زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بن شدن تعدادی از مدیران و کاربران

ارسال: #۱۶
۲۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ ب.ظ
RE: بن شدن تعدادی از مدیران و کاربران
(۲۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  دوستان مدیر خواهش می‌کنم که رمز عبورتون رو عوض کنید. فکر می‌کنم نوع حمله‌ای که شده از نوع XSS هست. خواهشا کاربران خصوصا مدیران از باز کردن پیام‌های خصوصی مشکوک خودداری کنن.
متاسفانه این سیستم مدیریت فروم یه سری باگ شناخته شده داره. مدتی قبل یه سری باگ‌هاش گرفته شد ببینیم چه می‌شه با این سری جدید از مشکلات.
به بزرگی خودتون ببخشید.

آفی دکتر نمیدونم این فروم از چه نوعیه . phpBB ، myBB، ... یا اینکه کار خودتونه . ولی تو تمام اینا phpBB امنیت بسیار بالایی داره . شاید بتونید ...

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۶ ب.ظ
RE: بن شدن تعدادی از مدیران و کاربران
(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ب.ظ)Alidousti نوشته شده توسط:  
(20 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  سلام
من هم هفته ی پیش وقتی وارد سایت شدم دیدم به جای نام کاربری خودم با یه کاربری دیگه منو لاگین کرده جالب بود به تمام لینک های خصوصیش دسترسی داشتم اگه می خواستم می تونستم تو تمام کنترل پنلش دستکاری کنم
سلام
جدی؟
چقدر جالب
یعنی میشه من که میام لاگین بشم اشتباهی یوزر آقای دکتر برام آنلاین بشه؟ Big Grin
وای خدای من......
یعنی میشه؟ Big Grin Big Grin
بنده ی خدا با یوزر خود شما لاگین شده بودم برو خدا رو شکر کن فکر پلید به ذهنم نرسیدBig Grin

بعد هم آقایون مدیرها تو رو خدا اشکالات سایت رو برطرف کردید این ادیتور سایت رو هم عوض کنید موقع نوشتن بعضی چیزها خیلی اذیت می کنه، البته نوشتن فرمولش خیلی عالیه ولی بقیه اش نه
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۳۶۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۱۵۲ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۵۴ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۷۸۳ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  فروش تعدادی کتاب کنکوری و دانشگاهی festival ۰ ۱,۵۴۱ ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: festival
  اهدا تعدادی کتاب کارشناسی ارشد peymankop ۰ ۱,۴۵۸ ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: peymankop
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۱۲۳ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
Sad باقی ماندن تعدادی واحد کارشناسی بعد از آزمون ارشد AshkanAurum ۳ ۳,۲۳۸ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close