زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در باب ازدواج یا عدم ازدواج

نظرسنجی: ازدواج در وضعیت حاضر( وضعیت فجیع اقتصادی) خوب است یا بد؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۱۴/۲۹%
    بله ۱۴/۲۹%
۲۱ ۱۴/۲۹%
  • ۲۹/۲۵%
    خیر ۲۹/۲۵%
۴۳ ۲۹/۲۵%
  • ۴۲/۱۸%
    با توکل برخدا سختی هاش تحمل می کنم ۴۲/۱۸%
۶۲ ۴۲/۱۸%
  • ۱۴/۲۹%
    وارد کردن یک شخص جدید برای تمام عمرم ریسک محسوب میشه ۱۴/۲۹%
۲۱ ۱۴/۲۹%
در کل ۱۴۷ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۱۰۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ق.ظ
RE: در باب ازدواج یا عدم ازدواج
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  در ضمن اون خانم اگه عرضه داره خودش واسه خودش پشتوانه جور کنه، نه اینکه مثل زالو بچسبه به آقا.

/////////قصد بی احترامی به خانوم های فهیم سایت رو نداشتم.
پذیرای منفی هاتون هستم.

اگه ازدواج اینقدر از نظر شما منفوره شما میتونی ازدواج نکنی و از عواقبش در امان بمونی اگرهم ازدواج کردی با زالو ازدواج نکن
در ضمن مثل اینکه آقایونی مثل شما عادت کردن که یک کاری رو انجام بدن و تاوانشو پس ندن هر کاری ۱ قانون و قواعدی داره و اگه وارد یک حیطه ای شدی باید تمام قوانینشو بپذیری شما نمیتونی امروز با ۱ خانم پیمان ازدواج ببندی و فردا بخاطر دلایل واهی و غیر منطقی طلاقش بدی و هیچ هزینه ای نپردازی
بعدش هم فعلا که قانون تو این یک مورد بنفع خانم هاست پس بهتره دست و پای الکی نزنید و خودتونو حرص ندینTongue
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ق.ظ)saharp نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  در ضمن اون خانم اگه عرضه داره خودش واسه خودش پشتوانه جور کنه، نه اینکه مثل زالو بچسبه به آقا.

پذیرای منفی هاتون هستم.

اگه ازدواج اینقدر از نظر شما منفوره شما میتونی ازدواج نکنی و از عواقبش در امان بمونی اگرهم ازدواج کردی با زالو ازدواج نکن
در ضمن مثل اینکه آقایونی مثل شما عادت کردن که یک کاری رو انجام بدن و تاوانشو پس ندن هر کاری ۱ قانون و قواعدی داره و اگه وارد یک حیطه ای شدی باید تمام قوانینشو بپذیری شما نمیتونی امروز با ۱ خانم پیمان ازدواج ببندی و فردا بخاطر دلایل واهی و غیر منطقی طلاقش بدی و هیچ هزینه ای نپردازی
بعدش هم فعلا که قانون تو این یک مورد بنفع خانم هاست پس بهتره دست و پای الکی نزنید و خودتونو حرص ندینTongue
به اندازه راههای رسیدن به خدا راه هست تا یک خانم رو زجر داد تا همه چی رو ببخشه و بره....Tongue

فقط میتونم بگم براتون متاسفم.
آقای مدیر ما تا کی باید توهین های این آقا رو تحمل کنیم ؟
ارسال: #۱۰۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۰۴ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ق.ظ)saharp نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  در ضمن اون خانم اگه عرضه داره خودش واسه خودش پشتوانه جور کنه، نه اینکه مثل زالو بچسبه به آقا.

پذیرای منفی هاتون هستم.

