زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۴۶۶
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ب.ظ
منم که فعلا این هفته رو هم دام مرور می کنم تا ۲۵ درصد اول...هفته بعد هم میرم خوابگاه رو ردیف کنم...ایشالا هفته بعدش برای ۲۵ درصد دوم....
ایشالا همتون موفق باشید....
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams
ارسال: #۴۶۷
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ ب.ظ، توسط آرتا.)
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  شما برا گسسته منبعتون چی هست؟

سلام .

من سه جلد اول گریمالدی رو خوندم با تمریناش .

از مهر هم که فرآینده کنکوری خوندن شروع میشه می خوام اگه وقت شد دو دور پوران رو بخونم . ولی یه دور که صد در صد .

چون خوده یوسفی سر کلاسش گفته بود که کتاب من بیش از یه دور نیاز داره تا مسلط بشی .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird
ارسال: #۴۶۸
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۳۱ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  کنکوریا....
کی داره ریاضی مهندسی پارسه میخونههههههههههههه؟؟!!!

مغزم دیگه نمیکشششششششششه Sad( هنگیدم!

شیطونه میگه.... بزارمش کنار Exclamation

من ریاضیات مهندسی نصیر رو دارم مال دکتر کریمی خیلی خوب توضیح داده ولی بچه ها میگن یکم سنگینه چون واسه گرایش برقم هست میگن پارسه خیلی عالیه حالا نمیدونم پارسه رو بگیرم که وقتم پای نصیر گرفته نشه یا همینو بخونم
به نظرم اگه فرمولا نمیره تو ذهنت با تست یاد بگیر تستشو که بزنی واست راحت میشه
۰
۰
ارسال: #۴۶۹
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۴۸ ب.ظ
الان یعنی شما مشترک ها رو خوندید کامل که رفتید سراغ ریاضیات!!!!!؟؟؟!!!!!
۰
۰
ارسال: #۴۷۰
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط Marcel.)
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  ...
۴/ به جاش من این سه تای دیگه رو خیلی خیلی خیلی خوب دارم میخونم . مخصوصا گسسته و آمار رو و خدا رو شکر راحت سوال هاشو رو دارم جواب میدم و توی دانشگاه هم هرو دوتا رو با ۲۰ پاس کردم. اگه بتونم توی این سه درس خوب تست بزنم تقریبا می تونم ریاضی مهندسی رو پوشش بدم.

اینم دلایل من که ان شالله قبولشون کنین Tongue

منم پارسال دقیقا همین فکرُ کردم ، مثلا آمارِ پارسه رو ۵ دور خوندم ، ینی سوالِ آمار نبود که حل نکنم ! ولی خوب کنکور اونجوری که برنامه ریزی کرده بودم پیش نرفت و بعد پشیمون شدم که چرا ریاضی مهندسی نخوندم ، چون دو سه تا تست ریاضی میتونست خیلی رتبمو جابجا کنه!!
از من نصیحت که بخون دوست عزیز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۴۷۱
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۳۱ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  کنکوریا....
کی داره ریاضی مهندسی پارسه میخونههههههههههههه؟؟!!!

مغزم دیگه نمیکشششششششششه Sad( هنگیدم!

شیطونه میگه.... بزارمش کنار Exclamation

من ریاضیات مهندسی نصیر رو دارم مال دکتر کریمی خیلی خوب توضیح داده ولی بچه ها میگن یکم سنگینه چون واسه گرایش برقم هست میگن پارسه خیلی عالیه حالا نمیدونم پارسه رو بگیرم که وقتم پای نصیر گرفته نشه یا همینو بخونم
خب اگه خیلی خوب توضیح داده همونو بخونید....منم تعریف استاد کریمی رو خیلی شنیدم...به نظرم از پارسه بهتره چون من پارسه داشتم و خوندم و هیچی متوجه نشدمو ریاضی مهندسی رو حذف کردم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*
ارسال: #۴۷۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۲ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  الان یعنی شما مشترک ها رو خوندید کامل که رفتید سراغ ریاضیات!!!!!؟؟؟!!!!!

موازی میخونیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehran
ارسال: #۴۷۳
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  الان یعنی شما مشترک ها رو خوندید کامل که رفتید سراغ ریاضیات!!!!!؟؟؟!!!!!

