زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جلسه سوم - فصل دوم کتاب linz

ارسال: #۱۶
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۰۹ ب.ظ
جوابیه:

۱-ج
۲-ب
۳-الف
۴-د
۵-ب
۶-ب
۷-الف
۸-ب
۹-د
۱۰-ب

البته به نظر من جواب سوالات ۸ و ۹ جابجا شده و سوال ۱ هم یکم باید جای حروف عوض بشه. یعنی از q2 به q1 و از q1 به q0 باید b داشته باشیم و از q2 به q0 هم a.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: f_a , jafarir
ارسال: #۱۷
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ، توسط ronak_68.)
پس جواب سوالا چی شد؟

(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۹ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  جوابیه:

۱-ج
۲-ب
۳-الف
۴-د
۵-ب
۶-ب
۷-الف
۸-ب
۹-د
۱۰-ب

البته به نظر من جواب سوالات ۸ و ۹ جابجا شده و سوال ۱ هم یکم باید جای حروف عوض بشه. یعنی از q2 به q1 و از q1 به q0 باید b داشته باشیم و از q2 به q0 هم a.

چرا جواب سوال ۶ ب شد؟ اگه ممکنه توضیح بدینHuh

دست از طلب ندارم تا کام من برآید یا تن رسد به جانان یا جان ز تن برآید
ارسال: #۱۸
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ ب.ظ
من ۸ رو دال زدم و ۹ رو الف.....سوال ۶ و ۹ رو میشه لطفا توضیح بدین؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ronak_68
ارسال: #۱۹
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ ب.ظ، توسط Jooybari.)
سوال ۶- اگه قرار باشه توان دوم یک زبان جزء زبان باشه لزومی نداره زبان متناهی یا نامتناهی باشه. هردو حالت ممکنه. نمونه ای از متناهی میشه تهی و نمونه ای از نامتناهی میشه سیکما استار. اگه قرار باشه توان دوم یک زبان هم پذیرفته باشه پس مسلماً توان های دیگه ای هم پذیرفته است. مشابه حالت بستار درنظر بگیرید.

سوال ۹- حالت q0 پذیرفتست. از q0 با a به q1 و از q1 هم با a به خودش میریم که این حالت هم پذیرفتست. از q0 با b به q2 و از q2 با b توی q2 میمونیم. از q2 با a به q3 میریم که حالت نهاییه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , f_a
ارسال: #۲۰
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ، توسط f_a.)
لطفا ۹ رو هم توضیح بدین؟

من ۹ رو الف زدم چرا میشه ب؟
ارسال: #۲۱
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۲ ب.ظ
به نظر من نمیشه با ۳ حالت سوال ۹ رو حل کرد. لطفاً nfa خودتونو بنویسید.
ارسال: #۲۲
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۴ ب.ظ
RE: جلسه سوم - فصل دوم کتاب linz
(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۱ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سوال ۶- اگه قرار باشه توان دوم یک زبان جزء زبان باشه لزومی نداره زبان متناهی یا نامتناهی باشه. هردو حالت ممکنه. نمونه ای از متناهی میشه تهی و نمونه ای از نامتناهی میشه سیکما استار. اگه قرار باشه توان دوم یک زبان هم پذیرفته باشه پس مسلماً توان های دیگه ای هم پذیرفته است. مشابه حالت بستار درنظر بگیرید.

سوال ۹- حالت q0 پذیرفتست. از q0 با a به q1 و از q1 هم با a به خودش میریم که این حالت هم پذیرفتست. از q0 با b به q2 و از q2 با b توی q2 میمونیم. از q2 با a به q3 میریم که حالت نهاییه.
منم این استدلال شما رو کردم اما این قسمت از q0 به q1 میریم رو نکشیدم گفتم q0با a به خودش برمیگرده که یک a رو هم میپذیره...این اشتباهه؟
ارسال: #۲۳
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ ب.ظ
اون موقع رشته هایی که قبل از b^{n}a چندتا a بگیره رشترو قبول میکنه. مثلاً aabba رو میپذیره.
ارسال: #۲۴
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۸ ب.ظ
من گفتم q0حالت پذیرش داره و با a به خودش برمیگرده و q0با b به q1 میره و q1 باa به q2 میره و q2 هم حالت پذیرش داره. اینطور غلطه؟
ارسال: #۲۵
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۳ ب.ظ، توسط ronak_68.)
از q0 با a به خودش برمیگردیم(q0 حالت پایانی داره)
از q0 با b به q1 میریم
از q1 با b به خودش برمیگردیم
از q1 با a به q2 میریم (q2 هم حالت پایانی داره)
پس با سه حالت می تونیم به جواب برسیم درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دست از طلب ندارم تا کام من برآید یا تن رسد به جانان یا جان ز تن برآید
ارسال: #۲۶
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۵ ب.ظ، توسط f_a.)
RE: جلسه سوم - فصل دوم کتاب linz
(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  اون موقع رشته هایی که قبل از b^{n}a چندتا a بگیره رشترو قبول میکنه. مثلاً aabba رو میپذیره.

خوب این رشته درسته....یا یه a میگیره یا چند تا دیگه...نه؟Huh

آقای جویباری یعنی ما یا باید رشته a^n رو داشته باشیم یاb^n*a رو؟همزمان نه؟چون nfa هست اینطوره؟
ارسال: #۲۷
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۱ ب.ظ
بله. دوتا رو باهم نداریم. این رشته پذیرفته نمیشه. موضوع بسته میشه تا جلسه بعدی. موفق باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: f_a
ارسال: #۲۸
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۴ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
ببخشید دوستان که من وسط جلسه مجبور شدم برم. عجله هم زیاد داشتم. یه تصحیح بکنم پاسخنامه را:
۱-الف
۲-ب
۳-الف
۴-د
۵-ب
۶-ب
۷-الف
۸- د
۹-ب
۱۰-ب
سوال ۱ گزینه الف یه تصحیح برای درست بودن نیاز داره.و اون یالی است که از q2 به q0 با لیبل bوصل میشه.
من از آقای جویباری هم عذر میخوام که پاسخنامه را دقت نکردم.
سوالات بعضیش سوالات کتاب لینز و بعضی از تستهای کنکور هست.
اگه لازم بود بگید تا پاسخنامه تشریحی براش بذاریم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari , f_a

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۵۸۶ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۳۹ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۴۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۵۶۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود CLRS ویرایش سوم m450ud ۱۶ ۱۸,۷۳۳ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: etrok
  فروش کتابهای انفورماتیک پزشکی دست دوم sahar bano ۶ ۶,۱۵۷ ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parya67
  اهمیت طراحی جلد کتاب یا مجله hora27 ۰ ۱,۷۸۷ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: hora27
  دانلود حل المسائل شبکه های عصبی و ماشین های یادگیر نوشته سایمون هایکین ویرایش سوم jazana ۹ ۹,۳۴۴ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahtabdel72
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۲۴۰ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close