زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ساعاتی قبل/بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد -کنکوریهای عزیز! هر چی می خواید بگید

ارسال: #۳۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ق.ظ
ساعاتی قبل/بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد -کنکوریهای عزیز! هر چی می خواید بگید
شبانه های کجا رو زده بودین؟

اگر همواره مانند گذشته بیندیشید همان چیزهایی را بدست می آورید که تا بحال کسب کرده اید.Rolleyes
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ق.ظ
حالا وقت شیرینی خورونه Big Grin
من که شیرینیمو ۱ هفته قبل دادم رفت Big Grin

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , esi , riga , alirrrrrr
ارسال: #۳۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ب.ظ
من هم روزانه شاهد رو اوردم.شکر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , Msccom , alirrrrrr
ارسال: #۳۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ب.ظ
سوال
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  خدایا شکر. اصلا فکرشو نمی کردم.
یک سری کتاب برای کنکور سال بعد خریده بودم.
نگفتین کجا قبول شدین؟
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ، توسط bbc_sh.)
بچه‌ها من مجازی شیراز IT قبول نشدمم خیلی‌ ناراحتم وقعانننن ، آخه پارسال تا ۱۷۰۰ قبول میشدنن من رتبم ۱۴۰۰ هسس ،،، خیلی‌ ناراحتم واقعا
خیلی‌ حالم بده ، مطمئن بودم قبول میشم ، یعنی‌ ممکن توی تکمیل ظرفیت بیارم ؟؟؟ SadSadSad
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ب.ظ
من آموزش محور کردستان قبول شدم....
نمی دونم خوبه یا بده....
خودم دلم بود همدان قبول شم ولی قسمت نشد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: riga
ارسال: #۳۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ب.ظ
بچه ها رتبه هاتونم بگید.
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ب.ظ
من امیرکبیر قبول شدم . محل تحصیلش گرمساره و شبانه ست . گرایش معماری قبول شدم
کسی هست اینجا با من هم دانشگاهی باشه؟
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط esi.)
RE: من حالم از تو بدتره !!!
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ)ashraf11551 نوشته شده توسط:  من با ۳۱۱ نرم افزار - حتی شبانه فردوسی هم قبول نشدم!
تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه ؟؟؟؟
امیدی هست ؟
ناراحت نباش دوست عزیز، حتما صلاح کار تو این بوده، به خدا اعتماد کنید ، حتما خیری در کار بوده.
اما امسال اوضاعه نرم واقعا خرابه ، با ۱۴۹ روزانه فردوسی قبول شدن Huhو شبانه های تهران رو هم نیاوردن. یعنی نرم واقعا افتضاحه بود امسال. ظرفیت ها خیلی کم شده بود، هوشم همینطور اما نه بشدت نرم، یه دوستمون با ۱۰۱ امیرکبیر رو نیاورده Huh
سال ساله معماری ها بود.
اگه تکمیل ظرفیتی در کار باشه ، کلا نرم افزار تکمیل ظرفیتی نداره. اما ان شاالله به هدفتون برسید
الان کمی ناراحتید ، عادی هم هست، توکل کنید بخدا ،

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: majid67110 , alirrrrrr
ارسال: #۴۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ب.ظ
با ۷۵۹ شیخ بهایی اصفهان قبول شدم
چطوره برم با نه؟

الگو یعنی: Andres Hejlsberg طراح و توسعه دهنده Pascal , Delphi , J++ , C Sharp
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ب.ظ
RE: من حالم از تو بدتره !!!
(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ)ashraf11551 نوشته شده توسط:  من با ۳۱۱ نرم افزار - حتی شبانه فردوسی هم قبول نشدم!
تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه ؟؟؟؟
امیدی هست ؟
ناراحت نباش دوست عزیز، حتما صلاح کار تو این بوده، به خدا اعتماد کنید ، حتما خیری در کار بوده.
اما امسال اوضاعه نرم واقعا خرابه ، با ۱۷۰ روزانه فردوسی قبول شدن Huhو شبانه های تهران رو هم نیاوردن. یعنی نرم واقعا افتضاحه بود امسال. ظرفیت ها خیلی کم شده بود، هوشم همینطور اما نه بشدت نرم، یه دوستمون با ۱۰۱ امیرکبیر رو نیاورده Huh
سال ساله معماری ها بود.
اگه تکمیل ظرفیتی در کار باشه ، کلا نرم افزار تکمیل ظرفیتی نداره. اما ان شاالله به هدفتون برسید
الان کمی ناراحتید ، عادی هم هست، توکل کنید بخدا ،
منم با ۱۴۹ روزانه نرم فردوسی آوردم.و تهران هیچی قبول نشدم هوش هم ۱۸۸ بودم که تهران نیاوردم.Sad
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmsaeed , alirrrrrr
ارسال: #۴۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ ب.ظ
خانم من کاردانیمو دانشگاه دولتی بودم و کارشناسی رو غیر انتفاعی اگه دانشگاه های مادر کشور رو کنار بذاریم با بقیه دانشگاه ها تفاوتی ندارن در ضمن سیاست دولت اینه که دانشگاه بدون پول (روزانه) برداشته بشه و همه دانشگاه ها پولی بشن و می بینیم که دارن این کارو می کنن و غیر انتفاعی امسال ۳ برابر شد و به همین نسبت روزانه کمتر شده. پس منتظر باشین که چند سال آینده وقتی بگن دانشگاه دولتی یعنی همین غیر انتفاعی

الگو یعنی: Andres Hejlsberg طراح و توسعه دهنده Pascal , Delphi , J++ , C Sharp
۸
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , fatima1537 , riga , najwa , Engineer
ارسال: #۴۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ ب.ظ
آره اصلاح می کنم رتبه ۱۴۹ درسته ، ببخشید با یکی دیگه اشتباه گرفتم.
به هر حال واقعا اوضاعه نرم خیلی خرابه بود.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۱
۰
ارسال: #۴۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ ب.ظ
با این اوضاع فکر کنم خیلی شانس آوردم که با ۴۹۰ هوش الزهرا قبول شدم...
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ ب.ظ
با کمال نا امیدی هیچ جا قبول نشدم فقط افسوس میخورم.

ایشاله امسال میخونم و قبول میشم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۲۴ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۶۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close