زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتیجه نهایی رشته آی تی

ارسال: #۱۹۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۰۵ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
دوستان لطفا منو راهنمایی کنید برم غیرانتفاعی فولادشهرگرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی یا دانشگاه آزاد اهواز نرم افزار

غمگینی نـــــــوشتہ ھایم را ببخشید ... روزگـــــــارم این است...!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۹۷
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۱۷ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
خودت بچه اهوازی یا اصفهان..فکر کنم جفتشون توی یه رنج باشن...حالا غیر انتفاعی کمی بهتر...مهم اینه که با کدومش راحت تری

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
ارسال: #۱۹۸
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ ب.ظ
RE: نتیجه نهایی رشته آی تی
[quote='arixooo' pid='125225' dateline='1347025622']
خودت بچه اهوازی یا اصفهان..فکر کنم جفتشون توی یه رنج باشن...حالا غیر انتفاعی کمی بهتر...مهم اینه که با کدومش راحت تری
[/quote
واقعا!من همیشه فکر میکردم آزاد بهتره اگه میدونستم غیرانتفاعی بهتره اینقد دوره لیسانس حرص نمیخوردم که چرا نرفتم آزاد.
راستش من ساکن شیرازم فقط دوست دارم برم یه دانشگاه که فردا واسه اینکه بخوام یه جایی تو همین دانشگاه های آزاد یا پیام نور شهرستان تدریس کنم واسم هی پشت چشم نازک نکنن که گرایشت بدرد نمیخوره یا دانشگاهت فلانه...

۰
۰
ارسال: #۱۹۹
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط arixooo.)
نتیجه نهایی رشته آی تی
من فکر میکنم با جفتشون می تونید تدریس کنید...به شرط اینکه درسی رو که میخواید تدریس کنید خوب بلد باشید و اینکه کلا استعدادشو داشته باشید..
پشت چشم هم اگه نازک کنن بعد از یکی ۲ تا ترم دیگه منتتو هم میکشن

در مورد آزاد و غیر انتفاعی هم بگم که نمیشه اینجوری مقایسه کرد...توی آی تی و کامپیوتر من آزاد اهواز رو توصیه نمیکنم..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال: #۲۰۰
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  من فکر میکنم با جفتشون می تونید تدریس کنید...به شرط اینکه درسی رو که میخواید تدریس کنید خوب بلد باشید و اینکه کلا استعدادشو داشته باشید..
پشت چشم هم اگه نازک کنن بعد از یکی ۲ تا ترم دیگه منتتو هم میکشن

در مورد آزاد و غیر انتفاعی هم بگم که نمیشه اینجوری مقایسه کرد...توی آی تی و کامپیوتر من آزاد اهواز رو توصیه نمیکنم..

مرسی از راهنماییاتون ولی میشه بگید چرا مگه آزاد اهواز چشه؟کلا بدجوری مرددم.

۰
۰
ارسال: #۲۰۱
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط mojtaba14405.)
نقل قول: من علم و صنعت رو پایین تر از تربیت مدرس زدم
که اگر بالاتر میزدم احتمال قبولیم بود.
کار خوبی کردم یا اینکه علم و صنعت بهتر از مدرسه؟

سلام
قبولی تون رو تبریک میگم
راستش من هم برای انتخاب رشته همین مشکل رو داشتم.و به یک سری دلایل زدم شبکه علم و صنعت.
حالا یکشنبه میرم ثبت نام و امار رتبه بچه هامون رو در میارم.شماها میدونید رتبه های بچه های مدرس رو؟
من که کسی از هم کلاسی هام رو ندیدم تو مانشت!

