تالار گفتمان مانشت
تطبیق واحد از مجازی به روزانه - نسخه‌ی قابل چاپ

تطبیق واحد از مجازی به روزانه - regbyte - 21 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۵۶ ب.ظ

سلام
ّآیا اگر کسی در حین تحصیل در دوره مجازی (که از طریق کنکور سال قبل پذیرفته شده) کنکور بده و روزانه قبول بشود.
واحدهای گذرانده شدش رو قبول می کنند؟
اصلا می تونه دوباره کنکور شرکت کنه؟

تطبیق واحد از مجازی به روزانه - ssa11200 - 05 آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ

کنکور که میتونی بدی فقط کسایی که روزانه قبول بشن نمیتونن کنکور سال آینده شرکت کنن
اما در مورد تطبیق واحد همچی بستگی به دانشگاه داره و از اونجایی که دانشگاههای دولتی خودشونو تافته‌ی جدا بافته میدونن فکر نمیکنم واحد های مجازی رو قبول کنن من خودم یادمه دوره کارشناسیم واحدهایی که تو ترم تابستون یه دانشگاه دولتی به صورت مجازی ارایه میکرد رو باش مخالفت میکردن و قبول نمیکردن البته به جز دروس عمومی

RE: تطبیق واحد از مجازی به روزانه - aylar320 - 30 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۶ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۵۶ ب.ظ)regbyte نوشته شده توسط:  سلام
ّآیا اگر کسی در حین تحصیل در دوره مجازی (که از طریق کنکور سال قبل پذیرفته شده) کنکور بده و روزانه قبول بشود.

سلام
دو سال از این کامنت میگذره،میخواستم بدونم،چی شد؟شما تونستین از مجازی به روزانه برین،تونستین تطبیق واحد بزنین؟؟
خوتهش میکنم زودتر جواب بدین،منم مجازی خواجه نصیر قبول شدم،و میخوام درحین تحصیل دوباره برای کنکور بخونم،میخوام ببینم سال بعد اگه انشاالله روزانه یا شبانه قبول شم میتونم تطبیق واحد بدم؟؟
خواهش میکنم زودتر جواب بدین،تا قبل از حذف و اضافه میخوام بدونم

RE: تطبیق واحد از مجازی به روزانه - دختر مهربان - ۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰ ق.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۶ ب.ظ)aylar320 نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۵۶ ب.ظ)regbyte نوشته شده توسط:  سلام

سلام
دو سال از این کامنت میگذره،میخواستم بدونم،چی شد؟شما تونستین از مجازی به روزانه برین،تونستین تطبیق واحد بزنین؟؟
خوتهش میکنم زودتر جواب بدین،منم مجازی خواجه نصیر قبول شدم،و میخوام درحین تحصیل دوباره برای کنکور بخونم،میخوام ببینم سال بعد اگه انشاالله روزانه یا شبانه قبول شم میتونم تطبیق واحد بدم؟؟
خواهش میکنم زودتر جواب بدین،تا قبل از حذف و اضافه میخوام بدونم

سلام دقیقا دو سال از کامنت شما هم میگذره
شما خواجه نصیر رو رفتین؟
منم مجازی خواجه نصیر قبول شدم هوش مصنوعی
تکلیفم مشخص نیس چکار کنم

تطبیق واحد از مجازی به روزانه - farzin3 - 05 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۰۰ ب.ظ

معلومه که! خیلی از دانشگاههای معتبر و حتی متوسط قبول نمیکنن. شما از آموزش خود خواجه نصیر بپرس . بعیده حتی خود خواجه نصیرم هم قبول کنه.
شاید دانشگاههای کوچک تو شهرستان قبول کنن.
از طرفی واحد پاس کردن تو ارشد زمینه ایه که در بین پروژه های درسها استاد پایان نامه تون را پیدا کنید.