زمان کنونی: ۱۲ تیر ۱۴۰۳, ۰۷:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در ارشد(۵/۹۱)

ارسال: #۶۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ب.ظ
اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در ارشد(۵/۹۱)
من که امروز با وزارت علوم تماس که گرفتم گفت پیام نوری ها هم می تونند از این جایابی استفاده کنند.
ولی این ۱۰ درصد تا جایی که می دونم برای کل کشور هست نه هر واحد.
یعنی پارسال که ۱۰ درصد رو اعلام کردند ۱۰ درصد کل کشور رو اعلام کردند. به احتمال خیلی زیاد هم شما با این معدل و اینکه نفر اول هستی باید جزو ۱۰ درصد بوده باشی.
حالا شما تماس بگیر با این شماره ۸۲۲۳۱۰۰۰ مشکلت رو بگو.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: elin123
ارسال: #۶۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ب.ظ
ممنون از پاسختون ولی مگه قرار نیست ما طبق ۱۰درصدواحدخودمون ثبت نام بکنیم سنجش خودش بررسی کنه که حائز شرایط هستیم یا نه.چون اگه قرار باشه تو کل کشور مشخص شه اون وقت زیاد طول میکشه.دانشگاهمون حتی تو این زمینه هم کمکی نمیکنه که آیا جزوه ۱۰ درصد برتر تو کل هستیم یا نه(مطمئنم که میشم ولی...)؟!! بازم تماس میگیرم با سنجش ولی متاسفانه فک میکنم که سازمان تعطیل باشه و کسی پاسخگو نباشه.دانشگاه پیام نور میگه ما برا این فرم دستوالعمل نداریم.بازم ممنونم
۰
۰
ارسال: #۶۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۷ ق.ظ
بچه ها چرا تو قسمت اطلاعات ازمونی نوشته معدل تا پایان ترم ۶ وارد شود؟
یعنی هر کسی که فارغ التحصیل شده هم باید تا ترم ۶ رو وارد کنه؟
۰
۰
ارسال: #۶۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ق.ظ، توسط ابراهیم۱.)
سوال در مورد معدل
با سلام
یکی از دوستام دارای معدل ۱۶ در پایان ۶ترم است بنظر شما ایا اون شانس قبولی داره یا نه و به نظر شما چه جاهایی رو بزنه شانس قبولیش بیشتره ؟فرق دوره شبانه و روزانه چیه در صورتی که هر دو بدون شهریه هستند ؟ از بابت جوابهای قبلیتون هم تشکر میکنم با تشکر
۰
۰
ارسال: #۶۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ب.ظ
سوال مهم
با سلام
یک سوال مهم برام پیش امده ،در صفحه انتخاب اولویتها در سربرگ بالا برای من نوشته شده،
جنسیت داوطلب: مرد
دوره پذیرفته شده فعلی: روزانه
مجاز به انتخاب رشته های مقطع: کارشناسی ارشد
منظور از دوره پذیرفته شده فعلی: روزانه یعنی اینکه من فقط مجازم روزانه رو بزنم یا نه میتونم دوره شبانه و موارد دیگر رو بزنم خواهشا کمکم کنید (من دوره کارشناسی ام در دوره روزانه گذراندم) از جوابهای قبلیتون ممنونم منتظر جوابتان هستم با تشکر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: omidd1315
ارسال: #۶۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ب.ظ
RE: سوال مهم
(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ)ابراهیم۱ نوشته شده توسط:  با سلام
یک سوال مهم برام پیش امده ،در صفحه انتخاب اولویتها در سربرگ بالا برای من نوشته شده،
جنسیت داوطلب: مرد
دوره پذیرفته شده فعلی: روزانه
مجاز به انتخاب رشته های مقطع: کارشناسی ارشد
منظور از دوره پذیرفته شده فعلی: روزانه یعنی اینکه من فقط مجازم روزانه رو بزنم یا نه میتونم دوره شبانه و موارد دیگر رو بزنم خواهشا کمکم کنید (من دوره کارشناسی ام در دوره روزانه گذراندم) از جوابهای قبلیتون ممنونم منتظر جوابتان هستم با تشکر

نه اشتباه گرفتیIdea
این که روزانه کارشناسی قبول شدی پس دوره فعلی شما روزانه هست
شما میتونی هم کد رشته های روزانه و هم شبانه را انتخاب کنی
توجه داشته باش که در دوره شبانه لازم نیست شهریه پرداخت کنی
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ب.ظ
RE: اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی
(۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بچه ها چرا تو قسمت اطلاعات ازمونی نوشته معدل تا پایان ترم ۶ وارد شود؟

