زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال درباره دفترچه و ازمون و ثبت نام کنکور ارشد ۹۱

ارسال: #۱۲۱
۲۸ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۵۰ ق.ظ
RE: ثبت نام ارشد ۹۱-ابهامات
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۱۳ ق.ظ)mamat نوشته شده توسط:  من که ثبت نام کردم همچین چیزی ندیدم. یک لینک گذاشته بودن که بعد عبارت دانشگاه ازاد رو نوشتم وجستجو کردم بعد از باز شدن لیست دانشگاه آزادها رو به تفکیک واحدها کد زده بودند از اونجا من کد مربوط به دانشگاه آزاد تبریز رو انتخاب کردم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این پایین هم لیست دانشگاه ازادها رو بعد جستجو گذاشتم

کلمه واحدهای رو تایپ کنیدBig Grin

فایل‌(های) پیوست شده
www.sanjesh.pdf
اندازه فایل: ۷۶/۸۹ KB

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۲۲
۲۸ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۳۲ ب.ظ
RE: کمک تا مهلت ثبت نام تموم نشده !
(۲۸ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ق.ظ)Complement نوشته شده توسط:  نگران نباشید! چنین امکانی هست!
شما در بار اول ثبت نامتون رشته مهندسی IT به عنوان رشته اصلی انتخاب کردید و الان قصد دارید در رشته مهندسی کامپیوتر هم ثبت نام کنید، خب شما باید یک کارت دوم تهیه کنید و از لینک زیر اقدام به ثبت رشته دوم کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بعد از انتخاب و ثبت رشته مهندسی کامپیوتر بصورت خودکار توسط سیستم مهندسی IT به عنوان شناور و مهندسی کامپیوتر به عنوان رشته اصلی جایشان عوض خواهد شد. ضمنا شما میتونید کارت علاقه مندی خودتون رو هم از طریق همین لینک بالا ثبت کنید، فقط توجه داشته باشید که باید با مشخصات قبلی خودتون که در انتهای ثبت نام قبلی گرفتید وارد بشید.
موفق باشید؛

بسیار تا بسیار ممنون دوست عزیز !
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna
ارسال: #۱۲۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ ق.ظ
ثبت نام ارشد ۹۱-ابهامات
یک سوال کوچولو.
در کارتی که صادر شده در بند ۱۶ مربوط به علاقمندی به شرکت در المپیاد علمی و دانشجویی، باید زده باشه نیستید، درسته؟
یعنی بعدا می خوام انتخاب رشته کنم.
۰
۰
ارسال: #۱۲۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ ق.ظ
ثبت نام ارشد ۹۱-ابهامات
بدون کارت علاقه مندی پیام نور می تونیم بین الملل و مجازی انتخاب رشته کنیم؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۵
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط zarei1991.)
سهمیه شاگرد اولی(خواهشا کمک کنید؟)
سلام
دوستان بنظرتون منی که الان ترم ۲ کارشناسی ناپیوستم تموم شده و هنوز ترم ۳ و ۴ مونده تو دفترچه ثبت نام چی باید بزنم؟شاید دوستم ترم ۳ معدلش از من بیشتر شد و کلشم بیشتر شد و اومد شد شاگرد اول؟کسی که در این زمینه اطلاع داره جواب بده؟خیلی فکرمو مشغول کرده...اصلا منی که کارشناسی ناپیوسته هستم کدوم معدلم رو باید وارد کنم؟ممنون میشم جواب بدید...
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ، توسط ali.)
شما باید معدل تعداد واحدهای پاس شده رو واسه امسال در فرم ثبت نام بزنید
موقع ثبت نام تازه ترم ۳ هستی و باید معدل تعداد واحد های پاس شده ۲ ترم قبلت رو بنویسی،
استفاده از سهمیه هم موقعی هست که کنکور رو میدی و اگه مجاز شدی می تونی فرم سهمیه رتبه اولی رو ببری دانشگاهتون (اداره کشاورزی سابق) و تائید کنند و بفرستی واسه سنجش.

رامبری یا رانمبری ! Big Grin

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
ارسال: #۱۲۷
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ق.ظ
دمت گرم...واقعا عالی بود جوابت...خیالم راحت شد...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۳۶ امروز ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۳۲۸ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۹۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۹۰ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۷۹ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۳۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۴۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۷۴ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close