زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۵۳۲ هوش

ارسال: #۱۶
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۳۰ ق.ظ، توسط sara2012nj.)
۵۳۲ هوش
دانشگاه آزاد مراکز استانش مخصوصا شهر های بزرگش خیلی سطحش بالاتر از دانشگاه های دولتی شهرهای کوچک هست من نمیدونم چرا بعضی ها با بغض از دانشگاه آزاد حرف میزنند
۶
۴
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: vojoudi , mah7 , abraham , سجاد۶۷
ارسال: #۱۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ ق.ظ
RE: 532 هوش
(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ)zare_programmer نوشته شده توسط:  [تصویر:  1111111111.jpg]

اینم کارنامه من
ینی کجا قبول میششممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟
اصن امکان قبولی هست؟؟؟؟؟؟
دوستان بگیییییییییییییییییید
از استرس خواب ندارم

سلام. من همه درصدهامو از شما بیشتر زدم جز ریاضی. یعنی فقط اون ۲ سوال ساده ریاضی رو که تقریبا همه زدن رو اشتباه حل کردم! چون نسبت به سالهای قبل سخت بود خیلی بهم ریختم و از استرس هول شده بودم! Sad
زبان ۱۸/۸۷
ریاضی تقریبا -۶
مشترک ۳۸
هوش تقریبا ۲۵
معدل ۱۶/۹۲
رتبه ام شده ۵۶۲ Sad . کاش دستم میشکست همون ۲ تا روهم نمیزدم.اینطوری حداقل منم به یزد و کرمان امیدی داشتم.
بچه ها من خیلی حالم بده. چون اگه ۲باره هم بخونم مثل پارسال بیشتر از ۳-۴ ساعت نمیتونم در روز بخونم.
افسوس Sad
۰
۱
ارسال: #۱۸
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۵۴ ق.ظ
۵۳۲ هوش
ایشالا یه جای خوب قبولید. نگران نباشید

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ
۲۲۰ هوش
سلام بچه ها.
منم واقعا از استرس دارم میمیرم.من فقط روزانه و شبانه فردوسی زدم.ولی شبانه به خاطر پولش....
به نظرتون روزانه فردوسی قبول میشم؟
تورو خدا راهنمایی کنید.مرسی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zare_programmer
ارسال: #۲۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط zare_programmer.)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ق.ظ)Aref Safari نوشته شده توسط:  انشالله یه مدت دیگه نتایج بیاد خیالت راحت بشه...امیدوارم هرچی به صلاحته اتفاق بیفته ، امیدوارم . نگران نباش...

ممنون. این روزا دعا کنید واسه همه بچه های پارسال و امسال که راه درازی در پیش دارن

(۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ق.ظ)vidami نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ)zare_programmer نوشته شده توسط:  [تصویر:  1111111111.jpg]

اینم کارنامه من
از استرس خواب ندارم

سلام. من همه درصدهامو از شما بیشتر زدم جز ریاضی. یعنی فقط اون ۲ سوال ساده ریاضی رو که تقریبا همه زدن رو اشتباه حل کردم! چون نسبت به سالهای قبل سخت بود خیلی بهم ریختم و از استرس هول شده بودم! Sad
زبان ۱۸/۸۷
ریاضی تقریبا -۶
مشترک ۳۸
هوش تقریبا ۲۵
معدل ۱۶/۹۲
رتبه ام شده ۵۶۲ Sad . کاش دستم میشکست همون ۲ تا روهم نمیزدم.اینطوری حداقل منم به یزد و کرمان امیدی داشتم.
بچه ها من خیلی حالم بده. چون اگه ۲باره هم بخونم مثل پارسال بیشتر از ۳-۴ ساعت نمیتونم در روز بخونم.
افسوس Sad

تفاوت رتبه من و شما ۳۰ تا بیشتر نیست
شما هم قبول میشین
یزد قبول میشید
با رتبه ۶۰۰ شبانه رباتیک یزد قبول شدن
من و شما که ۵۰۰ هستیم
وی بازم هرچی بخواد ، فقط همونه

(۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ)ghanizadeh نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.
منم واقعا از استرس دارم میمیرم.من فقط روزانه و شبانه فردوسی زدم.ولی شبانه به خاطر پولش....

