زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه

ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ، توسط good-wishes.)
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه
سلام دوستان
یه زحمتی براتون داشتم، اگه کمکم کنید ممنونتون میشم
دنبال موضوع پروژه هستم برای درس شیوه ارائه مباحث فنی ... موضوع آزاد هستش و با شرایط زیر:
۱- دارای فایده باشد.
۲- پراکنده نباشد.
۳- دارای طرفدار در جامعه باشد.
۴- ارزش علمی داشته باشد.
۵ – به روز باشد

و مهمتر از همه جالب باشه بروبچ هنگ کنن رو پروژه TongueTongueBig Grin
good-wishes، در تاریخ ۱۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

از "مباحث عمومی" به "سوالات و درخواستهای اعضاء بخش کارشناسی" انتقال یافت

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasrin202020
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط آرتا.)
RE: درخواست موضوع پروژه
دوست عزیز سلام . بحث باحالیه یاده یه چیزه باحال افتادم.

من یادمه توی کارشناسی واسه درس شیوه موضوع وب ۲ و بازاریابی اینترنتی رو ارائه دادم.نمی خواستم مثل بقیه بچه ها یه الگوریتمی یا مثلا یه سخت افزاری رو بیام ارائه بدم که آخر سر هم با یک سری فرمول معلوم نشه چی به چی شد و همه خوابشون ببره. رفتم دنبال سایتهایی که توی زمینه های مختلف وب دارن کار میکنن و البته معروفاش و توی نگاه اول به بحث ایده طراحی سایت و مباحث فنیش و ربطش به نسل های وب و توی فاز بعدی استفاده از پیشرفت وب و نقشش توی کسب درآمد این سایتها. همه ی تکنولوژی های روز رو که چه ارتباطی با درآمدزایی دارن رو گفتم. فیسبوک و گوگل و از این دست سایتا و نحوه درآمد زایی شون و البته فیسبوک و اون فروش اطلاعاتی که انجام میده، خیلی مباحث تک و حرفه ای پیدا کردم چون این مطلب رو هم خیلی خودم دنبالش بودم
یه چند تا اسلاید باحال گرافیکی هم واسش طراحی کردم . والبته با ارائه حرفه ای خودم یادمه بچه ها زمانی که اون اطلاعات رو بهشون تو ارائه میدادم همه دهنشون باز مونده بود.جوری شد که با همین ارائه ۲۰ شدم. البته کلی هم توی گروه کامپیوتر خودمون سروصدا کرد.

اسلایدها رو دارم خواستی حداقل واسه گرافیک ارائه ات واست بفرستم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , taranome baran , nedaqueen , samankhanom
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ق.ظ، توسط fatima1537.)
درخواست موضوع پروژه
اگر بخوایم یکم ریاضیاتی باشه میتونه درمورد نحوه سرچ کردن گوگل و الگوریتمهای جستجوی گوگل باشه مثلا"چگونه گوگل یک سوزن را در انبار کاه پیدا میکند"
یا مثلا درمورد سیستمهای تشخیص هویت (که با تطبیق اثر انگشت یا نقش مردمک چشم انجام میشن)
یا درباره ویژگی خاصی از سیستم عامل لینوکس
موضوع خوب زیاده مهم اینه که اطلاعات جامعی درموردش جمع آوری کنیم و خوب ارائه اش بدیم
بعضی موضوعات هم ممکنه در اول به نظر برسه که زیاد نمیشه چیزی درموردشون بدست آورد و ارائه داد. ولی منابع لاتین زیادی دارند و اگر حواشی موضوعمون جستجو کنیم حتما مطالب مفید و خوبی پیدا میشه

کلا به نظرم موضوعات دلخواهتون رو کنار هم بذارید و بعد با معیارهایی که در بالا نوشتید مطابقت بدید . هرکدوم که امتیازات بیشتری داشت اون رو انتخاب کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal
ارسال:
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ب.ظ
RE: درخواست موضوع پروژه
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  دوست عزیز سلام . بحث باحالیه یاده یه چیزه باحال افتادم.

