زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ساعاتی قبل/بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد -کنکوریهای عزیز! هر چی می خواید بگید

ارسال: #۷۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ ق.ظ
RE: ساعاتی قبل/بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد -کنکوریهای عزیز!
من با ۱۱۲ آی تی، شبانه فناوری اطلاعات پزشکی تهران آوردم.
فکر میکردم یکی از روزانه های تهران رو بیارم، هر چی روزانه بود زده بودم ولی نشد.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۷۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ق.ظ
ساعاتی قبل/بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد -کنکوریهای عزیز! هر چی می خواید بگید
سلام به همه دوستانی که نتیجه مطلوبشون از این کنکور طاقت فرسای ارشد گرفتن تبریک میگم..امیدوارم همگی موفق باشین..
من میخواستم بدونم که نتایج دانشگاه آزاد ارشد کی میاد ولی اینجا جایی پیدا نکردم که این پست رو بزنم..
میدونم که این مطلب رو نباید اینجا بزنم...
لطفا راهنمایی کنین...
ودر صورت انتقال پست اطلاع بدین کجا رفته...
ممنون...

راه سرشارامید..
وبدان کین امروز منتظرفرداییست که تودیروز درامید وصالش بودی..
بهترین لحظه جاری شدنت امروز است...
لحظه رادریابیم..
باور روز برای گذر از شب کافیست..[/color]
۰
۰
ارسال: #۷۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ب.ظ، توسط FAHIMEH2010.)
دوستان مانشتی کسی در مورد انتقالی گرفتن خبر داره؟ممنون

خانم fatemeh_t شما روزانه خواجه نصیر و یا تجارت اصفهان رو قبل شبانه زده بودین و نیاوردین؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ida_isp
ارسال: #۷۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۵۴ ب.ظ
یه سوال؟
من یه سوال دارم تورو خدا هر کس می دونه راهنماییم کنه
من تو انتخاب رشته م ۲ ۳ جای دیگه رو زدم بعد از این انتخاب قبولیم ... احتمال اینکه اونجاها رو بیارم هم هست یعنی خیلی زیاده ...حالا باید منتظر کارنامه نهایی شد...سوالی که دارم اینه که باید حتما برم این کد رشته قبولیم رو ثبت نام کنم بعد اگه اونجاها رو آوردم انتقالی بگیرم؟ یا نه میشه ثبت نام نکنم و منتظر کارنامه نهایی شم و اگه یکی از اونجاها رو آورده باشم یه راست برم برای ثبت نام همونجا ؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saharp , majidjan
ارسال: #۸۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ب.ظ، توسط arixooo.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ)mina.soroor نوشته شده توسط:  به نظر من آزاد قزوین با توجه به سطح علمی و اساتیدی که داره ...ارزش هزینه کردن رو داره ...
رشته مزخرف یعنی IT که با رتبه ۳۰۰ شبکه ش هیچ قبرستونی نمیاری...وقتی ظرفیت ندارین تو ارشد براش چرا گر و گر واسه کارشناسیش دانشجو می گیرین آخه ؟ ما اخه چه گناهی کردیم که اساتیدمون می گفتن نمره بالاتر از ۱۵ مال استاده نمره بالای ۱۷ مال خود مولفه کتاب! ۲۰ مال تنن بام و کورمن و کوفت و زهرمار ...ما چه گناهی کردیم ؟Sad
نظام آموزشی این کشور به کجا میره خدا می دونه
نمیخوام با حرفت مخالفت کنم...اما منم نمره بالای ۱۵ نگرفتم تو زندگیم...اونم به خاطر کم کاری خودم بود...درسته معدل تاثیر داره...اما نه اونقدر..مثلا اگه من معدل ۱۷ داشتم شاید رتبم میشد ۲۴...که بازم میرفتم دانشگاه تهران...اما اینکه ظرفیت ها کمه درسته...اما واسه همین ۱۰۰ نفر کار درست و حسابی هست که بخوان زیادش هم کنن؟؟
۹۰ درصد این ۱۰۰ نفر تو فکر رفتن از ایرانن...بعد کی بیاد استاد بشه که بخواد درس بده و اینها بتونن دانشجوی بیشتر بگیرن...کلا مشکلات یکی ۲ تا نیست

