زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هزینه ثبت نام پارسه در سال ۹۱

ارسال: #۳۱
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ق.ظ
هزینه ثبت نام پارسه
پارسه کی تخفیف میده؟

Think
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ ب.ظ
Question هزینه رشته آی تی پارسه
با سلام خدمت دوستان مانشتی
می خواستم بدونم هزینه کتاب های رشته آی تی و آزمون های آزمایشیش البته موسسه پارسه رو عرض می کنم چقدر درمیاد؟ چون من شهرستانم و به کلاس دسترسی ندارم.
از دوستانی که رشته آی تی این موسسه رو رفتند لطفا منو کمک کنند تا از این همه دودلی و شک آزاد شوم. به راهنمایی شما شدیدا احتیاج دارم.
تو انجمن گشتم بیشتر رشته کامپیوتر بود. لطفا یه خواهشی دارم نگید به فلان صفحه برو یا در انجمن دوباره جستجو کن. لطفا همین جا جواب منو بدید. اگه موسسه دیگه ای هم در رشته آی تی مد نظر شماست لطفا دریغ نکنید وبا دلایل بگید. چون من همیشه برای مشاوره به این سایت ۲۰ در ۲۰ مراجعه می کنم.
با تشکر فراوان
۱
۰
ارسال: #۳۳
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ ب.ظ
هزینه رشته آی تی پارسه
کسی نیست کمک کنه ؟ لطفا
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط Mansoureh.)
RE: هزینه رشته آی تی پارسه
(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۶ ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان مانشتی
می خواستم بدونم هزینه کتاب های رشته آی تی و آزمون های آزمایشیش البته موسسه پارسه رو عرض می کنم چقدر درمیاد؟ چون من شهرستانم و به کلاس دسترسی ندارم.
از دوستانی که رشته آی تی این موسسه رو رفتند لطفا منو کمک کنند تا از این همه دودلی و شک آزاد شوم. به راهنمایی شما شدیدا احتیاج دارم.
تو انجمن گشتم بیشتر رشته کامپیوتر بود. لطفا یه خواهشی دارم نگید به فلان صفحه برو یا در انجمن دوباره جستجو کن. لطفا همین جا جواب منو بدید. اگه موسسه دیگه ای هم در رشته آی تی مد نظر شماست لطفا دریغ نکنید وبا دلایل بگید. چون من همیشه برای مشاوره به این سایت ۲۰ در ۲۰ مراجعه می کنم.
با تشکر فراوان

ببخشید این رو میگم ولی اگر زنگ بزنید به نمایندگی پارسه در شهرتون سریعتر و مطمئن تر جواب میگیرید...

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ب.ظ
هزینه رشته آی تی پارسه
۴۹۰ تومن
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ق.ظ
هزینه رشته آی تی پارسه
۴۹۰ تومن؟؟؟؟؟؟؟؟

من رشته آی تی رو میگم

بازم مثل هزینه همون رشته کامپیوتر شد که ....

بازم ممنون
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ق.ظ
هزینه رشته آی تی پارسه
توی شهرستان ما، دو حالت برای شرکت توی آزمونای پارسه وجود داره: (آی تی)
۱- همه ی آزمونا شامل ۴ تا ۲۵ درصد، ۲تا ۵۰درصد، دوتا جامع، دوتا غیر حضوری (اینترنتی) و دوتا PSE به علاوه مشاوره که در میاد ۴۹۰ تومن. جزوه هاشم نیومده هنوز و تا اوایل مرداد میاد، اما اینطور که میگن دور و بر ۱۵۰ تا ۱۸۰ هستش که جمعا چیزی حدود ۶۵۰ میشه

۲- فقط ۲ تا ۵۰ درصد و دوتا جامع و دوتا غیر حضوری (مشاوره هم نداره) که در این حالت تقریبا ۳۳۰ تومن (اگه اشتباه نکنم) و کتاباهم مثل بالا که در این حالت جمعا درمیاد حدود ۵۰۰