من یادمه توی کارشناسی واسه درس شیوه موضوع وب ۲ و بازاریابی اینترنتی رو ارائه دادم.نمی خواستم مثل بقیه بچه ها یه الگوریتمی یا مثلا یه سخت افزاری رو بیام ارائه بدم که آخر سر هم با یک سری فرمول معلوم نشه چی به چی شد و همه خوابشون ببره. رفتم دنبال سایتهایی که توی زمینه های مختلف وب دارن کار میکنن و البته معروفاش و توی نگاه اول به بحث ایده طراحی سایت و مباحث فنیش و ربطش به نسل های وب و توی فاز بعدی استفاده از پیشرفت وب و نقشش توی کسب درآمد این سایتها. همه ی تکنولوژی های روز رو که چه ارتباطی با درآمدزایی دارن رو گفتم. فیسبوک و گوگل و از این دست سایتا و نحوه درآمد زایی شون و البته فیسبوک و اون فروش اطلاعاتی که انجام میده، خیلی مباحث تک و حرفه ای پیدا کردم چون این مطلب رو هم خیلی خودم دنبالش بودم
یه چند تا اسلاید باحال گرافیکی هم واسش طراحی کردم . والبته با ارائه حرفه ای خودم یادمه بچه ها زمانی که اون اطلاعات رو بهشون تو ارائه میدادم همه دهنشون باز مونده بود.جوری شد که با همین ارائه ۲۰ شدم. البته کلی هم توی گروه کامپیوتر خودمون سروصدا کرد.

سلام من هم برای شما ایمیل دادم هم پیام خصوصی میشه لطفا کمکم کنید؟
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۳۲ ب.ظ
RE: درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه
میشه برا منم بفرستین؟Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasrin202020
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۱ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  اگر بخوایم یکم ریاضیاتی باشه میتونه درمورد نحوه سرچ کردن گوگل و الگوریتمهای جستجوی گوگل باشه مثلا"چگونه گوگل یک سوزن را در انبار کاه پیدا میکند"
یا مثلا درمورد سیستمهای تشخیص هویت (که با تطبیق اثر انگشت یا نقش مردمک چشم انجام میشن)
موضوع خوب زیاده مهم اینه که اطلاعات جامعی درموردش جمع آوری کنیم و خوب ارائه اش بدیم
بعضی موضوعات هم ممکنه در اول به نظر برسه که زیاد نمیشه چیزی درموردشون بدست آورد و ارائه داد. ولی منابع لاتین زیادی دارند و اگر حواشی موضوعمون جستجو کنیم حتما مطالب مفید و خوبی پیدا میشه

کلا به نظرم موضوعات دلخواهتون رو کنار هم بذارید و بعد با معیارهایی که در بالا نوشتید مطابقت بدید . هرکدوم که امتیازات بیشتری داشت اون رو انتخاب کنید

سلام اگه میشه برای من بفرستید
ارسال:
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط aseman20.)
(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۱ ب.ظ)isun_fb نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  اگر بخوایم یکم ریاضیاتی باشه میتونه درمورد نحوه سرچ کردن گوگل و الگوریتمهای جستجوی گوگل باشه مثلا"چگونه گوگل یک سوزن را در انبار کاه پیدا میکند"

سلام اگه میشه برای من بفرستید

منم میخامش
واسم میفرسین Sad

(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  دوست عزیز سلام . بحث باحالیه یاده یه چیزه باحال افتادم.

