زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برای پیشرفت شرکت تازه تاسیسم چه کنم؟

ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ب.ظ
برای شروع کار یه شرکت نرم افزاری چه پروژه هایی پیشنهاد می کنید .
کاربران گرامی سلام .

چه پروژه هایی برای سود دهی شرکت نرم افزاری پیشنهاد میکنید .محصولات شرکت بصورت آماده برای فروش بازاریابی میشوند و قصد گرفتن پروژه یا شرکت در مناقصه نداریم .

نیروی انسانی شرکت : یک نفر برنامه نویس
چند نفر بازاریاب

اگر سود کمی هم داشته باشه خوبه . شرکت تازه راه افتاده و فعلا توان جذب نیروی انسانی دیگه ای نداریم . دوستانی که تجربه عملی داشتن بیشتر کمک کنن .

با تشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۴۲ ب.ظ، توسط good-wishes.)
با سلام خدمت دوستان
قبل از اینکه مشکلم رو بگم من تالار رو گشتم و دیدم تو این بخش میتونم مشکل خودم رو مطرح کنم و دوم اینکه من هیچ گونه قصد تبلیغی ندارم فقط میخوام از راهنمایی و تجربه دوستان هم رشته ای خودم استفاده کنم!
دوستان خدمت شما عرض کنم من و دوتن از دوستانم اقدام به تاسیس یک شرکت مهندسی نرم افزاری کردیم که دیگه تا الان مراحل ثبتش تموم شده و ما مکانمون هم مشخص شده و شروع به فعالیت کردیم زمینه های فعالیت شرکت ما طراحی وب و شبکه و برنامه نویسی هستش!
خیلی دوست دارم از تجربیات و راهنمایی های شما استفاده کنم برای اینکه یک شرکت تازه تاسیس در مرحله چه کارهایی رو باید انجام بده و بتونه موفق باشه و استارت اولیه اش رو از کجا بزنه؟؟؟
ما فعلا فقط یه پروژه طراحی وب داریم ولی خب نمیدونم نحوه بازار یابی باید چگونه باشه و بتونیم جذب پروژه کنیم؟؟
سوال دیگه برام پیش اومده یک شرکت تازه تاسیس به طور نرمال چقدر طول میکشه تا بتونه درامدزا باشه و بشه مطمئن شد که حداقل ماهی فلان قدر میشه درامد داشت؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید و با تجربیات خودتون کمکم کنید!