موازی میخونیم

چند تا درس رو به صورت موازی پیش میرید؟
من خودم الان تا مشترکها رو تموم نکنم سراغ ریاضی و تخصصی نمیرم. الان به صورت موازی دارم درسهای زیر رو پیش می برم.
مدار منطقی ، سیستم عامل ، نظریه (۱دور خوندم دارم تست میزنم) و زبان هم تو کل دوره مشترک با درسها پیش میره(کل ۴ماه)
از اواسط مهر هم مدار الکتریکی و محاسبات رو شروع می کنم همراه با یکی از دروس مشترک.
به نظر شما بعد از دروس مشترک واسه بهتر شدن رتبه دروس ریاضیات الویت دارن یا تخصصی؟
یه سوال دیگه شما هر درس رو چقدر طول میکشه تموم کنید؟ من حس می کنم کند پیش میرم.!
۰
۰
ارسال: #۴۷۴
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ ب.ظ
سلام بچه ها من امروز فقط ۲ صفحه کاسب بودم و اونم ۲صفحه پایانی مهندسی نرم افزار پوران بود که تموم شد..هوراااا

بچه ها شنیدین میگن جوینده یابنده استتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
امروز رفتم تهران و از این مغازه به اون مغازه دنبال کتاب زبان تخصصی پارسه و مدیریت پارسه...خلاصه کلی گشت و گذار و پرینت آزمون های پارسه و مهستان....خلاصه گیر اوردمBig Grin
پ ن: یه مغازه ای پیدا کردم که ۲ جفت مدیریت پارسه داره...۲جلدی پارسه۳۲ تومن...۲تا جفت داره برای ۲ نفر هر کی زودتر برهBig Grin
هر کی آدرسش رو میخاد پ خ بده...الویت با دوستانی که زودتر بدنBig GrinTongueAngel

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۴۷۵
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۳۱ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  من ریاضیات مهندسی نصیر رو دارم مال دکتر کریمی خیلی خوب توضیح داده ولی بچه ها میگن یکم سنگینه چون واسه گرایش برقم هست میگن پارسه خیلی عالیه حالا نمیدونم پارسه رو بگیرم که وقتم پای نصیر گرفته نشه یا همینو بخونم

اتفاقا پارسه هم تنها مختص رشته کامپیوتر نوشته نشده!! من که هرچی تست میبینم نوشته برق / مواد / مکانیک ...

(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  امروز رفتم تهران و از این مغازه به اون مغازه دنبال کتاب زبان تخصصی پارسه ....
منم زبانش گرفتم اما به اون درس که باید مفهوم متن در قالب جدید در گزینه پیدا کرد رسیدم دیگه نتونتستم بخونمش!!! دایره لغاتم افتضااااااااحه!

(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۸ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  من سه جلد اول گریمالدی رو خوندم با تمریناش .

از مهر هم که فرآینده کنکوری خوندن شروع میشه می خوام اگه وقت شد دو دور پوران رو بخونم . ولی یه دور که صد در صد .

چون خوده یوسفی سر کلاسش گفته بود که کتاب من بیش از یه دور نیاز داره تا مسلط بشی .

من احتمالا اعتماد به نفسم خلیل بالاسBig Grin که فکر میکنم نیازی به گریمالدی ندارم! یا واقعا این حس که گسسته ام خوبه و پوران میتونه واسم کافی باشه خیلی قووویه!
گسسته پوران جسته گریخته از فصل هاش خوندم فقط نیاز بشینم با تمرکز فصل هاش دوباره بخونم و تستهاش کار کنم امید وارم پوران جواب بده!
---------------------------------------------
فصل ۴ CLRS به نظرم کمی تا مقداری نفس گیر بود!