منم میخام Sad(
ارسال:
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
مثله جناب آرتا , من هم تجربه ی مشابهی داشتم,
یادمه برای درس شیوه ارائه, یه ارائه ی جالب و نسبتاً پر سرو صدا داشتم, ارائه ی من راجع به حملات سایبری به مراکز حساس ایران , پایگاه هسته ای و نفت بود که به خاطر ابعاد گسترده ای که این موضوع داشت و همچنین کم بودن منابع برای تحقیق و پیشنهاد استاد , بیشتر به سمت بدافزار stuxnet مطلب رو سوق دادم تا بتونم دامنه ی تحقیقاتم رو کوچکتر کنم و عوضش متمرکز تر کار کنم و خدا رو شکر واقعاً عالی از آب درومد

من هم اصلاً دوست نداشتم ارائه م یکنواخت و مثه بقیه باشه , ۱/۵ماهی فقط مطلب جمع کردم واقعاً کار سختی بود جون مطلب واقعاً بسته بود و جمع آوری اطلاعات واسش کار سختی بود, چه فیلم ها و ویس ها و مقالات خارجی ای که نخوندم و ترجمه نکردم تا بتونم بفهمم موضوع دقیقاً از چه قراره!
در کنار کار سخت تحقیقاتی , به پاورپوینتم خیلی بها دادم و واقعاً واسش وقت گذاشتم, شده بود من ۱ هفته فقط درست کردن ۱ صفخه از پاورم طول کشید. که خیلی به من کمک کرد در جذب نظر مخاطب.

بعد از جمع آوری مطلب هم کلی وقت گذاشتم برای اینکه مطالبم قابل فهم برای عموم بشه , یعنی حتی جاییکه میخواستم از کدنویسی این بدافزار صحبت کنم سعی کردم ب بحث شیرین و قابل فهم برای عموم بگم که همه پسند بشه نه صرفاً مفید برای کامپیوتریها ! و شد!
فن بیان داشتم و مهارت ارائم هم خوب بود, پیشنهاد میکنم اگه ترس از ارئه دارید و یا استرس... حتماً چندبار اجرا کنید برای دوستانتون.

قیافه استاد وبچه ها رو هیچوقت سر این ارائه فراموش نمیکنم , خیلی با دقت به مطالب گوش میدادن و واقعاً براشون جالب بود.
البته برای خودم هم واقعاً یسری از مسائلی که طی تحقیقات این ارائم فهمیدم خیلی عجیب و جالب بود , و دستم اومد که فضای سایبری چجور جوّی هست و اینکه برنامه ریزان اونوری چقدر قشنگ برنامه ریزی میکنند! برای چیزهای کوچیک و بی ارزش از نظر ما , اونها هدف خاصی دارند!
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۳۹ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  دوست عزیز سلام . بحث باحالیه یاده یه چیزه باحال افتادم

واسه منم بفرستید لطفااااااااااااااااااااConfused[/font]
ارسال: #۱۰
۱۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۱ ب.ظ
سلام
به یک موضوع خوب وجالب برای درس شیوه ارائه مطلب رشته itنیازدارم کسی همچین موضوعی داره؟
دوستان کمک کنیدخیلی ضروریه
ارسال: #۱۱
۱۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ ب.ظ، توسط R4MT1N.)
دوستانی که میخوان واسه این درس ارائه آماده کنن به نظرم برن سراغ موضوع های تحقیقاتی روز! یا حداقل راجب موضوعی تحقیق کنن که بتونن حول و حوش اون واسه پایان نامه شون هم بعدها کار کنن.
واسه رزومه تون به عنوان کارهای تحقیقاتی بعدا خیلی به درد میخوره.

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود / رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۲
۱۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط Computer engineering.)
باسلام
دوست عزیزی که موضوع پروژه شیوه تون راجب حملات سایبری به مراکز حساس ایران بود میشه بنده رو هم راهنمایی کنید
بنده هم میخوام همین موضوع رو کار کنم
ارسال: #۱۳
۱۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۳۳ ب.ظ
سلام دوست عزیز اگه امکانش هست واسه منم بفرستHeart[/font]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۴
۱۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۷:۳۶ ب.ظ
به سایت زیر سر بزنید کمکتون میکنه :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۵
۲۵ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۳۱ ق.ظ

سلام میتونین برای منم ارسالش کنین؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۰ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۱۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۵۱ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۰۳۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۹,۸۶۸ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۴۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close