زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بی توجهی به المپیاد دانشجویی

ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ ب.ظ
Question بی توجهی به المپیاد دانشجویی
با سلام به همگی
به بچه درس خون های شریف و امیر کبیر و غیره
و به بچه تنبل های دانشگاه هایی مثل دانشگاه ملایر خودمونSad

الحمدلله انجمن مانشت تو قسمت جزوه و ویس که من خیلی باهاش سر و کار دارم اصلا کم نذاشتهHeart
ولی متاسفانه تو قسمت المپیاد و مسابقه هایی همچون ACM اطلاعات درست و حسابی در سایت موجود نیست

خلاصه از بچه های بالا (خیلی بالا) درخواست می کنیم که اگر اطلاعاتی در این قسمت دارن از ما بچه های زیر زمین دریغ نکننTongue

اگر هم یه قسمت با عنوان المپیاد و مسابقات دانشجویی به موضوعات انجمن اضافه بشه که چه بهتر
۰
۰
پست قفل شده است نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۳ ب.ظ
RE: بی توجهی به المپیاد دانشجویی
(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ب.ظ)Alireza_1387 نوشته شده توسط:  با سلام به همگی

الحمدلله انجمن مانشت تو قسمت جزوه و ویس که من خیلی باهاش سر و کار دارم اصلا کم نذاشتهHeart
ولی متاسفانه تو قسمت المپیاد و مسابقه هایی همچون ACM اطلاعات درست و حسابی در سایت موجود نیست

خلاصه از بچه های بالا (خیلی بالا) درخواست می کنیم که اگر اطلاعاتی در این قسمت دارن از ما بچه های زیر زمین دریغ نکننTongue

اگر هم یه قسمت با عنوان المپیاد و مسابقات دانشجویی به موضوعات انجمن اضافه بشه که چه بهتر
مشکل اینه که نمونه سوالای المپیاد اصلا گیر نمیاد. من فقط ۳ تاشو دارم. اونم فقط برای مرحله ی اول غیر متمرکزه. مرحله های بالاتر که اصلا سوالا بیرون نمیاد.
اما کسانی که شرکت کردند خیلی می تونند کمک کنند.
منم می خوام در المپیاد غیر متمرکز امسال شرکت کنم.در موردش یک بار همینجا سوال کردم کسی جوابمو نداد. از استادام که پرسیم گفتند باید کتاب های درسی تو قورت بدی.
حالا شما هم برو کتابت رو قورت بدهWink

کار، تلاش، امید، صبر ....
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۲ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ ب.ظ)alirezad نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ب.ظ)Alireza_1387 نوشته شده توسط:  با سلام به همگی

مشکل اینه که نمونه سوالای المپیاد اصلا گیر نمیاد. من فقط ۳ تاشو دارم. اونم فقط برای مرحله ی اول غیر متمرکزه. مرحله های بالاتر که اصلا سوالا بیرون نمیاد.
اما کسانی که شرکت کردند خیلی می تونند کمک کنند.
منم می خوام در المپیاد غیر متمرکز امسال شرکت کنم.در موردش یک بار همینجا سوال کردم کسی جوابمو نداد. از استادام که پرسیم گفتند باید کتاب های درسی تو قورت بدی.
حالا شما هم برو کتابت رو قورت بدهWink
اگه می تونی همون سه سوال رو اینجا بذار بقیه استفاده کنن
در ضمن اگه بخوای تو آزمون غیر متمرکز شرکت کنیم تو کجا باید ثبت نام کرد
۰
۰
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ ب.ظ
RE: بی توجهی به المپیاد دانشجویی
فقط یکیشو پیدا کردم. اون دوتا را همین که پیدا کردم برات می زارم.
mohandesi_computer.pdf
اندازه فایل: ۶۲۲/۵ KB

برای شرکت در المپیاد غیر متمرکز باید جزو چند نفر اول ورودی خودتون باشید و شرط معدل هم داره. زمان ثبت نام هم باید از آموزش گروهتون بپرسید.

کار، تلاش، امید، صبر ....
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۷ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  پیشنهادتون مناسب است. حتما" عملیش میکنم ولی خودتون در بخش مذکور فعالیت کنید تا مخاطب خودش را جذب کنه و خلی بی رونق نباشه.
بعد از انجام از طریق اعلانات انجمن اطلاع رسانی میکنم.
باشه من سعی خودم رو می کنم
۰
۰
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۵۳ ب.ظ
RE: با توجهی به المپیاد دانشجویی
سلام
میخوام المپیاد و هم کنکور شرکت کنم چیکار باید بکنم؟چه شرایطی باید داشته باشم؟اگه حین ثبت نام ارشد ،متقاضی شرکت در المپیاد رو بزنم کافیه؟Huh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۲ ب.ظ
ACM جریانش فرق می کنه.شرط سنی داره. اکثر بچه های فروم این شرط سنی رو ندارن. برای همین شاید بهش کمتر توجه می شه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آشپزی دانشجویی!!! ملیکا ۱۲۹ ۹۱,۵۶۸ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: ronakgilak
Rainbow المپیاد دانشجویی کامپیوتر deledivouneh ۳۲ ۳۷,۸۸۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei
  ارسال حواله های دانشجویی www.safteh.net safteh2012 ۰ ۱,۷۳۰ ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safteh2012
Question تا چه رتبه ای المپیاد میتونن برن؟ hajilari ۰ ۱,۴۹۱ ۲۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: hajilari
Lightbulb المپیاد دانشجویی مهندسی کامپیوتر ۱۳۹۶ Mr. Rezaei ۰ ۲,۳۲۶ ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr. Rezaei
Question سطح المپیاد کامپیوتر sina.iRoid ۰ ۱,۴۷۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sina.iRoid
  پروژه دانشجویی samieh ۱ ۱,۹۰۵ ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  پروژه دانشجویی PHP MSZZ ۱ ۲,۴۶۳ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تخفیف دانشجویی در مقطع ارشد skytower_19 ۲ ۲,۳۹۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
Star شرایط شرکت در المپیاد از طریق کنکور ارشد zipper ۱ ۲,۷۹۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: shabnamZ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close