زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در ارشد(۵/۹۱)

ارسال: #۹۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
پاسخ ahoo_vahshi93
تا اینجایی که من اطلاع دارم ۹۰%معدلای ۱۰% پیوسته ها بین ۱۶-۱۷ هستش!و هموشون هم حداقل ۶ تا انتخابشون رو تهران زدن!
من خیلی کم شنیدم بچه های پیوسته معدل بین ۱۸-۱۷ داشته باشن!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۲
۱۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ ق.ظ
اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در ارشد(۵/۹۱)
مثلا قرار بود دهم نتایجش بیاد...ولی فعلا که سرکاریم...این رشته سر دراز دارد...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۹۳
۱۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ب.ظ
اصن هیچیِ این کارشون مشخص نیس
نه اطلاعیه میدن نه هیچی
آخه الان که دیگه خیلی دیر شده
دیگه فکر نمی کنم دانشگاه ها قبول کنن که از ترم مهر برن سر کلاس
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۴
۱۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ب.ظ
Thumbs Down اطلاعیه سنجش در خصوص سرکاریه دانشجویان ممتاز
(۱۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  اصن هیچیِ این کارشون مشخص نیس
نه اطلاعیه میدن نه هیچی
آخه الان که دیگه خیلی دیر شده
دیگه فکر نمی کنم دانشگاه ها قبول کنن که از ترم مهر برن سر کلاس

آره منم موافقم....واقعا از این برنامه ریزی حساب شده و منطقی و عقلانی و تابع اصول و موازین سازمان سنجش(!) در حیرتم....Huh
من هرچی تماس می گیرم سنجش(!) مشغوله!کسی تماس نگرفته؟!

۱
۰
ارسال: #۹۵
۱۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ ب.ظ
Lightbulb همه با هم!
دوستان تنها یه راه مونده هرکی دلش به حال خودش می سوزه یه میل بزنه به ۲۰:۳۰ شاید اینا پیگیری کنن!تونامه بنویسد کی می خواد جوابگو این تاخیرا باشه و کی می خواد دیگه ممتازین رو پذیرش کنه!من میل زدم شما هم بزنید!یه دست صدا نداره!
آدرس ایمیل ۲۰:۳۰ :

۲۰۳۰@IRIBNEWS.ir

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Era_ahmadian
ارسال: #۹۶
۱۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ب.ظ
RE: همه با هم!
(۱۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  دوستان تنها یه راه مونده هرکی دلش به حال خودش می سوزه یه میل بزنه به ۲۰:۳۰ شاید اینا پیگیری کنن!تونامه بنویسد کی می خواد جوابگو این تاخیرا باشه و کی می خواد دیگه ممتازین رو پذیرش کنه!من میل زدم شما هم بزنید!یه دست صدا نداره!
آدرس ایمیل ۲۰:۳۰ :

۲۰۳۰@IRIBNEWS.ir

هرچند احتمال رسیدگی کمه ولی من هم فرستادم!سایردوستان هم بفرستن!
۱
۰
ارسال: #۹۷
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط anyone.)
به نظرم اگه یه سری به سایت دانشگاه هایی که تو لیست انتخاباتون بودن بزنید بد نیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال: #۹۸
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ق.ظ
من از دانشگاه شیراز پرسیدم که این هایی که قبول میشن توی این پذیرش از مهر میان یا از بهمن؟
گفت: بستگی به تحصیلات تکمیلی داره
من پرسیدم : پس سازمان سنجش یا وزارت علوم مشخص نمی کنه؟
گفت: نه تحصیلات تکمیلی هر دانشگاه تصمیم میگیره
:||||||||||||||||
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , banafshe
ارسال: #۹۹
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ ب.ظ
چه جالب من تازه این تاپیک رو دیدم
من هم همین شرایط رو دارم
عرضم به خدمتتون که یه منبع به من گفت امشب نتایج اعلام میشه
دانشگاه ما گفت اگه جوابا تا ۲۰ مهر نیاد ورودی بهمن حساب میشیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۰
۰
ارسال: #۱۰۰
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
کاش می دانستیم بلاتکلیف گذاشتن یک گروه چه اثراتی دارد....کاش می دانستیم بی نظمی و برنامهگی اثراتی دارد که نتایجش در کشور به وفور به چشم می آید... ما ایرانی ها کی میخوایم بفهیم در قرن تکنولوژی و ارتباطات همه چیز بر اساس نظم تحقق پیدا می کنه؟!
واقعا متاسفم برای سازمان سنجش(!)....سنجشی که خودش برنامه نداره چطور می تونه بسنجه!!!! بعد اون موقع می گن چرا مهاجرت می کنید به امریکا و ...

۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ب.ظ
حدس من اینه که هیشکی قبول نمی شه و کلا این یه داستان یا یه نمایش یا هرچیزی دیگه میتونه باشه
به زبان ساده تر می تونم بگم که همه سر کاریم
متاسفم:|
۱
۰
ارسال: #۱۰۲
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ب.ظ
RE: اطلاعیه
(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  حدس من اینه که هیشکی قبول نمی شه و کلا این یه داستان یا یه نمایش یا هرچیزی دیگه میتونه باشه
به زبان ساده تر می تونم بگم که همه سر کاریم
متاسفم:|

کاملا موافقم....پیش به سوی کنکور بهمن....

۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۳ ب.ظ
آره شما درس رو بخون ایشالا سال دیگه بهترین جا قبول می شی و به این مثلا امتیازاشون نیاز نداری
هرچند همون اومدن رتبه ها و نتایج نهایی جون آدم رو میگیره
موفق باشــــــــــــی
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ب.ظ، توسط banafshe.)
نا امید نشید
امسال سیستم جدید بوده واسه همین این مشکلات پیش اومده
تلفنی به من گفت جمعه یا شنبه میاد
من که دیگه حوصله ندارم واسه کنکور بخونم
به خدا اگه فکر کنید بریم مجتمع فنی تهران مدرک بگیریم بیشتر می ارزه
الان با مدرک سیسکو خدا تومن پول می دن
حالا من می ترسم ورودی بهمن بشیم این دیگه بدترهههههههههههههه

سازمان سنجش که چسبیده به پیام نور ول کن نیست
قبلش هم که همش درگیره دکتری بود
به خدا من خودم اعصاب نمونده واسم
آخه می دونید اکثر دانشگاه ها با این طرح سنجش مخالفن
فکر کنم هر کسی رو به دانشگاه ها معرفی کردن اونها ردش کردن

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۰ ب.ظ
دوستان نگران نباشید نتایج میاد چون پارسال ۱۷ مهر نتایج دادن از دانشکده ما ۲ نفر از این طریق قبول شده بودن و الانم سال ۲ هستن فقط کاش سازمان سنجش یک اطلاعیه ای می داد که دقیقا کی نتایج رو اعلام می کنن از استرسمون کم می شد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۶۴ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۳۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۲۲۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۶۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۳۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۲۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۲,۰۱۴ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۹۵ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۴۰۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۱۰۷ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close