زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کمک در مورد خزنده وب (Web Crawler)

ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۰۸ ب.ظ، توسط equilibrium.)
درخواست کمک در مورد خزنده وب (Web Crawler)
سلام.من برای پیاده سازی یک مقاله در بحث الگوریتم کلاسترینگ شبکه های اجتماعی ،احتیاج به data set دارم.به نویسندش که ایمیل دادم گفت داده هار و با crawler((خزنده وب) جمع آوری کنم.
search کردم فقط مطالبی راجع به کدهاش بود اما چون من هیچ آشنایی با این کدها ندارم و تا قبل از این حتی اسمش رو هم نشنیده بودم )نمیدونم چطوری باید داده هام رو پبدا کنم.:
ممنون میشم اگر کسی بتونه از base من رو با این مبحث آشنا کنه و کمک کنه تا بتونم داده ها رو جمع آوری کنم..
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۳۹ ب.ظ
کمک میخوام(مشکل با خزنده وب)
سلام دوستان

یه سوال داشتم، خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید:

من برای پایان نامه م نیاز به data set داشتم که متاسفانه بعد از ایمیل زدن های زیاد ناکام موندم. آخرش یه سایت پیدا کردم که اطلاعات ش رو در سایت قرار داده و فقط نیاز به web crawler دارم که اطلاعات مورد نیاز رو استخراج کنم. از اونجایی که من زیاد مطلع نیستم این web crawler ها چیکار میکنن و چطوری میتونن اطلاعات مورد نظر من رو در بیارن، یه سوال داشتم:

ببینید من از سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
باید یه سری اطلاعات مانند موارد زیر رو بدست بیارم:

نام کاربر
تاریخ ثبت نام
تعداد ایده هایی که ثبت کرده
تعداد ایده های ثبت شده توسط کاربر که پیاده سازی شده
تاریخ آخرین باری که یگ ایده پیاده سازی شده ثبت کرده
تاریخ آخرین باری که ایده ثبت کرده
مجموع Score های کاربر
... و خیلی از اطلاعات دیگه

تازه، باید اطلاعات کاربر رو در دو بازه زمانی داشته باشم، مثلا بین ۲۰۰۷-۲۰۰۹ و ۲۰۰۹-۲۰۱۱

حالا سوال اینجاست نرم افزار آماده ای هست که بتونه این اطلاعات رو دقیق در بیاره و در DB ذخیره کنه؟

اگه نیست من چی کار کنم؟

خواهش میکنم راهنمایی م کنید

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ب.ظ
RE: کمک میخوام(مشکل با خزنده وب)
من توی گوگل با این عنوان سرچ کردم : extract information with web crawling

کلی برنامه برای اینکار وجود داشت.من یکیش رو نصب کردم ولی یه سری تنظیمات داشت که باید انجام بدید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برای شبکه های اجتماعی هم این سایت یه سری توضیحات داده بود :

علم زیباست وقتی هزینهٔ گذران زندگی از آن تامین نشود (انیشتین)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ ب.ظ
خیلی خیلی ممنونم ...

امتحان میکنم ببینم میتونه دقیقا اون اطلاعاتی که من میخوام رو بده .
..........................................
شاید هم نیاز به کدنویسی باشه!

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_bhh
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ق.ظ
این نرم افزار Mozenda کارش عالیه ... خیلی ممنون ... حیف که فقط Trial ش رو دارم.

من یه سوالی داشتم، جدای از این بحث، میشه یه نفر کمک کنه:

تو این سایت
اون بالا نوشته ۱۷۷۳۳ ایده تا حالا ثبت شده، وقتی روش کلیک میکنم و All رو میزنم فقط ۲۱ صفحه که حاوی ۱۹۰ تا ایده هست رو نشون میده!!! چرا؟ یعنی ایده های قبلی رو DELL پاک کرده؟ اگه پاک کرده باشه چی کار کنم ۱۹۰ تا رکورد برا پایان نامه خیلی کمه Sad خدای من

