زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه ی رتبه ۹ فناوری اطلاعات و ۳۲ شبکه و امنیت

ارسال: #۱۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ ق.ظ
RE: آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه ی رتبه ۹ فناوری اطلاعات و ۳۲ شبکه و امنیت
(۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  امیر خان کلا پستای شما و حالا مصاحبتون به من انرژی مثبت میدن ، وقتی که رتبتونو گفتین واقعا خوشحال شدم
امیدوارم به اهداف دیگه ات هم برسی.
مرسی لطف داری.

نقل قول: یه سوال بپرسم ؟
گفتی که شبکه از پارسه استفاده کردی ، تو کنکور جواب لازم رو گرفتی ؟ من برای بقیه دروس تقریبا به منبع مورد نظرم رسیدم که چی بخونم، ولی شبکه حرفای ضد و نقیض زیادی شنیدم، میخوام بدونم تو چیکار کردی ؟
فدای تو .
من پارسه خوندم و جوابی که گرفتم بد نبود! هرچند که عرض کردم پارسه کافی نیست چون لایه‌های بالایی رو خوب پوشش نمیده. واسه همین عرض کردم باید کروس بخونید.

There is no there there.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gholizadeh1992
ارسال: #۱۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ ق.ظ
امیر جان ممنون از مصاحبت.برات ارزوی موفقیت میکنم.

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۱۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ ق.ظ
سلام تبریک میگم Smile
براتون آرزوی موفقیت دارم...
گفتین فیلم هم میدین..... حالا کی هاردمو بیارم خدمتتون؟:دی
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ، توسط Amir V.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ق.ظ)ubc نوشته شده توسط:  ۱- بیشترین جستجویی اینترنتی که داشتید، مربوط به چه دروسی میشد ؟
بیشترینش واسه هوش و طراحی و شبکه بود. مثلن شرط پایان الگوریتم ژنتیک توی هیچ کتابی درست حسابی و دقیق روش بحث نشده ولی توی Wikipedia خیلی عالی گفته بود و شک آدم رو کاملن برطرف میکرد.
مثلن این واسه الگوریتم ژنتیک:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه چیز دیگه که خیلی عجیب غریب روش حرف زدن الگوریتمهای گراف و ایناست. مثل الگوریتم فلوید. من همیشه مشکل داشتم که آیا با یال منفی درست کار میکنه یا نه. آیا دور رو تشخیص میده یا نه و از این طور سوالا که توی هر کتابی یه چیزی گفته بود. مقسمی یه چیز پوران یه چیز... خلاصه حسابی گیج میشدی. بعد رفتم توی Wikipedia لینک زیر و خوندمش. حجمش هم اصلن زیاد نیست که خسته شی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واقعن فوق العاده است.
اصن از Wikipedia هر چی بگم کم گفتم!! از همتون خواهش میکنم استفاده کنید از این منابع. چون نمیدونید بعد از اون همه سردرگمی چه احساس خوبی بهتون میده!

نقل قول: ۲- فایل های استاد رهنمون رو تا فصل چندم دانلود کردید ؟
همشو دانلود کردم. اگه مشهدی بیا بهت بدم. اگه نه آدرس بده واست پست کنم. چون میدونم الان امکان دانلودش نیست و سخته.
ببین اون ویدئوها هم فوق العاده بود. من بعد کلی کتاب خوندن، تازه بعد از ویدئوها فهمیدم اصن هوش یعنی چی! خیلی خیلی مفید بود.
کلا توی هر چیزی قبل از PDF، دنبال Video Training بگرد. مثلن واسه شبکه‌های مایکروسافتی و سیسکویی، شرکتهایی مثل CBT Nugget, TrainSignal, IP Expert و ... ویدئوهای فوق العاده ای دارن که اگه Listening خوبی داشته باشی بی نهایت یادگیریت رو سریع و آسون میکنه!

There is no there there.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ubc , saeedehs , sybarite , sahar salehi , Sector
ارسال: #۲۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ ق.ظ، توسط Amir V.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ق.ظ)ati314 نوشته شده توسط:  سلام تبریک میگم Smile
براتون آرزوی موفقیت دارم...
گفتین فیلم هم میدین..... حالا کی هاردمو بیارم خدمتتون؟:دی
مرسی لطف داری.
هاردت رو بیار هر وخ دوس داری;-)

(۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۴ ق.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  امیر جان ممنون از مصاحبت.برات ارزوی موفقیت میکنم.
مرسی رفیق محبت داری. ایشالا سلامت باشی.