به اندازه راههای رسیدن به خدا راه هست تا یک خانم رو زجر داد تا همه چی رو ببخشه و بره....Tongue
جواباتون خیلی مضحکه متاسفانه ذهن شما ۱ جوری شست وشو داده شده که انگار یک شکنجه گری هستین که میخواین تو میدون جنگ وارد بشین البته بنظرم فیلمای جنگی زیاد نگاه میکنین جناب گلادیاتورCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: masume_ml , agentv , fatemeh85
ارسال: #۱۰۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دوستان رعایت ادب و احترام رو داشته باشید وگرنه با اخطار و .. شرمندتون می شیم. نظرات رو می شنویم ولی بدون توهین و .... البته بازم حدود بحث و عرف جامعه رو رعایت کنید.

لطف کنید نقل قولها رو هم بیشتر از یکی نذارید ! کل صفحه ها فقط نقل قول شده!!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , diligent
ارسال: #۱۱۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۲۰ ب.ظ
این جوابی که بهتون دادم واقعیت روز جامعه هست.
بهتره از تخت آمال و آرزوهاتون بیاین پائین و برید کف اجتماع تا ببینید چی به چی هست.
[/quote]
حرفای شما شده سوهان روح بچه های مانشت من که با دیدن ارسال های شما پشت مانیتور خشکم زد و تا چند مدت توان هیچ کاری نداشتم Angryشما خودتون رو به خواب زدید و کسی که خودش رو به خواب زده هر چه قدر صدا کنی بیدار نمیشه Huh
بچه ها واقعا جوابای خوب و منطقی رو دادند اما ...
افکارتون رو واسه خودتون بزارید با روان ما بازی نکنید و اعصابمون رو بهم نریزید.
ارسال: #۱۱۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ ب.ظ، توسط Mänu.)
آقا فرداد۱ من در هیچ جای حرفام نگفتم مهریه بده ۲/گفتید در عرب جاهلیت با زن مثل کالا رفتار میشده الانم این مهریه همینه،منم تو حرفام گفتم این روش و رسم مهریه نیست
اینجا هم منظورم با همه کاربراست نه شخص خاصی:

متاسفانه تو مانشت همه دنبال به به چه چه هستند یه عده حرف آدمو نخونده منفی میدن یه عده هم با هم قراداد بستن که به هم مثبت بدن و الکی تشکر کنن،نظر مخالف رو سریع جبهه بگیرن تو همین تایپیک چقد به علی آقا تو هین شد؟؟؟ولی کسی تذکر نداد.توهین توهینه اونی که اداعای ادب داره نباید تو هین کنه ،
شماها که انقد دم از دین میزنید کجا تو دین ما گفته بدی(اگر بدی بوده) رو با بدی جواب بدین؟؟؟
همیشه نظر مخالف هم هست اگه همیشه با حرفمون موافقت بشه همیشه همونی میمونیم که از اول بودیم
در مورد محروم کردن کاربر هم میخوام یه بیت شعر بنویسم:
ناکرده گنه در این جهان کیست بگو؟؟
آنکس که گنه نکرده چون زیست بگو؟؟
من بد کنم وتو بد مجازات دهی
پس فرق میان من وتو چیست بگو؟؟

خانم masome_ml چرا باید وقتی نظر مخالف میبینی انقد ناراحت بشی که توان هیچ کاری رو نداشته باشی ؟؟؟؟وقتی با تمام وجودت به یه حرفی اعتقاد داری نباید انقد ناراحت بشی شاید روزی حرفی بزنی که به نظرت حرف حق باشه اما کل جامعه باهاش مخالفت کنن اونوقت میخوای چیکار کنی،شما اون موقع نمی تونید کل جامعه رو مجبور کنید افکارشونو برای خودشون بذارن
Fardad-A، در تاریخ ۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

من شرمنده این دوست خوبم هستم ولی اگه تشخیص بدیم کسی بهتره یه مدت دور بمونه بن ش میکنیم.
ما اینجا گناهکار را غیر گناهکار را نمیدونیم کیه. اون را خداوند میدونه و بس.(بنابراین شعری که آوردین ربطی باینجا نداره)ولی فرق توهین و نظر مخالف را بخوبی میدونم و اگه کسی روی اعصاب بقیه رژه بره وایجاد تنش کنه و تذکر بگیره و توجه نکنه بن میشه.
ما نظم خودمون را داریم و رعایتش میکنیم.
نظر شما هم محترمه ولی دوستان میدونن که من بدقولی نمیکنم . اگه بکسی تذکر بن شدن بدم حتما" سر حرفم هستم.