پیشنهادی که من به دوستانم دادم، حالت دوم بود، به این خاطر که اولا PSE ها اصلا به درد نمیخوره و فقط ۸۰-۹۰ تومن پول بیخودی میدی. دوما اصل کار همون جامع ها و ۵۰ درصداست و بقیه رو خودت هم طبق برنامه می تونی پیش بری. فقط مشاوره رو از دست میدی که من به دوستام خودم مشاوره میدم Smile (ولی جدای از شوخی، برای مشاوره همین مانشت کافیه.)

در مورد موسسه های دیگه من زیاد اطلاع ندارم. اما چیزی که میدونم اینه که جامعه آماری پارسه از همه بیشتره و از این بابت خیلی خوبه. بقیه مواردش رو نظری ندارم.

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  ۱- همه ی آزمونا شامل ۴ تا ۲۵ درصد، ۲تا ۵۰درصد، دوتا جامع، دوتا غیر حضوری (اینترنتی) و دوتا PSE به علاوه مشاوره

۲- فقط ۲ تا ۵۰ درصد و دوتا جامع و دوتا غیر حضوری (مشاوره هم نداره)

به نظرم اینجا یه اشتباهی شده. اینطوری که شما نوشتین تو حالت اول میشه ۱۲تا آزمون. در حالی که ۱۰ تا آزمون بیشتر نداره.
PSE ها همون غیر حضوری ها هستند به نظرم. در هر صورت شما PSE ها رو داری تو برنامت. تو همین حالت دومم که نوشتی فقط آزمونهای آموزشی یعنی همون ۲۵% ها حذف شدن و ۶ تا آزمون میشه مجموعا
بابت مشاوره اصلا نگران نباشین. واقعا چیز خاصی نیست،‌ امتحانش کردم. من رو اینجا و بچه هاش بیشتر از مشاورای اونجا حساب میکنم

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl
ارسال: #۳۹
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۹ ب.ظ، توسط uniquegirl.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ ب.ظ)s.sadri نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  ۱- همه ی آزمونا شامل ۴ تا ۲۵ درصد، ۲تا ۵۰درصد، دوتا جامع، دوتا غیر حضوری (اینترنتی) و دوتا PSE به علاوه مشاوره

۲- فقط ۲ تا ۵۰ درصد و دوتا جامع و دوتا غیر حضوری (مشاوره هم نداره)

به نظرم اینجا یه اشتباهی شده. اینطوری که شما نوشتین تو حالت اول میشه ۱۲تا آزمون. در حالی که ۱۰ تا آزمون بیشتر نداره.
PSE ها همون غیر حضوری ها هستند به نظرم. در هر صورت شما PSE ها رو داری تو برنامت. تو همین حالت دومم که نوشتی فقط آزمونهای آموزشی یعنی همون ۲۵% ها حذف شدن و ۶ تا آزمون میشه مجموعا
بابت مشاوره اصلا نگران نباشین. واقعا چیز خاصی نیست،‌ امتحانش کردم. من رو اینجا و بچه هاش بیشتر از مشاورای اونجا حساب میکنم

دوست عزیز
من سال قبل خودم شرکت کرده بودم. حالت اول بود و منظورم از غیر حضوری، آزمونای اینترنتی هست که مشاور میفرسته. بنابراین با PSE ها فرق داره و همون ۱۲ تا میشه. حالت دوم رو مطمئن نیستم چون جدیده. اما اولی رو درست نوشتم.

