زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مربوط به ثبت نام، انتخاب واحد و خوابگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر

ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۴:۰۰ ب.ظ
دانشگاه امیرکبیر
اگه کسی قبلا یا هم اکنون در دانشگاه امیرکبیر درس می خونده یا می خونه. بد نیست که یکم در رابطه با جو و سطح و استادا و خوابگاههای این دانشگاه به بقیه که تو این روزا دارند برای ارشد ۸۹ انتخاب رشته می کنند بده.
اطلاعاتی که تا حالا من بدست آوردم اینکه امسال راحت خوابگاه نمی دند(گفتند از ترم دوم به بعد)
و خوابگاههاش محوطه نداره و برای همین کمی خسته کنند است. و .... بقیش رو شما بگید!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۲۷ ب.ظ
دانشگاه امیرکبیر
سلام!
خب مکان دانشگاه که وسط شهره و از یه طرف به خیابون ولی‌عصر متصله (بین میدون ولی‌عصر و چهارراه ولی‌عصر) و از طرف دیگه هم به خیابون حافظ. در نتیجه از نظر دسترسی به امکانات خوبه ولی آب و هواش ....!
این دانشگاه خودش که نسبتا کوچیکه، قدیما که داخلش یه سری ساختمون کنار هم بود بدون فضای سبز خاص. اخیرا یکی دو تا ساختمون رو خراب کردند و کردند فضای سبز و کمی بهتر شده. خوابگاه‌ها اکثرا توی خیابون‌های اطراف هستند و از یکی دو دقیقه تا ۱۵ دقیقه به صورت پیاده تا دانشگاه فاصله دارن. یک خوابگاه هم بالای شهر داره که از نظر آب و هوا خیلی خوبه اما به خاطر فاصله با دانشگاه و زمان قابل توجهی که رسیدن به دانشگاه طول میکشه خیلی جالب نیست و برای ترم‌های اول توصیه نمیشه.
خوابگاه‌هاش با هم از نظر فضا تفاوت دارن ولی امکانات نسبتا بدی ندارن. محوطه‌ی خاصی البته ندارند. کلا هم دانشگاه کمی مشکل خوابگاه داره و ترم اول سال‌های پیش معمولا یه سری رو توی نمازخونه‌ها جا میدادن تا بعد خوابگاه بهشون بدن.
سطح اساتید بد نیست، اما توی تدریس انتظار خاصی نداشته باشید! و البته حداقل توی گروه هوش نسبتا زود باید استاد رو انتخاب کنید که یه انتخاب درست خیلی مهمه و متاسفانه توی فرصتی که میدن معمولا نمیشه استادها رو خوب شناخت و باید سعی کنین به کمک سال بالایی‌ها انتخاب درستی داشته باشید. البته لزوما به حرف هر کسی گوش نباید داد! خلاصه توی این قسمت بعضی دانشجوها اشتباه میکنند. انتخاب موضوع هم اصولا تا آخر ترم ۲ باید انجام بشه.

در مورد درس‌ها هم، فقط در مورد گروه هوش میدونم: اصولا درس‌ها از نظر مفهومی سنگین نیست، ولی اساتید شدیدا کار میکشن از آدم و اصولا ۲-۳ ترم اول اگه بخواین خوب بگذره باید اکثر وقتتون رو برای دانشگاه بگذارین و تکالیف درسی. بخش قابل توجهی از نمره هم از همین تکالیف میاد. البته کلا هم نسبتا سطح نمرات این گروه پایینه! شندیم گروه امنیت هم نسبتا وضعش مشابهه ولی مطمئن نیستم. بقیه گروه‌های رشته‌ی کامپیوتر ظاهرا بهترن.

توی رشته‌های دیگه هم، وضع رشته‌ی مهندسی شیمی بد نیست. برق هم ظاهرا وضعش بهتر از کامپیوتره (از نظر اذیت کردن دانشجو).

موفق باشید!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , h_1234 , faraaz_mb , Maryam-X , mosenabdoli , لهمشد , **sara** , - rasool - , M.H.P , alamdar , fa_shinobi
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۳۹ ب.ظ
Lightbulb RE: دانشگاه امیرکبیر
قابل توجه

هدایت از دانشجویان خیلی خوب و خفن لینوکس کار دانشگاه امیر کبیر در رشته هوش مصنوعی هستند و الان مدعو انجمن هستند! سوال دارین بپرسید ازشون!Shy

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۴۵ ب.ظ
دانشگاه امیرکبیر
البته محمد جان لطفا قسمت «خیلی خوب و خفن»ش رو حذف کن برا خودت و من بهتره! من همین‌جا اصلاح کنم من فقط از دانشجویان دانشگاه امیرکبیرم. البته لینوکس کار هم هستم ولی به همین مناسبت اعلام کنم که امیرکبیر اصلا یه دانشگاه لینوکسی نیست. اساتید هم (مخصوصا گروه هوش) عمدتا فقط matlab رو میشناسن و بس! یعنی اصولا قراره با matlab کار کنید مگه این که خلافش ثابت بشه. اخیرا بعضی از اساتید غیر matlab هم اجازه میدن ولی خب کلا جو مطلبیه.