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
ارسال: #۱۱۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ب.ظ
[/quote]
خانم masome_ml چرا باید وقتی نظر مخالف میبینی انقد ناراحت بشی که توان هیچ کاری رو نداشته باشی ؟؟؟؟وقتی با تمام وجودت به یه حرفی اعتقاد داری نباید انقد ناراحت بشی شاید روزی حرفی بزنی که به نظرت حرف حق باشه اما کل جامعه باهاش مخالفت کنن اونوقت میخوای چیکار کنی،شما اون موقع نمی تونید کل جامعه رو مجبور کنید افکارشونو برای خودشون بذارن
[/quote]
دوست خوبم با نظرات مخالفشون کاری ندارم ولی دیگه خیلی حرفه که به یه خانم با این دید نگاه بشه . به خاطر مهریه که حق قانونی یه خانمه اون قدر تو زندگی رجرش بدن که ببخشه و بره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
ارسال: #۱۱۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
خانم معصومه زندگی ای هم که به خاطر مهریه بخاد ادامه پیدا کنه جهنم نه زندگی . همینه که آدم باید نگاه کنه و طرف مقابلش رو درست انتخاب کنه. یه سری مواردی که گفته می شه هم واقعا می شه به دید مثبت نگاش کرد و بجاش چشم و گوشمونو بیشتر باز کنیم . فکر می کنید فقط آقای علی این حرف رو می زنه . توی جامعه نگاه کنین چه قدر خانم برای گرفتن مهریه بعد باید زندگی جوانی اعصاب و وقتش رو بگذاره . چه قدر زنانی هستند که مهریشون رو می بخشند برای این که دوباره زندگی شون رو بدست بیارن برعکس هم هست ، چه قدر مردایی هستن که سر مهریه از طرف خانم ها مورد کلاهبرداری قرار گرفتن . خوب خیلی از این ها به خاطر مریض بود جامعس . اما ما در این جامعه زندگی می کنیم و من معتقدم خودمون هم برای درست زندگی کردن و درست انتخاب کردن تلاش نمی کنیم و سعی نمی کنیم در واقعیت روشنفکر باشیم. مهریه تعهد و ثبات نمیاره . انتخاب درست و آگاهانه به همراه درک از دوست داشتن متقابل ، زندگی بلند مدت رو به همراه آرامش تضمین می کنه .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۱۱۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط narges_r.)
سو استفاده یا استفاده غلط عده ای از قانون دلیل بر بد یا نادرست بودن قانونی نیست
زنهایی رو میشناسم که تا همسرشون زنده بودن نه همسرشون بهشون پول و مالی داده و نه خودشون مهریه و پول و مالی طلب کردن اما بعد از فوت یا ... همسرشون اگر همون مهریه که روز خواستگاری درموردش صحبت شده نبود الان تو خیابون بی سرپناه مونده بودن و معلوم نبود چجوری باید زندگی میکردن
مسلما مهریه برای زنی با چنین شرایطی پشتوانه است
قانون برای همه مردم یک کشور هست نه فقط برای قشر خاصی! حالا اگر خانومی فکر میکنه مهریه حقش نیست میتونه طلب مهریه نکنه، اجبار که نیست!
 سپاس‌گزاری شده توسط: saharp , شاپری , SaMiRa.e
ارسال: #۱۱۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ب.ظ، توسط hajar2261.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ق.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  امیدوارم کار هیچ زوجی به اینجا نرسه که بخوان رودرروی هم بایستن و یکی بخاطر مهریه و... دیگری رو بندازه زندان .ارزش زندگی مشترک خیلی بیشتر از اینهاست.

