زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبول شدگان مجازی و امید داشتن به دکترا

ارسال: #۱۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۳۹ ب.ظ
RE: قبول شدگان مجازی و امید داشتن به دکترا
(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ب.ظ)star90 نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ)Br2012 نوشته شده توسط:  من با توجه به چیزی که دارم می بینم اینکه هر دانشگاهی(دانشگه های تهران) معمولا واسه دکترا از دانشجو های ارشد خودش بر میداره و حتی با وجود کنکور بازم دانشگاه ها توی مصاحبه ها کسایی که از دانشگاه های دیگه میان واسه مصاحبه خیلی راحت ردشون می کنن حتی اگه از دانشگاه خوبی اومده باشن. با این وضعیت من فکر می کنم دوره مجازی ها شانسی در حد ۰ دارن این یه واقعیته
خوب شهید بهشتی هم دانشگاه تهرانه دیگه.حالا طرف مشکل رفت و آمد داره مجبوره مجازیشو بخونه! از طریق کنکور هم وارد میشه.سختی های درس خوندنش که از حضوری ها بیشتره!یعنی واقعا اینا دانشگاه آزاد و غیر انتفایی رو به مجازی شهید بهشتی ترجیح میدن؟!!!!!!اصلا قابل مقایسه نیست! این استادا چون دنبال یه بهونه برا رد کردن می گردن این روش آموزش که جدیده رو میخوان مثلا یه ایراد معرفی کنن! روش آموزش الکترونیکی خیلی زود افزایش هم پیداد میکنه و جاشو باز میکنه.چون جدیده اینطوزیه.دکتری مجازی هم میاد.مدرک ارشد شهید بهشتی تو خارج از کشور هم معتبره و دکترا میپذیره.....
شاید از بین ۴۰ نفر پذیرش مجازی ۱نفر باشه که به خاطر رفت وآمد اومده مجازی ولی واقعیت اینه که اکثرا چون رتبه های خوبی نداشتن رفتن مجازی.علاوه بر این سختی های درس خوندن ملاک نیست شما در نظر بگیرن توی دوره کارشناسی پیام نوری ها(خود منم هستم)سختی کشیدن آیا امتیازی نسبت به بقیه بهشون دادن ؟بنظر من روش مجازی هنوز جای کار داره واسه همین زیاد بهش بها نمیدن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ ب.ظ، توسط nasogh.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  اون دوستمون همه که عنوان کردند از ازاد مشهد امیرکبیر پذیرش شده یه چیزی در حدود ۱۷ تا مقاله داشته ۵تا ژورنال
بعدم فک میکنم ایشون پدرشون رئیس یکی از دانشکده های فردوسی بودند و دستی در کار داشتند!!

دوست عزیز اشتباه فکر فرمودید ، چون من گفتم امیر کبیر نه فردوسی و به هیچ عنوان منظورم آرش دلداری پسر دکتر حسین دلداری نبودش . این دوست من یک آدم کاملا" عادی و متولد ۶۷ است و ۱۵۰ تا مقاله و ژورنال هم نداشت . اصلا" واسه ارشد سراسری هم نخوند ، فقط واسه آزاد خوند ، رتبش ۳ شد و تو ۳ ترم ارشدش و تموم کرد و الان هم دانشجوی سال اول ، دکتری دانشگاه امیر کبیر است .

چارلی چلپلین میگه :
همه چیز آخرش خوبه . اگه خوب نشد ، هنوز آخرش نشده .
ارسال: #۱۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ، توسط arixooo.)
قبول شدگان مجازی و امید داشتن به دکترا
هیچ چیز غیر ممکن نیست...صحبت از سخت و آسون بودن کاره..همونطور که دوستمونم گفت متاسفانه توی آزمون دکتری زیاد عدالت برقرار نیست و حرف اول و آخر رو استاد میزنه و بستگی به نگرش استاد نسبت به دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی و مجازی داره..من فکر میکنم با این اوصاف راهشون واسه دکتری نسبت به بقیه متقاضی ها کمی نا هموار تره..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
ارسال: #۱۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  به قول دوست خوبم این اتفاقیه که داره میفته و بایدم قبول کنیم بعدم خداییش اگر این دانشجو های ازاد با این وضعیت رو پذیرش کنند خداییش ظلمه همه دنبال تمرین و پروژه و نمره اماده!!! بعدم قرار نیست که همه ادامه بدند همین ارشدم کافیه دیگه میشه بامدرکش کارای بزرگی رو انجام داد

فکر نمی کنم همه دنبال تمرین و پروژه باشن ! همین الانم می بینید که توی نتایج ارشد خیلی از بچه های که آزاد و غیرانتفاعی بودن جاهای خیلی خوبی قبول شدن. دانشگاه تهران هم من دنبال کردم ۵۰ امتیاز دست اساتیدی هست که مصاحبه می گیرند و ۵۰ امتیاز هم مختص کارهای علمی هست که انجام دادید. در کل کسی که هیچ کاری نمی کنه چه دولتی باشه چه آزاد قبول نخواهد شد.

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۲۴ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۶۸ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۰۴ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۹۱ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۳۶ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  شهریه دکترای نرم افزار آزاد چقدره هر ترمی? paeeizan ۱ ۲,۹۷۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۷۲ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۵۲۱ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۳۹۹ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close