زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هزینه ثبت نام پارسه در سال ۹۱

ارسال: #۱۶
۰۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ ق.ظ
هزینه ثبت نام پارسه
بچه ها کتاباش رو نمیشه تکی گرفت؟ کسی که داره ۴۵۰ تومن واسه آزمون و مشاوره پول میده، نباید کل پک کتاب رو بهش بندازن دیگه!!

There is no there there.
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ ق.ظ
هزینه ثبت نام پارسه
(۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ق.ظ)amir_varasteh نوشته شده توسط:  بچه ها کتاباش رو نمیشه تکی گرفت؟ کسی که داره ۴۵۰ تومن واسه آزمون و مشاوره پول میده، نباید کل پک کتاب رو بهش بندازن دیگه!!
بعضی از کتاب ها تک فروشی هم دارند، مثل سیستم عامل، شبکه، مدار الکتریکی، آمار مهندسی، ریاضی مهندسی و ..
بهتره قبل اش تماس بگیره و بپیرسی: ۸۴۳۸۸

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
ارسال: #۱۸
۰۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
RE: هزینه ثبت نام پارسه
(۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ب.ظ)ُsrhenareghu نوشته شده توسط:  امروز پارسه به من گفت که کتابا حدودا ۱۸۰ میشه امسال با آزمون مشاوره ۴۴۰-۴۵۰! منم فقط ۵ تا کتاب می خوام واقعا موندم چی کار کنم گیرم هم نمیاد!

کتابارو از بیرون به قیمت جلد میتونی گیر بیاری
تهران یا شهرای نزدیک به محل سکونتتون که کتابفروشیاش داشته باشن.

آزمون هم فقط وقتی موثره که واقعا زمانتو تنظیم کنی که به برنامه برسی
به نظرم هیچ فرقی نمیکنه کجا باشه
من خودم به خاطر مشغله کاری هیچ وقت به آزمونا نمیرسیدم.
امسال هم احتمالا فقط ۵۰ درصدا و ۱۰۰ ها رو شرکت کنم.

مشاوره هم هیچ جایی بهتر از مانشت پیدا نمیکنی با این همه تنوع.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۲
۰
ارسال: #۱۹
۰۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۳ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  کتابارو از بیرون به قیمت جلد میتونی گیر بیاری

مشکل اینجاست که کتابا گیرم نمیاد! هیج جا نبود خود پارسه هم (تهران)فقط آمار و سیستم داشتن!
منم موافقم با نظرتون راجع به مشاور آزمون هم میترسم به برنامم نخورده بدتر باعث استرسم بشه!

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ ب.ظ، توسط fatima1537.)
هزینه ثبت نام پارسه
(۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  مدار الکتریکی
مدار الکتریکی رشته کامپیوتر تکفروشی نداره . میگند چون به صورت جزوه است(وکتاب نیست). مطمئنید که تکفروشی میکنند؟

ولی خب این کتابهایی که نوشتید بهترین کتبش هستند.اگر واقعا اینها ار تکفروشی کنند که خیلی خوبه
با خوندن این کتابها واقعا آدم ترغیب میشه تا آخرش رو بخونه
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  کتابارو از بیرون به قیمت جلد میتونی گیر بیاری

مشکل اینجاست که کتابا گیرم نمیاد! هیج جا نبود خود پارسه هم (تهران)فقط آمار و سیستم داشتن!
منم موافقم با نظرتون راجع به مشاور آزمون هم میترسم به برنامم نخورده بدتر باعث استرسم بشه!

از دوستانی که سال قبل کنکور دادن و پارسه شرکت میکردن و کتابهارو داشتن میشه گیر آورد
بعضی کتب مثل طراحی الگوریتم و ساختمان هم تو مانشت یادمه اسکنشو گذاشته بودن
همچنین چند تا تاپیک پیرامون فروش کتابا دیدم
تغییرات قابل اغماضی فکر نمیکنم داشته باشن.

آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
من که دیروز رفتم پارسه فقط سسیتم عامل داشتند ( اصفهان ) ، بهم گفتند هنوز چاپ جدیدش نیومده تازه اگرهم اومد واگرهم روش قیمت خورده بود تکی میدیم .Undecided
نه ساختمان والگوریتم تو مانشت نبود که Huh
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ب.ظ
هزینه ثبت نام پارسه
(۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  بعضی کتب مثل طراحی الگوریتم و ساختمان هم تو مانشت یادمه اسکنشو گذاشته بودن
البته من ندیدم اسکن این کتابها باشه(یا لااقل یادم نیست ، واگر بوده احتمالا چاپهای قدیمی بوده) که به خاطر حقوق مولف لینکشون حذف میشده . اگر هم گذاشتند ما پاک کردیم.فقط یکبار کتاب اسکن شده سیستم عامل بود(اون هم از عابد سلیمی) که بعد حذف شد
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ ب.ظ
هزینه ثبت نام پارسه
سلام دوستان،
من PDF جزوه های پارسه رو دارم، اما خوب هم حجمشون یک کم زیاده، هم می گن نمی شه لینکش رو اینجا گذاشت، البته به نظر من جزوه هاش فقط به درد دوره تو ماه های آخر می خوره، خیلی خلاصه است.
من هم الان دارم کلاس ریاضی مهندسی پارسه رو می رم، اما زیاد راضی نیستم، مثال ها خیلی خلاصه حل می شن، کل راه حل رو با جزئیات نمی رن، بعد که می خوام بخونم باید دو ساعت فکر کنم چه جوری حل شده، البته هیچکی اعتراض نمی کنه انگار فقط من باش مشکل دارم
حالا که من کلاس دکتر معتقدی رو رفتم، همه می گن بهتر بود می رفتی کریمی
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۵
۰۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  مدار الکتریکی
مدار الکتریکی رشته کامپیوتر تکفروشی نداره . میگند چون به صورت جزوه است(وکتاب نیست). مطمئنید که تکفروشی میکنند؟

ولی خب این کتابهایی که نوشتید بهترین کتبش هستند.اگر واقعا اینها ار تکفروشی کنند که خیلی خوبه
جدیدا کتاب مدار الکتریکی پارسه چاپ شده،مخصوص برق هست،ولی داخل نمایشگاه که کتابشو دیدم همون جزوه ای هست که قبلا به بچه های کامپیوتر میدادن.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۲۶
۰۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ق.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  مدار الکتریکی

من خودم پارسال دیدم بچه های گرایش معماری داشتند، دو جلد هم بود! البته چون حجیم بود (در حد سیستم عامل) فکر کردم حتما کتابه نه جزوه، پارسه هم همه کتاب هاشو تک فروشی می کنه، البته پارسه شعبه مرکزی، شهرستان ها گاهی اذیت می کنند.

(۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  مشکل اینجاست که کتابا گیرم نمیاد! هیج جا نبود خود پارسه هم (تهران)فقط آمار و سیستم داشتن!
باید منتظر چاپ جدید بمونید.

(۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  از دوستانی که سال قبل کنکور دادن و پارسه شرکت میکردن و کتابهارو داشتن میشه گیر آورد
همچنین چند تا تاپیک پیرامون فروش کتابا دیدم
منم فکر می کنم بهترین کار خرید کتاب دست دومه، بهترین جا هم بعد از مانشت، انقلابه، به سال چاپ زیاد حساس نباشید، تغییرات خیلی خیلی جزئی اند.

(۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  من هم الان دارم کلاس ریاضی مهندسی پارسه رو می رم، اما زیاد راضی نیستم، ...البته هیچکی اعتراض نمی کنه انگار فقط من باش مشکل دارم
من که اولش به شما گفتم Blush
چون کلاس همه رشته ها رو داره، مثل برق و مکانیک، جالبه که توی ریاضی مهندسی کامپیوتری ها از همه رشته ها (توی این کلاس ها) ضعیف ترند! اگر زیاد هم از دکتر سوال بپرسی میگه: "رشتت چیه؟ نکنه کامپوتری؟" Big Grin
بقیه یا زیادی می فهمند، یا اصلا نمی فهمند که نمی پرسند!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۲۷
۰۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
(۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  چون کلاس همه رشته ها رو داره، مثل برق و مکانیک، جالبه که توی ریاضی مهندسی کامپیوتری ها از همه رشته ها (توی این کلاس ها) ضعیف ترند! اگر زیاد هم از دکتر سوال بپرسی میگه: "رشتت چیه؟ نکنه کامپوتری؟" Big Grin
بقیه یا زیادی می فهمند، یا اصلا نمی فهمند که نمی پرسند!

بقیه رشته ها تو دروسشون از مفاهیم و فرمولای ریاضی مهدسی کمک میگیرن
مثلا برق کلا ریاضی مهندسی پیش نیاز همه دروسشونه!!!!!!!!!!!!!!!!
اما کاربرد این فرمولا تو رشته ما محدود به همین درسه و لاغیر
به همین خاطر سطح سوالات ریاضی مهندسی کامپیوتر بسیار راحت تر از بقیه رشته ها و بالطبع سطحشونم پایینتر
در کل هیچ تعجبی نداره
در عوض گسسته به نسبت مشکل تر هست چون پایه بقیه دروسه.
ریاضی مهندسی مهندس کریمی هم شنیده بودم برای اونایی که بخوان از ۰ شروع کنن مناسبه و برای بقیه دکتر معتقدی