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri
ارسال: #۴۰
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ ب.ظ
هزینه رشته آی تی پارسه
امسال:
بدون کتاب: حدود ۴۰۰ تا ۴۵۰ تومن

با کتاب: حدود ۷۵۰ تومن
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۱
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط s.sadri.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۷ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  امسال:
بدون کتاب: حدود ۴۰۰ تا ۴۵۰ تومن

با کتاب: حدود ۷۵۰ تومن

۴۹۰ تومنه امسال بدون جزوه
جزوه ها هم گفتن علی الحساب ۲۰۰
(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۸ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  دوست عزیز
من سال قبل خودم شرکت کرده بودم. حالت اول بود و منظورم از غیر حضوری، آزمونای اینترنتی هست که مشاور میفرسته. بنابراین با PSE ها فرق داره و همون ۱۲ تا میشه. حالت دوم رو مطمئن نیستم چون جدیده. اما اولی رو درست نوشتم.
چه جالب. پارسال یعنی ۱۲ آزمون دادین شما؟
من امسال ثبت نام کردم بهم گفتن ۸ آزمون حضوری داری و ۲ اینترنتی
همه حالتهای مختلف ثبت نام امسال
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هستش

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl
ارسال: #۴۲
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ ب.ظ
هزینه رشته آی تی پارسه
بچه ها!!!!!!!!
چرا انقدر هزینه کنید!!!!
اخه امتحانای پارسه ۵ هزار تومان نمیرزه!!!!!!چه برسه به ۷۰۰ هزار تومان!!!!!!.سوالاش رو پارسال دانلود میکردم به شدت غیر استاندارد هست.به نظرم هیچ موسسه ای نرید راحت با ی برنامه توپ میشه قبول شد.
من که نرفتم پشیمون هم نیستم چون شدم ۳۹ ای تی.
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri
ارسال: #۴۳
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ)موج نو نوشته شده توسط:  بچه ها!!!!!!!!
چرا انقدر هزینه کنید!!!!
اخه امتحانای پارسه ۵ هزار تومان نمیرزه!!!!!!چه برسه به ۷۰۰ هزار تومان!!!!!!.سوالاش رو پارسال دانلود میکردم به شدت غیر استاندارد هست.به نظرم هیچ موسسه ای نرید راحت با ی برنامه توپ میشه قبول شد.

نه دیگه اینقدر هم بی انصاف نباش.
میشه بفرمائید استاندارد رو برا من تفسیر کنید ؟
وقتی میایم به یک چیزی غیر استاندارد میگیم که ما یک ایده آل داشته باشیم با بهترین کارایی ،حالا شما داری استاندارد پارسه رو با استاندارد کنکور می سنجی ؟
اصلا کنکور مگه خودش استاندارد هست ؟

قرار نیست کسی که پارسه میره حتما قبول شه یا اینکه سئوال های کنکور از آزمون های پارسه باشه.
قرار هست که داوطلب خودشو بسنجه چه نسبت به مطالعه خودش و نسبت به بقیه (نسبی)

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۳
۲
ارسال: #۴۴
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ق.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ)موج نو نوشته شده توسط:  بچه ها!!!!!!!!
چرا انقدر هزینه کنید!!!!

به نظر شما اصلا سوالای کنکور استاندارد هستن؟ خداییش هر سال چند تا غلط و ناجور و عجیب و غریب داره . به نظر من بدون کنکور آزمایشی خیلی سخته که یه نفر بتونه خوب و منظم بخونه و من به شما تبریک میگم که بدون کنکور موفق شدید

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۲ ب.ظ
RE: هزینه ثبت نام پارسه
من امروز زنگ زدم پارسه گفت چه کتابهایی تک میخوای؟؟ گفتم سیستم عامل حقیقت / ریاضی مهندسی معتقدی / خلاصه اینکه گفتن تکی میفروشیم .
اما قیمت آزمون هاش ۴۹۰ تومن!!!Huh
از همه قیمتهایی که شما گفتید گرون تر بود!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۵۰۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۳۹۳ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۸۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۷۱ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۱۲ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۰۹ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  چگونه در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت ثبت کنیم یا برای شرکتمون رتبه بگیریم؟؟؟ bineshdateh ۰ ۱,۸۸۲ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bineshdateh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close