در مورد غذای امیرکبیر هم، این طور که بچه‌ها میگن جزء غذاهای خوب محسوب میشه. Smile
۰
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۵۵ ب.ظ
دانشگاه امیرکبیر
سلام خدمت جناب هدایت
با اینکه گرایش هوش هستید ولی با این حساب دانشگاه امیرکبیر را به عنوان سومین دانشگاه (بعد از شریف و تهران) از نظر نرم افزار قبول دارید یا نه؟
در مقایسه با شبانه شریف و روزانه امیرکبیر کدوم را پیشنهاد می دید.
یه سوال خصوصی: شما قبلا دانشگاه اصفهان نبودید. چون یه هدایت هم دانشگاه اصفهان داشتیم ما!
ممنون
۰
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۰۳ ب.ظ
RE: دانشگاه امیرکبیر
(۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۵:۵۵ ب.ظ)eshui2007 نوشته شده توسط:  سلام خدمت جناب هدایت
با اینکه گرایش هوش هستید ولی با این حساب دانشگاه امیرکبیر را به عنوان سومین دانشگاه (بعد از شریف و تهران) از نظر نرم افزار قبول دارید یا نه؟
یه سوال خصوصی: شما قبلا دانشگاه اصفهان نبودید. چون یه هدایت هم دانشگاه اصفهان داشتیم ما!
ممنون

بابا این همون هدایت وطن خواه خودمونه تو اصفهان!!!!Big Grin

۰
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۳۴ ب.ظ
دانشگاه امیرکبیر
پس جناب وطن خواه هستند که البته یک بار هم حل تمرین اسمبلی نقش نیل چی بودند یادم بزور پروژه من و ازم تحویل گرفتند (چون یکم دبر شده بود) اما با این حال نمره کامل بهم دادند. حالا جناب نقش مدیر گروه تشریف دارند و ....
۱
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۷:۱۱ ب.ظ
دانشگاه امیرکبیر
ممنون از eshui2007 به خاطر این تاپیک
لطفا دوستان در دانشگاه امیر کبیر در مورد ضمینه های تحقیقاتی در گروه نرم افزار بنویسند
۰
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۸۹ ۰۵:۵۵ ب.ظ)eshui2007 نوشته شده توسط:  سلام خدمت جناب هدایت
ممنون

Smile خب جواب سوال خصوصی رو که گرفتین! در مورد نرم‌افزارم من شدیدا تأکید میکنم که هیچ خبری ندارم. و فکر کنم رده‌بندی که آقای تنهایی کردند قابل استنادتر باشه.
در زمینه‌ی شبانه‌ی شریف و روزانه امیرکبیرم یه مقداری به خودتون بستگی داره. دوره‌ی روزانه خب یه سری مزایا داره از نظر هزینه‌ها و همچنین خوابگاه و اینا ولی از طرفی هم شریف هی چی نباشه شریفه! بازم فکر کنم خود محمد نظر بده بهتره.
نتیجه‌ی اخلاقی: من جواب سوالاتونو نمیدونم!

ا ا ا ا! چرا از دستم در رفته نمره کامل دادم؟!! Wink

نقل قول: لطفا دوستان در دانشگاه امیر کبیر در مورد ضمینه های تحقیقاتی در گروه نرم افزار بنویسند
باز در این زمینه من اطلاعات چندانی ندارم امیدوارم یه فرد مطلع‌تر جواب بده. با این وجود اگه یه سری به صفحات وب اساتید بزنید زمینه‌های اصلی تحقیقاتیشون دستتون میاد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aseman
ارسال: #۱۰
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۳۷ ق.ظ
دوستان تنها فرق روزانه و شبانه تنها هزینه است. دیگه هیج فرقی نه از لحاظ apply کردن و نه از لحاظ قبولی توی داخل ندارند. پس اگه فکر می کنید که روزانه شریف بهتره. شبانه شریف به شرط وسع مالی بهتر خواهد بود.