شمالم تا جنوبم عشق چه خاک و گندمی دارم

صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم
Heart
.
.
.
.
Heart
بگم
این حقه هیج کس نیست که با ثروت فقیر باشه
کسی که فرش میبافه نباید رو حصیر باشه
۰
۰
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ب.ظ
شرکت تازه تاسیس
با آرزوی موفقیت برای شما و شرکتتون
سوالت کلی و سخته ، هزار تا فاکتور می تونه واسه موفقیت و شروع بکار و فعالیت شرکتتون دخیل باشه، به نظر من مهمترین فاکتور ها اول بازاریابی هستش بعدش نوع کارتون (بروز و باتوجه به درخواست مشتریان و نیاز های روزانه شرکت و مراکز و... باشه) ، میزان تبلیغات، مهارت گروه تیمی، نحوه انجام پروژه و .....
من که توصیه می کنم کارتون رو تخصصی تر بکنید یا تیم های جدا برای هر تخصص ایجاد کنید، واسه شبکه یه تیم، واسه وب یه تیم و برنامه نویس یه تیم و ... اگر هم فعلا همچین وسعی ندارید بنظرم فعلا رو یه تخصص فوکوس کنید و اون کارو حرفه ای انجام بدید، بماند که هر کدام از تخضض ها بالا نیاز به چندین تخصص داره(مثلا واسه برنامه نویسی اصولی، واقعا اصولی نیاز به چندین تیم داره مثل تیم طراحی و واسط کاربر و گرافیکی، تیم بانک اطلاعاتی ، تیم پشتیبان و ...)
در کل به نظر من که راه طولانی در پیش دارید، تا یه مدت باید از کارهای کوچیک شروع کنید تا دیگران با کارهاتون آشنا بشن، با شروع تبلیفات و گسترش دامنه کارهای انجام دادتون هر روز انتظار مراجعه به شما بیشتر خواهد شد.
در کل اصلا عجله نکنید، اگه کار درست و مهندسی(واقعا مهندسی و اصولی) و سیستماتیک باشه به زودی پیشرفت خواهید کرد، تبلیغات و بازاریابی که واقعا جز اساسی کار هر شرکتی و شما هم از این امر مستثنی نیستید.
دوستان دیگه هم حتما کمکتون خواهند کرد.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , hamed_k2 , diligent
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۸ ق.ظ
شرکت تازه تاسیس
یه راه خوب اینه که از سازمانها و شرکتهای دولتی یا خصوصی که در اونجا آشنا دارید شروع کنید.اینطورشانس بهتری برای موافقت اونها و گرفتن پروژه دارید.در واقع منظورم داشتن یک آشنا یا واسطه در اون اداره هست.و با این روش شما یک معرف دارید و برای اداره شناخته شده تر هستیدو شاید راحت تر بهتون اعتماد کنند و بتونید پروژه بگیرید.
برای داشتن درآمد هم به نظرم لازم نیست فقط کارهای بزرگ بردارید.میشه حتی کارهای دانشجویی هم برداشت.من سراغ دارم کارهایی که برای دانشجوهای رشته های دیگه انجام میشه ساده و درآمد زاست و البته تخصصی! (مثل شبیه سازیهای متلب و...)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamed_k2 , diligent
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ق.ظ
شرکت تازه تاسیس
با سلام
حرف زدن در این باب حوصله میخواد چون خیلی طولانی هست
اما
مختصر و مفید
هدفتون رو مشخص کنید و در کنار انجام پروژه ها خودتون روی یک پروژه بزرگ کار کنید فقط مشکل بزرگتر مدیریت گروه هست
این چیزی هست که باید بهش فکر کنید
شما باید به این فکر کنید که وقتی ۱ سال از زدن شرکت گذشته و همش از جیب گذاشتین چکار کنید که تو این یک سال حداقلش زمینه سازی برای فعالیت سال اینده کنید و باید بتونید بچه ها رو مدیریت کنید
بچه های تیم این خیلی مهم هست
مدیریت مدیریت
من تو تجاربی که در این زمینه دارم به این نتیجه رسیدم که مدیریت و اینکه افراد چجور ادم هایی هستن و اونا هدفشون چیه اینا مهم هست.
و تمام موارد بالا یه طرف توکل به خدا و نیت شما طرف دیگه
شما میخواهید یه لقمه نان حلال در بیارید و در کنار اون افراد دیگر هم مشغول بشن و اینکه به روزی باید فکر کنید که بتونید در کشور مفید باشید و تبدیل به قطب علمی کشور بشید تا بتونید به کشور خودتون خدمت کنید
خوب با توجه به موارد بالا خدا هم درکنار شما خواهد بود پس دنیا در دست شماست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamed_k2
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۹ ب.ظ
برای شروع کار یه شرکت نرم افزاری چه پروژه هایی پیشنهاد می کنید .
می تونید ازنصب و پشتیبانی شبکه ها شروع کنید

.
.
.
در حال تحقیق و نوشتن پایانامه ....
۰
۰
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ب.ظ
RE: برای شروع کار یه شرکت نرم افزاری چه پروژه هایی پیشنهاد می کنید .
آدم نباید تو هیچ شغلی بدون تجربه وارد بشه
بهترین پیشنهاد این هست که یه چند سالی برید تو یه شرکت درست و حسابی کار کنید و اون موقع یواش یواش بازار میاد تو دستتون و می بینید که سود کجاست
اگر همین طوری بخواهید شروع کنید چیزی جز هدر دادن پول و وقتتون نیست
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hubble
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ ب.ظ
بهتره قبل تاسیس شرکت چند تا نفوذی (پارتی ) تو شرکتای کله گنده واسه اطلاع از پروژه های بزرگ پیدا کنی ،پیش همونا تجربه کسب کنی،بعد خودت دست بکار شی....
۰
۰
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ ق.ظ
سلام جوان
چیشد
چه کردی!!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۱ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۵۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۶۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۶۰ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۸۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۵۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۲۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۶۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۶۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close