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85 , hosna66 , mina.soroor , asp_vb
ارسال: #۸۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ)mina.soroor نوشته شده توسط:  به نظر من آزاد قزوین با توجه به سطح علمی و اساتیدی که داره ...ارزش هزینه کردن رو داره ...
رشته مزخرف یعنی IT که با رتبه ۳۰۰ شبکه ش هیچ قبرستونی نمیاری...وقتی ظرفیت ندارین تو ارشد براش چرا گر و گر واسه کارشناسیش دانشجو می گیرین آخه ؟ ما اخه چه گناهی کردیم که اساتیدمون می گفتن نمره بالاتر از ۱۵ مال استاده نمره بالای ۱۷ مال خود مولفه کتاب! ۲۰ مال تنن بام و کورمن و کوفت و زهرمار ...ما چه گناهی کردیم ؟Sad
نظام آموزشی این کشور به کجا میره خدا می دونه
نمیخوام با حرفت مخالفت کنم...اما منم نمره بالای ۱۵ نگرفتم تو زندگیم...اونم به خاطر کم کاری خودم بود...درسته معدل تاثیر داره...اما نه اونقدر..مثلا اگه من معدل ۱۷ داشتم شاید رتبم میشد ۲۴...که بازم میرفتم دانشگاه تهران...اما اینکه ظرفیت ها کمه درسته...اما واسه همین ۱۰۰ نفر کار درست و حسابی هست که بخوان زیادش هم کنن؟؟
۹۰ درصد این ۱۰۰ نفر تو فکر رفتن از ایرانن...بعد کی بیاد استاد بشه که بخواد درس بده و اینها بتونن دانشجوی بیشتر بگیرن...کلا مشکلات یکی ۲ تا نیست

بخدا کار هست، اون باری یکی به اسم علی آقا... گفت رتبه ۸۲۳ مکانیک میره روزانه صنعتی اصفهان ولی کار براش نیست..کی گفته؟ بیاد تا من ده جا نه صدجا کار خوب واسش معرفی کنم، بعدش هم ما که IT هستیم هیچ کدوممون معمولا منتظر پست و شغل دولتی نیستیم، یا خودمون کارآفرین میشیم یا توانایی هامون در حدی باید برسه که تو شرکت های خصوصی کار کنیم، پس کار هست...اینکه هرکس هرکاری رو نمیره انجام بده مسئله اصلیه ...
من تو شبکه ۳۲۷ بودم، الآن عملا میگم خریت کردم معماری خوندم، مدیریت نخوندم، حیف وقتم ...حیف مغزم که درگیر سوالات پایپ لاین شد Sad ... اگه فقط چند درصد مدیریت زده بودم الان من هم یه دانشگاه دولتی یه تجارتی ...آی تی ای ..چیزی نشسته بودم
۴
۰
ارسال: #۸۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ ب.ظ
البته ۳۲۷ تجارت هم فکر نکنم آش دهن سوزی باشه...زیاد حرسشو نخور

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۶
۹
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali
ارسال: #۸۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۵۵ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  البته ۳۲۷ تجارت هم فکر نکنم آش دهن سوزی باشه...زیاد حرسشو نخور
شما و اون ali آقا که با توجه به رتبه ی خوبتون فقط تیکه بپرونین به ملت ..به قول دوستمون رتبه ی خوب و دانشگاه خوب اعتماد به نفس میاره
ولی اگه منظورتون حرصه ! که من حرص نمی خورم Smile
در ضمن ۳۲۷ شبکه ...نه تجارت! تفاوت من و رتبه ۴۴ شبکه فقط توی دو تا تست درس مشترک بوده...
۹
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: MoonRise , bbc_sh
ارسال: #۸۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ق.ظ، توسط arixooo.)
راستش قبل از اینکه کنکور شرکت کنم آدم بدون اعتماد به نفسی نبودم که حالا یه دانشگاه بخواد منو عوض کنه...
اما دیدم خیلی داری از معماری خوندت مینالی..گفتم که اگه درصد معماریت رو جلوی مدیریت بزاریم هم چیزی عوض نمیشه..
در مورد غلط املایی گرفتنتون هم بگم بعضی از شما عزیزان را همان به که در رشته زبان و ادبیات پارسی ادامه تحصیل بدید...
در مورد ۲ تست بیشتر هم اگه دارید اغراق میکنید که هیچ...اما اگه جدی هستید کارنامتون رو آپلود کنید با ۴۴ مقایسه کنم تا حرفتون رو باور کنم..فعلا که دارم میخندم ..
گوشه ای از حرفهای شما:
من تو شبکه ۳۲۷ بودم، الآن عملا میگم خریت کردم معماری خوندم، مدیریت نخوندم، حیف وقتم ...حیف مغزم که درگیر سوالات پایپ لاین شد ... اگه فقط چند درصد مدیریت زده بودم الان من هم یه دانشگاه دولتی یه تجارتی ...آی تی ای ..چیزی نشسته بودم

