زمان کنونی: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳, ۰۴:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۱۳۶
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  منم زیاد راضی نیستم از خودم...
این روز ها درگیره انتخاب واحدم هستم...سعی کردم تو دو روز جمع کنم....خدایا خودت کمک ام کنAngel
جدا؟ دو روز؟؟
همش؟Big GrinBig GrinBig Grin
من که ترکوندم خودم رو ۱شنبه تا ۴شنبه!!!!!
فقط و فقط ۱۳ واحد!!!!!!!ShyShy یکشنبه ۱۰-۱۲ بعدش تو دانشگاه بیکارم تا ۵که تا ۷ کلاس دارم!!! فاصله خونه و دانشگاهم زیاده و رفت و امد از خونه دانشجوییم تا دانشگاه ۹۰ دقیقه میشه!!!! که دیگه به رفتن و اومدنش نمی ارزه! می ارزه؟؟؟
دوشنبه ۱۵-۱۷ کلاس دارم!!!! ۳شنبه ۱۳-۱۷ و چهارشنبه ۱۳-۱۹!!!SadSad
حال کردی برنامه رو؟ به این میگن یه برنامه برای موفق کردن دانشجویی که میخواد برای ارشد بخونه!!DodgyDodgy

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳۷
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۲۲ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  من قصد دارم برای

ساختمان داده پارسه
الگوریتم پارسه
هوش راسل
پایگاه مقسمی

بخونم . اینا رو از ۱۰ مهر شروع می کنم. فقط هم می خوام همین منابعو به این درسا اختصاص بدم . پایه معمولی دارم تو این درسا. می تونم بگم هوش و الگوریتم ضعیف هم هستم. گرایش ای تی می خوام شرکت کنم. به نظر شما کارم عاقلانس؟ یعنی می تونم با این منابع درصدای خوبی بزنم.؟الان دارم مرجع می خونم برای درسای دیگه.ممنون

هوش مرجعش راسل ولی اگه وسط راه ازش خسته شدی اول مقسمی رو بخون واسه شروع خوبه، ساختمان داده و طراحی الگوریتم هم باید CLRS خونده بشه ولی با همینا هم شروع کنی خوبه.
میشه برای الگوریتم و ساختمان داده پارسه رو بخونم و به صورت موضوعی برم سراغ CLRS ؟ یا حتما CLRS باید کامل خونده بشه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*
ارسال: #۱۳۸
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۲۲ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  هوش مرجعش راسل ولی اگه وسط راه ازش خسته شدی اول مقسمی رو بخون واسه شروع خوبه، ساختمان داده و طراحی الگوریتم هم باید CLRS خونده بشه ولی با همینا هم شروع کنی خوبه.
میشه برای الگوریتم و ساختمان داده پارسه رو بخونم و به صورت موضوعی برم سراغ CLRS ؟ یا حتما CLRS باید کامل خونده بشه؟

تمرینات CLRS برای کنکور خیلی مهمه حتما باید حل شه متنشم برای درک دو درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم لازمه من پارسال واسه ساختمان داده فقط کتاب پوران رو خوندم ولی ۱ تستم نتونستم بزنم چون تمرینات CLRS رو حل نکرده بودم. تمام فصلاش لازم نیست خونده بشه از ۲ جلدش با توجه به سرفصل های جدا کن و بخون البته اگه واسه شروع واست مشکله اول کتاب های پارسه رو بخون بعد برو سراغ CLRS اگه نرسیدی متنشو بخونی تمریناتشو چه آخر فصل چه وسط همه رو حل کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , pita , maryam.raz
ارسال: #۱۳۹
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۳ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  منم زیاد راضی نیستم از خودم...
این روز ها درگیره انتخاب واحدم هستم...سعی کردم تو دو روز جمع کنم....خدایا خودت کمک ام کنAngel
جدا؟ دو روز؟؟
همش؟Big GrinBig GrinBig Grin
من که ترکوندم خودم رو ۱شنبه تا ۴شنبه!!!!!
فقط و فقط ۱۳ واحد!!!!!!!ShyShy یکشنبه ۱۰-۱۲ بعدش تو دانشگاه بیکارم تا ۵که تا ۷ کلاس دارم!!! فاصله خونه و دانشگاهم زیاده و رفت و امد از خونه دانشجوییم تا دانشگاه ۹۰ دقیقه میشه!!!! که دیگه به رفتن و اومدنش نمی ارزه! می ارزه؟؟؟
دوشنبه ۱۵-۱۷ کلاس دارم!!!! ۳شنبه ۱۳-۱۷ و چهارشنبه ۱۳-۱۹!!!SadSad
حال کردی برنامه رو؟ به این میگن یه برنامه برای موفق کردن دانشجویی که میخواد برای ارشد بخونه!!DodgyDodgy
ایوللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللBig Grin
من درسایی که دارم خیلی به دردم میخوره...۴شنبه زبان تخصصی+۵شنبه هوش مصنوعی...
۱۹ واحد...تو دو روزUndecided با استاد هماهنگ میکنم سر کلاسا نرمTongue
معدلم باید شب امتحانی ببرم بالاBig Grin