۰
۰
ارسال:
۰۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ ب.ظ
RE: کمک میخوام(مشکل با خزنده وب)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  سلام دوستان

یه سوال داشتم، خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید:

من برای پایان نامه م نیاز به data set داشتم که متاسفانه بعد از ایمیل زدن های زیاد ناکام موندم. آخرش یه سایت پیدا کردم که اطلاعات ش رو در سایت قرار داده و فقط نیاز به web crawler دارم که اطلاعات مورد نیاز رو استخراج کنم. از اونجایی که من زیاد مطلع نیستم این web crawler ها چیکار میکنن و چطوری میتونن اطلاعات مورد نظر من رو در بیارن، یه سوال داشتم:

ببینید من از سایت
باید یه سری اطلاعات مانند موارد زیر رو بدست بیارم:

نام کاربر
تاریخ ثبت نام
تعداد ایده هایی که ثبت کرده
تعداد ایده های ثبت شده توسط کاربر که پیاده سازی شده
تاریخ آخرین باری که یگ ایده پیاده سازی شده ثبت کرده
تاریخ آخرین باری که ایده ثبت کرده
مجموع Score های کاربر
... و خیلی از اطلاعات دیگه

تازه، باید اطلاعات کاربر رو در دو بازه زمانی داشته باشم، مثلا بین ۲۰۰۷-۲۰۰۹ و ۲۰۰۹-۲۰۱۱

حالا سوال اینجاست نرم افزار آماده ای هست که بتونه این اطلاعات رو دقیق در بیاره و در DB ذخیره کنه؟

اگه نیست من چی کار کنم؟

خواهش میکنم راهنمایی م کنید

اگر یک خزنده وب می خواین شرکت باهوشا توانایی ساختش رو داره

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ ب.ظ
سلام دوستان
من دانشجوی ارشد نرم افزار هستم و موضوع سمینار من خزنده وب هست.یه سری مقاله خوندم اما به ایده خاصی نرسیدم برای پروپوزالم.
میتونم از شما راهنمایی بگیرم؟؟؟
ایا شما پایان نامه یا مقاله فارسی یا هرچیزی که بتونه منو برای انجام کارم راهنمایی کنه دارید که در اختیار من قرار بدید؟
واقعا لطف بزرگی میکنید.
خیلی ممنون میشم ازتون.
جدا گیرکردم.
۰
۰
ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ، توسط sebna.)
درخواست کمک در مورد خزنده وب web crawling
سلام.خسته نباشید.ببخشید من دانشجوی ارشد نرم افزار هستم و موضوع سمینار من خزنده وب هست.یه سری مقاله خوندم اما به ایده خاصی نرسیدم برای پروپوزالم.
میتونم از شما راهنمایی بگیرم؟؟؟
ایا شما پایان نامه یا مقاله فارسی یا هرچیزی که بتونه منو برای انجام کارم راهنمایی کنه دارید که در اختیار من قرار بدید؟
واقعا لطف بزرگی میکنید.
خیلی ممنون میشم ازتون.

میدونید که از چه سایتی میتونم به لیست کلیه پایان نامه های انجام شده دسترسی داشته باشم.که ببینم توی موضوع مورد نظرم چه پایان نامه هایی انجام شده؟؟

خواهش میکنم اگر میتونید کمکم کنید.

ادرس ایمیل:samira_a_xx@yahoo.com
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۶۷۸ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۲۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست کمک برنامه نویسی پایتون hadi7m ۰ ۱,۸۰۷ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: hadi7m
  درخواست کمک برای انتخاب شغل user123 ۱۸ ۱۰,۵۹۰ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  درخواست راهنمایی در مورد خوابگاه Amirhosseinam ۱ ۲,۹۲۸ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71
  کد خزنده وب با زبان حاوا sara063 ۱ ۲,۳۲۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
Lightbulb انقلاب سوم وب با وب معنایی یا Semantic Web ali zare ۰ ۱,۹۶۷ ۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ali zare
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۸۱ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
Question درخواست راهنمایی درباره دانشگاه (لطفا کمک کنید) sina72 ۱۴ ۹,۸۸۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close