در مورد امیر کبیر کاش هدایت توضیح بده که امیر کبیر بهتر از سایر دانشگاه‌ها هست یا نه. من از خیلی‌ها شنیدم که امیر کبیر در هوش بهتر از شریفه!! اما برخی از دوستان شریفی ادعا دارند که هوش شریف بهتره. ولی حس خود من هم اینه که احتمال زیاد امیر کبیر خیلی قوی‌تر و بهتر باشه. Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marziyeh , Hera
ارسال: #۱۱
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۱۵ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۳۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  دوستان تنها فرق روزانه و شبانه تنها هزینه است. دیگه هیج فرقی نه از لحاظ apply کردن و نه از لحاظ قبولی توی داخل ندارند. پس اگه فکر می کنید که روزانه شریف بهتره. شبانه شریف به شرط وسع مالی بهتر خواهد بود.

در مورد امیر کبیر کاش هدایت توضیح بده که امیر کبیر بهتر از سایر دانشگاه‌ها هست یا نه. من از خیلی‌ها شنیدم که امیر کبیر در هوش بهتر از شریفه!! اما برخی از دوستان شریفی ادعا دارند که هوش شریف بهتره. ولی حس خود من هم اینه که احتمال زیاد امیر کبیر خیلی قوی‌تر و بهتر باشه. Big Grin

خب یه مشکل کوچیک هست و اون این که برای مقایسه‌ی ۲ تا دانشگاه آدم باید از هر دوش اطلاع داشته باشه و من از شریف که خبر ندارم!
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۵۹ ب.ظ
دانشگاه امیرکبیر
چند تا از دوستام که رفته بودن هوش امیرکبیر از نمره دادن اساتید شاکی بودن، یک درس شریف مهمان شده بودن +A شدن. امیرکبیر هم اسم و رسم واسه Apply داره ولی نمره خیلی مهمه
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۰۶ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ)MrArsalan نوشته شده توسط:  چند تا از دوستام که رفته بودن هوش امیرکبیر از نمره دادن اساتید شاکی بودن، یک درس شریف مهمان شده بودن +A شدن. امیرکبیر هم اسم و رسم واسه Apply داره ولی نمره خیلی مهمه

احتمالاً کم کاری از خودشون بوده. اما به هر حال شریف از لحاظ نمره ای هم از تهران بهتره و هم از امیر کبیر و خیلی سخت نمی گیرن به بچه‌ها( البته از نوع سخت گیری های الکی !) ولی این هدایت ما هم شاکیه احتمالاً از شیوه نمره دهیBig Grin

۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۰۱:۰۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ)MrArsalan نوشته شده توسط:  چند تا از دوستام که رفته بودن هوش امیرکبیر از نمره دادن اساتید شاکی بودن، یک درس شریف مهمان شده بودن +A شدن. امیرکبیر هم اسم و رسم واسه Apply داره ولی نمره خیلی مهمه

احتمالاً کم کاری از خودشون بوده. اما به هر حال شریف از لحاظ نمره ای هم از تهران بهتره و هم از امیر کبیر و خیلی سخت نمی گیرن به بچه‌ها( البته از نوع سخت گیری های الکی !) ولی این هدایت ما هم شاکیه احتمالاً از شیوه نمره دهیBig Grin

بله! این‌جا استادا واقعا اذیت میکنن! البته اگه با مشق نوشتن مشکلی نداشته باشین چندان اذیت محسوب نمیشه!! ولی خب اگه نمره‌ی خوب بخواین باید زمان زیادی رو صرف انجام تکالیف بکنید و تقریبا هر گونه فعالیت غیر درسی رو هم کنار بذارین. خلاصه شخصا از نظر تدریس و نحوه‌ی ارزیابی و ایناش اصلا خوشم نمیاد! اما بحث درس‌ها رو که بذارین کنار اگه استاد راهنمای خوبی انتخاب کنید و عشق مقاله هم باشید از این قسمت‌هاش خوشتون میاد. البته علاقمندی به مقاله دادن هم از دیگر راه‌های کسب نمرست! (بعضی استادا واقعا عاشقشن!)
۰
۰
ارسال: #۱۵
۳۱ تیر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۸۹ ۰۲:۵۹ ق.ظ، توسط admin.)
salam mohandesi naft in danesh gah rotbe chand migire?

-----------------------پیام مدیر---------------------
دوست عزیز زبان فارسی رو پاس بدارید.

در مورد سوال هم فکر نمی کنم کسی بتونه خیلی جوابتون رو بده چون تمرکز اصلی این تالار روی رشته های مربوط به کامپیوتر است. شاید هم کسی آشنا داشته باشه بتونه راهنمایی کنه.

موفق باشید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۲ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۳۴ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۸۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۳۳۱ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  خوابگاه sinbadcity ۳ ۵,۱۴۹ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: bita.z
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۶۹ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close