زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مربوط به ثبت نام، انتخاب واحد و خوابگاه دانشگاه صنعتی شریف

ارسال: #۱۸۱
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ب.ظ
RE: مسائل مربوط به ثبت نام، انتخاب واحد و خوابگاه دانشگاه صنعتی شریف
آها!
دکتر مگه جاشون ثابته؟!
خب من همونیم که ردیف دو و سه می‌شینه، ساعت داره، عینک داره، پسره Tongue
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi
ارسال: #۱۸۲
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ب.ظ
سلام
من این ترم داده کاوی و شبکه های اجتماعی دارم(دانشگاه تهران)
از بچه های شریف کیا این درس رو گرفتن؟؟یا بازیابی اطلاعات؟؟
کمی در مورد درس و اساتید توضیح میدین؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۸۳
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ب.ظ)bitbit نوشته شده توسط:  سلام

همونطوز که از تاپیک معلومه اینجا مسائل مربوط به دانشگاه شریف بررسی شده و به احتمال خیلی زیاد بچه های دانشگاه تهران اینجا سر نمیزنن ، بهتره از لینک زیر استفاده کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اما باز بچه های شریفی که داده کاوی برداشتن(این ترم شبکه های اجتماعی ارائه نشد) می تونن در مورد این درس نظراته خودشونو بگن .

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
ارسال: #۱۸۴
۲۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ب.ظ)bitbit نوشته شده توسط:  سلام

همونطوز که از تاپیک معلومه اینجا مسائل مربوط به دانشگاه شریف بررسی شده و به احتمال خیلی زیاد بچه های دانشگاه تهران اینجا سر نمیزنن ، بهتره از لینک زیر استفاده کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اما باز بچه های شریفی که داده کاوی برداشتن(این ترم شبکه های اجتماعی ارائه نشد) می تونن در مورد این درس نظراته خودشونو بگن .
بله هواسم هست اینجا بچه های شریف هستندSmile
اینجا بخاطر این پست زدم ببین تو شریف چه اساتیدی اراده میدند و چه جوره؟؟
بهرحال ممنونم
۱
۰
ارسال: #۱۸۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ب.ظ
سلام
دوستان کسی اطلاع داره برای ثبت نام شریف چه مدارکی لازمه؟ هر چی تو سایتش گشتم پیدا نکردم/ فقط زمان ثبت نامش که زده نوزدهمه/
ممنون اگه راهنمایی کنید ... Heart
۰
۰
ارسال: #۱۸۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ ب.ظ
همون چیزایی که تو سایت سنجش زده

د‍- مدارک‌ لازم‌ برای‌ ثبت‌نام‌
...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: didar
ارسال: #۱۸۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ب.ظ)didar نوشته شده توسط:  سلام
دوستان کسی اطلاع داره برای ثبت نام شریف چه مدارکی لازمه؟ هر چی تو سایتش گشتم پیدا نکردم/ فقط زمان ثبت نامش که زده نوزدهمه/
ممنون اگه راهنمایی کنید ... Heart

تاپیک رو از ابتدا بخونید مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در سال قبل هست.
فعلا همونها رو اماده کنید احتمالا همانند سال گذشته خواهد بود.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: didar
ارسال: #۱۸۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ب.ظ
کسی میدونه واسه ترم اول برای گرایش شبکه چه واحد هایی رو بهتره برداریم ؟با چه استادهایی ؟چند واحد برداریم ؟
۰
۰
ارسال: #۱۸۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۹ ب.ظ، توسط ali123321.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۲ ب.ظ)mohammadjavadkho نوشته شده توسط:  کسی میدونه واسه ترم اول برای گرایش شبکه چه واحد هایی رو بهتره برداریم ؟با چه استادهایی ؟چند واحد برداریم ؟

چند واحد برمیداری مرد؟ کسی خبر داره شریف میتونی بری گرایشه امنیت؟ کلا امسال هم هرکس میره اونجا تازه گرایششو انتخاب میکنه یا امسال دیگه همه چیز از قبل معلوم شده؟!
۰
۰
ارسال: #۱۹۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ب.ظ
اون زمانی که ما اونجا بودیم گریش ای تی ها رو بیشتر تزشون تعیین می کرد البته درسها رو هم می تونید در راستای اون گرایشی که علاقه مندید بردارید. یعنی شما امنیت دوست دارید با استادی تز برمیدارید که امنیت کار کرده باشه. موقع استخدام یا هر چیز دیگه ای هم شما می تونید بگید تزتون در زمینه امنیت بوده . مثلا یکی از اساتید معماری تو زمینه شبکه کار می کنند و دانشجویانی که باهاشون تز دارن هم از ای تی هم از معماری هستند. یعنی مثلا دانشجوی گرایش معماری هست ولی تزش ای تی هست.

۰
۰
ارسال: #۱۹۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط ali.)
کلا تو شریف روالش اینه.
امنیتی بودن شما بسته به استاد راهنمایی هست که شما رو انتخاب می کنه.
فکر می کنم تفکیک امسال واسه این بوده که رتبه های خوب تو هر گرایش را پذیرش کنند اما دانشگاه همه رو فناوری اطلاعات ثبت نام می کنه.

مثلا دکتر جلیلی ۵ نفر رو انتخاب می کنه، بعد دکتر براتون درس هایی که باید بگیرید رو میگه البته ترم اول فکر کنم خبری از انتخاب کردن استاد نباشه تا عید فکر کنم وقت دارید. واسه ترم دوم حتما معماشناسی رو باید از دانشکده برق یا ریاضی بگیرید. دیگه امنیت پایگاه داده و توسعه امن نرم افزار رو هم باید بگیرید.

واسه شبکه پیشرفته ۲ تا استاد تدریس می کنند دکتر میزانیان و دکتر خرازی اگه گلابی می خوای پاس کنی با اولیه بردار.
مدیریت شبکه هم با دکتر میزانیان هست که گلابی هست درسش ترم قبل ۲۰ هم داشتن.
واسه شبکه پیشرفته دوست من شاید ۳-۴ جلسه کلاس رفت و جزوه رو خوند شد ۱۹

یک چیزی ارشد شریف فکر کنم ۲۹ واحد هست.

اگه می خوای چیزی یادبگیری هم شبکه پیشرفته و هم امنیت شبکه را با دکتر خرازی بردارید.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۱
۰
ارسال: #۱۹۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  واسه ترم دوم حتما معماشناسی رو باید از دانشکده برق یا ریاضی بگیرید. دیگه امنیت پایگاه داده و توسعه امن نرم افزار رو هم باید بگیرید.
البته دوست من با دکتر جلیلی تز داشتند ولی این درس رو با این دانشکده ها نگرفتند. نمی دونم شاید روال جدیدا تغییر کرده.

۰
۰
ارسال: #۱۹۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۳ ب.ظ
ترم بهمن گذشته ۴ نفر از بچه هایی دکتر جلیلی این درس رو گرفتند و یک نکته خیلی مهم مگه میشه امنیتی باشی و معماشناسی و پروتکل نخونی و ندونی !

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۱۳ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۵۹۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۲۶۸ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۶۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۶۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۹۹۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۹۱ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۰۲ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۳۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close