نقل قول: سلام دوست عزیز تبریک میگم.
من هم روزانه امنیت تربیت مدرس قبول شدم.من که هر جا نگاه کردم رتبه تربیت مدرس داخل دانشگاههای کشور ۴ است معمولا بعداز تهران-شریف-امیرکبیر.در مورد استادای تربیت مدرس تحقیق کردم دو سه تا استاد دارند که فیلد کاریشون کلا امنیت هست.من نمیتونم مقایسه کنم بین شبکه و امنیت چون اینجا رتبه های خوبی هم هستند که رفتند شبکه پس درست نیست بخواهیم نسبت به رشتمون تعصب نشون بدیم و حرفی بزنیم که شاید بقیه ناراحت شن!!!
سلام
قبولی تون رو تبریک میگم
اره درسته من ۱کی از اونارو میشناسم.خدای سیستم های تشخیص و پیشگیری از نفوذ است در ایران شرکت هم داره از خودش.
شما اطلاع دارید از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لیست ۳۴ نفری چند تاشوت کامپیوترند و چند تا برق؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: it866
ارسال: #۲۰۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ب.ظ)SIMORGH66 نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ)Hamed-IT نوشته شده توسط:  با سلام خدمت مانشتی های عزیز
یک کمک میخوام هرکی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
من الان قبول شدم و سرباز هستم ولی سرباز شهرخودمون هستم و دانشگاه هم همینجا قبول شدم
و از سربازی من ۶۰ شصت روز دیگه بیشتر نمونده که البته ۳۰ سی روزش رو مرخصی طلب دارم
حالا مشکل اینجاست که اگه بخام دانشگاه ثبت نام کنم باید از سربازی تسویه حساب کنم و این دوماه میمونه برا بعد از فارغ التحصیلی ارشد و چون من الان با قانون قدیم یعنی ۱۷ ماه دارم خدمت میکنم بعد ارشد مشمول قانون جدید میشم و باید ۲۱ماه خدمت کنم که یعنی ۴ماه به کل خدمت من اضافه میشه یعنی بعد ارشد میشه ۶ ماه سربازی که باید خدمت کنم در صورتی که اگه الان خدمتم رو قطع نکنم و ادامه بدم تا آخر آبان تمومه
حالا میخام ببینم راهی هست که دانشگاه رو ثبت نام کنم و این دو ماه رو هم خدمت کنم تا خدمتم تموم شه؟(دانشگاه تماس گرفتم گفتند نمیشه)
کل کلاس ها رو میتونم شرکت کنم
لطفا اگه راه حلی به ذهنتون میرسه راهنماییم کنید
ممنون از همه شما دوستان

سلام دوست عزیز،از این بابت اصلا نگران نباش،هر کسی با هر قانونی که وارد خدمت سربازی بشه،بعد از هرچند سال که دوباره وارد بشه و با فرض اینکه ۱۰تا قانون جدید!!! هم بعد از اون تصویب شده باشه،اصلا تاثیری روی پذیرش شما نداره و شما با همون قانونی که اومدی با همون ادامه میدی،این جز آیین نامه های نظاو وظیفه نیروهای مسلح هستش

نه اینطوری نیست! مثلا اگه شما الان ۱ ماه از خدمتت مونده باشه چون زمان اعزامت خدمت مثلا ۱۸ ماه بوده، اگه الان بری داننشگاه و وقتی برگردی خدمت ۲۱ ماه باشه ۳ ماه بهت اضافه میشه یعنی در مجموع باید ۴ ماه خدمت کنی. شخصا پرسیدم و صد در صد مطمئنم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kavehn
ارسال: #۲۰۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ق.ظ، توسط kavehn.)
نتیجه نهایی رشته آی تی
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ)imantexas نوشته شده توسط:  [quote='SIMORGH66' pid='125152' dateline='1347005027']
[quote='Hamed-IT' pid='125069' dateline='1346959395']
مثلا اگه شما الان ۱ ماه از خدمتت مونده باشه چون زمان اعزامت خدمت مثلا ۱۸ ماه بوده، اگه الان بری داننشگاه و وقتی برگردی خدمت ۲۱ ماه باشه ۳ ماه بهت اضافه میشه یعنی در مجموع باید ۴ ماه خدمت کنی. شخصا پرسیدم و صد در صد مطمئنم.
من هم از یکی از آشناها پرسیدم : دقیقا چنین نظری داشت. ( نظر بالا )
خوب تحقیق کنید
شب خوش

پ.ن : آشنای من گفت : به دلیل پر کردن دوباره دفترچه و ارسال دوباره دفترچه ---> بنابراین مشمول قانون جدیدی خواهد بود.
۰
۰
ارسال: #۲۰۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ ق.ظ
Re: RE: نتیجه نهایی رشته آی تی
(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ)puneh نوشته شده توسط:  [quote='arixooo' pid='125225' dateline='1347025622']
[/quote
واقعا!من همیشه فکر میکردم آزاد بهتره اگه میدونستم غیرانتفاعی بهتره اینقد دوره لیسانس حرص نمیخوردم که چرا نرفتم آزاد.
راستش من ساکن شیرازم فقط دوست دارم برم یه دانشگاه که فردا واسه اینکه بخوام یه جایی تو همین دانشگاه های آزاد یا پیام نور شهرستان تدریس کنم واسم هی پشت چشم نازک نکنن که گرایشت بدرد نمیخوره یا دانشگاهت فلانه...

