زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه نتایج کنکور ۱۳۹۱ دانشگاه آزاد

ارسال: #۶۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۲ ب.ظ
RE: کارنامه نتایج کنکور ۱۳۹۱ دانشگاه آزاد
امکان قبول شدن من هست ؟

۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Manix , انرژی مثبت
ارسال: #۶۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط f_a.)
[attachment=6685]
سلام اینم کارنامه من هستش به نظرتون جه شهرایی میتونم تکمیل ظرفیت رو بیارم؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , انرژی مثبت , **sara**
ارسال: #۶۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۰ ب.ظ
سلام
آی تی - شبکه های کامپیوتری - گرمسار

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , انرژی مثبت , **sara** , ehsaan_gh
ارسال: #۶۴
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط وارسته ام من.)
سلام بچه ها به همه اونایی که قبولل شدن تبریک میگم خدارو شکر منم خدا شادم کرده راستی بچه ها چطور میتونم کارنامه مو بذارم بدون مشخصات فردی؟ آخه چند تا سوال داشتم...

نام درس نمره خام درس درس نام درس نمره خام درس
۱ زبان تخصصی انگلیسی ۶۸/۹ ۹
۲ دستور زبان فارسی ۱۶/۷ ۱۰
۳ زبان شناسی ۴۱/۷ ۱۱
۴ ۱۲
۵ ۱۳
۶ ۱۴
۷ ۱۵
۸
نام رشته زبانشناسی همگانی مجموعه امتحانی زبانشناسی همگانی
نام واحد انتخابی تاکستان رتبه در انتخاب ۸
نمره کل ۵۸۱۰ حد نصاب ۴۰۰۰ توضیحات
نمره آخرین نفر انتخاب اول ۴۸۸۰ رتبه آخرین نفر انتخاب اول ۳۰ قبول
نتیجه آزمون قبول درانتخاب اول محل قبولی تاکستان
بچه ها یکی میتونه به من بگه رتبه در انتخاب یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا رتبه در انتخاب اول یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟
۱
۱
ارسال: #۶۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ق.ظ
عزیزم یعنی اگه ۳۰ نفرقبول شده..رتبه آخرین نفر میشه ۳۰///

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: وارسته ام من , nasogh
ارسال: #۶۶
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ق.ظ
Big Grin RE: کارنامه نتایج کنکور ۱۳۹۱ دانشگاه آزاد

سلام بچه ها
اینم از کارنامه من...فکر میکردم دیگه آزاد رو همین طوری قبولم Big Grin....دو تا سوال؟

۱- علوم تحقیقات دقیقا یعنی کجا؟ یعنی همون علوم تحقیقات تهران یا بعد پخش میشن تو کشور؟ من انتخابم علوم تحقیقات بود ، رفتم هم دانشگاه آزاد تهران شمال امتحان دادم.

۲- به نظرتون تو تکمیل ظرفیت قبول میشم یا نه؟ اگه آره کجا رو بزنم؟ همون علوم تحقیقات یا مثلا نجف آباد؟ خودم اصفهانیم.

ممنون
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , **sara** , mohamad304
ارسال: #۶۷
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ق.ظ
تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۱