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۱۴۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۶ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۰۳ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۲۲ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  هوش مرجعش راسل ولی اگه وسط راه ازش خسته شدی اول مقسمی رو بخون واسه شروع خوبه، ساختمان داده و طراحی الگوریتم هم باید CLRS خونده بشه ولی با همینا هم شروع کنی خوبه.

تمرینات CLRS برای کنکور خیلی مهمه حتما باید حل شه متنشم برای درک دو درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم لازمه من پارسال واسه ساختمان داده فقط کتاب پوران رو خوندم ولی ۱ تستم نتونستم بزنم چون تمرینات CLRS رو حل نکرده بودم. تمام فصلاش لازم نیست خونده بشه از ۲ جلدش با توجه به سرفصل های جدا کن و بخون البته اگه واسه شروع واست مشکله اول کتاب های پارسه رو بخون بعد برو سراغ CLRS اگه نرسیدی متنشو بخونی تمریناتشو چه آخر فصل چه وسط همه رو حل کن
من کتاب حل تمرین clrs داور پناه دارم. اونم خوب همه فصلای clrs رو نیاورده و هم چنین همه تمرینای همین فصلایی هم که اورده رو نیاورده. برای حل تمرینای clrs این کتاب کافی میتونه باشه یا حتما باید منبعش باشه؟

۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۴۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۲۵ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  ایوللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللBig Grin
اها اینطوریه! من که اگه اساتید هم اجازه بدن وجدانم قبول نمیکنه که نرم سر کلاس!!!!HuhHuhHuh
زبان تخصصی اونم ترم ۷؟؟؟؟
منم تازه این ترم هوش دارم و معدلم رو نیز باید بالا نگه دارم که از رتبه ۲ سقوط نکنم!!Undecided برای ورودی بدون آزمون برای اونایی که جزء ۱۰ % هستند!Shy

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۱۴۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ب.ظ، توسط jameshenas.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  ایوللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللBig Grin
اها اینطوریه! من که اگه اساتید هم اجازه بدن وجدانم قبول نمیکنه که نرم سر کلاس!!!!HuhHuhHuh
زبان تخصصی اونم ترم ۷؟؟؟؟
منم تازه این ترم هوش دارم و معدلم رو نیز باید بالا نگه دارم که از رتبه ۲ سقوط نکنم!!Undecided برای ورودی بدون آزمون برای اونایی که جزء ۱۰ % هستند!Shy
عذاب وجدان چیه باباBig Grin
درسی مثل شیوه۲ یا آزمایش معماری یا گرافیک یا.... عذاب وجدان داره؟درس کنکور عذاب وجدان دارهBig Grin
آره زبان تخصصی۲ هست...بخاطر اونم شده زبان میخونمSleepy

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۱۴۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  شما کتاب پورانم خوندید؟
اگه خوندید به نظرتون این بهتره یا پوران؟

من پوران کتاب آقای دکتر محسن ابراهیمی مقدم رو با مقسمی همزمان یه کم خوندم بعد دیدم مقسمی بهتره اونو کنار گذاشتم. البته یه کتاب دیگه هم پوران داره به نام موسوی اونو ندیدم ولی میگن خوبه .

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird
ارسال: #۱۴۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  شما کتاب پورانم خوندید؟
اگه خوندید به نظرتون این بهتره یا پوران؟

من پوران کتاب آقای دکتر محسن ابراهیمی مقدم رو با مقسمی همزمان یه کم خوندم بعد دیدم مقسمی بهتره اونو کنار گذاشتم. البته یه کتاب دیگه هم پوران داره به نام موسوی اونو ندیدم ولی میگن خوبه .
کتاب دکتر مقدم هم خوبه اما ایراد هم زیاد داره،پس مواظب باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , white bird
ارسال: #۱۴۵
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  من کتاب حل تمرین clrs داور پناه دارم. اونم خوب همه فصلای clrs رو نیاورده و هم چنین همه تمرینای همین فصلایی هم که اورده رو نیاورده. برای حل تمرینای clrs این کتاب کافی میتونه باشه یا حتما باید منبعش باشه؟