سلام.
توی فیسبوک سرچ کن و توی قسمت دانشگاه بزن azad university of ahvaz.

اینطوری لیست کسایی که اونجا درس میخونن رو میتونی بگیری. حالا بهشون مسیج بزن و بپرس که دانشگاشون چطوره...
به هر حال امتحانش ضرری نداره و وقتتو هم نمیگیره.

موفق باشی:-)

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: puneh
ارسال: #۲۰۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
سلام به تمام مانشتی های عزیز

من با ۵۴۰ عیر انتفایی امام رضا گراش چهار قبول شدم . دیروز هم برای ثبت نام رفتم ولی متاسفانه یا خوشبختانه گفتند دانشگاه امام رضا گرایش چهار نیست و امنیت اطلاعات هستش .

اما من خودم امنیت رو دوست ندارم هدفم کلم آی تی آی تی بود که امام رضا رو انتخاب کردم یعنی انتخاب اول بین تمام غیر انتفایی ها .
من خودم ساکن اصفهانم فعلن .
مطمئنم در غیر انتفایی فولاد شهر اصفهان mis نیز قبول میشدم .

آیا امکان داره با توجه به کارنامه نهایی همون اصفهان برم ؟ دانشگاه امام رضا بدون دادن هیچ گونه اعلامیه ایی خودش گرایشش رو عوض کرده . آیا میشه پیگیری کرد ؟؟؟

من خیلی برای درس مدیریت تلاش کردم و اون رو ۷۸ درصد زدم چون گرایش چهار میخواستم قبول شم و معماری رو منفی بیست و هفت درصد !!!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۲۰۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ ب.ظ)sadradin نوشته شده توسط:  سلام به تمام مانشتی های عزیز

من با ۵۴۰ عیر انتفایی امام رضا گراش چهار قبول شدم . دیروز هم برای ثبت نام رفتم ولی متاسفانه یا خوشبختانه گفتند دانشگاه امام رضا گرایش چهار نیست و امنیت اطلاعات هستش .

اما من خودم امنیت رو دوست ندارم هدفم کلم آی تی آی تی بود که امام رضا رو انتخاب کردم یعنی انتخاب اول بین تمام غیر انتفایی ها .

آیا امکان داره با توجه به کارنامه نهایی همون اصفهان برم ؟ دانشگاه امام رضا بدون دادن هیچ گونه اعلامیه ایی خودش گرایشش رو عوض کرده . آیا میشه پیگیری کرد ؟؟؟

من خیلی برای درس مدیریت تلاش کردم و اون رو ۷۸ درصد زدم چون گرایش چهار میخواستم قبول شم و معماری رو منفی بیست و هفت درصد !!!

سلام
تو تکمیل ظرفیت شرکت کنید فولادشهر اصفهان قبول میشید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: star65 , Agha
ارسال: #۲۰۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۲۲ ب.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ ب.ظ)sadradin نوشته شده توسط:  سلام به تمام مانشتی های عزیز

سلام.

امام رضا مشهد قبول شدین؟

واسه مدیریت چی خوندی؟ (خییلی برام مهمه)

ممنونم.

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۲۰۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ق.ظ
نتیجه نهایی رشته آی تی
سلام

هر چی میخونین ، کتاب های ماهان و پارسه و دیگر آموزشگاه ها رو نخونین .
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۰۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ)sadradin نوشته شده توسط:  سلام

خُب چی بخونم؟ شما چی خوندی که ۷۸% زدی؟

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۲۱۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ)sadradin نوشته شده توسط:  سلام

خُب چی بخونم؟ شما چی خوندی که ۷۸% زدی؟
شاید منظورشون گسترش علوم پایه و پوران باشهBig Grin
میخان نگن ریا نشهBlushTongue

I definitely will win
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۹۷۴ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۴۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۱۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۹۴ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۹۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۶۹ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۸۴ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۸۰۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
  با خصوصیات تین کلاینت آشنا شوید zohreeee ۰ ۱,۶۹۰ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close