زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدوم گرایش بیشترین داوطلب رو داره؟

ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۸ ب.ظ
Lightbulb کدوم گرایش بیشترین داوطلب رو داره؟
سلام
از بین گرایش های زیر کدوم گرایش بیشترین داوطلب رو داره؟
۱- it و کلاً تمام گرایش هاش
۲- هوش مصنوعی
۳- معماری
۴- نرم افزار

خوب مطمئناً گرایشی که داوطلب بیشتر داشته باشه قبول شدنش هم سخت تره نظرتون چیه؟

در کل قبول شدن تو کدوم گرایش راحتتره ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۵ ب.ظ، توسط Mansoureh.)
RE: کدوم گرایش بیشترین داوطلب رو داره؟
اولا چرا خودتون رو درگیر اینجور چیزا و آمار و ارقام میکنید...
ثانیا حتی اگر تعداد دواطلبان یه گرایش کمتر از یه گرایش دیگه باشه مگر چقدر نسبت به هم متفاوتند
ثالثا اگر بیشتر فکر کنی میبینی در هر صورت نمودار شرکت کنندگان شبیه هم است و از یه توزیع نرمال تبعیت میکنه... یعنی یه عده هستند که سیاهی لشکرن، یه عده هستند که خواندند و آمادند و یه عده هستند که نه این وری اند و نه اون وری! برای همین تقریبا هیچ تفاوتی بین گرایش ها نیست...

بشینید با خیال راحت هر گرایشی که دوست دارید رو دنبال کنید و درس های مربوط به اون رو بخوانید و مغزتون رو با این چیزا پر نکنید... علاقه رو در پیش بگیرید...

Change Your FATE
۱۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: homa , mfXpert , Aurora , The BesT , maryami , mehrdad66 , Pegasus , yaser_ilam_com , eris229 , Mohammad-A , a i , Engineer
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۵ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  اولا چرا خودتون رو درگیر اینجور چیزا و آمار و ارقام میکنید...
ثانیا حتی اگر تعداد دواطلبان یه گرایش کمتر از یه گرایش دیگه باشه مگر چقدر نسبت به هم متفاوتند
ثالثا اگر بیشتر فکر کنی میبینی در هر صورت نمودار شرکت کنندگان شبیه هم است و از یه توزیع نرمال تبعیت میکنه... یعنی یه عده هستند که سیاهی لشکرن، یه عده هستند که خواندند و آمادند و یه عده هستند که نه این وری اند و نه اون وری! برای همین تقریبا هیچ تفاوتی بین گرایش ها نیست...

بشینید با خیال راحت هر گرایشی که دوست دارید رو دنبال کنید و درس های مربوط به اون رو بخوانید و مغزتون رو با این چیزا پر نکنید... علاقه رو در پیش بگیرید...

خوب اگر یکی فقط بخواد تو یه شهر بخصوص درس بخونه که همه گرایش ها رو نداره یا روزانه شبانه بودنش براش مهم باشه مطمئناً در انتخاب گرایشش اثر می گذاره غیر از اینه؟
همه چیز که فقط علاقه نیست آدم باید با سیاست پیش بره تا تو زندگی موفق باشه .
۳
۰
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۳ ب.ظ
کدوم گرایش بیشترین داوطلب رو داره؟
والا ارشد فک کنم علاقه مهمه و این طوری نگا کردن فک کنم جالب نباشه(کیلویی).نگران آمار هم نباش کدوم زیاده کدوم کم شما ببین به کدوم علاقه داری .
در جواب سوالت هم نرم افزار به نسبت هوش و معماری رتبه بهتری می خواد.

تملق کنیز رذائل است.
۲
۰
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۴ ق.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۳ ب.ظ)o.abbaszadeh82 نوشته شده توسط:  والا ارشد فک کنم علاقه مهمه و این طوری نگا کردن فک کنم جالب نباشه(کیلویی).نگران آمار هم نباش کدوم زیاده کدوم کم شما ببین به کدوم علاقه داری .
در جواب سوالت هم نرم افزار به نسبت هوش و معماری رتبه بهتری می خواد.

هوش که شرکت کننده هاش خیلی زیاد شده و پذیرشش هم نسبت به ساله قبل کم
چون خیلی ها فقط بخاطره اسمش شرکت می کنندExclamationExclamation
منم با شما موافقم علاقه حساب هست و توجه به آمار زیاد جالب نیست

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط sarehkar.)
ممنون از همه دوستان .

والا من که آخرش نفهمیدم احتمال قبولی تو کدوم گرایش بیشتره Sad
ولی با این حال از همه ممنون.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۵۰ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۶۴ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۹۹ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۱۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۴ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close