پیش از این هر گرایش یک دفترچه مخصوص به خود داشت و اگر داوطلبی در گرایشی علیرغم نمره بالایی که کسب می‌کرد به علت کم بودن ظرفیت، پذیرش نمی‌شد، داوطلب دیگری در گرایشی دیگر با نمره کمتری پذیرش می‌شد.
با این کار افرادی که نمره بالاتری دارند جایگزین داوطلبانی با نمره پایین‌تر خواهند شد، علاوه بر این، با تجمیع دفترچه‌ها داوطلبان این امکان را دارند که اگر در گرایش یک رشته شانس قبولی ندارند، در صورت تمایل در گرایش دیگر آن رشته به صورت کیفی پذیرفته شوند و در واقع داوطلبان باسوادتر وارد دانشگاه آزاد شوند.
در واقع دفترچه سوالات آزمون کارشناسی ارشد آزاد ۹۱ برای گرایشهای یک رشته تجمیع شده است.
امسال در مرکز آزمون دانشگاه آزاد این امکان فراهم شده که داوطلبان را در زمان پذیرش، میان گرایش‌های یک رشته با هماهنگی خودشان جابه‌جا کرد و در واقع دست مسئولان مرکز آزمون در کیفی‌تر گزینش داوطلب بازتر شده است.
در جلسه کنکور ارشد آزاد ۹۱ به هر داوطلب متناسب با رشته انتخابی یک جلد دفترچه سوال با عنوان مجموعه امتحانی مربوطه ارائه شد بنابراین داوطلبان باید با توجه به جدول مندرج بر روی جلد دفترچه به سوالات گرایش مربوط به خود پاسخ میدادند.
در صورتی که فرد به سوالات گرایش‌های دیگر نیز پاسخ داده باشد در زمان تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۱ در صورتی که بخواهد برای گرایش‌های دیگر اقدام کند با توجه به سوالات پاسخ داده شده برای وی امتیازاتی در نظر گرفته می شود و این ضریب و نمره ایجاد شده هیچ تاثیری در ضریب و نمره گرایش اصلی آنان ندارد.
بدیهی است برای یک رشته خاص از یک مجموعه امتحانی آن دسته از دروسی که ضرایب آن صفر درج شده در محاسبه نمره کل برای گزینش علمی در آن رشته بی‌تاثیر بوده و داوطلب الزامی به پاسخگویی به آنها نداشته ولی در محاسبه نمره کل داوطلب در سایر رشته‌های متناظر با مجموعه امتحانی موثر خواهد بود.
پیش از این گزینش علمی برای تکمیل ظرفیت رشته محل‌های جدید آزمون یارشته‌محل‌هایی که به هر دلیلی ظرفیت آنها تکمیل نشده بود از محل انتخاب دانشگاه صورت می‌گرفت اما در سال جاری شیوه‌هایی در دست بررسی است که واجدین شرایط این مرحله حتی‌الامکان در نزدیکی محل سکونت خود پذیرفته شوند، علاوه بر این در صورت امکان انتخاب رشته‌محل مجدد از میان این دسته از رشته‌شهرها به حائزین شرایط داده شود تا داوطلبان در رشته امتحانی خود در سایر محل‌های دانشگاهی مجری یا سایر گرایش‌ها و رشته‌های مرتبط با مجموعه امتحانی خود امکان انتخاب رشته‌ محل به تعداد مشخص را داشته باشند تا از این طریق میزان مطلوبیت پذیرش افزایش یابد.
رئیس مرکز آزمون دانشگاه درباره شیوه برگزاری آزمون در سال‌های گذشته که طی آن داوطلب برای شرکت در آزمون کارشناسی ارش دانشگاه آزاد باید از شهر خود به شهر دیگر می‌رفت گفت: به جهت مشکلاتی که این شیوه برای داوطلبان به همراه دارد و از طرف دیگر افزایش قابل ملاحظه آمار متقاضیان این مقطع امکان برگزاری آزمون هر داوطلب در استان محل سکونت وی در حال بررسی است که در صورت حصول شرایط از سال ۹۲ این تغییر در نحوه برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال ۹۲ ایجاد خواهد شد.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , miladonline , Amir V
ارسال: #۶۸
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ق.ظ
سلام دوستان
اینم از کارنامه من
ایشالا تکمیل ظرفیت قبولم

فایل‌(های) پیوست شده

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Manix , **sara**
ارسال: #۶۹
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ب.ظ، توسط fatemeh_t.)
اینم کارنامه من

فایل‌(های) پیوست شده

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , انرژی مثبت , **sara**
ارسال: #۷۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ب.ظ، توسط کنکوری.)
Thumbs Up RE: کارنامه نتایج کنکور ۱۳۹۱ دانشگاه آزاد
سلام دوستان عزیز.Smile
اینم کارنامه من. کسی میدونه دانشگاه ازاد به رتبه های تک رقمی ارشد تخفیفی میده یا نه؟ اگر تخفیف میده چه قدرهHuh
تراز ۷۷۲۰ رتبه ۲ انتخاب اول مشهد
زبان ۵۵
ریاضی ۴۱/۷
مشترک ۴۰
تخصصی ۴۶/۷
(البته برای ازمون ازاد هیچی نخونده بودم. و با اطلاعات ازمون سراسری رفتم سر جلسه.Exclamation جهت اطلاع دوستانی که مثل خودم بعد کنکور بهمن میرن تفریح و استراحتTongue)

