زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۶۱۶
۱۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط adele_69.)
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
(۱۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  سلام.
بچه ها کسی سیستم عامل پارسه چاپ امسالو داره؟کتاب من فصل بن بست پاسخ تشریحی نداره.خواستم ببینم مال شماها چطوره.اگه زحمتی نیست یه نگاه بندازید.اگه مال من اینجوره که برم بگم به پارسه

یعنی کسی نداره سیستم عامل پارسه؟؟؟؟؟؟عجبببببببب
من دارم آره مال منکه داره البته چاپ ۹۰

(۱۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  سلام.
بچه ها کسی سیستم عامل پارسه چاپ امسالو داره؟کتاب من فصل بن بست پاسخ تشریحی نداره.خواستم ببینم مال شماها چطوره.اگه زحمتی نیست یه نگاه بندازید.اگه مال من اینجوره که برم بگم به پارسه

یعنی کسی نداره سیستم عامل پارسه؟؟؟؟؟؟عجبببببببب
من دارم آره مال منکه داره البته چاپ ۹۰
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahi_24 , deh-ab
ارسال: #۶۱۷
۱۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ
[تصویر:  147106_1_1379087521.jpg]

[تصویر:  ahr.jpg]
۱۸
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , deh-ab , just4it , m@hboobe , maneshty , Payam92 , Amir V , jafarir , mhbftdb , انرژی مثبت , hemoso , tayebe68 , asiehmohammadian , *farnaz* , Engineer
ارسال: #۶۱۸
۱۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ق.ظ، توسط mahi_24.)
(۱۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  چاپ های قبل از ۹۱ که دارن.امسالم حتما همینطوره دیگه.

واسه من نداره.حتما ایراد از صحافیه که نذاشته.ممنون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۶۱۹
۱۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ق.ظ
من گراف و از پوران خوندم تا الانم خوب پیش رفتم تقریبا تستا رو می تونم بزنم ،پوران به نظرم خوبه ،البته من چندبار این فصل رو خوندم تا کامل جابیافته چون مهمه .الانم رو تستاش کار میکنمSmile

بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی......
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , mehdi zanjani
ارسال: #۶۲۰
۱۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ق.ظ، توسط m@hboobe.)
(۱۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
سوالهای چهار گزینه ای رانکوهی کتابفروشی شهر ما نداره
از کجا بخرم ؟؟؟؟؟ Sad
یکی راهنمایی کنه لطفا
از اینجا میتونی بخری...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

راستی اونایی که این کتاب دارن پاسخنامه فقط گزینه ای داره یا توضیح هم داده؟!!

(۱۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)mehdi zanjani نوشته شده توسط:  این گراف منو پیر کرد دوستان خواهشا یه راهنمایی خوب کنید گراف رو از کجا بخونم کامل پوشش داده باشه!
مثلا پارسال گراف گسسته آی تی یه سوال داده بودن که هیچ جا نیست!Huh‎‏ Huh

بخش گراف همون کتاب پوران رو به صورت لایه ای بخونید... مثلا امروز یه دور بخونید مطالبی که راحت متوجه میشید رو کار کنید فردا دوباره بخونید ... چند روز بعد بخونید ... نکات مسیر و مدار های هملیتنی و اویلری روی یه برگه کنار هم بنویسید تا تشخیص بدید تفاوت ها درچی هست...
ولی در کل بنظرم بعضی مطالبش یکم زیاده!Exclamation

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi zanjani , deh-ab , 8Operation , Engineer
ارسال: #۶۲۱
۱۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ق.ظ، توسط Amir V.)
Re: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
طرف Source Code رو ترجمه کرده "برنامه ی مبدأ"!

داداش من مگه مجبوری همه چیزو فارسی بنویسی؟!

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

There is no there there.
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , virtual girl , jafarir , sheyda , unicornux , deh-ab
ارسال: #۶۲۲
۱۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ ق.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ساعت ۹ از سر کار اومدم تا ۱۰ شب خوابیدم. الان میخوام مدیریت بخونم.

از ۲۵% سوم ۲فصل مدیریت مونده و مهندسی نرم هم کلش مونده... امیدوارم تا ۳ ۴ صبح تموم شه که بتونم ۳ روز باقیمونده رو به تست اختصاص بدم.

کلا اعصاب مصاب ندارم. اما انشالله اوضاع ردیف شه عزیزان من
افرین به ارادتون منم سرکارمیرم اما واقعا درس خوندنم کمه و درست نمیرسم انگیزه میخام هرچند زمان زیادی برای کسی که ۲۵%خونده فقط نیست

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , sheyda , Amir V , Engineer
ارسال: #۶۲۳
۱۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ق.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ق.ظ)saeedehs نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ساعت ۹ از سر کار اومدم تا ۱۰ شب خوابیدم. الان میخوام مدیریت بخونم.

از ۲۵% سوم ۲فصل مدیریت مونده و مهندسی نرم هم کلش مونده... امیدوارم تا ۳ ۴ صبح تموم شه که بتونم ۳ روز باقیمونده رو به تست اختصاص بدم.

