زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت تیرماه ( خواندن گروهی)

نظرسنجی: به نظرتون ایجاد همچین تاپیکی برای هر ماه کار مفیدی هست؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۸۲/۶۱%
    بله ۸۲/۶۱%
۷۶ ۸۲/۶۱%
  • ۱۷/۳۹%
    خیر ۱۷/۳۹%
۱۶ ۱۷/۳۹%
در کل ۹۲ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۲۸۶
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ق.ظ
دوستان کسی کتاب داده ساختارها و مبانی الگوریتم ها دکتر محمد قدسی رو خونده؟
اگه کسی خونده میشه نظرش رو بگه.
چون من الان میخوام طراحی الگوریتم و ساختمان داده مرجع بخونم بخاطر همین موندم روی کدوم کتاب وقت بذارم این خوبه یا clrs ؟

شمالم تا جنوبم عشق چه خاک و گندمی دارم

صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم
Heart
.
.
.
.
Heart
بگم
این حقه هیج کس نیست که با ثروت فقیر باشه
کسی که فرش میبافه نباید رو حصیر باشه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۸۷
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ق.ظ
بیس کتاب داده ساختارهای آقای قدسی clrs است و متنش هم روان نیستش. همون clrs مهندس طرزه خوبه. البته این نظر بنده است و بهتره خودت مقایسته کنی. موفق باشی

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamed_k2
ارسال: #۲۸۸
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ق.ظ، توسط Mohammad-A.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  بیس کتاب داده ساختارهای آقای قدسی clrs است و متنش هم روان نیستش. همون clrs مهندس طرزه خوبه. البته این نظر بنده است و بهتره خودت مقایسته کنی. موفق باشی

این کتاب فکر میکنم بیشتر برای المپیاد کامپیوتر با رویکرد مسئله و اثبات تشریحی مباحث نوشته شده و برای هدف کنکور٬ [احتمالاً!] کتاب‌های بهتری هم باشند.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پروفسور
ارسال: #۲۸۹
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت تیرماه ( خواندن گروهی)
(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ق.ظ)hamed_k2 نوشته شده توسط:  دوستان کسی کتاب داده ساختارها و مبانی الگوریتم ها دکتر محمد قدسی رو خونده؟
چون من الان میخوام طراحی الگوریتم و ساختمان داده مرجع بخونم بخاطر همین موندم روی کدوم کتاب وقت بذارم این خوبه یا clrs ؟
منم کتاب آقای قدسی رو ندیدم اما با توجه به جزوه ش که دیدم و عنوان فصل های کتابش میگم روون نیست!!
(البته شاید خوب باشه)!
۰
۰
ارسال: #۲۹۰
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۴ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون اگه شبکه را با راهیان ارشد شروع کنم خوبه؟

چراپارسه را نمیخونید ؟

منتظر چاپ جدید شبکه پارسه هستم میخام تا وقتی چاپ جدیدیش نیومده راهیان ارشد را بخونم ولی نمیدونم خوبه یا نه
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۹۱
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۴ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون اگه شبکه را با راهیان ارشد شروع کنم خوبه؟

چراپارسه را نمیخونید ؟

منتظر چاپ جدید شبکه پارسه هستم میخام تا وقتی چاپ جدیدیش نیومده راهیان ارشد را بخونم ولی نمیدونم خوبه یا نه
من که تو شبکه ضعیفم و هنوز شروع نکردم اما میخوام با راس شروع کنم!
۰
۰
ارسال: #۲۹۲
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۶ ب.ظ
سلام بچه ها خسته نباشید من میخواستم بدونم شما الان مثلا فصل اول آمار و تمام کردید از روی پارسه اونوقت میتونین تستاشو بزنین بدون اینکه به پاسخ نامه نگاه کنین؟

الهی به امید تو نه به امید خلق روزگار
۰
۰
ارسال: #۲۹۳
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط younes.)
(۲۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  من اول فصلایی از clrs رو میخونم بعد کنارش شروع میکنم به کتاب پوران به نظرتون اینجوری بهتر نیست بعد از هر مبحث تستی اون بحثم کار بشه؟
مثلا فصل دو و سه رو که تموم کردم میخوام فصل اول پوران رو بخونم.

آره فکر جالبیه . بعد هر فصل کلنجار رفتن با تستا باعث میشه تا اون مو ضوع خوب جا بیفته

(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ق.ظ)hamed_k2 نوشته شده توسط:  دوستان کسی کتاب داده ساختارها و مبانی الگوریتم ها دکتر محمد قدسی رو خونده؟
منم کتاب آقای قدسی رو ندیدم اما با توجه به جزوه ش که دیدم و عنوان فصل های کتابش میگم روون نیست!!
(البته شاید خوب باشه)!

من هم داده ساختار داکتر قدسی رو دارم هم Clrs. یه چند فصل از داده ساختار رو خوندم میدونی عیبش چیه ؟ اینه که پره از تمرینای حل نشده و بعضی از تمریناتش عجیب و غریبه. اومدم رو Clrs نمیدونم چرا ولی باهاش راحت ترم. آقای قدسی اومدن این Clrs رو خلاصه کردن اسمش شده داده ساختار وگرنه هر دو تا مث همن یعنی داده ساختار موضوعاش ،سرفصلهاش ، توضیحاش همه تقریبا کپ clrs . در ضمن من خودم یکی از سوالات الگوریتم هوش ۹۱ رو عینا تو تمرینای حل نشده داده ساختار قدسی مشاهده کردم.تازه فونت سوالات دفترچه هم دقیقا همون فونتی بود که تو کتاب آقای قدسی استفاده شدهExclamation (فونت انگلیسی رو میگم، چون فونت جالبی بود باعث شد بهش توجه کنم).
امیدوارم مفید باشه.