فایل‌(های) پیوست شده

آن‌کس که بداند و بداند که بداند... اسب شَرف از گُنبد گردون بِجهاند

آن‌کس که بداند و نداند که بداند... بیدار کنیدش که بَسی خفته نماند

آن‌کس که نداند و بداند که نداند... لنگان خَرک خویش به منزل برساند

آن‌کس که نداند و نداند که نداند... در جهلِ مُرکب اَبَدالدّهر بماند
Idea
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , *Najmeh*
ارسال: #۷۱
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ب.ظ، توسط fifii.)
یکی جواب بده لطفا Sad

بچه ها من ترازم ۶۳۰۰ - رتبه ۳۷۰
تهران مرکز آخرین نفر ۹۸ هست ، به نظرتون تکمیل ظرفیت تهران قبول می شم ؟ یا کجا قبول می شم؟
قزوین می شم؟

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۷۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ب.ظ

اینم چند تا از کارنامه های سال ۹۰ کامپیوتر . تو این کارنامه ها با تزاز ۴۷۰۷ با سهمیه عادی تو تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات شاهرود قبول شده خیلی عجیبه!!!!!!!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ ب.ظ
سلام دوستان
من رتبم ۴۳ و نمره ۶۴۴۰ شده " علوم تحقیقات خوزستان"
رتبه آخرین فرد قبولی ۲۳
نمره ۶۷۰۲

به نظر شما کجا بزنم تکمیل ظرفیت؟
همون اهواز احتمال قبولیم هست؟؟

لطفا راهنماییم کنین[/color]

فایل‌(های) پیوست شده

خوشبختی در این است که شخص بداند که چه می خواهد و آنچه را آرزو دارد مشتاقانه بخواهد.

جان کولیتر
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , **sara**
ارسال: #۷۴
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ، توسط fmka2f.)
(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ)mehrhanieh نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ق.ظ)fmka2f نوشته شده توسط:  دوستان یکی به من بگه با تراز ۵۰۷۵ نرم افزار علوم تحقیقات تهران....جایی هست که من تو تکمیل ظرفیت بیارم؟اصلا امیدی هست؟

رتبتون چند شده تو علوم تحقیقات تهران؟

[تصویر:  127515_1_1379089081.png]

این کارناممه دوستان.جایی هست تکمیل ظرفیت قبول شم

(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  اینم چند تا از کارنامه های سال ۹۰ کامپیوتر . تو این کارنامه ها با تزاز ۴۷۰۷ با سهمیه عادی تو تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات شاهرود قبول شده خیلی عجیبه!!!!!!!

این تصویر که گذاشتی واقعیه؟یعنی واسه من هم جای امیدواری هست با تراز ۵۰۷۵ ؟

مگسی را کشتم
نه به این جرم که حیوان پلیدی ست ، بد است.
و نه چون نسبت سودش به ضرر یک به صد است.
طفل معصوم به دور سر من می چرخید. -به خیال ش قندم-
یا که چون اغذیه ی مشهورش، تا به آن حد گندم.
ای دو صد نور به قبرش بارد، مگس خوبی بود.
من به این جرم که از یاد تو بیرون م کرد، مگسی را کشتم
۰
۰
ارسال: #۷۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۵۶ ب.ظ
سلام
زبان ۲۳/۴
ریاضیات ۱۰
دروس مشترک ۴۶/۷
دروس تخصصی هوش ۲۶/۷

تراز کل ۷۱۳۷
رتبه ۲۹
آخرین رتبه قبولی ۲۳

وضعیت مردود

[b]به نظر شما در تکمیل ظرفیت برای هوش امیدی هست خودم که خیلی نا امیدم.
من مشهد زدم
[/b]
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۲۰۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۲۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۱۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۵۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close