There is no there there.
۳
۰
ارسال: #۲۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ق.ظ
واقعا تبریک
ایشالا همیشه موفق باشین

من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم.Heart

(انعام ۶۰)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Sector
ارسال: #۲۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ق.ظ
بازم تبریک و ممنونم

باد با چراغ های خاموش کاری ندارد اگر در سختی هستی بدان که روشنی.
شکسپیر
۱
۰
ارسال: #۲۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ ق.ظ
امیرجان مرسی از مصاحبه صمیمانه ات. من مطمئنم اگه کنکور ۹۲ به معنای واقعی یه کنکور استاندارد بود، درصدهای شما خیلی بیشتر از اینایی که اومده می شد. ولی با این حال خدا رو شکر که به نتیجه زحماتت رسیدی. خوبی کنکور اینه که اگه سخته، واسه همه سخته و در شرایط مساوی، بالاخره « اگه بقیه شرایط خوب پیش بره » اونی که زحمت بیشتری کشیده، به هدفش می رسه. امیدوارم در بقیه امتحانای زندگیت هم موفقیت های درخشان بدست بیاری. منتظر کمک های ارزشمندت به بچه های مانشت برای فتح قله های موفقیت هستیم. یا علی مددSmile

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
۱
۰
ارسال: #۲۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ب.ظ
بهتون تبریک میگم امیر خان
شما الان گرایش شبکه میخواین انتخاب رشته کنین یا کردین؟
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ب.ظ
من از دوستان خواهش میکنم تشکر را با سپاس انجام بدهند و سوالات جدی اگه دارند بپرسند.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲
۱
ارسال: #۲۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ب.ظ
سلام امیر جان. تبریک میگم.
سوالم اینه که من معمولا میشنیدم که واسه کنکور دولتی حتما باید منابع رو خوند... مثل clrs . رانکوهی و ...
شما گفتید نه و لازم نیست و وقت گیر.. یعنی منی که از الان شروع کردم واسه درس های مثلا پرسمن نرم افزار.. ایا وقت تلف کردنه؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ب.ظ)mehrdadsecret نوشته شده توسط:  سلام امیر جان. تبریک میگم.
سوالم اینه که من معمولا میشنیدم که واسه کنکور دولتی حتما باید منابع رو خوند... مثل clrs . رانکوهی و ...
شما گفتید نه و لازم نیست و وقت گیر.. یعنی منی که از الان شروع کردم واسه درس های مثلا پرسمن نرم افزار.. ایا وقت تلف کردنه؟
سلام ممنونم.
ببین از نظر من حتمنی وجود نداره!
کتاب‌های مرجع یه سری چیزایی میگن که شاید واسه کنکور زیادی باشه. مثلن کتاب CLRS خیلی توضیحات داده که کتاب مقسمی چکیده و لپ مطلب رو یهو به شما میده.
در مورد مهندسی نرم نه خوبه. چون درس فراریه ممکنه از هر جایی سوال بدن. ولی به شرطی که اگه کتاب ۶۰۰ صفحه ای پرسمن رو خوندی، وقت واسه مرورش بزاری که فراموش نکنیش! چون اگه فراموش کنی انگار هیچی نخوندی. بعد اینجاست که کتاب ۲۰۰ صفحه‌ایه پارسه ممکنه مفیدتر باشه واست. ولی باز هم میگم اگه میتونی جمع و جورش کنی خوبه بخون!
به هر حال توصیه من اینه که تا جایی که میشه کتاب کنکوری بخون، بعد هر جا مشکل داشتی از روی مرجع بخون.

There is no there there.
۱
۰
ارسال: #۲۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ق.ظ
مصاحبت رو که خوندم دقیقا داشتم به خودم فکر میکردم.. چون منم همین اخلاقا رو موقع دانشگاه ازاد بودنم در کارشناسی داشتم.. تا یهو الان جو درس مار و گرفته :دی..
امیر جان شبکه جزوه ی امیرکبیر که میگن لازم نیست؟
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ ق.ظ
: آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه ی رتبه ۹ فناوری اطلاعات و ۳۲ شبکه و امنیت
(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ق.ظ)mehrdadsecret نوشته شده توسط:  مصاحبت رو که خوندم دقیقا داشتم به خودم فکر میکردم.. چون منم همین اخلاقا رو موقع دانشگاه ازاد بودنم در کارشناسی داشتم.. تا یهو الان جو درس مار و گرفته :دی..
ببین من نمیگم لازم نیست! ولی کلا سعی کن تعداد منابعت رو کمتر کنی. اینطوری تمرکز و آرامش خودت بیشتر میشه.

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , jparisa , tayebe68 , Sector
ارسال: #۳۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ
RE: : آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه ی رتبه ۹ فناوری اطلاعات و ۳۲ شبکه و امنیت
(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ق.ظ)mehrdadsecret نوشته شده توسط:  مصاحبت رو که خوندم دقیقا داشتم به خودم فکر میکردم.. چون منم همین اخلاقا رو موقع دانشگاه ازاد بودنم در کارشناسی داشتم.. تا یهو الان جو درس مار و گرفته :دی..
ببین من نمیگم لازم نیست! ولی کلا سعی کن تعداد منابعت رو کمتر کنی. اینطوری تمرکز و آرامش خودت بیشتر میشه.

ممنون از پاسخ.
واسه ی هوش مصنوعی چی خوندید امیر خان؟ من یه مشکل که دارم هر کتاب تستی که واسه ی درس ها پیدا میکنم فقط تست های ازاد داره ... مثلا پوران نرم افزار یا همین هوش راهیان ارشد..منبع شما چی بود؟
و اینکه من فرق شبکه ۲ و ۱ رو نفهمیدم :دی ما باید جفتش رو بخونیم واسه کنکور ارشد؟ ( من نرم افزار بودم )
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۸۹ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۴ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۴ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close