امیدوارم همه همسران با خوشی درکنار هم زندگی کنن... اونایی هم که می خوان تازه به جمع متاهلین بپیوندن خوشبخت باشن تا ابد...
آقا اگه یک نفر بدهکاره بدهکاریشو باید بده دیگه حالا توافقی خرد خرد بده تا تموم بشه
هدف مهریه شده زنجیر زدن به دست و پای یک نفر در حالی که هدف تهیه یک پشتوانه برای خانمه

تو دیکشنری من در مورد بدهکاری این جوری ثبت شده که وقتی یک چیزی رو می خرم بدهکار میشم و باید بابتش پول بدم تا بی حساب بشم وقتی هم بیحساب شدم هر کاری خواستم می تونم با اون چیز انجام بدم.

حالا پس جریانش اون عشق Rolleyes و ازدواج و تفاهم و کلی چرت و پرت های دیگه چی میشه ؟این که رنگ و بوی معامله و خرید و فروش و چونه زدن و این حرفا رو گرفت.

در ضمن اون خانم اگه عرضه داره خودش واسه خودش پشتوانه جور کنه، نه اینکه مثل زالو بچسبه به آقا.

پذیرای منفی هاتون هستم.
از شما انتظار این هم میره که یک دیکشنری من درآوری که فقط مختص خودتونه و به درد کسی دیگه نمی خوره رو بسازید.
حالا تعریف بدهکار رو در ویکیپدیا ببنید (البته اگه قبول داشته باشید): بدهکار به شخصی گفته می‌شود که دینی یا دیونی به نفع شخص حقیقی یا حقوقی بر عهده اوست و موظف به پرداخت آن می‌باشد.
واقعا انتظار دارید خانم ها خودشون پشتوانه جور کنند اونم تو جامعه ای که قوانینش رو مردا می نویسند تو جامعه ای که به زن مطلقه به دید یک جنایتکار دیده میشه جامعه ای که تاریخ و گذشتش همه در دست مردها بوده و زن ها هیچی حساب نمی شند. در جامعه ای که تمام مفاهیم و تعاریف توسط مردها بیان می شوند. زن خوب از نظر مردها زنی که باید تو سری خور باشه. روی حرف شوهرش حرف نزنه. اگه بهش بی احترامی شد تهمت زده شد اگه کتک خورد هیچی نگه دندون روی جگر بزاره و تحمل کنه که چی؟ که آبروی شوهرش نریزه . که زندگیش از هم نپاشه. چون می دونه اگه طلاق بگیره تو جامعه حتی بهش اجازه حرف زدن هم نمی دند. چون می دونه حتی اگه برگرده به خونه پدرش بهش به دید یک نون خور اضافی نگاه می کنند.
تازه شما مردها هم که خوب راهش رو بلدید با هزار جور زور و ترفند مهریه رو به زن نمی دید یا اینقدر زجرش می دید که زن بیچاره برای نجات جونش هم که شده از خیرش می گذره یا بعضی از شما آقایون اینقدر فرومایه هستید که خیلی راحت به همسرتون تهمت بی عفتی می زنید و زن بیچاره از ترس آبروش هم که شده از مهریش می گذره.

رسم جالیه آدم هرچی دلش بخواد بگه بعد بگه قصد بی احترامی نداشتم. آیا شما چیزی به نام ادب و نزاکت در دایره لغاتتون پیدا میشه ؟
Fardad-A، در تاریخ ۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

پست تون برای اقایون بد آموزی دارهBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , narges_r , SaMiRa.e , nazanin_657 , شاپری , saharp , diligent
ارسال: #۱۱۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط ana_12345.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ب.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط:  [quote='fatemeh85' pid='120090' dateline='1345616592']

واقعا انتظار دارید خانم ها خودشون پشتوانه جور کنند اونم تو جامعه ای که قوانینش رو مردا می نویسند تو جامعه ای که به زن مطلقه به دید یک جنایتکار دیده میشه جامعه ای که تاریخ و گذشتش همه در دست مردها بوده و زن ها هیچی حساب نمی شند. در جامعه ای که تمام مفاهیم و تعاریف توسط مردها بیان می شوند.