Erza Pound
۴
۱۳
ارسال: #۸۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ ق.ظ
ما که رفتیم سال دیگه بیایم...
هورا!
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: annmary
ارسال: #۸۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ ب.ظ
من به دوستان پیشنهاد میکنم اگه علاقه خاصی به رشته های آی تی ندارند و فقط فکر قبول شدند تو یه رشته هستند همون کامپیوتر رو امتحان بدند که خیلی به نفعشونه راستش چند سال پیش اکثر داوطلبای آی تی رشته دومشون بود ولی الان طرفدارای اصلیش از مهندسی هم زده بالا با این رتبه های کمش یعنی ۲ رقمی نشی پریدی کلا اونم تازه شاید یزد بیاری که مثلا آخرین انتخاب کامپیوتره که با ۵۰۰ مثلا میاره!!!
۱
۰
ارسال: #۸۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ ب.ظ
Marcel برو دارمت .....
بازم عرض تبریک به دوستانی که قبول شدن
حقیقتش اینه که بعضی از دوستان بخاطر آینده کاری بهتر و بعضی بخاطر عشقشون به آی تی و شبکه هست که دارن درس میخونن
دوستمون mina.soroor درست میگه کار هست ولی متاسفانه نیروی متخصص نیست اینو بخاطر تجربم میگم
من که امسال اونجایی که میخاستم قبول نشدم و دوباره میخونم ولی حرفم اینه که صرف قبول شدن و فوق لیسانس گرفتن برای بازار کار کافی نیست و همونجور که همه مستحضر هستید تو دانشگاهها خبری از مباحث حرفه ای و عملی نیس پس باید به فکر تخصص باشیم....
البته دوستانی که امسال قبول شدن تازه اول راه هستن و باید سعی کنن تو این ۲ سال طلایی به قول معروف"سبدشون رو پر کنن" و ما باید سبدمون رو یه گوشه ای بذاریمش چون سال دیگه قطعا لازممون میشه

اگر باور داری که روزی پروانه میشوی بگذار روزگار هرچه میخواهد پیله کند.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marcel
ارسال: #۸۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۳۲ ب.ظ)mina.soroor نوشته شده توسط:  هم ما که IT هستیم هیچ کدوممون معمولا منتظر پست و شغل دولتی نیستیم، یا خودمون کارآفرین میشیم یا توانایی هامون در حدی باید برسه که تو شرکت های خصوصی کار کنیم، پس کار هست...اینکه هرکس هرکاری رو نمیره انجام بده مسئله اصلیه ...
داشتن تخصص و وارد شغل دولتی شدن اشتباه محضه!!!! من معلمم و کارشناس فناوری آموزش و پرورش هم هستم؛ تنها چیزی که اونجا لازمه دانش کاربری کامپیوتره و اگه خودت دوس داشته باشی چنتا دستور ساده شبکه مث Ping.....همین!!! و این یعنی فرسودگی در طولانی مدت
یعنی چه متخصص باشی و چه نباشی براشون مهم نیس، اما در عوض یکی ۲ سالی تو یه شرکت غول در زمینه امنیت کار میکردم که هر روز چنتا مطلب جدید و تجربه جدید کسب میکردم... این کجا و اون کجا

اگر باور داری که روزی پروانه میشوی بگذار روزگار هرچه میخواهد پیله کند.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mina.soroor
ارسال: #۸۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ، توسط afshinmu.)
RE
سلام و تبریک به همه قبول شده ها
من هم با ۲۸۷ نرم دانشگاه گیلان روزانه قبول شدم و اصفهان - شیراز - فردوسی مشهد و حتی تبریز رو هم نیاوردم
بابات قبول شدنم خوشحالم ولی زیاد از جای قبولیم خوشحال نیستم Huh
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Marcel , انرژی مثبت , alirrrrrr , esi , **sara**
ارسال: #۹۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ
RE: RE
(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ب.ظ)afshinmu نوشته شده توسط:  سلام و تبریک به همه قبول شده ها
من هم با ۲۸۷ نرم دانشگاه گیلان روزانه قبول شدم و اصفهان - شیراز - فردوسی مشهد و حتی تبریز رو هم نیاوردم
بابات قبول شدنم خوشحالم ولی زیاد از جای قبولیم خوشحال نیستم Huh

سلام دوست عزیز.
من کارشناسی گیلان بودم.دانشگاه بدی نیست.مشکل اصلیش کمبود استاده ، و اینکه از نظر امکاناتی زیاد قوی نیست.
ولی استادایی که هستن خوبن ، مخصوصا دکتر مهدوی.
تبریک .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۱۵ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۴۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۶۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close