زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۱۹۶
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی)
(۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  اگر واسه طراحی الگوریتم و ساختمان داده CLRS از کتاب حل تمرین اون استفاده کنیم کافی هست!؟
منظورم اینه مطالب اصلی رو خونده باشیم از روی پوران یا مقسمی بعد برای تمرین بیشتر حل تمرین انتشارات معارف دینی بخونیم!
....
اگه خیلی استرس داری که کلا ً برای هر دو خود مرجع CLRS بخون...تمیرانش هم حل کن...!!!
اما اگه نه همون مقسمی کفایت میکنه
..

منم کتاب تستام پوران و مقسمی اند. حل تمرین clrs دارم .بخونم حل تمریناشو یا بیخیال بشمش!خیلی مهمن برای یادگیری یا نه اونقد؟

۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۹۷
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ ب.ظ
من امروز رفتم پارسه زبان تخصصی بگیرم
گفت دیگه تک فروشی کتاب نداریم فقط به کسایی میدیم که آزمون ثبت نام کنن!
اونایی که تک فروشی بودن چاپ پارسال بوده و تموم شده و شاید دوباره از آذر یه سری کتابها رو تک فروشی کنیم
بعد واسه آزمون هم میتونید ۲تا جامع و ۲تا ۵۰٪ رو ثبت نام کنید ۳۴۰ تومن!Undecided

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال: #۱۹۸
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  خیلی مهمن برای یادگیری یا نه اونقد؟
اگه با خود کتاب CLRS باشن آره...ولی بدون کتاب اصلی همون تست ها رو تمرین کنید

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۱۹۹
۲۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ق.ظ
الکی خریدم حل تمرین!!!!

۱
۱
ارسال: #۲۰۰
۲۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ
بچه ها من که استرس گرفتم تازه سیستم عامل پارسه فصل یک تموم شده .معماری که هیچی افتضاحم . بقیه درسام بدک نیست البته به جز هوش و پایگاه که قراره پاییز شروع کنم اما کلن راضی نیستم .اصلا آروم و قرار ندارم همش فکر میکنم نمیرسم تمومشون کنم

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۱
۰
ارسال: #۲۰۱
۲۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  بچه ها من که استرس گرفتم تازه سیستم عامل پارسه فصل یک تموم شده .معماری که هیچی افتضاحم . بقیه درسام بدک نیست البته به جز هوش و پایگاه که قراره پاییز شروع کنم اما کلن راضی نیستم .اصلا آروم و قرار ندارم همش فکر میکنم نمیرسم تمومشون کنم

نگران نباش. خیلی ها هنوز هم شروع نکردن. منم خیلی آهسته دارم پیش می رم. کار نمی زاره بشینم و مثله آدم درسمو بخونم.
از خدامه که هرچی زودتر کارم تموم بشه و وقتم آزاد باشه که کلا از صبح شروع کنم مثل تراکتور تا شب.
بخونی میرسی که همه کتابارو کامل بخونی. نباید وقفه تو کارت باشه.
موفق باشی.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۱
۰
ارسال: #۲۰۲
۲۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ق.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  من امروز رفتم پارسه زبان تخصصی بگیرم
اونایی که تک فروشی بودن چاپ پارسال بوده و تموم شده و شاید دوباره از آذر یه سری کتابها رو تک فروشی کنیم

البته همراه آزمونایی که بهتون گفتن دوتا آزمون PSE هم هست.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال: #۲۰۳
۲۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ق.ظ
من اونروز زنگ زدم کتابای چاپ قدیمو داشتن. اگه تا اول مهر صبر کنم که چاپ جدید پارسه بیاد کل کتابا رو بهم می دن یا مجبور میشم که ازمونا رو هم ثبت نام کنم؟
۰
۰
ارسال: #۲۰۴
۲۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۹ ب.ظ
اینجا یعنی گروه درسی مرداد ماه، همه دارین مثل توپ می خونین دیگه ... عالیه.آرزوی موفقیت واس همه اونایی که از خیلی چیزا میگذرن تا موفقتر شن.
من نگران اینم که نمیشه تموم کنم تا ۶ ماه! از بین ۱۳ کتاب نرم افزار ومشترکا که میخوام بخونم من همش تونستم ۳ تا کتابو اونم دستو پاشکسته واس فهمیدن بار اول بخونم حتی به تست هم نرسیدم و متوجه آنچنانی هم ازشون نشدم. میخونم هر روز اما نگاه که،به کتابای نخوندم میندازم،قلبم میگیره. بالاخص آمار پارسه؟همشو بخونم!! به خدا استرس اینکه این همه کتاب اونم به این بزرگی آمار رو مثلا چه جور می خوام بخونم که لااقل بشه ۲ دور با تستاش خوند،فکر میکنم،چیز دست نیافتنی برام خیلی از داوطلبا امادگیشون تا الان که من دارم میگم از من بیشتره یعنی خیلیا خیلییی وقته استارت زدن و یا حتی از پارسال تو ذهنشون هست. من شاید جایی نداشته باشم اونقدر تو قبولی.