کسی این سوال رو جواب نمیده! Sad
۰
۰
ارسال: #۶۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ ب.ظ
RE: اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی
(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بچه ها چرا تو قسمت اطلاعات ازمونی نوشته معدل تا پایان ترم ۶ وارد شود؟

کسی این سوال رو جواب نمیده! Sad

آره دیگه فرقی نمی کنه فارغ شده باشی یا نه همش همون معدل ترم ۶ باید ثبت بشه برا اطمینان مراجعه بکن به دانشگاه خودت که اون فرم رو باید تصدیق کنه!!!Blush

برا من که معدل ترم ۶ بهتر از معدل فارغی هست Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۶۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ ب.ظ
دوستان من از یکی از آشنایان شنیدم،یکی از بچه های سال های قبل که معدل خوبی داشت، اولویت های بالایی رو زده بود و به یکی از دانشگاههای تهران معرفی شده بود اما چون رزومه (مقاله و اختراع و ...) نداشت توی مصاحبه رد شد!همگی این نکته رو هم در نظر داشته باشید!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۷۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ ب.ظ
کسی از دانشجوهای پیام نور هست که برای این سهمیه اقدام کرده باشه و دانشگاه فرم رو براش امضا کرده باشه؟
۰
۰
ارسال: #۷۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۲۱ ب.ظ
دوستان اگر کسی انتخاب رشته کرده لطفا کمک کنه!!!
کد رشته های زیادی هست آدم گیج میشه کدوم رو اول بزنه تا شانسش بیشتر باشه

قبول شدن در مرحله ی مصاحبه بیشتر باعث گیج شدن میشه
اومدیم و فلان جا قبول شدیم اما نه مقاله ای نه isi و دیگر هیچ....

اگر کسی این راه رفته کمک کنه تا از کیفیتش آگاه بشیم.
۱
۰
ارسال: #۷۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ، توسط clarence.)
۱۱
نیاز به کمک فوری!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوستانی که ثبت نام کردند
۱-آیا با زدن تیک با جایابی سازمانی موافقم دیگر میتوان در مرحله بعدش ۱۰ تا اولویت انتخاب رشته را انتخاب نمود؟
۰
۰
ارسال: #۷۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ق.ظ، توسط omidd1315.)
RE: 11
(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ)clarence نوشته شده توسط:  نیاز به کمک فوری!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوستانی که ثبت نام کردند
۱-آیا با زدن تیک با جایابی سازمانی موافقم دیگر میتوان در مرحله بعدش ۱۰ تا اولویت انتخاب رشته را انتخاب نمود؟

بله میشه انتخاب کرد
ظاهرا اینجوریه اگر شما در یکی از اون ۱۰ تا اولویت قبول شدی فبها اگر نشدی با زدن اون تیک بر طبق قوانین سازمانی سنجش جایابی میشی.Rolleyes

من هنوز در انتخاب این ۱۰ تا محل مرددم لطفا کسی به ما کمک کنه!!!Huh
با معدل ۱۷ دانشگاه دولتی که قبلا مجتمع آموزشی بوده و اعتبارش بالا نیست!!!!!Cool
کجا بزنم قبولم؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: clarence
ارسال: #۷۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ ب.ظ، توسط unique_as14.)
این جایابی سازمانی چیه؟ بزنیم یا نه؟ چی کار میکنه؟ چه سازمانی؟ (نباید یه توضیحی بدن)
۰
۰
ارسال: #۷۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ
من دانشجوی پیام نور تبریز هستم ولی متاسفانه فرمو امضا نمیکنن.ما هم نمیدونیم باید تو اون فرم جزوه ۱۰ درصد برتر کل پیام نور ایران باشیم یا ۱۰ درصد مرکز و استان کافیه!!!! اگه قراره تو کل ایران باشه آخه قراره کی اعلام بشه!!!!!!خودشون هنوز تکلیفشونو نمیدونن.واقعا جای تاسفهAngry فرصتمونم که کمه
(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  کسی از دانشجوهای پیام نور هست که برای این سهمیه اقدام کرده باشه و دانشگاه فرم رو براش امضا کرده باشه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۱۶۱ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۴۶۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۲۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۳۸۶ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۲۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۵۰۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۲,۰۷۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۱۵۶ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۱,۱۹۵ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۲۷۲ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close