زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱

ارسال: #۴۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ب.ظ
واقعا با reza_dev موافقم منم با ۲۵۰ اراک!
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza_dev , **sara** , Ahad.mozafari , agentv , m_zamani0575 , zarei1991 , fateme66 , Morteza_s , esi , Payam92 , jameshenas , sobhan1990
ارسال: #۴۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ب.ظ
RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱
به همه کسانی که قبول شدن تبریک میگم

۳۰۲ نرم افزار، اراک قبول شدم (تهران و اصفهان و شیراز و کاشان و همه شبانه ها رو قبل از این زده بودم!!!)

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)reza_dev نوشته شده توسط:  ۲۱۴ الگوریتم -> قبول نشدم شبانه
۲۵۷ نرم - > اراک

۱۷۶ الگوریتم (کاش شبانه الگوریتم رو زودتر زده بودم، شاید من قبول میشدم) اون موقع میتونستم برم یه شهر دیگه اما الان ...Confused
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza_dev , **sara** , Ahad.mozafari , agentv , fateme66 , Morteza_s , esi , Payam92
ارسال: #۴۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ب.ظ
۶۳۳ -<خیلی ناراحتم اما قبول شدم روزانه محقق اردبیلی اردبیل معماری کامپیوتر

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , a_azarbarzin , arman405 , انرژی مثبت , alirrrrrr , **sara** , fateme66 , Morteza_s , esi , nomad:D , Payam92 , omid69 , marzieh_s , jameshenas
ارسال: #۴۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ب.ظ
۳۹۷ معماری شبانه امیرکبیر واحد گرمسار بچه ها کسی از این دانشگاه اطلاعاتی داره؟؟ استاداش با واحد تهران یکی اند؟ تو مدرک واحد گرمسار ذکر میشه؟
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman405 , alirrrrrr , **sara** , agentv , Helmaa , maryami , riga , esi , aryaeei , marzieh_s , jameshenas
ارسال: #۵۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ ب.ظ
۲۱۹-معماری-تربیت مدرس
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman405 , انرژی مثبت , MEHDI_M , Marcel , alirrrrrr , prosperous , **sara** , A V A , agentv , Helmaa , fateme66 , maryami , zarei1991 , ghaderiyaser , riga , Morteza_s , uniquegirl , esi , marzieh_s , memco
ارسال: #۵۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۵ ب.ظ
من با ۳۸۲ هوش
روزانه خوارزمی قبول شدم
خدا رو شکر
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Helmaa , fateme66 , maryami , rezatotti , رضا خان , انرژی مثبت , ghaderiyaser , Morteza_s , hamid.adldoost , esi , marzieh_s , jameshenas , smartleopard
ارسال: #۵۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ ب.ظ
سلام به همه
من با ۵۴ روزانه هوش شریف قبول شدم.
من فکر می کردم تهران قبول می شم. احتمال روزانه شریف نمی دادم.
خدا را شکر
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , Helmaa , fateme66 , maryami , **sara** , zarei1991 , انرژی مثبت , ghaderiyaser , riga , alirrrrrr , ماه بانو , admin , Morteza_s , esi , rezvan_m , marzieh_s , jameshenas , Mansoureh , نرگس-م
ارسال: #۵۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۱۴ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ ب.ظ)mine نوشته شده توسط:  من با ۳۸۲ هوش
روزانه خوارزمی قبول شدم
خدا رو شکر

