زمان کنونی: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در خواست کمک برای اجرا کردن یک نرم افزار (فوری!!!!!)

ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ ق.ظ
سلام
من برای پروژه ام به یک نرم افزار به نام biojade برای شبیه سازی نیاز دارم و مثل اینکه این نرم افزار به زبان جاوا نوشته شده ولی فایل اجرایی اش تو اینترنت وجود نداره و فقط تونستم سورس کد این برنامه رو پیدا کنم لطفا اگه کسی میدونه چطوری باید سورس کد یک برنامه به زبان جاوا رو اجرا کنم راهنمایی ام کنه باید تا چند روزه دیگه دفاع کنم از پروژه ام
اینم صفحه ای هستش که این نرم افزار رو برای دانلود گذاشته :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنونم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۴۶ ق.ظ
سلام اگه بگردین میتونین اجراییش رو گیر بیارین اما در سایت های برنامه نویس کد رو برای بچه های جاوا بزارین براتون کامپایل کنن
یا خودتون ماشین جاوا رو نصب کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadi-sadjad
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ق.ظ
RE: در خواست کمک برای اجرا کردن یک نرم افزار (فوری!!!!!)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ق.ظ)hadi-sadjad نوشته شده توسط:  سلام
من برای پروژه ام به یک نرم افزار به نام biojade برای شبیه سازی نیاز دارم و مثل اینکه این نرم افزار به زبان جاوا نوشته شده ولی فایل اجرایی اش تو اینترنت وجود نداره و فقط تونستم سورس کد این برنامه رو پیدا کنم لطفا اگه کسی میدونه چطوری باید سورس کد یک برنامه به زبان جاوا رو اجرا کنم راهنمایی ام کنه باید تا چند روزه دیگه دفاع کنم از پروژه ام
اینم صفحه ای هستش که این نرم افزار رو برای دانلود گذاشته :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنونم

سلام چون یه کم توضیحش زیاده اگه خواستین پیام خصوصی بدین تا کامل راهنمایی کنم.

ولی خلاصش همینه :

شما اون دو فایل بالایی رو دانلود کردین درسته اونا سورسش هست، ولی واسه اینکه بتونین برنامه رو فقط اجرا کنین ، نیازه اون ۴ تا فایل پایینی رو دانلود کنین .

اولی خود برنامه هستش .
دومی هم که پایگاهشِ .پایگاهش MYSQL استفاده کرده . واسه همین MYSQL رو اول نصب کنین . بعدش اون دو تا فایل پایینی هم که فایل CONFIG نوشته واسه تنظیمات پایگاه است . اگه توضیح بیشتر خواستین یه PM بدین
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadi-sadjad , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۵۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۹۵۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۷۱ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۹۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۸۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۸۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۵۳۴ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۸۸۴ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۷۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۷۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close