حل همه تمرینات CLRS اصلا وجود نداره از هر فصلی یه تعدادی حل شده ولی همونایی که حل شده رو اگه خوب کار کنید متوجه بقیه هم میشید بعضی وقت ها همین تمرینا سوال کنکور بوده، لینک حل المسائل CLRS تو همین مانشت هست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita , skygirl_00
ارسال: #۱۴۶
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  من کتاب حل تمرین clrs داور پناه دارم. اونم خوب همه فصلای clrs رو نیاورده و هم چنین همه تمرینای همین فصلایی هم که اورده رو نیاورده. برای حل تمرینای clrs این کتاب کافی میتونه باشه یا حتما باید منبعش باشه؟

حل همه تمرینات CLRS اصلا وجود نداره از هر فصلی یه تعدادی حل شده ولی همونایی که حل شده رو اگه خوب کار کنید متوجه بقیه هم میشید بعضی وقت ها همین تمرینا سوال کنکور بوده، لینک حل المسائل CLRS تو همین مانشت هست
ببخشید این لینک میشه بدید؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال: #۱۴۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط zarei1991.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ق.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  من تازه گسسته پوران رو خریدم،می خوام بخونم.چققققققدر مطلب داره،کتاب ۳۰۰ صفحه ای !!!! هرجاش نکتس.
حس میکنم تابستونم به هدر رفت و من حتی ۱ ریاضی هم نخوندم... شروع گسسته از الان چطوره؟!
نگران شدم از دیدنش. وقتمو از دست رففففت .واس خوندن بقیه درسا با داشتنش چیکار کنم! اونم فقط پورانو دارم میخونم نه کتاب دیگه از گسسته.
گسسته و آمار رو حتماشروع کنید...من تقریبا گسسته فصل دوم رو هم می خوام تموم کنم....بنظرم آسونه و جای نگرانی نداره...فقط با توکل به خدا شروع کنید...همه چی حل میشه....در ضمن به حجم کتاب نگاه نکنید...منم اوایل از آمار پارسه ی ترسیدم(۵۶۰ صفحه)در حالی که الان دارم میبینم یه مساله حل کرده یه صفحه رفته....اصلا نترسید از حجم کتاب....

دوستان توصیه می کنم سیستم عامل حتما کتاب پوران(نوشته موسوی)رو بگیرید...واقعا عالیه....راستی هوش چرا اینطوریه؟؟؟من پاسش نکردم...هر چی میخونم انگار هیچی نخوندم....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , skygirl_00
ارسال: #۱۴۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط m@hboobe.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
نقل قول:
ببخشید این لینک میشه بدید؟
از اینجا میتونید دانلود کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نقل قول: گسسته و آمار رو حتماشروع کنید...من تقریبا گسسته فصل دوم رو هم می خوام تموم کنم....بنظرم آسونه و جای نگرانی نداره...فقط با توکل به خدا شروع کنید...همه چی حل میشه....در ضمن به حجم کتاب نگاه نکنید...منم اوایل از آمار پارسه ی ترسیدم(۵۶۰ صفحه)در حالی که الان دارم میبینم یه مساله حل کرده یه صفحه رفته....اصلا نترسید از حجم کتاب....

پیش خودم گفتم ۱۰۰% ریاضی مهندسی و آمار پارسه بگیرم و بخونم بار اول که رفتم فقط ریاضی مهندسی داشت / دیروز تماس گرفتم گفتن آوردیم اما الان تردید دارم این همه درس!این همه حجم مطالب /
وقتی ریاضی معتقدی میبینم ...Confused برای فصل های فوریه و مختلط اولویت گذاشتم و خودم بخش بندی کردم !!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۴۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  ببخشید این لینک میشه بدید؟

تو قسمت جستجو بزنید CLRS یا ساختمان داده هر چی بخواید بهتون میده
۰
۰
ارسال: #۱۵۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ب.ظ
بعضی وقتا به خودم میگم به جای اینکه گسسته بخونم با مطالب و نکات زیاد و البته یکم گیج کننده واسم، برم کتاب محاسبات بخونم به جاش که کم حجمه... و گسسته رو بزارم کنار .چه فرقی داره هر ۲ ضریب یکسان دارن!!! تازه تو وقتم صرفه جویی میشه... خودمم نمیدونم

۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۴۰۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۶۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۲۳۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۲۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۷۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۹۹۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۵۲۱ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۹۱ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۲۴۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۲۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close