تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دونفر کلا اگه واقعا همدیگه رو بخان واقعا تو سخت ترین شرایط هم کنار هم میمونن تا زندگیشون رو بسازن....و واقعا هم میسازن
متاسفانه اکثرا آقایون شرایط رو بهونه میکنن
(08 تير 1394 02:20 ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 تير 1394 02:13 ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 تير 1394 02:11 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]میگم حالا شما از کجا میدونی این آقای بلک تنهاست؟؟؟Big Grin
: )))
به نکته ظریفی اشاره کردیBig Grin
Angry
خخخخخخخ
چقد بهش برخورد Tongue
(08 تير 1394 02:29 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]خخخخخخخ
چقد بهش برخورد
نمیدونستی مریم جونBig Grin، آقای بلک میخوان از تنهایی فسیل بشن..
(08 تير 1394 02:01 ب.ظ)IT.girll نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 تير 1394 01:06 ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط: [ -> ]چرا فکر میکنین ازدواج همیشه خوبه! کلا نه چیزیه که واسش سن تعریف کرد نه میشه کاملا احساسی باهاش برخورد کرد ، ادم اگه تنها باشه بهتر از اینه که یه نفر دیگه باشه و احساس تنهایی کنه ، به نظر من که واجب نیست اصلا ازدواج، هم آدم مجرد میتونه خوشبخت شه هم آدم متاهل ! البته نظر منه و کاملا شخصی ، هرکیم نظر خودشو داره
آفرین مجردی دوره راحتیه دختراست. خونه بابا بودنم عالمی داره.
البته سن تعیین کردن که اشکالی نداره. مثلا دختری که تو سن ۱۵ سالگی ازدواج کنه عجیب نیس؟
15 سالگی؟ اونا رو که من اصلا چیزی نگم بهتره ! منظورم اینه که سقف میزارن یا محدوده مثلا میگن 23 تا 25 یا یه همچین چیزایی هرکی خودش باید به این نتیجه برسه و شخص مورد نظرشو پیدا کنه تا ازدواج کنه اومدیم یکی تو سن 35 سالگیم آماده نبینه خودشو مجبور نیست ازدواج کنه که
(08 تير 1394 02:28 ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط: [ -> ]متاسفانه اکثرا آقایون شرایط رو بهونه میکنن
درسته ولی خیلی از خانما هم شرایط سختی رو میگذارن، مخصوصا خانواده شون
قراره آدم با ازدواج به آرامش برسه اما بعضیا با ازدواج دچار عذاب میشن
(08 تير 1394 01:06 ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط: [ -> ]15 سالگی؟ اونا رو که من اصلا چیزی نگم بهتره ! منظورم اینه که سقف میزارن یا محدوده مثلا میگن 23 تا 25 یا یه همچین چیزایی هرکی خودش باید به این نتیجه برسه و شخص مورد نظرشو پیدا کنه تا ازدواج کنه اومدیم یکی تو سن 35 سالگیم آماده نبینه خودشو مجبور نیست ازدواج کنه که

درسته کاملا : )
(08 تير 1394 02:43 ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 تير 1394 02:28 ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط: [ -> ]متاسفانه اکثرا آقایون شرایط رو بهونه میکنن
عذابی که آخرش نتیجه داشته باشه شیربنی خاص خودشو داره....اصلا اگه از اول زندگی مدرک کار پول خونه ماشین....هرچیزی که فکر کنی باشه....کلا لذت زندگی کجاشه؟!!!اصلا باید هرروز صبح که بیدار میشی باید واسه هدفی تلاش کنی عذاب بکشی...والا چه فایده
ماشالا چجوره همه دخترا رو کاغذ میخوان ازدواج کنن اما در عمل میخوان به خونه و ماشین و رتبه و مقام برسن..قبول دارین؟ مثل تیم فوتبال ایران که روی کاغذ با برزیل و آلمان مقایسه میشه ولی در عمل میره از لبنان 2 تا میخوره و میاد! Big Grin
(08 تير 1394 02:04 ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط: [ -> ]خوب من الان خودم تنهایی اینور اونور میرم. خوشحالی، شادی اینا.