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۰
۰
ارسال: #۲۰۵
۲۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۷ ب.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  اینجا یعنی گروه درسی مرداد ماه، همه دارین مثل توپ می خونین دیگه ... عالیه.آرزوی موفقیت واس همه اونایی که از خیلی چیزا میگذرن تا موفقتر شن.
من نگران اینم که نمیشه تموم کنم تا ۶ ماه! از بین ۱۳ کتاب نرم افزار ومشترکا که میخوام بخونم من همش تونستم ۳ تا کتابو اونم دستو پاشکسته واس فهمیدن بار اول بخونم حتی به تست هم نرسیدم و متوجه آنچنانی هم ازشون نشدم. میخونم هر روز اما نگاه که،به کتابای نخوندم میندازم،قلبم میگیره. بالاخص آمار پارسه؟همشو بخونم!! به خدا استرس اینکه این همه کتاب اونم به این بزرگی آمار رو مثلا چه جور می خوام بخونم که لااقل بشه ۲ دور با تستاش خوند،فکر میکنم،چیز دست نیافتنی برام خیلی از داوطلبا امادگیشون تا الان که من دارم میگم از من بیشتره یعنی خیلیا خیلییی وقته استارت زدن و یا حتی از پارسال تو ذهنشون هست. من شاید جایی نداشته باشم اونقدر تو قبولی.
چرا نگرانید؟؟؟من که هنوز شروع نکردم...سرعت مطالعتون رو ببرید بالاتر....
۰
۰
ارسال: #۲۰۶
۲۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط maryam.raz.)
(۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  من امروز رفتم پارسه زبان تخصصی بگیرم

کل آزمون ها مبلغش بیشتر بود گفتن این ۴تا رو جدا میذاریم ثبت نام کنید ۳۴۰
اگر هم که مشاور بخواین ۵۰ تومن میدید ویکی از رتبه های برتر پارسال تا کنکور بهتون مشاوره میدن!البته در کنارثبت نام آزمون

(۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ق.ظ)pita نوشته شده توسط:  من اونروز زنگ زدم کتابای چاپ قدیمو داشتن. اگه تا اول مهر صبر کنم که چاپ جدید پارسه بیاد کل کتابا رو بهم می دن یا مجبور میشم که ازمونا رو هم ثبت نام کنم؟

به من که گفتن کتابهای چاپ جدید رسیده ولی تک فروی نمیکنیم شاید آذرماه تک فروشی داشته باشیم
من البته فقط زبان تخصصی میخواستم که یه جوری پیداش میکنم

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita
ارسال: #۲۰۷
۲۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ق.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  حتما شما یه بار کنکور دادید،یادتونه همه جی. من بار اولمه
خیر...بنده هم بار اولمه...تازه ۲ ترم دیگه هم دارم...و هنوز درسارو شروع نکردم...پر انرژی شروع کردم و نهایت زحمتمو می کشم...اگه شد که زحمتمو کشیدم و شده و اگه نشد هم باز ضرری نکردم چون هم به معلوماتم اضافه شده هم اینکه بعدا نمیگم نخوندمو نشد...در کل تلاشمو می کنم و توکلم به خداست...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , Engineer
ارسال: #۲۰۸
۲۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ق.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(25 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  من امروز رفتم پارسه زبان تخصصی بگیرم

کل آزمون ها مبلغش بیشتر بود گفتن این ۴تا رو جدا میذاریم ثبت نام کنید ۳۴۰
اگر هم که مشاور بخواین ۵۰ تومن میدید ویکی از رتبه های برتر پارسال تا کنکور بهتون مشاوره میدن!البته در کنارثبت نام آزمون

(۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ق.ظ)pita نوشته شده توسط:  من اونروز زنگ زدم کتابای چاپ قدیمو داشتن. اگه تا اول مهر صبر کنم که چاپ جدید پارسه بیاد کل کتابا رو بهم می دن یا مجبور میشم که ازمونا رو هم ثبت نام کنم؟

به من که گفتن کتابهای چاپ جدید رسیده ولی تک فروی نمیکنیم شاید آذرماه تک فروشی داشته باشیم
من البته فقط زبان تخصصی میخواستم که یه جوری پیداش میکنم
راستش من تک تک نمی خوام. کل کتاباشونو می خوام برای گرایش شبکه. الان پک کتابا رو بدون ثبت نام در ازمون می دن. منتها چاپ قدیمو که ۱۲۵۰۰۰ تومن بود. من اول مهر کل پک رو می خوام . چاپ جدید. نمی دونم اول مهرم پک جدید رو بدون اجبار در ثبت تام در ازمونا میدن یا نه.؟
۰
۰
ارسال: #۲۰۹
۲۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  کل آزمون ها مبلغش بیشتر بود گفتن این ۴تا رو جدا میذاریم ثبت نام کنید ۳۴۰
چقدر جالب Smile تفاوت محسوسی نسبت به پارسال داشته این رقم ثبت نام
هزینه‌ی مشاور از کجا اومد دیگه؟ اصلاً مگه مانشت چشه؟ Big Grin

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
ارسال: #۲۱۰
۲۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ب.ظ
دوستانی که کتاب های پارسه میخان تکی...البته چاپ امسال نیست چاپ پارساله که فکر نکنم زیاد فرق داشته باشه
یه کتاب فروشیه تو کرج...۴راه کارخونه قند کتاب ایران...دست دومه...زبان و آمارش رو دیدم...در کل اگه بچه کرج باشین بد نیس اونجا هم یسری بزنین...من اکثر کتابام رو از اونجا گرفتم

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , شاپری

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۵ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۸۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۷ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۶۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۵۷ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۲۳ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۵۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close