زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تطبیق واحد از مجازی به روزانه

ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۵۶ ب.ظ
سلام
ّآیا اگر کسی در حین تحصیل در دوره مجازی (که از طریق کنکور سال قبل پذیرفته شده) کنکور بده و روزانه قبول بشود.
واحدهای گذرانده شدش رو قبول می کنند؟
اصلا می تونه دوباره کنکور شرکت کنه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۱۸ ب.ظ
کنکور که میتونی بدی فقط کسایی که روزانه قبول بشن نمیتونن کنکور سال آینده شرکت کنن
اما در مورد تطبیق واحد همچی بستگی به دانشگاه داره و از اونجایی که دانشگاههای دولتی خودشونو تافته‌ی جدا بافته میدونن فکر نمیکنم واحد های مجازی رو قبول کنن من خودم یادمه دوره کارشناسیم واحدهایی که تو ترم تابستون یه دانشگاه دولتی به صورت مجازی ارایه میکرد رو باش مخالفت میکردن و قبول نمیکردن البته به جز دروس عمومی
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ ب.ظ
RE: تطبیق واحد از مجازی به روزانه
(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۵۶ ب.ظ)regbyte نوشته شده توسط:  سلام
ّآیا اگر کسی در حین تحصیل در دوره مجازی (که از طریق کنکور سال قبل پذیرفته شده) کنکور بده و روزانه قبول بشود.

سلام
دو سال از این کامنت میگذره،میخواستم بدونم،چی شد؟شما تونستین از مجازی به روزانه برین،تونستین تطبیق واحد بزنین؟؟
خوتهش میکنم زودتر جواب بدین،منم مجازی خواجه نصیر قبول شدم،و میخوام درحین تحصیل دوباره برای کنکور بخونم،میخوام ببینم سال بعد اگه انشاالله روزانه یا شبانه قبول شم میتونم تطبیق واحد بدم؟؟
خواهش میکنم زودتر جواب بدین،تا قبل از حذف و اضافه میخوام بدونم
ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰ ق.ظ
RE: تطبیق واحد از مجازی به روزانه
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۶ ب.ظ)aylar320 نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۵۶ ب.ظ)regbyte نوشته شده توسط:  سلام

سلام
دو سال از این کامنت میگذره،میخواستم بدونم،چی شد؟شما تونستین از مجازی به روزانه برین،تونستین تطبیق واحد بزنین؟؟
خوتهش میکنم زودتر جواب بدین،منم مجازی خواجه نصیر قبول شدم،و میخوام درحین تحصیل دوباره برای کنکور بخونم،میخوام ببینم سال بعد اگه انشاالله روزانه یا شبانه قبول شم میتونم تطبیق واحد بدم؟؟
خواهش میکنم زودتر جواب بدین،تا قبل از حذف و اضافه میخوام بدونم

سلام دقیقا دو سال از کامنت شما هم میگذره
شما خواجه نصیر رو رفتین؟
منم مجازی خواجه نصیر قبول شدم هوش مصنوعی
تکلیفم مشخص نیس چکار کنم

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ
معلومه که! خیلی از دانشگاههای معتبر و حتی متوسط قبول نمیکنن. شما از آموزش خود خواجه نصیر بپرس . بعیده حتی خود خواجه نصیرم هم قبول کنه.
شاید دانشگاههای کوچک تو شهرستان قبول کنن.
از طرفی واحد پاس کردن تو ارشد زمینه ایه که در بین پروژه های درسها استاد پایان نامه تون را پیدا کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۶۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۱۸۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۰ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۳۶۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۱۶ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۸۴۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۶۹۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۸۴۵ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۴,۹۹۴ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close