گر چه من خود ز عدم دل‌خوش و خندان زادم
عشق آموخت مرا شکل دگر خندیدن
(08 تير 1394 02:57 ب.ظ)crevice نوشته شده توسط: [ -> ]ماشالا چجوره همه دخترا رو کاغذ میخوان ازدواج کنن اما در عمل میخوان به خونه و ماشین و رتبه و مقام برسن..قبول دارین؟ مثل تیم فوتبال ایران که روی کاغذ با برزیل و آلمان مقایسه میشه ولی در عمل میره از لبنان ۲ تا میخوره و میاد! Big Grin
عجببببب....لطفا جمع نبندین..مثالتون هم قشنگ نبود...
خوبه منم جمع ببندم بگم: نه اینکه "همه" پسراااااااا خیلی حرف و عملشون یکیه وعمل میکنن...
یا این مثال رو بگم: پسرا هم حرفاشون و خودشون مثل حرکت توپ فوتبال میمونه ثانیه به ثانیه تغییر میکنه..
ماشااا چه اعتماد به نفسی دارن اقایوووووووووون یموقع چشم نخووووورین..
همیشه برای "ماندن" دلیل هست
وبرای"رفتن" بهانه
همیشه برای "خواستن" نیاز هست
وبرای "رد کردن" مصلحت
همیشه برای "داشتن"فضاهست
وبرای"نداشتن" تقصیر
به پای ماندن و خواستن و داشتن هستی بسم ا ...
اگر نه, جهان پر است از "بهانه" و "مصلحت" و "تقصیر"
(08 تير 1394 02:47 ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط: [ -> ]
عذابی که آخرش نتیجه داشته باشه شیربنی خاص خودشو داره....اصلا اگه از اول زندگی مدرک کار پول خونه ماشین....هرچیزی که فکر کنی باشه....کلا لذت زندگی کجاشه؟!!!اصلا باید هرروز صبح که بیدار میشی باید واسه هدفی تلاش کنی عذاب بکشی...والا چه فایده
نه منظورم چیز دیگه ای بودSmile
قبول دارم لذتی که بعد از سختی بوجود بیاد شیرین تره
منظورم مشکلاتی بود که بیخودی سر راه جوونا میذارن. بیچاره جووناSmile ما که جوونیمون گذشتSmileBig Grin
(08 تير 1394 03:26 ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 تير 1394 02:47 ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط: [ -> ]
نه منظورم چیز دیگه ای بودSmile
قبول دارم لذتی که بعد از سختی بوجود بیاد شیرین تره
منظورم مشکلاتی بود که بیخودی سر راه جوونا میذارن. بیچاره جووناSmile ما که جوونیمون گذشتSmileBig Grin
چه پیری شما حالا میخواین ارشد بخونین...خیلی هم جوونین...باتوجه به وضع جامعه البته که مشکلات دیگری هم هس...خدا خودش به همه کمک کنه
بحث ازدواج هم خیلی پیچیدس با یکی دوتا جمله نمیشه ساده تحلیلش کرد
این تاپیک تا الان 53 صفحه رفته جلو، واقعا چند نفرو فرستاده خونه بخت؟ Smile
یه تاپیک بزنید و عنوانشم بذارید بخت گشا Smile شاید اون راهگشا باشه Smile و یه شیرینی هم خوردیم Smile
چند تا سوال. . .

دختر خانوما...
+شما چطوری به فرد مقابل اعتماد پیدا میکنید؟
+چطوری دوست داشتنشو باور میکنید؟
+چطوری باور میکنید که شمارو فقط و فقط به خاطر خودتون میخواد(نه پول و موقعیت هایی که دارین و...)؟

البته منظورم عشق قبل از ازدواج و این چیزا نیست...فکر کنین مثلا آقا پسری رسما اومده خواستگاری و ادعا میکنه که شمارو واسه ادامه زندگیش انتخاب کرده، چون شمارو دوست داره...
لینک مرجع