زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شبکه های کامپیوتری

ارسال: #۱۶۶
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۹ ب.ظ
RE: شبکه های کامپیوتری
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۴ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  این کتاب کروس رو از کجا میشه گیر آورد ؟

من نسخه انگلیسیشو نمیدونم از کجا دانلود کردم. بگرد شما هم ی نگاه بنداز تعجب میکنی. ترجمه حاج رسولی ها انتشارات نیاز دانش فارسیش هست با ترجمه ی عالی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha , mohammadali1990
ارسال: #۱۶۷
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ق.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۹ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۴ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  این کتاب کروس رو از کجا میشه گیر آورد ؟

من نسخه انگلیسیشو نمیدونم از کجا دانلود کردم. بگرد شما هم ی نگاه بنداز تعجب میکنی. ترجمه حاج رسولی ها انتشارات نیاز دانش فارسیش هست با ترجمه ی عالی

هم دانشگاهی این سه تا سوالی که میگید از تمرینات راس بوده و یا از متن درس . چون یه سوالش که مربوط به دیاگرام حالت tcp بود که تو متن کتاب هست .
ارسال: #۱۶۸
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ)majid67110 نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۹ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۴ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  این کتاب کروس رو از کجا میشه گیر آورد ؟

هم دانشگاهی این سه تا سوالی که میگید از تمرینات راس بوده و یا از متن درس . چون یه سوالش که مربوط به دیاگرام حالت tcp بود که تو متن کتاب هست .

من تو متن دیدمشون. ولی جالب اینه اگه بخونیش هر ۶ تا سوال پارسال که میگن خیلی سخت بوده قابل زدن میشه. سوال اولشم که بازدهی شبکه هستش تو کتاب کامل بحث شده (تو پارسه نبود) سوال سومشم تو فصل سوم با کمی تغییر جدولش دیدمش.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha
ارسال: #۱۶۹
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ ب.ظ
حالا پارسال اینطوری بوده ولی ممکنه امسال اینطوری نباشه به نظرم یه جور ریسکه خوندنش.البته برای کسی که وقت داره که خوب طبعا بهتره اگه بخونه!

سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال: #۱۷۰
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ب.ظ
شبکه های کامپیوتری
اینجور که من متوجه شدم هر چند سال طراحان محترم! روی یه کتاب خاص کلید می کنن. مثلا تو سال های اول برگذاری کنکور آی تی، مشخصا سوالا از تنن بام می اومده، بعد کم کم که اساتید امیرکبیر میشن طراح سوال، چند سال گارسیا میشه مرجع سوالات، دو سال پیش با مهندسی اینترنت استاد ملکیان میشد سوالا رو خیلی خوب جواب داد(و البته یه کم تنن بام) و ای کاش که همیشه اساتید فهیمی مثل ایشون طراح سوال بودند ... ولی کنکور امسال از کراس راس طرح سوال شد ... این حدس منه که باید یکی دو سالی این کتاب مرجع طرح سوال باشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP
ارسال: #۱۷۱
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ق.ظ
Re: شبکه های کامپیوتری
آنالیز فوریه تو سرفصله؟؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
ارسال: #۱۷۲
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۵ ق.ظ
شبکه های کامپیوتری
درباره‌ی منبع واقعاً نمیشه اظهار نظر قطعی کرد تا زمانیکه سؤالات دیده بشه. مسئله‌ی اصلی در کنکور هم همینه که چیزی قابل پیش‌بینی نیست. سؤالات هم که گویا هر سال از بانک سؤال سنجش میاد و اساتید مختلف ممکنه تعدادی سؤال به سنجش بدن... بنابراین نمیشه با قطعیت چیزی رو گفت.
مثلاً کنکور ۹۰ آی‌تی... هر ۶ تا سؤال رو میشد با شبکه حقیقت زد. یا همین کنکور ۹۱... در مصاحبه‌های دوستان بخوانید٬ با شبکه‌ی حقیقت مینیمم سه تا رو درست زدند.

(۲۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  آنالیز فوریه تو سرفصله؟؟

نه در اون حد ریاضی و... در حد شناخت سیگنال‌ها به نظرم کفایت میکنه.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
ارسال: #۱۷۳
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۰ ب.ظ
شبکه های کامپیوتری
ما هنوز این حقیقت و کامل نخوندیم همه حرف از راس و کراس و ... میزنن. راسراسی اینا رو میخونید شما!!!! یا دارید استرس میدید!!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Mohammad-A , milad.fashi@gmail.com
ارسال: #۱۷۴
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۰ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  ما هنوز این حقیقت و کامل نخوندیم همه حرف از راس و کراس و ... میزنن. راسراسی اینا رو میخونید شما!!!! یا دارید استرس میدید!!!!!!

مگه با حرفای بچه ها شما استرس میگیری؟

بیخیال بابا استرس چیه :دی

بقول بچه ها بننننننننننننندش نباش دادا

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
ارسال: #۱۷۵
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۰ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  ما هنوز این حقیقت و کامل نخوندیم همه حرف از راس و کراس و ... میزنن. راسراسی اینا رو میخونید شما!!!! یا دارید استرس میدید!!!!!!

نه بابا چه خبره؟ من که شااااااید عکساشو نگاه کنم. چون عکسای خوشکلی داره. یعنی همون پارسه رو یاد بگیریم هنر کردیم. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Mohammad-A
ارسال: #۱۷۶
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ ب.ظ
دوستم کتاب شبکه حقیقت چاپ پارسالو خونده.میگفت میشد اکثرسوالاشوباهمین پارسه حل کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۷۷
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ
شبکه های کامپیوتری
هی اینقد نگید کتب حقیقت من ندارم دپرس میشم خوب
ارسال: #۱۷۸
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ، توسط saho.)
(۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  هی اینقد نگید کتب حقیقت من ندارم دپرس میشم خوب

چشم.Smile

(23 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۰ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  ما هنوز این حقیقت و کامل نخوندیم همه حرف از راس و کراس و ... میزنن. راسراسی اینا رو میخونید شما!!!! یا دارید استرس میدید!!!!!!

مگه نرم افزار هم شبکه داره؟؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha
ارسال: #۱۷۹
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط mohammadali1990.)
(۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  هی اینقد نگید کتب حقیقت من ندارم دپرس میشم خوب

چشم.Smile

ها؟؟؟چیشدش؟

(۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  هی اینقد نگید کتب حقیقت من ندارم دپرس میشم خوب

حقیییییییییییییییییییقت حقیقت حقیقت
:دی Smile

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahram_sis
ارسال: #۱۸۰
۲۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  هی اینقد نگید کتب حقیقت من ندارم دپرس میشم خوب

چشم.Smile

ها؟؟؟چیشدش؟

حقیییییییییییییییییییقت حقیقت حقیقت
:دی Smile

بدجنسSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۰۶ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  میخوام خدمات کامپیوتری بزنم... maryam... ۹ ۱۰,۷۳۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۷۵۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۶۷۲ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  پکهای آموزشی دوره های شبکه SamanehRashvand ۱ ۲,۶۸۹ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۸۳۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۰۸۸ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Lightbulb کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت marvelous ۴ ۵,۱۰۰ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخت دسترس پذیری برای شبکه های پتری αɾια ۱ ۲,۱۱۵ ۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  دانلود حل المسائل شبکه های عصبی و ماشین های یادگیر نوشته سایمون هایکین ویرایش سوم jazana ۹ ۹,۳۴۴ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahtabdel72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close