط اوایل کتاب نوشته شده و نوشته ها با مداد هست

عکس کتابهای فروشی:

[تصویر:  20150615_201247.jpg?lgfp=3000]

[تصویر:  20150615_201315.jpg?lgfp=3000]

[تصویر:  20150615_201435.jpg?lgfp=3000]

[تصویر:  20150615_201528.jpg?lgfp=3000]

[تصویر:  20150615_201550.jpg?lgfp=3000]

[تصویر:  20150615_201700.jpg?lgfp=3000]

آروزی موفقیت برای همه کنکوری ها دارم Blush
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ، توسط starry_girl.)
فروش و اهدای کتاب های کنکور کارشناسی ارشد با قیمت مناسب
فروخته شده ها با رنگ قرمز مشخص شدن
۰
۰
ارسال:
۰۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۸ ب.ظ
RE: فروش و اهدای کتاب های کنکور کارشناسی ارشد با قیمت مناسب
بیا بالا کنکوری ها ببینن Smile
۰
۰
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۲۲ ب.ظ
با سلام من کتابهای اهداییتون رو میخواستم اگر موجودند.
۰
۰
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۱ ب.ظ، توسط starry_girl.)
(۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۲۲ ب.ظ)miladh نوشته شده توسط:  با سلام من کتابهای اهداییتون رو میخواستم اگر موجودند.

پ.خ شد
۰
۰
ارسال:
۰۸ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۸ ق.ظ
ادرسم رو در پ.خ براتون فرستادم.
۰
۰
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ ق.ظ
کتاب های اهدایی اهدا شد
۰
۰
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۵ ب.ظ
دوستان اگر کسی ۴ کتاب یا بیشتر بخواد تخفیف بیشتری هم میدم .... درس خونا بیان
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۵۰ ب.ظ
سلام چطوری با شما تماس بگیریم
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۰ ب.ظ)mary133 نوشته شده توسط:  سلام چطوری با شما تماس بگیریم
پیام خصوصیتون رو چک کنید
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ق.ظ
سلام
من کتاب آمار و احتمال پارسه تون رو میخوام. پیام خصوصی بدم؟!
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ ق.ظ)simz نوشته شده توسط:  سلام
من کتاب آمار و احتمال پارسه تون رو میخوام. پیام خصوصی بدم؟!
پ.خ شد
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۸ آبان ۱۳۹۴, ۱۰:۲۷ ب.ظ
نظریه پیتر لینز و نظریه زبان های مقسمی فروخته شد.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ ق.ظ
سلام من ساختمان داده و پایگاه رو میخوام فقط؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۳ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ)Mojtaba.s نوشته شده توسط:  سلام من ساختمان داده و پایگاه رو میخوام فقط؟

پ.خ شد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۲۵ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۷۳۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۷۳ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۵۹۸ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close