شما که ۲۲۰ هوش رو آوردین
خوششششششششششششش به حالتون
کاش من ۲۲۰ آورده بودم
اونوقت حتما اصفهان قبول میشدم
روزانه فردوسی رو میارید
بازم خدا میدونه، هرچی خدا بخواد.
ولی از الان تبریکSmile

نه تو می مانی و نه هیچ یک از مردم این آبادی... به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت، غصه هم میگذرد آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند. لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان "هرگز".
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vidami
ارسال: #۲۱
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط saeed_435.)
۵۳۲ هوش
شما احتمالا روزو شب یزد و شبانه شاهرود و سمنانو میارین.
باهنر از لحاظ سطح علمیش با اصفهانو شیرازو مشهد اصلا قابل مقایسه نیس
اینو از زبون کسی میگم که بخاطر شرایط زندگیش مجبور شد انتقالی بگیره از فردوسی به باهنر
ولی همین که سراسریه ارزشمنده

با توجه به افزایش ظرفیتا فردوسی به احتمال خیلی زیاد میارین روزانشو
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  شما احتمالا روزو شب یزد و شبانه شاهرود و سمنانو میارین.
باهنر از لحاظ سطح علمیش با اصفهانو شیرازو مشهد اصلا قابل مقایسه نیس
اینو از زبون کسی میگم که بخاطر شرایط زندگیش مجبور شد انتقالی بگیره از فردوسی به باهنر
ولی همین که سراسریه ارزشمنده

با توجه به افزایش ظرفیتا فردوسی به احتمال خیلی زیاد میارین روزانشو

پس با این حساب امسال رد شدم!!
چون فقط اصفهانو زدم
خدایا شکرت!

نه تو می مانی و نه هیچ یک از مردم این آبادی... به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت، غصه هم میگذرد آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند. لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان "هرگز".
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ ب.ظ
۵۳۲ هوش
خدا بزرگه هیچی تا موقع اعلام نتایج معلوم نیس
اگه هم خدا نکرده قبول نشدین تکمیل ظرفیتو از دست ندین
رتبتون امسالم خوب شده ناامید نشین اگه میتونین واسه سال دیگم وقت بذارین مطمئنا رتبه ۲ رقمی بهتون نزدیکه(با توجه به سابقه دوستان مانشت)
واسه ارشد ۲ ۳ سال طبیعیه پشت کنکور موندن....
۰
۱
ارسال: #۲۴
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ب.ظ
۵۳۲ هوش
درود بر دوستان
به نظر بنده شاید سطح علمی شهید باهنر کرمان پایین باشه ولی در بین واحد های دانشگاه آزاد شاید تنها علوم تحقیقات تهران بتونه باهاش رقابت کنه . به نظر بنده دانشگاه آزاد فقط یک مغازه پر زرق و برق است و اگر آموزش این مملکت کمی منظم بود تمام واحد های دانشگاه آزاد را تعطیل می کرد و در زمین هایش به دانشجوهای کشاورزی کشت خیار و گوجه یاد می داد . به خدا ارزشش بیشتر بود حداقل ثواب داشت مردم این قدر گرون نمی خریدند
۶
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: zare_programmer , kevin
ارسال: #۲۵
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ، توسط zare_programmer.)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  خدا بزرگه هیچی تا موقع اعلام نتایج معلوم نیس
اگه هم خدا نکرده قبول نشدین تکمیل ظرفیتو از دست ندین
رتبتون امسالم خوب شده ناامید نشین اگه میتونین واسه سال دیگم وقت بذارین مطمئنا رتبه ۲ رقمی بهتون نزدیکه(با توجه به سابقه دوستان مانشت)
واسه ارشد ۲ ۳ سال طبیعیه پشت کنکور موندن....

وااااااااااااای دوسه سال
پیر میشم اونطوری
اونوقت اگه خدایی نکرده بخوام ظرفیت تکمیل شرکت کنم، مثلا ممکنه چه دانشگاههایی ظرفیت داشته باشن؟
من هدفم صرف قبولی نبود، میخواستم یه جای خوب قبول بشم
نمیدونم، به قول شما خدا بزرگه
ممنون.

۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ ب.ظ
۵۳۲ هوش
سلام همش یه ماه مونده چرا خودتونو الکی آزار می دین؟!!!!!!بر فرضم قبول نشیم خب چی میشه فوقش یه ذره اشک وآه بعدش تموم میشه میره پی کارشBig Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۰
۱
ارسال: #۲۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط zare_programmer.)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  سلام همش یه ماه مونده چرا خودتونو الکی آزار می دین؟!!!!!!بر فرضم قبول نشیم خب چی میشه فوقش یه ذره اشک وآه بعدش تموم میشه میره پی کارشBig Grin

درسته، فرمایش شما متین
اما یه سال اوضاع مطابق میل تو هست یه سال نیست
شرایط برای درس خوندن مهیا نیست
اونوقت تکلیف چیه؟
هی بمونی پشت کنکور و درجا بزنی؟
امسال من بهترین موقعیت رو داشتم، با این که دانشجو بودم، اما بهترین فرصت رو داشتم

اما سال بعد....

(۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ)rahim06 نوشته شده توسط:  درود بر دوستان
به نظر بنده شاید سطح علمی شهید باهنر کرمان پایین باشه ولی در بین واحد های دانشگاه آزاد شاید تنها علوم تحقیقات تهران بتونه باهاش رقابت کنه . به نظر بنده دانشگاه آزاد فقط یک مغازه پر زرق و برق است و اگر آموزش این مملکت کمی منظم بود تمام واحد های دانشگاه آزاد را تعطیل می کرد و در زمین هایش به دانشجوهای کشاورزی کشت خیار و گوجه یاد می داد . به خدا ارزشش بیشتر بود حداقل ثواب داشت مردم این قدر گرون نمی خریدند

گل گفتی دوستم
Big Grin
دیدم بچه هایی که دانشگاه آزادی بودن و یک صدم اندازه بچه های دولتی تو بعضی دروس بارشون نبوده
اونام تقصیر ندارن، چرا هرکی از باباش قهر میکنه میره میشه استاد دانشگاه آزاد
که بعدا اینطوری دانشجو تربیت کنن و تحویل جامعه باسواد و تحصیل کرده کشور بدن
کی قراره این چیزا دست بشه؟؟؟

(۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ ق.ظ)sara2012nj نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  
دانشگاه آزاد مراکز استانش مخصوصا شهر های بزرگش خیلی سطحش بالاتر از دانشگاه های دولتی شهرهای کوچک هست من نمیدونم چرا بعضی ها با بغض از دانشگاه آزاد حرف میزنند

گاهی وقتا استثنا وجود داره

۱
۲
ارسال: #۲۸
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ)zare_programmer نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  سلام همش یه ماه مونده چرا خودتونو الکی آزار می دین؟!!!!!!بر فرضم قبول نشیم خب چی میشه فوقش یه ذره اشک وآه بعدش تموم میشه میره پی کارشBig Grin

درسته، فرمایش شما متین
اونوقت تکلیف چیه؟
امسال من بهترین موقعیت رو داشتم، با این که دانشجو بودم، اما بهترین فرصت رو داشتم

اما سال بعد....

گل گفتی دوستم
Big Grin
دیدم بچه هایی که دانشگاه آزادی بودن و یک صدم اندازه بچه های دولتی تو بعضی دروس بارشون نبوده

حالا بر فرض شما بشینین الکی حرص بزنین که امسال قبول میشم یا نه فایده ای هم داره ؟!!!!
من خودم پارسال از تابستون نشستم به خوندن از همه تفریح و سرگرمیم گذشتم در نهایت رتبه ام شد ۱۸۹ it حالا یا قبول میشم یا نمیشم دیگه یه سال خوندم یه سالم بذارم برای حرص خوردنش که چی؟

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۰
۱
ارسال: #۲۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ)zare_programmer نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  سلام همش یه ماه مونده چرا خودتونو الکی آزار می دین؟!!!!!!بر فرضم قبول نشیم خب چی میشه فوقش یه ذره اشک وآه بعدش تموم میشه میره پی کارشBig Grin

درسته، فرمایش شما متین
اونوقت تکلیف چیه؟

اما سال بعد....

گل گفتی دوستم
Big Grin

حالا بر فرض شما بشینین الکی حرص بزنین که امسال قبول میشم یا نه فایده ای هم داره ؟!!!!
من خودم پارسال از تابستون نشستم به خوندن از همه تفریح و سرگرمیم گذشتم در نهایت رتبه ام شد ۱۸۹ it حالا یا قبول میشم یا نمیشم دیگه یه سال خوندم یه سالم بذارم برای حرص خوردنش که چی؟

نه متاسفانه هیچ فایده ای نداره حق با شماست
فقط باید منتظر بود تا یه ماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااه دیگهSad

۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۳ ب.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ)zare_programmer نوشته شده توسط:  [تصویر:  1111111111.jpg]

اینم کارنامه من
از استرس خواب ندارم

به نظرم شما احتمال زیاد روزانه یزد قبول میشین
اگه روزانه نشین شبانه یزد و روزانه کرمان احتمال خیلی خیلی زیاد قبولین
موفق باشین
۰
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۸۲۰ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  ۲۴ هوش-هوش مصنوعی دانشگاه شریف iwes ۱۸ ۱۲,۰۵۹ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alilogic
  هوش راهیان ارشد یا هوش نصیر ؟ edward71 ۸ ۱۰,۳۲۳ ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mmm1374
  رتبه ۳۰۷۷ نرم افزار- ۴۰۸۳ هوش - ۳۱۳۱ معماری- ۴۱۳۵ الگوریتم - قبولی : هوش غیرانتفاعی Kh_khalily ۱ ۳,۳۴۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: delete4all
  رتبه ۱۱ هوش- هوش شریف puria ۸ ۴,۸۸۴ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: iwes
  هوش تهران یا هوش امیر کبیر Mehrzad4 ۰ ۱,۹۳۱ ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Mehrzad4
  هوش امیر کبیر یا هوش دانشگاه تهران amirirma ۱ ۱,۵۰۵ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amirirma
  با ۱۵۰۰ هوش شبانه هوش کرمان یا روزانه هرمزگان یا شبانه هرمزگان رو می شه آورد؟ نازین ۱ ۱,۸۱۲ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: نازین
  دوستان خواهشا دریغ نفرمایین. هوش صنعتی اصفهان یا هوش شیراز یا علوم شهید بهشتی؟؟ r-many ۳ ۲,۴۴۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close