یه نکته :
نظر شخصیمه البته
به نظرم وقتی کسی هزینه کرده هم از بعد زمانی هم مالی ، اومده که حداکثر استفادرو ببره. پس از پرسیدن سوالات در حدی که چندان وقت کلاس رو نگیره صرف اینکه بقیه نمیپرسن یا ...نباید بهش اضطرابی دست بده. به هر جهت این وظیفه استاد و کلاس درسه که مطالبو مفهومی به شکلی عنوان کنه که همه استفاده ببرن. والا چه نیازی به شرکت در کلاس هست

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , fa_karoon
ارسال: #۲۸
۰۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط fa_karoon.)
هزینه ثبت نام پارسه
(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  من که اولش به شما گفتم Blush
وقتی شما گفتی و من فهمیدم که دیگه کار از کار گذشته بودHuh، حالا جداً اگه بپرسم یا ازشون بخوام بیشتر جزئیات حل رو بیان کنند
مسخره ام می کنه؟(توروخدا اینو جواب بدین)، آخه تصمیم گرفته بودم به هر قیمتی شده جواب سوالهام رو بگیرم.

آخه من باید این درس رو یاد بگیرم نه فقط برای کنکور برای تمام استفاده هایی که بعدا می خوام ازش بکنم.

در جواب اون دوستانی هم که گفته بودن تو رشته ما کمتر ریاضی منهدسی هست، باید توجه کنید که پایه رشته ما ریاضی هست، از درسی مثل گرافیک و الگوریتم گرفته تا غیره، ولی متاسفانه تو دانشگاه استاد و دانشجو این جنبه اش رو یه طوری دور می زنن.(البته صحبتش بوده که برای استادهای ریاضی کامپیوتر یه دوره هایی گذاشته بشه که بعد اونها هر درسی رو می دن جنبه کاربردش تو این رشته رو بگن اما تا عملی بشه .....!!!)
تجربه کدنویسی تو زمینه های مختلف به من ثابت کرد اگه می خوام به اهدافم برسم باید ریاضی و آمار قوی ای داشته باشم
(حتی تصور اینکه یه روبات خوشکل وقتی راه میره ممکنه در حال استفاده از سری فوریه و الگوریتم ژنتیک باشه خودش لذت بخشه)
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۹
۰۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ب.ظ
هزینه ثبت نام پارسه
(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  من که اولش به شما گفتم Blush
وقتی شما گفتی و من فهمیدم که دیگه کار از کار گذشته بودHuh، حالا جدا اگه بپرسم یا ازشون بخوام بیشتر جزئیات حل رو بیان کنند
مسخره ام می کنه، آخه تصمیم گرفته بودم به هر قیمتی شده جواب سوالهام رو بگیرم.

آخه من باید این درس رو یاد بگیرم نه فقط برای کنکور برای تمام استفاده هایی که بعدا می خوام ازش بکنم.

در جواب اون دوستانی هم که گفته بودن تو رشته ما کمتر ریاضی منهدسی هست، باید توجه کنید که پایه رشته ما ریاضی هست، از درسی مثل گرافیک و الگوریتم گرفته تا غیره، ولی متاسفانه تو دانشگاه استاد و دانشجو این جنبه اش رو یه طوری دور می زنن.(البته صحبتش بوده که برای استادهای ریاضی کامپیوتر یه دوره هایی گذاشته بشه که بعد اونها هر درسی رو می دن جنبه کاربردش تو این رشته رو بگن اما تا عملی بشه .....!!!)
تجربه کدنویسی تو زمینه های مختلف به من ثابت کرد اگه می خوام به اهدافم برسم باید ریاضی و آمار قوی ای داشته باشم
(حتی تصور اینکه یه روبات خوشکل وقتی راه میره ممکنه در حال استفاده از سری فوریه و الگوریتم ژنتیک باشه خودش لذت بخشه)
تایید میشه.
۰
۲
ارسال: #۳۰
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ ب.ظ
هزینه ثبت نام پارسه
(۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۷ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  ..........
با توجه به تذکر یکی از مانشتیا، مسئولیت شرعی دانلود به عهده خودتون هست.
..........
من هم که نگفتم اگه کسی لینکشو میدونه بگذاره Undecided
یکی ازدوستان تو یکی از پست ها نوشته بود تو سایت هست ، منم گفتم نگردید نیست . Tongue
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۲۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۴۰۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۷۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۲۷ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۱۴ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  چگونه در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت ثبت کنیم یا برای شرکتمون رتبه بگیریم؟؟؟ bineshdateh ۰ ۱,۸۸۵ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bineshdateh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close