اونایی که سیستم از پوران میخونن فصل ۳ اش رو چطور پیش رفتن؟؟!! امروز من شروع کردم فقط تونستم تا الگوریتم دکِر بخونم !!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۴۷۶
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ ب.ظ
من که سیستم پوران رو خوندم خیلی خلاصه هست...البته دوستان میگن خیلی نکات مهمی داره و چن بار بخونینش
کتابش روان و عالیهههههههههههههههه...ولی یه دور بزنی زیاد نمیفمی تو دور دوم بهتر میشه

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۴۷۷
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  من که سیستم پوران رو خوندم خیلی خلاصه هست...البته دوستان میگن خیلی نکات مهمی داره و چن بار بخونینش
کتابش روان و عالیهههههههههههههههه...ولی یه دور بزنی زیاد نمیفمی تو دور دوم بهتر میشه

مطمئنا به پای کتاب سیستم پارسه حقیقت نمیرسه! دیگه جون نداشتم کتاب به اون قطوری به کلکسیون کتابم اضافه کنم Undecided

یه سوال اگر کتاب پارسه بود نیاز به دور دوم نداشته؟؟ Big Grin

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۴۷۸
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  من که سیستم پوران رو خوندم خیلی خلاصه هست...البته دوستان میگن خیلی نکات مهمی داره و چن بار بخونینش

مطمئنا به پای کتاب سیستم پارسه حقیقت نمیرسه! دیگه جون نداشتم کتاب به اون قطوری به کلکسیون کتابم اضافه کنم Undecided

یه سوال اگر کتاب پارسه بود نیاز به دور دوم نداشته؟؟ Big Grin
والله من ندیدم بچه ها پاسه بخونن شاید بخاطر حجمش ترسیدنBig Grin
پوران به این نازکی...لاغری...دیگه چی میخاینBig Grin

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۴۷۹
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۵ ب.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  چند تا درس رو به صورت موازی پیش میرید؟
من خودم الان تا مشترکها رو تموم نکنم سراغ ریاضی و تخصصی نمیرم.
به نظر شما بعد از دروس مشترک واسه بهتر شدن رتبه دروس ریاضیات الویت دارن یا تخصصی؟
یه سوال دیگه شما هر درس رو چقدر طول میکشه تموم کنید؟ من حس می کنم کند پیش میرم.!

طبق برنامم قرار بود همه درسا رو با هم فصل به فصل پیش برم ولی از اونجایی صبح ها تا ظهر خوابم نتونستم همه رو بخونم
کار درستی میکنی که مشترکا رو جدی میگیری چون مهمترن به خاطر ضریب بالاشون از مشترکا هیچ درسی به اندازه سیستم عامل وقت گیر نیست ولی با پارسه سریع یادش میگیری و هیچ درسی به اندازه ساختمان داده پیچیده نیست که اینو هم با CLRS
من بار اولم نیست که کنکور میدم بیشتر درسا واسم حالت مرور داره
هم زبان باید بزنی هم ریاضی هیچ کدومو نخونده نذار
درسای حفظی مثل معماری-سیستم عامل- هوش مصنوعی-... وقت گیرن و واسشون زمان بیشتری گذاشتم
نظریه- ساختمان داده و طراحی الگوریتم هم که یاد گرفتنین باز زمانبرن مخصوصا دو تای اخری که باید از روی CLRS خونده بشن
دروس ریاضی رو اگه از منابع درستی استفاده کنی خیلی سریع خونده میشن و اصلا جای نگرانی ندارن مثلا من آمار رو از روی کتاب پارسه ۳-۴ روزه خوندم. مدار الکتریکی رو هم اگه از روی پارسه بخونی خیلی سریع ردش میکنی چئن واسه این درس باید بیشتر تست کار کنی و اگه بخوای هوش بدی نسبت به گرایشای دیگه آسونتر میارنش. زبان تخصصی رو هم با پارسه

واسه هر درس منابعتو بگو تا بهت بگم چیکار کن انتخاب درست منابع خیلی خیلی مهمه من یه کار دیگه هم میکنم چون سرو صدا تمرکزمو بهم میزنه از یه وسیله که تو گوشم میزارم به اسم EAR PLUGS (تجهیزات پزشکیا دارن و ارزونم هست من ۲ سال پیش ۵۰۰ گرفتم) استفاده میکنم اینجوری صداها کم میشه و تمرکزم میره بالا و تند پیش میرم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehran , sara_sb92 , آرتا
ارسال: #۴۸۰
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ب.ظ
بچه ها من امروز پایگاه داده مقسمی رو شروع کردم. احساس می کنم خیلی ساده هست یعنی چیزی کم نداره؟ خوبه؟

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۲۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۷۰۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۹۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۳۵۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۶۹ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۳۳ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۵۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close