افرین به ارادتون منم سرکارمیرم اما واقعا درس خوندنم کمه و درست نمیرسم انگیزه میخام هرچند زمان زیادی برای کسی که ۲۵%خونده فقط نیست

ای ول برو بچ زحمت کش !!!!
منم سرکار میرم تقریبا ۵ میرسم خونه ولی به قول saeedhs اونجوری نمیرسم بخونم حقیقت حرف Amir v رو که خوندم اصن یه حالی شدم کم مونده بود بزنم تو سر خودم !! باریکلا واقن .من یه ساعت بخوابم که دیوانه شدم . همین دیشب ۱۰ خوابیدم گفتم ۳ صبح بیدارم ولی ماشالا اصن صدای زنگ ساعتم رو نشنیدم !!! بچه تو مگه سرکارمیری خسته نمیشی که این همه بیداری !!!!

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs , sheyda , samaneh_aftab , Amir V , Engineer
ارسال: #۶۲۴
۱۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ق.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
(14 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ق.ظ)saeedehs نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ساعت ۹ از سر کار اومدم تا ۱۰ شب خوابیدم. الان میخوام مدیریت بخونم.

ای ول برو بچ زحمت کش !!!!
منم سرکار میرم تقریبا ۵ میرسم خونه ولی به قول saeedhs اونجوری نمیرسم بخونم حقیقت حرف Amir v رو که خوندم اصن یه حالی شدم کم مونده بود بزنم تو سر خودم !! باریکلا واقن .من یه ساعت بخوابم که دیوانه شدم . همین دیشب ۱۰ خوابیدم گفتم ۳ صبح بیدارم ولی ماشالا اصن صدای زنگ ساعتم رو نشنیدم !!! بچه تو مگه سرکارمیری خسته نمیشی که این همه بیداری !!!!

سلام
منم وقتی از سر کار میام ساعت ۵ونیمه ولی تا یه ذره استراحت کنمو بعد بخوام شروع کنم به درس خوندن یهو میبینم شده ۹ونیم اصلا نمی تونم بفهمم که این فاصله چه جوری طی میشه بعدشم چشا نیمه باز میشه و کلی زور می زنم تا ۱۱ می تونم بیدار باشم بعدش خواب
این خیلی بده منم خیلی سعی کردم این رویه عوض شه ولی نشده تا حالا SadSad
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs , sheyda , Engineer
ارسال: #۶۲۵
۱۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ق.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ)jafarir نوشته شده توسط:  سلام
منم وقتی از سر کار میام ساعت ۵ونیمه ولی تا یه ذره استراحت کنمو بعد بخوام شروع کنم به درس خوندن یهو میبینم شده ۹ونیم اصلا نمی تونم بفهمم که این فاصله چه جوری طی میشه بعدشم چشا نیمه باز میشه و کلی زور می زنم تا ۱۱ می تونم بیدار باشم بعدش خواب

سرکار مشغولید مدام نمیرسید بخونید ؟من پس بازم اوضاعم بهترازشماست ۱/۵ میام خونه اما ناهارو..ویکم استراحت غروب شده
پس به این میرسیم که من تنبلی میکنم و میتونم شبارو استفاده کنم
BlushConfused
باید بهتر بشم زین پسUndecided

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , jafarir
ارسال: #۶۲۶
۱۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ ق.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ)jafarir نوشته شده توسط:  سلام

دقیقن درد خودم بود ......Sad البته بیشتر از این میتونیم بخونیم ولی یخورده خودمون هم تنیلی میکنیم .

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jafarir
ارسال: #۶۲۷
۱۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ب.ظ
خوشبحال شما توی این بیکاری،شغل دارین! ما چی بگیم؟ پشت کنکوریه بیکار Sad

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , Lonely Palm , nina69 , mohammadali1990 , Amir V
ارسال: #۶۲۸
۱۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  خوشبحال شما توی این بیکاری،شغل دارین! ما چی بگیم؟ پشت کنکوریه بیکار Sad

انشاالله ارشد قبول میشی و ادامه میدی درکنارش هم یه کار خوب پیدا میکنید

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: srj , deh-ab
ارسال: #۶۲۹
۱۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ب.ظ
Sad دیگه کلافه شدم چرا هر کدوم از این تستا یه نکته ظریفی دارن که وقتی درسش رو میخونی به اون نکته اشاره نکردن [تصویر:  147150_1_1379087521.gif] با این سرما خوردگیم دیگه میخوام برم....

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , fatemenp , avril22 , Engineer
ارسال: #۶۳۰
۱۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ب.ظ
پس من اینجا تنها نیستم. کسای دیگه هم مثل من هستن که هم درس میخونن هم تا ۵ سر کارن Big Grin

ولی من الان افسردگی گرفتم.برای این ۲۵% سوم، حتی نصف درسا را هم نخوندم. با این سرماخوردگیم و آلرژیم از ۵شنبه تا حالا هیچی هیچی نخوندم
کم آوردم. میترسم دیگه نشه بخونم. آخه انگار بیشتر سوالای کنکور هم از این قسمتای ۲۵% سوم میاد. شما میگین چیکار کنم؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , Engineer

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۱۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۵۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۲۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۹۸۹ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۱۷۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۰۷۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۳۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close