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamed_k2 , zeinab
ارسال: #۲۹۴
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ق.ظ)hamed_k2 نوشته شده توسط:  دوستان کسی کتاب داده ساختارها و مبانی الگوریتم ها دکتر محمد قدسی رو خونده؟
همونطور که جناب ghaderiyaser گفتن متنش روون نیست اما تمرینای خوبی داره.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamed_k2 , zeinab
ارسال: #۲۹۵
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ ق.ظ
سلام بر همه پشت کنکوری های سال ۹۲

اول برای همتون ارزوی موفقیت دارم و امیدوارم خوب بخونید .
من هم به جلگه کنکوری های سال ۹۲ پیوستم (البته با کمی تفاوت).
من با امار طورانی شروع کردم .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab
ارسال: #۲۹۶
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ ب.ظ، توسط zeinab.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ق.ظ)hamed_k2 نوشته شده توسط:  دوستان کسی کتاب داده ساختارها و مبانی الگوریتم ها دکتر محمد قدسی رو خونده؟
همونطور که جناب ghaderiyaser گفتن متنش روون نیست اما تمرینای خوبی داره.

تمریناشم که گفتن عجیب غریب و حل نشده ست!! پس چجوری بخونیمش؟؟!! نیازی نیس؟!!
چون جناب younes گفتن یکی از سوالای الگوریتم هوش ۹۱ عینا از این کتاب بوده!!
۰
۰
ارسال: #۲۹۷
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ق.ظ، توسط شبگرد.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  
(21 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۴ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  

چراپارسه را نمیخونید ؟

من که تو شبکه ضعیفم و هنوز شروع نکردم اما میخوام با راس شروع کنم!
من هم شبکه ام زیاد خوب نیست راهیان ارشد ترکیبی از کتاب راس و گارسیا و تننباوم هست فعلا میخام همین کتاب را بخونم تموم که کردم شبکه پارسه را شروع میکنم

بچه ها من در فصل اول طراحی الگوریتم موندم هیچی ازش نمیدونم در دانشگاه یه استاد داشتیم که هر دو درس طراحی الگوریتم و ساختمان داده را تدریس کرد ولی متاسفانه در هر دو درس فصل اول راتدریس نکرد طراحی الگوریتم را با پوران شروع کردم ولی هیچی از فصل اولش نفهمیدم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۹۸
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ق.ظ
بچه ها من در فصل اول طراحی الگوریتم موندم هیچی ازش نمیدونم در دانشگاه یه استاد داشتیم که هر دو درس طراحی الگوریتم و ساختمان داده را تدریس کرد ولی متاسفانه در هر دو درس فصل اول راتدریس نکرد طراحی الگوریتم را با پوران شروع کردم ولی هیچی از فصل اولش نفهمیدم
[/quote]
منظورتون مبحث مرتبه الگوریتم ها هست؟؟
چه کتابی دارین؟
کتاب نیپولیتان رو بخونین خوبه برا اول راه!
۰
۰
ارسال: #۲۹۹
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ب.ظ
بچه ها یه سوال
به نظرتون این که من دروس مهندسی نرم افزار رو بخونم + مدار الکتریکی و شبکه برای اینکه IT هم امتحان بدم کار اشتباهیه؟ آحه من واقعا هر دوتاشو دوست دارم!

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
ارسال: #۳۰۰
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ، توسط WeCan.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال
به نظرتون این که من دروس مهندسی نرم افزار رو بخونم + مدار الکتریکی و شبکه برای اینکه IT هم امتحان بدم کار اشتباهیه؟ آحه من واقعا هر دوتاشو دوست دارم!

ای ول داری Big Grin
میخوای همه رو با هم بخونی!!!!Huh
اما یه نصیحت Cool
یه ده اباد به از صد شهر خرابه
هر دوتاش رو امتحان بده اما اولویت رو بذار رو یه گرایش تا اگر مجبور به انتخاب شدی بدونی کدوم رو قربانی دیگری بکنی . موفق باشی

(۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ق.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  بچه ها من در فصل اول طراحی الگوریتم موندم هیچی ازش نمیدونم در دانشگاه یه استاد داشتیم که هر دو درس طراحی الگوریتم و ساختمان داده را تدریس کرد ولی متاسفانه در هر دو درس فصل اول راتدریس نکرد طراحی الگوریتم را با پوران شروع کردم ولی هیچی از فصل اولش نفهمیدم
عزیز دل برادر فصل اولش که اشنایی با الگوریتم هاست
و اما فصل دومش هم که در رابطه با مرتبه اجرایی و بازگشتی هاست ودرخت بازگشتی و...
اگر دستم بهت میرسید خب میتونستم یه کاری واست بکنم Smileاما الا هیچ راهی نداری جز اینکه تلاشت رو بکنی و مهم نیست قبلا نخوندی
میدونستی من هم مدار منطقی رو خودم به تنهایی یاد گرفتم مدار الکتریکی هم همینطور
و خیلی از مباحث دیگه
بنابراین اینها دلایل خوبی نیست و تنها باید تلاشت رو بکنی .همینBig Grin
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۹ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۹۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۳۱۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۶۸ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۲۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۲۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۶۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close