من هم با رتبه ۳۴۶ هوش روزانه خوارزمی قبول شدم
هم کلاسی شدیم

مجلس تمام گشت به اخر رسید عمر ما همچنان در اول وصف تو مانده ایم
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , **sara** , arman405 , riga , alirrrrrr , Morteza_s , hamid.adldoost , esi , uniquegirl , Mahbanoo313 , marzieh_s , smartleopard
ارسال: #۵۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ ب.ظ
سلام بر همه دوستان و عرض تبریک به اونایی که به چیزی که دلشون میخواست رسیدن
من با رتبه ۱۰۶۷ غیرانتفاعی صفاهان قبول شدم، گویا امسال سال اولیه که ارشد نرم افزار می گیره، سایتشو هم دیدم اما هیچ چیزی ازش نمی دونم. نمی دونم چی کار کنم؟ و نمی دونم چه جور دانشگاهیه؟ کسی هست اینجا اطلاعاتی درباره اش داشته باشه؟
جز این، آیا موقع انتشار کارنامه نهایی در اول مهر، میتونم دانشگاهو عوض کنم و اولویت های بعدی رو که قبول شدم، برم؟ اگر میتونم، باید الان هم صفاهان رو ثبت نام کنم یا نه؟؟ و اینکه آیا امیدی به تکمیل ظرفیت میشه داشت؟ اگه صفاهان رو ثبت نام کنم بازم میتونم از تکمیل ظرفیت استفاده کنم؟
اصلن با این وضعیت که ثبت نام دانشگاه ها از هجدهم تا بیستمه، خب ما چه جوری می تونیم از نتایج آزاد باخبر بشیم و تصمیم بگیریم که کدوم یکی رو بریم؟؟؟ اونم وقتی نتایج آزاد بیستم میاد...
واقعن نمی دونم باید چی کار کنم اگر کسی اطلاعاتی داره خواهشن راهنمایی ام کنه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , esi , omid69 , **sara**
ارسال: #۵۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۳۹ ب.ظ
سلام دوستان.
نشد که برای تک تک پست ها سپاس بزنم، برای همین این پست رو گذاشتم.
من امسال نتیجه خوبی نگرفتم، غیر انتفاعی قبول شدم. انشالله سال آینده، همین موقع روز ما هم بیاد(من و همه اونایی که نتیجه مطلوبی نگرفتن).
برای همه عزیزانی که قبول شدن، آرزوی موفقیت و شادکامی دارم.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marcel , maryami , riga , ghasedak29 , Payam92 , younes , Pakzad , esi , rezvan_m , marzieh_s , jameshenas , omid69
ارسال: #۵۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۵۷ ب.ظ
۳۴۱ هوش- اهواز روزانه. از مانشت - آقای دکتر- همه بچه های فعالی که در دوره ی کنکور ۹۱ پا به پای هم امید دادن و تلاش کردن ممنونم و دعا می کنم خدا کمک کنه به سمت خیر حرکت کنیم

Future is not what we planned for tommorow! it's the result of what we do today! Do the best in present and enjoy the result in future
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ahad.mozafari , **sara** , ghaderiyaser , alirrrrrr , uniquegirl , marzieh_s , jameshenas , masoudalmas , omid69 , saiedattar
ارسال: #۵۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۰۱ ب.ظ، توسط memco.)
من هم با ۳۶۳ معماری ،روزانه شاهد قبول شدم
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , maryami , Ahad.mozafari , **sara** , arman405 , انرژی مثبت , ghaderiyaser , riga , fatemeh85 , alirrrrrr , Morteza_s , uniquegirl , unique_as14 , shobair87 , marzieh_s , jameshenas , masoudalmas
ارسال: #۵۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۵۸ ب.ظ، توسط zarei1991.)
منم به نوبه خودم موفقیت دوستان رو بهشون تبریک میگم و برای همشون آرزوی موفقیت دارم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghasedak29 , fateme66 , akfe , Ahad.mozafari , esi , marzieh_s , jameshenas , Pakzad
ارسال: #۵۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ ب.ظ
سلام واقعا از صمیم قلب به همتون تبریک می گم ما۹۲ ای ها روهم دعا کنین.

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , fateme66 , akfe , Ahad.mozafari , esi , fattaneh66 , marzieh_s , Pakzad , masoudalmas , saiedattar
ارسال: #۶۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ ب.ظ
ضمن عرض تبریک برای همه دوستانی که قبول شدن و آرزوی موفقیت و قبولی در سال آینده برای دوستانی که متاسفانه قبول نشدن:
من با رتبه ۳۷۹ نرم افزار مجازی دانشگاه شهید بهشتی قبول شدم.
البته چون من کارمند هستم بعد از اولویتهای روزانه این رشته رو انتخاب کردم چون برای من دوره مجازی خیلی مناسب تر از شبانه و مسلماً غیر انتفاعی و پیام نوره

آنچه بر نفس خویش مَپْسندی .......... نیز بر نفس دیگری مَپَسند
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , arman405 , riga , fateme66 , esi , uniquegirl , marzieh_s , jameshenas , Pakzad , memco , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۲ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۰۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۰۹۹ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۹۹ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close