شما تو قرن چند زندگی می کنی؟؟؟؟ الان تعداد خانم ها ی تحصیل کرده و شاغل بسیار بالا و تغییر قانون های نادرست و گرفتن حقمون هم دست خودمون. تعداد زنان مدیر ، وکیل ، کارآفرین ،...... بسیار زیاده . هر کسی هم می تونه موفق باشه .من هیچ کاری با درستی یا نادرستی مهریه ندارم اما با این دلایلی که خانم های محترم برای مزایای وجود مهریه میارن کاملا مخالفم. عریزم داری به خانم ها جمیعا توهین می کنی .

(۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ب.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط:  زن خوب از نظر مردها زنی که باید تو سری خور باشه. روی حرف شوهرش حرف نزنه. اگه بهش بی احترامی شد تهمت زده شد اگه کتک خورد هیچی نگه دندون روی جگر بزاره و تحمل کنه که چی؟ که آبروی شوهرش نریزه .

اصلا آقایون از زن زلیل ضعیف خوششون نمیاد . نه تنها آقایون بلکه هیچ انسانی از آدم ضعیف و توسری خور خوشش نمیاد .

(۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ب.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط:  اگه کتک خورد هیچی نگه دندون روی جگر بزاره و تحمل کنه که چی؟ که آبروی شوهرش نریزه . که زندگیش از هم نپاشه. چون می دونه اگه طلاق بگیره تو جامعه حتی بهش اجازه حرف زدن هم نمی دند. چون می دونه حتی اگه برگرده به خونه پدرش بهش به دید یک نون خور اضافی نگاه می کنند.

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ داریم درباره ازدواج در یک جمع تحصیل کرده بحث می کنیم .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ب.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط:  رسم جالیه آدم هرچی دلش بخواد بگه بعد بگه قصد بی احترامی نداشتم. آیا شما چیزی به نام ادب و نزاکت در دایره لغاتتون پیدا میشه ؟

کلا خانم ها رو نابود کردی شما .......

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mcp , Mänu
ارسال: #۱۱۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ
کاربر SaMiRa63 شما که تشکر کرده بودید از پست ۱۲۷ چی شد منصرف شدید ؟

آخرین ضربه رو محکمتر بزن
ارسال: #۱۱۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط:  شما تو قرن چند زندگی می کنی؟؟؟؟

واقعا فکر میکنید ایران و ایرانی در قرن ۲۱ زندگی میکنه؟!!!!
ارسال: #۱۱۹
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط SaMiRa.e.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ق.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط:  ......
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ داریم درباره ازدواج در یک جمع تحصیل کرده بحث می کنیم .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.......

فکر نمیکنم افراد تحصیلکرده جدای جامعه باشند !!!!!!!

(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ)mcp نوشته شده توسط:  کاربر SaMiRa63 شما که تشکر کرده بودید از پست ۱۲۷ چی شد منصرف شدید ؟

اصلا اهل بحث و مجادله نیستم ،‌ چون با قسمتی از صحبت هاشون موافق بودم تشکر کردم ، من عذر خواهی میکنم که اینطوری میگم ولی فکر نکنم تشکر کردن یا نکردن یه نفر به بقیه دوستان مرتبط باشه این مورد کاملا سلیقه ایه و به خود شخص برمیگرده .
حالا دوباره تشکرمو میذارم که ابهامتون برطرف بشه .
امیدوارم جواب علامت سوالتونو گرفته باشید .
ارسال: #۱۲۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ق.ظ
امیدوارم ادامه این بحث‌ها سبب نشه که مدیران تصمیم بگیرند که موضوع ازدواج را تو مانشت قدغن کنند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۵۹۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۹۰۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۸۸ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۹۳ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۱۱ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۸۱۳ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۲۷ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۴۰ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  پذیرش در دکتری آزاد و عدم تمایل به ثبت نام mrezaparchebaf ۱ ۲,۳۲۸ ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۷۵۱ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close